۱۰۰
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۱۹
مگابایت
حجم

اپلیکیشن دمبل برنامه ای جامع و کاربردی در زمینه آموزش تمرینات بدنسازی میباشد که افراد با سطح مبتدی یا متوسط میتوانند به منظور افزایش سطح آگاهی و درک صحیح خود نسبت به این ورزش، از آن بهرمند شوند.

در این اپلیکیشن، با بهره گیری از 417 تمرین کاربردی، علاوه بر تمرینات بدنسازی، به آموزش تمرینات هوازی و حرکات کششی نیز پرداخته شده است.

رابط کاربری در این اپلیکیشن بر اساس استانداردهای گوگل و بر مبنای طراحی متریال گوگل پیاده سازی شده است. در طراحی متریال، طراحی بر مبنای لیست ها، سربرگ ها، منوها و ... میباشد که علاوه بر سادگی، زیبایی خاصی به برنامه میبخشد. در این نوع طراحی استفاده از آیکون ها به صورت سیاه و سفید میباشد و در آن آیکون های رنگی جایگاهی ندارند. در حالت کلی، متریال دیزاین بر مبنای دو تم روشن و تيره (سیاه و سفید) پیاده سازی و عرضه شده است.

تصاویر به کار رفته در این اپلیکیشن همگی از نوع برداری و با کیفیت بسیار بسیار بالا میباشد به طوری که با تغییر اندازه ی صفحه نمایش، کوچک ترین افتی در کیفیت تصاویر مشاهده نخواهد شد!

اطلاعات به کار رفته در این اپلیکیشن ماحصل شش ماه تحقیق، بررسی و ترجمه با وسواس فراوان است به طوری که میتوان با اطمینان به آن اعتماد کرد!

نکته: در پرداختن به جزئیات هر تمرین سعی شد تا به منظور کاهش حجم اطلاعات حداکثر تا سه عضله برای هر تمرین ثبت شود. به این معنی که در نمایش عضلات درگیر در هر تمرین، در صورت وجود، حداکثر سه مورد که از اولویت بالاتری برخوردار بودند گنجانده شد. لازم به ذکر است که یک تمرین ممکن است عضلات بسیاری از بدن شما را درگیر کند که گنجاندن همه ی آن ها در یک صفحه منطقی و عاقلانه نبود!


از مزایای این اپلیکیشن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:    

- مجموعه ای کامل از ۴۱۷ حرکت مجزا و کاربردی.

- کاملا آفلاین و بدون نیاز به اتصال به اینترنت.

- عدم نیاز به دسترسی های ناامن و اضافی به منابع دستگاه.
- سبک و کاربردی. 

- آموزش با تصاویر متحرک با کیفیت بسیار بالا به همراه پرداختن به جزئیات دقیق.

- قابلیت جستجو و استفاده از لیست علاقه مندی ها.
- طراحی ساده و قابل درک.
- آموزش صحیح تمرینات هوازی و حرکات کششی در کنار مجموعه ای کامل از تمرینات بدنسازی.
- کاملا رایگان.
این اپلیکیشن قابل اجرا بر روی تمامی گوشی های هوشمند و انواع تبلت ها با سیستم عامل اندروید، نسخه 6 به بالا میباشد. تاکید دارم به منظور بهره برداری بهتر از برنامه خود، در صورت انتشار فایل به روز رسانی، مرتب آن را به روز رسانی کنید تا هم از قابلیت های بیشتری که در آینده به آن افزوده خواهد شد بهره مند شوید و هم با تغییراتی که در ظاهر برنامه به وجود خواهد آمد، ظاهر برنامه دلچسب تر شود!

logo-enamad logo-samandehi