جیم شو: نسخه اختصاصی مربی

جیم شو: نسخه اختصاصی مربی

نسخهٔ ۲.۵.۰
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی تناسب اندام
حجم ۱۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۳ آبان ۱۴۰۲
جیم شو: نسخه اختصاصی مربی

جیم شو: نسخه اختصاصی مربی

اریتکو
نسخهٔ ۲.۵.۰
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی تناسب اندام
حجم ۱۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۳ آبان ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

جیم شو، حس خوب خوش اندام بودن.

جیم شو، همراه سلامت و تندرستی شماست و با امکانات و ابزارهای بی نظیری که در اختیارتون می گذاره، راه رسیدن به تناسب اندام و وزن ایده آل را هموار می کنه.

با جیم شو می تونی کالری شماری و ماکروشماری کنی، برنامه تمرینی و رژیم تغذیه اختصاصی از کارشناسان مجرب دریافت کنی، با صدها ویدئوی ورزش در خانه همراه خانواده ورزش کنی، برای افزایش و کاهش وزن هدف ثبت کنی و برای هر کاری در جیم شو یادآور ثبت کنی.


برخی از امکانات بخش مربی:

- ثبت پروفایل کاربری و اضافه شدن به بانک مربیان

ثبت کامل اطلاعات حرفه ای مربی شامل رشته ورزشی، سابقه، زمینه مربی گری، مدال ها، تصاویر مدرک، تصاویر شخصی، بیوگرافی و اطلاعات قیمت برنامه ها به منظور ثبت در بانک مربیان


- مشاهده لیست درخواست برنامه

مربیان قادرند تا فرم درخواست برنامه ورزشکاران را مشاهده کرده، با آنها گفتگو کنند و متناسب با آن قیمت برنامه را تعیین کرده و برای ورزشکار برنامه نویسی نمایند.


- ایجاد برنامه های تمرینی بدنسازی

مربیان می توانند با استفاده از سیستم برنامه نویسی نوآورانه جیم شو، برنامه های تمرینی را به ساده ترین روش ممکن و در کوتاه ترین زمان، بدون نیاز به به اینترنت ایجاد کرده و برای ورزشکاران ارسال نمایند. خاطر نشان می گردد که مربیان قادرند تا حرکات ورزشی را از میان صدها حرکت بدنسازی جیم شو انتخاب کرده و یا از میان حرکات ایجاد شده توسط خود انتخاب نمایند.


- مشاهده بانک حرکات بدنسازی جیم شو

مربیانی که اطلاعات کاربری و مدارک مربی گری آنها مورد تأیید قرار گیرد، می توانند از بانک حرکات بدنسازی جیم شو استفاده نمایند.


- ثبت حرکات اختصاصی مربی

مربیان می توانند حرکات اختصاصی خود شامل اطلاعات حرکت، عضلات درگیر، فیلم و تصویر حرکت خود را در اپلیکیشن ثبت نمایند. خاطر نشان می گردد که در صورت تمایل مربی، حرکت ایجاد شده به نام مربی در لیست حرکات مربیان اضافه می گردد.


- مشاهده گزارش تمارین ورزشکار

مربیان می توانند گزارش تمارین ارسالی ورزشکاران خود (شامل زمان حضور در باشگاه، درصد اجرای برنامه، میزان انجام حرکات، وزنه ثبت شده توسط ورزشکار و ...) را مشاهده کرده و در جهت هدایت و کنترل ورزشکاران خود استفاده نمایند.


امکانات رایگان نسخه کاربران جیم شو :


کالری شماری: 

برای محاسبه کالری دریافتی از غذاهای روزانه می تونید از بانک غذای جامع جیم شو استفاده کنید که شامل تصویر و اطلاعات ریزمغذی بیش از 7 هزار غذای ایرانی و فرنگی است. در جیم شو همچنین این امکان وجود داره که کالری فعالیت های روزانتون را نیز ثبت کنید. 

 
ورزش در خانه: 

جیم شو شامل صدها ویدئوی ورزش در خانه برای تمامی رده های سنی و در هر سطح از آمادگی است. از مبتدی گرفته تا حرفه ای، کودک تا سالمند، جیم شو برای همه برنامه داره!!! شما می تونید برای آشنایی با هر پکیج آموزشی از ویدئوی اول به طور رایگان استفاده کنید. 

 
آب شمار: 

آب مصرفی روزانتون را ثبت کنید. همچنین برای نوشیدن آب روزانه کافی، هدف و یادآور انگیزشی ثبت کنید. 

 
ثبت هدف ماکروشماری: 

جیم شو فقط یک کالری شمار ساده نیست! شما می تونید برای رسیدن به تغذیه هدفمند و سالم برای ریزمغذی های کربوهیدرات، پروتئین و چربی هم هدف ثبت کنید. 

 
ثبت یادآور:

در جیم شو امکان ثبت 7 نوع یادآور وجود داره. شما می تونید برای ثبت وعده روزانه، نوشیدن آب، ثبت فعالیت روزانه، ثبت وزن، ورزش در خانه، برنامه تمرینی و پیاده روی روزانه خود به صورت کاملا سفارشی یادآوری انگیزشی ثبت کنید.


نمودارهای سلامت: 

در جیم شو می تونید به شکلی زیبا و کارامد روند تغییرات وزن را رصد کنید، مصرف روزانه آب را مشاهده کنید و گزارش کالری روزانه، هفتگی و ماهانتون را دریافت کنید. 

 

امکانات اشتراکی جیم شو :

 
ثبت هدف وزن: 

در جیم شو می تونید به شکلی کارامد برای کاهش، افزایش و یا تثبیت وزن هدف ثبت کنید. شما این امکان را دارید که وزن دلخواه و زمان رسیدن به آن را تعیین کنید. 

 
ورزش در خانه: 

جیم شو شامل صدها ویدئوی ورزش در خانه برای تمامی رده های سنی و در هر سطح از آمادگی است. با داشتن اشتراک جیم شو شما به صدها ویدئوی ورزش در خانه دسترسی خواهید داشت. 

 
بانک حرکات تمرینی: 

بانک حرکات جیم شو شامل بیش از 1000 حرکت تمرینی است. هر حرکت دارای فیلم آموزشی، ویژگی ها و توضیحات متنی است. در برنامه های تمرینی عمومی و اختصاصی جیم شو از این بانک حرکات استفاده می شود. 

 
دریافت برنامه تمرینی و رژیم تغذیه اختصاصی  :  

جیم شو دارای تیم مربیان و کارشناسان تغذیه مجرب می باشد. شما می تونید با ثبت درخواست برنامه اختصاصی و با وارد کردن کلیه اطلاعات مورد نیاز داخل فرم درخواست برنامه، برنامه تمرینی و یا رژیم تغذیه اختصاصی خودتون را دریافت کنید. 

لازم به ذکر است که در جیم شو از برنامه های آماده و از پیش تهیه شده استفاده نمیشه و هر برنامه متناسب با فرم درخواست کاربر آماده و ارسال میشه. 

خبر خوب دیگه اینکه با خرید برنامه اختصاصی اشتراک رایگان هم دریافت می کنید و نیازی به خرید جداگانه اشتراک ندارید. 

 
اپلیکیشن اختصاصی اندروید TV : 

برای سهولت هر چه بیشتر کاربران در استفاده از بخش ورزش در خانه جیم شو، می توانید اپلیکیشن «جیم شو: ورزش در خانه Android TV » را بر روی تلویزیون اندرویدی و یا دستگاه اندروید باکس نصب کنید و به کلیه محتواهای بخش ورزش دسترسی داشته باشید. نکته مهم این که اشتراک هر دو اپلیکیشن جیم شو مشترک هست و با خرید یک اشتراک به هر دو اپلیکیشن دسترسی دارید.

نظرات کاربران - ۱۶ رأی
۴.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
deli
deli
۱۴۰۲/۰۶/۰۱
حرکات خیلی کمه محاسبه کالری نداره
ava
ava
۱۴۰۲/۰۱/۰۸
هیچکس توش نیست که
saman64
saman64
۱۴۰۱/۰۴/۲۳
اگه حرکات جدید اضافه میشد عالی میشد