برنامه جامع لاغری و چاقی سیگما

برنامه جامع لاغری و چاقی سیگما

نسخهٔ ۲.۵.۴
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰ هزار
نصب
تناسب اندام
دسته‌بندی
۱۹ مگابایت
حجم
برنامه جامع لاغری و چاقی سیگما

برنامه جامع لاغری و چاقی سیگما

تیم سیگما
نسخهٔ ۲.۵.۴
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰ هزار
نصب
تناسب اندام
دسته‌بندی
۱۹ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

رژیم لاغری و چاقی سیگما چطور کار می کند؟

سیگما بر مبنای مشخصات فردی شما (وزن فعلی، قد، سن و جنسیت)، وزن مناسب‌تان را تعیین می‌کند و همراه شما تا رسیدن به وزن ایده‌آل می ماند. با تعیین هدف می‌توانید یک سبک زندگی سالم داشته باشید و بر مبنای روش کالری شماری در دراز مدت زندگی بهتری را تجربه نمایید.

کالری شمار سیگما با بهره‌گیری از روش‌های علم تغذیه و تناسب اندام، مقدار کاهش یا افزایش وزن مجاز برای چاق یا لاغر شدن را تعیین می‌کند و کالری مورد نیاز را برای رسیدن به هدف را مشخص می نماید. با سیگما به اندام ایده آلتان می رسید. همچنین سیگما میزان کالری مورد نیاز شما را برای تثبیت وزن به شما می‌دهد.

در رژیم سیگما میزان کالری مجاز برای هر فرد مشخص می‌شود و با وارد کردن میزان غذاهای مصرفی، خودتان می‌توانید در محدوده‌ی مجاز کالری بمانید و به وزن مطلوب‌تان برسید. در این روش هیچ غذایی حذف نمی‌شود بلکه تنها مقدار آن‌ها کنترل می‌شود. سیگما یک رژیم آنلاین است و همیشه همراه شما می ماند.


لاغری شکم و باسن با سیگما:

لاغری شکم و باسن یکی از دغدغه‌های اساسی هر فردی با اضافه وزن زیاد است. با استفاده از اپلیکیشن سیگما، لاغری شکم و باسن هم در کنار کاهش وزن شما ایجاد خواهد شد. تنها کافی است به سیگما اعتماد کنید.


کار با اپلیکیشن سیگما آسان است!

با وارد کردن اطلاعات ساده ای مثل قد، وزن، سن و جنسیت می‌توانید به راحتی از سیگما استفاده کنید. اگر به بخش تعیین هدف بروید می‌توانید برای کاهش یا افزایش وزن هدف‌گذاری کنید و برنامه سیگما به شما کالری را اعلام می‌کند. به این ترتیب شما می‌توانید برنامه غذایی شخصی خودتان را متناسب با کالری محاسبه شده توسط سیگما تعیین کنید.

تقریبا هر نوع غذایی در اپلیکیشن سیگما یافت می‌شود و به راحتی با وارد کردن غذاهای مصرفی تان می‌توانید کالری‌های روزانه خودتان را محاسبه کنید. همچنین غذاهای موجود در اپلیکیشن سیگما با واحد‌های غذایی مختلف مثل گرم، قاشق، لیوان و... قابل اضافه شدن است که کاربری اپلیکیشن را برای کسانی که در خانه ترازوی آشپزخانه ندارند آسان می‌کند.


تیم سیگما چه کسانی هستند؟

ما در تیم سیگما، افرادی جوان و با انگیزه هستیم که به سلامت شما اهمیت می دهیم. ماموریت ما توسعه دستیاری است که به تجربه بهتر شما از زندگی کمک کند.

نظرات کاربران - ۷۷ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۱/۰۷/۱۱
عالیه دوست عزیزم فقط حواستون باشه اینقذرسریع تایین چاقی و لاغری رو بهمون تو زندگی میدهکتگم برات دیگه باید خواستم باه صوت نشی یوقت بری واسه خودت آسمون من بامرام
فاعزه
فاعزه
۱۴۰۱/۰۷/۱۰
خیلی مزخرفه واقعا اولش بنویسید کلا پولیه بعد ما نصب کنیم والا
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۱/۰۷/۱۳
عالیه ممنون