درباره‌ی کافه‌بازار

برنامه‌ی «بازار» یک بستر ارائه‌ی برنامه‌ها و بازی‌های اندرویدی در ایران است که از سوی شرکت آوای همراه هوشمند هزاردستان توسعه یافته و در مالکیت «گروه توسعه فناوری اطلاعات هزاردستان» قرار دارد.

کافه‌بازار در بهمن ۱۳۸۹ به همت جمعی از فارغ‌التحصیلان و دانشجویان دانشگاه‌های ایرانی شکل گرفت و از آن زمان تاکنون، با بهره‌مندی از همکاری متخصصان و توسعه‌دهندگان مشتاق و مستعد ایرانی، کوشیده است بستر جامعی از خدمات و  محصولات دیجیتال را برای کاربران اندرویدی فراهم کند.


ما چه می‌کنیم؟

کافه‌بازار همواره می‌کوشد بر دیگر بازارهای اندرویدی،‌ اعم از داخلی و خارجی، مزیت‌ داشته باشد و در این مسیر، خدمات بومی و بهینه‌سازی‌شده‌ای را به کاربران ایرانی ارائه می‌کند.

بخشی از خدمات گسترده‌ی ما به شرح زیر است:‌

  • انتشار برنامه‌ها و بازی‌ها به زبان فارسی

  • فراهم‌کردن خدمات پرداخت آسان برای کاربران داخلی

  • ارائه‌ی محتوای گلچین‌شده از سوی تیم سردبیران کافه‌بازار

  • پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته، برای کاربران و توسعه‌دهندگان

«بازار» علاوه بر میزبانی برنامه‌ها و بازی‌ها به زبان فارسی، به زبان انگلیسی نیز در دسترس است.


وضعیت فعلی کافه‌بازار

بر اساس گزارش سالانه کافه‌بازار در سال ۱۳۹۶ و داده‌های به‌روزشده در شهریور سال ۹۷، برنامه‌ی «بازار» بیش از ۳۸  میلیون نصب فعال دارد که ۹۸ درصد این نصب‌ها در ایران است.

اکنون ۱۶۲,۰۰۰ برنامه و بازی بومی در «بازار» منتشر شده است که از سوی ۲۳,۸۰۰ توسعه‌دهنده‌ی فعال- با دست کم یک عنوان محصول منتشرشده- توسعه یافته است. طی سال‌های گذشته، توسعه‌دهندگان و ناشران غیرایرانی نیز به همکاری با کافه‌بازار اشتیاق نشان داده‌اند و حدود ۱۲۰ تیم غیرایرانی ۸۰۰ برنامه و بازی باکیفیت را به صورت رسمی برای کاربران ایرانی منتشر کرده‌اند.


سهامداران و شرکای ما

کافه‌بازار محصول شرکت آوای همراه هوشمند هزاردستان است که مالکیت آن به «گروه توسعه‌ی فناوری اطلاعات هزاردستان» تعلق دارد.

سهامداران گروه توسعه فناوری اطلاعات هزاردستان عبارتند از:

نام درصد سهم
سهام موسسان و مدیران %۳۹,۶۵
سهام تشویقی واگذار شده به کارکنان %۱,۳۱
شرکت رهنما کامیابان نخستین %۲۹,۹۲
شرکت نوین اندیشان سرآوا پارس %۱۹,۲۲
سایر اشخاص حقوقی %۷,۸۵
سهام تشویقی تعهد داده شده به کارکنان %۲,۰۶

شرکای تجاری ما توسعه‌دهندگانی هستند که محصول خود را در کافه‌بازار منتشر کرده‌اند.


ما کجاییم؟

کافه‌بازار در دفتر کوچکی راه‌اندازی شد و با رشد پرشتاب و تبدیل شدنش به یکی از موفق‌ترین محصولات صنعت برنامه‌های موبایلی در ایران، تیم کافه‌بازار به تدریج به دفترهای بزرگ‌تری منتقل شد. اکنون کافه‌بازار در ساختمانی ۶ طبقه‌ در سعادت‌آباد تهران مستقر است.


ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

توییتر:‌cafebazaar@ و cafebazaarlife@

اینستاگرام: cafebazaar@

logo-enamad logo-samandehi