+100 برنامه تمرینی بدنسازی

+100 برنامه تمرینی بدنسازی

نسخه ۶.۷
نصب از بازار
40000 تومان
هزار
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۹
مگابایت
حجم

برنامه بدنسازی : +100 برنامه تمرینی بدنسازی ، بیش از صد برنامه تمرینی بدنسازی


آپدیت "هفتم" منتشر شد! 


توجه: اگر آپدیت بعد از بروزرسانی برایتان اعمال نشد برای اعمال آپدیت باید برنامه را از قسمت تنظیماتتان حذف کرده و سپس مجددا ورژن جدید را نصب کنید!


به همه ورزشکاران و مخصوصا بدنسازان توصیه میکنیم این برنامه رو از دست ندن. قطعا شما هم می دانید که هزینه حتی یک برنامه تمرینی بدنسازی در باشگاه ها چندین برابر بیشتر از این برنامه با این همه (140نوع) برنامه کلی و جزئی است.


این اپلیکیشن کاملا اصولی، علمی و حرفه ای می باشد و مورد تایید اساتید کاربلد این رشته نیز می باشد و در طراحی و ساخت آن با مربیان حرفه ای زیادی مشورت شده است.


با این برنامه ها هرکسی در هر سطحی و در هر رشته ی ورزشی میتونه هر کدوم از عضلات بدنشو که دوس داشته باشه متناسب و یا حجیم کنه!


_ بدنی متناسب و زیبا با برنامه های حرفه ای


_ برنامه های علمی و حرفه ای و فوق العاده


_ مختص همه ( مبتدی تا حرفه ای )


_ همراه با شرح و توضیحات برنامه ها


_ برنامه های کلی و برنامه های تک عضله ای


_ برنامه هایی از قهرمانان بزرگ


_و....


اگر دوست دارید به بدنی ورزشی و با تناسب دست یابید باید با برنامه تمرین کنید و همچنین در تمرین هایتان استمرار داشته باشید. و به موقع برنامه تمرینی تان را عوض کنید تا به عضلاتتان شک جدیدی وارد کنید. تکنیک های مختلفی برای انجام تمرینات بدنسازی وجود دارد لذا ما سعی کردیم انواع مختلف برنامه های تمرینی که برخی برای تمامی عضلات و برخی نیز برای عضلات خاص مثل جلوبازو، سینه، سرشانه و ... می باشند را در این برنامه قرار دهیم. برنامه شامل +140نوع تمرین علمی، حرفه ای و فوق العاده می باشد.


شاد و تندرست باشید. "فیت اپس"


_____________________________


کلیدواژه ها: بدنسازی ، بدن سازی ، برنامه بدنسازی ، برنامه بدن سازی ، آموزش بدنسازی ، فیتنس ، برنامه تمرینی بدنسازی ، تناسب اندام

logo-enamad logo-samandehi