کالری شمار کرفس - رژیم لاغری و چاقی

کالری شمار کرفس - رژیم لاغری و چاقی

نسخه ۵.۱.۳
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰
هزار
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۲۱
مگابایت
حجم
انتخاب بازار
برنامه‌های انتخاب بازاردر رسانه‌ها

بررسی اپلیکیشن کرفس؛ با چاقی خداحافظی کنید

فکر می کنیم این روزها دیگر همگی به این نتیجه رسیده باشند که ترکیبی از رژیم غذایی خوب و ورزش صحیح، سالم ترین و بی خطر ترین راهی است که با آن می توان به وزن ایده آل رسید؛ چه هدف لاغر شدن باشد و چه اضافه کردن وزن. اپلیکیشن ایرانی “کرفس” می تواند در برنامه ریزی برای رسیدن به این هدف شما را یاری کند؛ محصول تحسین شده تیم عینک که به عنوان یک کالری شمار و پایشگر سلامتی تا کنون هزاران نفر را به وزن ایده آل شان رسانده است.

معرفی برنامه کرفس : اپلیکیشنی برای دستیابی به وزن ایده آل

همانطور که مطلع هستید، تناسب اندام نقش مهمی در حفظ سلامت بدن ایفا می‌کند. بسیاری از افراد بدون آنکه از خطرات و عوارض استفاده از روش های غیر اصولی لاغری یا افزایش وزن مطلع باشند، از رژیم های سختی استفاده می‌کنند تا در مدت زمان کوتاه به وزن ایده آل خود برسند. اپلیکیشن کرفس از برنامه‌هایی است که امکان زیر نظر گرفتن دقیق میزان کالری مصرفی و ایجاد تعادل مابین وعده‌های غذایی روزانه و در پیش گرفتن رژیمی سالم را فراهم می‌کند. امکان تعیین هدف و رسیدن به وزن دلخواه در مدت زمان مشخص از دیگر قابلیت های اپلیکیشن کرفس به شمار می‌رود.

رسانه چیکاو - با برنامه کرفس به اندام دلخواه خود برسید

رسانه چیکاو – در جامعه ماشینی و کم تحرک امروزی یکی از مشکلاتی که کم و بیش تعداد زیادی از مردم با آن گریبانگیر هستند، مشکل چاقی و اضافه وزن می باشد. از طرفی چاقی یا لاغری زیاد و نداشتن تناسب اندام، باعث بیماری و کاهش اعتماد به نفس فرد می شود. روش های شیمیایی مختلفی برای رفع مشکلات چاقی و رسیدن به وزن و اندام مطلوب وجود دارد که با وجود زودبازده بودن ممکن است عوارض جانبی شدید و غیر قابل جبرانی برای فرد داشته باشد. از این رو ما قصد داریم در این مطلب به معرفی اپلیکیشن کرفس ، برنامه ای برای رسیدن به وزن دلخواه و تناسب اندام بدون عوارض، بپردازیم. همراه رسانه چیکاو باشید.


نظرات کاربران

zahra
۱۴۰۰/۰۵/۰۹
عالیه
فاطی
۱۴۰۰/۰۵/۰۹
عالی
ماهری
۱۴۰۰/۰۵/۰۹
خوبه
۱۴۰۰/۰۵/۰۹
سلام روز بخیر ببخشید من الان برنامه شما رو دوبار دانلود کردم ولی قابل اجرا نیست و باز نمیشه لطفا راهنمایی کنید🙏
۱۴۰۰/۰۵/۰۹
عالیه
۱۴۰۰/۰۵/۰۹
💙
امید
۱۴۰۰/۰۵/۰۹
عالیه این برنامه
mohammad
۱۴۰۰/۰۵/۰۸
عالی
اناهیتا نجف وندی
۱۴۰۰/۰۵/۰۸
خوبه
rmz
۱۴۰۰/۰۵/۰۸
😘
nice_girl
۱۴۰۰/۰۵/۰۸
از وقتی حتی هدفش پولی شده خیلی بد شده اونم با این قیمت زیاد
رضا
۱۴۰۰/۰۵/۰۸
یه برنامه پولی به درد نخور برای من. برنامه قدم شمار، کالری شمار و تمرین ورزشی عالی دارم، همه هم رایگان، نیاز نیست ۲٠٠٠٠٠ تومن دور بریزم
ایدا حاج محمدی
۱۴۰۰/۰۵/۰۸
من تازه نصب کردم امیدوارم جواب بده تعریفش رو خیلی زیاد شنیدم.