جیم شو:کالری شمار رژیم ورزش در خانه

جیم شو:کالری شمار رژیم ورزش در خانه

نسخهٔ ۴.۰.۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی تناسب اندام
حجم ۱۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۷ دی ۱۴۰۲
جیم شو:کالری شمار رژیم ورزش در خانه

جیم شو:کالری شمار رژیم ورزش در خانه

اریتکو
نسخهٔ ۴.۰.۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی تناسب اندام
حجم ۱۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۷ دی ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

جیم شو، در مسیر سلامتی

جیم شو، همراه سلامت و تندرستی شماست و با امکانات و ابزارهای بی نظیری که در اختیارتون می گذاره، راه رسیدن به تناسب اندام و وزن ایده آل را هموار می کنه.

با جیم شو می تونی کالری شماری و ماکروشماری کنی، برنامه تمرینی و رژیم تغذیه اختصاصی از کارشناسان مجرب دریافت کنی، با صدها ویدئوی ورزش در خانه همراه خانواده ورزش کنی، برای افزایش و کاهش وزن هدف ثبت کنی و برای هر کاری در جیم شو یادآور ثبت کنی.

 

امکانات رایگان جیم شو:

کالری شماری:

برای محاسبه کالری دریافتی از غذاهای روزانه می تونید از بانک غذای جامع جیم شو استفاده کنید که شامل تصویر و اطلاعات ریزمغذی بیش از 9 هزار غذای ایرانی و فرنگی است. در جیم شو همچنین این امکان وجود داره که کالری فعالیت های روزانتون را نیز ثبت کنید. امکان فعالسازی حالت روزه داری هم وجود داره. همچنین می تونید توالی کالری شماری یا همون استریک را مشاهده کنید.

ورزش در خانه:

جیم شو شامل صدها ویدئوی ورزش در خانه برای تمامی رده های سنی و در هر سطح از آمادگی است. از مبتدی گرفته تا حرفه ای، کودک تا سالمند، جیم شو برای همه برنامه داره!!! شما می تونید برای آشنایی با هر پکیج آموزشی از ویدئوی اول به طور رایگان استفاده کنید.

آب شمار:

آب مصرفی روزانتون را ثبت کنید. همچنین برای نوشیدن آب روزانه کافی، هدف و یادآور انگیزشی ثبت کنید.

ثبت هدف ماکروشماری:

جیم شو فقط یک کالری شمار ساده نیست! شما می تونید برای رسیدن به تغذیه هدفمند و سالم برای ریزمغذی های کربوهیدرات، پروتئین و چربی هم هدف ثبت کنید.

ثبت یادآور:

در جیم شو امکان ثبت 7 نوع یادآور وجود داره. شما می تونید برای ثبت وعده روزانه، نوشیدن آب، ثبت فعالیت روزانه، ثبت وزن، ورزش در خانه، برنامه تمرینی و پیاده روی روزانه خود به صورت کاملا سفارشی یادآوری انگیزشی ثبت کنید.

ثبت وزن:

در بازه های زمانی منظم وزنتون را ثبت کنید. امکان ثبت تصویر و یادداشت برای هر وزن ثبتی وجود داره. می تونید گالری تصاویرتون را مشاهده کنید و با دوستانتون به اشتراک بگذارید.

نمودارهای سلامت:

در جیم شو می تونید به شکلی زیبا و کارامد روند تغییرات وزن را رصد کنید، مصرف روزانه آب را مشاهده کنید و گزارش کالری روزانه، هفتگی و ماهانتون را دریافت کنید.

 

امکانات اشتراکی جیم شو:

ثبت هدف وزن:

در جیم شو می تونید به شکلی کارامد برای کاهش، افزایش و یا تثبیت وزن هدف ثبت کنید. شما این امکان را دارید که وزن دلخواه و زمان رسیدن به آن را تعیین کنید.

جاده سلامت:

با ثبت هدف کاهش یا افزایش وزن وارد جاده سلامت شو و خودت را به چالش بکش.

ورزش در خانه:

جیم شو شامل صدها ویدئوی ورزش در خانه برای تمامی رده های سنی و در هر سطح از آمادگی است. با داشتن اشتراک جیم شو شما به صدها ویدئوی ورزش در خانه دسترسی خواهید داشت.

بانک حرکات تمرینی:

بانک حرکات جیم شو شامل بیش از 1000 حرکت تمرینی است. هر حرکت دارای فیلم آموزشی، ویژگی ها و توضیحات متنی است. در برنامه های تمرینی عمومی و اختصاصی جیم شو از این بانک حرکات استفاده می شود.

 

دریافت برنامه تمرینی و رژیم تغذیه اختصاصی:

جیم شو دارای تیم مربیان و کارشناسان تغذیه مجرب می باشد. شما می تونید با ثبت درخواست برنامه اختصاصی و با وارد کردن کلیه اطلاعات مورد نیاز داخل فرم درخواست برنامه، برنامه تمرینی و یا رژیم تغذیه اختصاصی خودتون را دریافت کنید.

لازم به ذکر است که در جیم شو از برنامه های آماده و از پیش تهیه شده استفاده نمیشه و هر برنامه متناسب با فرم درخواست کاربر آماده و ارسال میشه.

خبر خوب دیگه اینکه با خرید برنامه اختصاصی اشتراک رایگان هم دریافت می کنید و نیازی به خرید جداگانه اشتراک ندارید.

 

اپلیکیشن اختصاصی اندروید  TV:

برای سهولت هر چه بیشتر کاربران در استفاده از بخش ورزش در خانه جیم شو، می توانید اپلیکیشن «جیم شو: ورزش در خانهAndroid TV » را بر بر روی تلویزیون اندرویدی و یا دستگاه اندروید باکس نصب کنید و به کلیه محتواهای بخش ورزش دسترسی داشته باشید. نکته مهم این که اشتراک هر دو اپلیکیشن جیم شو مشترک هست و با خرید یک اشتراک به هر دو اپلیکیشن دسترسی دارید.

نظرات کاربران - ۹۴۲ رأی
۴.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
sara
sara
۱۴۰۲/۱۲/۱۳
برنامه خوبیه و قیمتش نسبت به برنامه های شبیه بهش بهتر و به صرفه تره خصوصا اون تخفیفی که برای وقتی که تازه نصب می کنی برات میاد.
بهاره
بهاره
۱۴۰۲/۱۲/۰۹
عالی
sahar
sahar
۱۴۰۲/۱۲/۰۴
عالیه فقط ای کاش اهنگ ها به روز رسانی بشه و جدید اضافه بشه