درباره‌ی کافه‌بازار

برنامه‌ی «بازار» یک بستر ارائه‌ی برنامه‌ها، بازی‌های اندرویدی و ویدیو در ایران است که از سوی شرکت آوای همراه هوشمند هزاردستان توسعه یافته و در مالکیت «گروه توسعه فناوری اطلاعات هزاردستان» قرار دارد.

کافه‌بازار در بهمن ۱۳۸۹ به همت جمعی از فارغ‌التحصیلان و دانشجویان دانشگاه‌های ایرانی شکل گرفت و از آن زمان تاکنون، با بهره‌مندی از همکاری متخصصان و توسعه‌دهندگان مشتاق و مستعد ایرانی، کوشیده است بستر جامعی از خدمات، محتوا و محصولات دیجیتال را برای کاربران اندرویدی فراهم کند.

ما چه می‌کنیم؟

کافه‌بازار در این سالها کوشیده میزبانی برای توسعه‌دهنده‌های بازی، برنامه و تأمین‌کنندگان رسمی ویدیو باشد تا محصول و محتوای خود را به مخاطبان ایرانی برسانند. کافه بازار همواره می‌کوشد خدمات بومی و بهینه‌سازی‌شده‌ای را به کاربران ایرانی ارائه کند.

بخشی از خدمات گسترده‌ی ما به شرح زیر است:‌

انتشار برنامه‌ها و بازی‌ها به زبان فارسی

فراهم‌کردن خدمات پرداخت آسان برای کاربران داخلی

ارائه‌ی محتوای گلچین‌شده از سوی تیم سردبیران کافه‌بازار

پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته، برای کاربران و توسعه‌دهندگان

«بازار» علاوه بر میزبانی برنامه‌ها و بازی‌ها به زبان فارسی، به زبان انگلیسی نیز در دسترس است.

وضعیت فعلی کافه‌بازار

برنامه‌ها و بازی‌ها

بر اساس گزارش سالانه کافه‌بازار در سال ۱۳۹۶ و داده‌های به‌روزشده در شهریور سال ۹۷، برنامه‌ی «بازار» بیش از ۳۸  میلیون نصب فعال دارد که ۹۸ درصد این نصب‌ها در ایران است.

اکنون ۱۳۲۰۰۰ برنامه، ۳۱ هزار بازی در «بازار» منتشر شده است. که از سوی ۲۲۰۰۰ توسعه‌دهنده‌ی فعال- با دست کم یک عنوان محصول منتشرشده- توسعه یافته است. طی سال‌های گذشته، توسعه‌دهندگان و ناشران غیرایرانی نیز به همکاری با کافه‌بازار اشتیاق نشان داده‌اند و حدود ۱۲۰ تیم غیرایرانی ۸۰۰ برنامه و بازی باکیفیت را به صورت رسمی برای کاربران ایرانی منتشر کرده‌اند.

ویدیو 

بخش ویدیو کافه بازار از آبان ۹۷ شروع به کار کرد. در این بخش کافه‌بازار فرصتی به تأمین‌کنندگان رسمی ویدیو داده تا محتوای ویدیویی خود را به کاربران عرضه کنند. تا مرداد ۹۸ تعداد ۱۷,۰۰۰ ویدیو معادل با ۱۴,۳۵۷ ساعت ویدیو در بازار عرضه شده است.

بازار کودک

کافه‌بازار برای تسهیل دسترسی کودکان به محتوای مناسب و جلوگیری از دسترسی آنان به محتوای نامناسب از تیرماه ۹۸ حالت کودک را به برنامه «بازار» اضافه کرده است. 

از نسخه بازار (۷.۲۹.۰) به بعد، با فعال‌کردن حالت کودک، محتوای برنامه بازار (اعم از برنامه، بازی و ویدیو) بر اساس رده سنی کودکان (تا ۱۰ سال) پالایش می‌شود و برنامه‌ها، بازی‌ها و ویدیوهای مناسب، تا حد ممکن، در معرض دید و استفاده‌ی آنها قرار می‌گیرد.

سهامداران و شرکای ما

کافه‌بازار محصول شرکت آوای همراه هوشمند هزاردستان است که مالکیت آن به «گروه توسعه‌ی فناوری اطلاعات هزاردستان» تعلق دارد.

سهامداران گروه توسعه فناوری اطلاعات هزاردستان عبارتند از:

 

نام

درصد سهم

سهام موسسان و مدیران

۳۹,۶۵ درصد

سهام تشویقی واگذار شده به کارکنان

۱,۳۱ درصد

شرکت رهنما کامیابان نخستین

۲۹,۹۲ درصد

شرکت نوین اندیشان سرآوا پارس

۱۹,۲۲ درصد

سایر اشخاص حقوقی

۷,۸۵ درصد

سهام تشویقی تعهد داده شده به کارکنان

۲,۰۶ درصد

 

شرکای تجاری ما توسعه‌دهندگانی هستند که محصول خود را در کافه‌بازار منتشر کرده‌اند.

تماس با ما

پشتیبانی توسعه‌دهندگان و تبلیغات:        ۹۱۰۰۹۷۹۸-۰۲۱
پشتیبانی کاربران:                          ۹۱۰۰۲۲۳۳-۰۲۱
اداری و فنی:                              ۷۴۳۱۴۰۰۰-۰۲۱