Home Workout - تمرین در خانه بدون تجهیزات

Home Workout - تمرین در خانه بدون تجهیزات

نسخهٔ ۱.۲.۲۱
نصب +۱ میلیون
دسته‌بندی تناسب اندام
حجم ۱۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۰ فروردین ۱۴۰۳
Home Workout - تمرین در خانه بدون تجهیزات

Home Workout - تمرین در خانه بدون تجهیزات

Leap Fitness Group
نسخهٔ ۱.۲.۲۱
نصب +۱ میلیون
دسته‌بندی تناسب اندام
حجم ۱۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۰ فروردین ۱۴۰۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

Home Workout؛ تجربه‌ی سلامت و اندام زیبا با هوم ورک اوت

با شیوع کرونا سبک زندگی خیلی از افراد برای همیشه تغییر کرد. یکی از مهم‌ترین این تفاوت‌ها، تغییر در شیوه‌ی ورزش و فعالیت‌های بدنی بوده است. تعطیلی گاه و بی‌گاه باشگاه‌ها، نگرانی از حضور در مکان‌های عمومی و... همه‌وهمه باعث شده حتی ورزشکارترین افراد هم از فضا و برنامه‌ی ورزشی دور شوند.

در چنین شرایطی به جای دوری از فعالیت‌های تناسب اندام و ورزش، بهترین انتخاب ورزش در خانه است. انجام فعالیت‌های ورزشی در خانه شاید در ظاهر کار ساده‌ای به نظر برسد؛ اما فوت‌وفن‌های ویژه‌ی خود را دارد. برای این کار پیش از هر چیز باید بدانید چطور باید بدون تجهیزات ورزشی تمرین کرد. قرار نیست چندین میلیون تومان هزینه کنید و همه‌ی تجهیزات ورزشی را بخرید. در چنین شرایطی، اپلیکیشن هوم ورک اوت به کمکتان می‌آید. در ادامه با ما همراه باشید تا کاهش وزن و عضله‌سازی را در خانه تجربه کنید.

با حرکات کششی خودتان را گرم کنید

برنامه‌ی هوم ورک اوت مانند یک مربی حرفه‌ای ورزشی عمل می‌کند. بنابراین اگر بخواهید حرکات ورزشی را با این برنامه انجام دهید، درست مثل یک حرفه‌ای، پیش از شروع ورزش، باید خودتان را با حرکات کششی گرم کنید.

گرم‌کردن نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت عضلات دارد. در صورتی که با بدن خشک و بدون گرم‌ کردن ورزش را شروع کنید، با مشکلات بسیاری مواجه خواهید شد و به بدنتان آسیب می‌زنید.

پس قبل از آن که بخواهید برنامه‌ی ورزشی خاصی را برای تقویت عضله‌ها یا کاهش وزن پیش ببرید، باید با این حرکات عمومی بدنتان را آماده کنید. در اولین بخش برنامه‌ی Home Workout می‌توانید با اجرای انواع حرکات روتین ساده و حرکات کششی، بدنتان را برای شروع ورزش و فعالیت‌های هدفمند آماده کنید.

کدام عضله به تمرین نیاز دارد؟

اگر تا به حال در باشگاه‌های ورزشی حضور داشته‌اید، احتمالا می‌دانید که هر کدام از عضلات بدن، به حرکات ورزشی خاص خود نیاز دارند. برنامه‌ی هوم ورک اوت نیز این امکان را برای شما فراهم کرده که بین عضلات مختلف بدن انتخاب کنید. به این ترتیب می‌توانید درست روی تقویت همان اندام یا عضله‌ای که برایتان مهم است، تمرکز کنید.

برای مثال اگر امروز قصد دارید روی عضلات شکم یا سرشانه کار کنید، کافی است در برنامه‌ی هوم ورک اوت روی تصویر همان عضله ضربه بزنید تا برنامه‌ی ورزشی ویژه‌ی آن، برایتان باز شود.

نکته‌ی مثبتی که درباره‌ی هوم ورک اوت باید به آن اشاره کنیم، حق انتخابی است که این برنامه به ورزشکار داده است. گاهی ممکن است حتی برای افراد حرفه‌ای و ورزشکار هم انجام بعضی حرکات ورزشی دشوار باشد. این موضوع می‌تواند به خاطر آسیب‌های فیزیکی یا مسائل ژنتیکی پیش بیاید.

خوشبختانه در Home Workout فهرست کاملی از انواع حرکات ورزشی مرتبط در اختیارتان قرار می‌گیرد. به این ترتیب می‌توانید بر اساس شرایط فیزیکی و سلیقه‌ی شخصی، چند حرکت را انتخاب کنید.

تفکیک عضلات در این برنامه به خوبی در نظر گرفته‌ شده‌ است. برای مثال طراحان برنامه حتی عضله‌ی شکم را به سه‌ بخش زیرشکم، بالای شکم و بخش میانی شکم تقسیم کرده‌اند تا بتوانید به شکل تخصصی هر عضله‌ را تمرین دهید.

برای آن‌ها که با حرکات ورزشی آشنایی کافی ندارند

تاثیر فعالیت و حرکات ورزشی بر عضلات و سلامت بدن بر هیچ کس پنهان نیست؛ اما در صورتی که حرکت ورزشی را به درستی انجام ندهید، طبیعتا آن تأثیری را که منتظرش هستید، روی بدنتان نخواهید دید. از آن بدتر ممکن است با اجرای نادرست حرکات ورزشی به جای حرکت در مسیر سلامتی، به بدنتان صدمه‌ بزنید.

یعنی همان طور که انجام صحیح حرکات ورزشی می‌تواند باعث شکل‌گیری و فرم بهتر عضلات‌تان شود، اجرای اشتباه‌ حرکات ورزشی پیچیده‌ و حساس هم می‌تواند به بدنتان آسیب‌های جبران‌ناپذیر وارد کند.

به‌ همین خاطر برنامه‌ی هوم ورک اوت برای هر حرکت ورزشی، راهنمای ویدئویی و انیمیشنی آماده‌ کرده‌ است. به این ترتیب هر زمان احساس کردید نحوه‌ی انجام یک حرکت ورزشی برایتان مبهم است یا به سختی متوجه‌‌ی آن می‌شوید، می‌توانید به بخش راهنمای حرکات ورزشی برنامه‌ بروید.

قطعا با چند بار تماشای ویدئوهای آموزشی مربوط به هر حرکت، متوجه‌ی جزئی‌ترین بخش‌های تمرین ورزشی مدنظرتان هم خواهید شد و می‌توانید بدون خطا آن را اجرا کنید.

مربی سخت‌گیری که زمان ورزش را به شما یادآوری می‌کند

هرچند همه‌ی افراد می‌دانند که اجرای منظم و درست حرکات ورزشی بر سلامت و تناسب اندام تاثیر دارد؛ اما بعضی اوقات شلوغی، کار زیاد، درگیری با روزمرگی‌ها و... باعث می‌شود اولویت ورزش و تناسب اندام را نادیده‌ بگیرند. حتی افرادی که برنامه‌ی ورزشی دقیقی برای خود در نظر دارند، گاهی فراموش می‌کنند که وقت ورزش رسیده‌ و همچنان به کارهای دیگر مشغول هستند.

برنامه‌ی Home Workout درست مثل یک مربی سخت‌گیر است که زمان ورزش را هم به شما یادآوری می‌کند. با تنظیم یادآور روی آن، برنامه‌ی ورزشی Home Workout به طور خودکار زمان تعیین شده‌ را به شما یادآوری می‌کند تا ورزش را فراموش نکنید.

با اعلان‌های به موقع و دقیق برنامه‌، ساعت ورزشتان را متوجه‌ می‌شوید و می‌توانید برنامه‌ی منظم و دقیقی برای ورزش داشته‌ باشید.

بررسی نمودار افزایش یا کاهش وزن

هر چند وقت یک بار روی ترازو می‌روید؟ آیا هر بار وزن خود را به طور دقیق ثبت می‌کنید؟ تا به حال برایتان پیش آمده‌ که یادتان رفته‌ باشد در چه‌ تاریخی، چه‌ وزنی داشتید؟

شاید در خاطر نگه‌ داشتن عدد وزن برای یک یا دو مرتبه‌ی اخیر کار ساه‌ای باشد؛ اما عدد و رقم همه‌ی چند ماه‌ گذشته‌ را نمی‌توان به راحتی به یاد آورد. در این حالت ممکن است هم فراموش کنید خودتان را وزن کنید و هم اعداد و ارقام را به یاد نخواهید داشت.

خبر خوب آن که برنامه‌ی هوم ورک اوت به صورت دوره‌ای وزنتان را می‌پرسد و آن را ثبت می‌کند. در نهایت می‌توانید به بخش آمار برنامه‌ بروید  و روند کاهش یا افزایش وزنتان را از آنجا پیگیری کنید. هیچ آماری مثل یک نمودار ساده‌ و دقیق نمی‌تواند روند کم یا زیاد شدن وزنتان را به شما نشان دهد.

ارائه‌ی برنامه‌ی غذایی ویژه‌ی عضله‌سازی

اگر با متخصصان تغذیه‌ مشورت کنید، متوجه‌ می‌شوید که 80 درصد روند کاهش یا افزایش وزن مربوط به سبک تغذیه‌ است. به عبارت دیگر اگر با سرعت و نظم کافی لاغر نمی‌شوید یا وزن‌گیری مناسبی ندارید، تا 80 درصد باید روی تغذیه‌ی خودتان کار کنید.

اصلا به همین خاطر است که در همه‌ی باشگاه‌های ورزشی، برنامه‌ی رژیم غذایی دقیقی کنار برنامه‌ی ورزشی ارائه‌ می‌شود. همان طور که اشاره‌ کردیم، Home Workout هم نقش یک مربی کاملا متخصص را ایفا می‌کند.

به طور کلی معمولا هر کس نیاز به برنامه‌ی رژیمی خاص خودش را دارد. اما طراحان برنامه‌ی Home Workout کنار پیشنهادهای کاربردی اجرای حرکات ورزشی، برنامه‌ی تغذیه‌ی مناسبی برای عضله‌سازی، چربی‌سوزی و... در نظر گرفته‌اند تا یک برنامه کارآمد و جامع برای ورزش ارائه کنند. این برنامه‌ خیلی عمومی طراحی شده‌ تا همه‌ با هر سطح دانش و البته توانایی بتوانند از آن استفاده‌ کنند.

شاید در مراحل تخصصی بدنسازی و ورزش‌های حرفه‌ای نیاز به برنامه‌ی تخصصی داشته‌ باشید؛ اما در حال حاضر برای یک شروع قدرتمند می‌توانید با همین برنامه، به سلامت بدنتان کمک بسیار زیادی کنید.

به‌صورت کلی می‌توان گفت که با همراهی Home Workout می‌توانید در همه‌ی دوران سلامت خودتان را تضمین کنید. البته به یاد داشته باشید که نصب این برنامه به تنهایی ضامن سلامتی شما نیست! بلکه باید از تمرینات آن استفاده کنید و وزش را به صورت روزانه در برنامه‌ی زندگی خود قرار دهید.

پس همین الان Home Workout را از بازار دریافت کنید و بیشتر از هر زمان دیگر روی سلامتی خود تمرکز کنید.

سوالات متداول

حجم برنامه‌ی Home Workout چقدر است؟

این برنامه‌ی 18 مگابایت حجم دارد.

برای نصب Home Workout به چه‌ی نسخه‌ای از اندروید نیاز  است؟

این برنامه‌ی روی اندروید 4.4 به بالا نصب می‌شود.

آیا Home Workout پولی است؟

بله، هرچند بخش‌های زیادی از برنامه‌ی رایگان است، اما بعضی از قسمت‌ها و امکانات برنامه‌ی پولی است.
نظرات کاربران - ۶،۱۶۷ رأی
۴.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
طاها
طاها
۱۴۰۳/۰۱/۱۲
من این برنامه را دیروز دانلود کردم ولی هرکاتش خیلی عالی و سخت بود و من فکر میکنم تا ۲۹ روز دیگه روی من اثر کنه ولی خیلی این برنامه عالی هست هتما دانلود کن👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 و دست سازندش درد نکنه و سازنده این مرنامه فکر میکنم خودش هم ورزش کار بوده
امین
امین
۱۴۰۳/۰۱/۱۵
واقعا این برنامه عالیه دست سازندش درد نکنه. حتما نصب کنید
بهار
بهار
۱۴۰۳/۰۱/۱۲
من واقعا از سازنده ی این بازی تشکر میکنم💪💪🦾🦵🦿👏