دانلود بازی‌های جنگی و شوتر اندروید (Action & Shooter)

مرگبار‌ترین اسلحه‌های دنیا را بردار و میدان جنگ را به جهنم دشمنت تبدیل کن. اگر دنبال مأموریت‌‌های هیجان‌انگیز هستی،‌ بهترین بازی‌های دیتا دار اکشن در بازار، با اینترنت نیم‌بها منتظرت هستند.

بازی‌های جنگی و تفنگی؛ سرگرمی همراه با کشت‌وکشتار!

وقتی از دور به یک گیمر نگاه کنید، او را در حالی می‌بیند که یک‌جا نشسته و گوشی موبایل خودش را در دست گرفته؛ اما وقتی دقیق‌تر به این قضیه نگاه کنیم، او در واقع در دنیایی جذاب و هیجان انگیز زندگی می‌کند که هیچ‌وقت ‌در زندگی واقعی پیدا نمی‌شود. بازی‌های جنگی و تفنگی مانند پلی هستند به یک دنیای دیگر. دنیایی که در آن وارد مأموریت‌هایی متنوع می‌شویم که بعضی وقت‌ها معمایی و جنایی هستند و بعضی وقت‌ها یک درگیری نفس‌گیر که در آن پای مرگ و زندگی در میان است.

با انجام این بازی‌ها وارد یک ماجراجویی بی‌پایان و لذت بخش می‌شویم که باید در آن‌ها با نیروی‌های سیاه مبارزه کنیم و یا بازیکنان آنلاین دیگر را از میدان به‌در کنیم. این بهترین فرصت است برای اینکه در دنیای خطر و مبارزه غرق شویم، بدون اینکه لازم باشد جان خود را به خطر بیاندازیم.  فقط کافی است گوشی موبایل‌مان را برداریم به دنیای بازی‌ اکشن سلام کنیم. 

 

تفاوت بازی اکشن و جنگی و تفنگی در چیست؟‌  

بازی‌های ویدئویی اکشن را می‌توان پدر بازی‌های جنگی و تفنگی دانست. در واقع ژانر اکشن شامل تمام بازی‌هایی می‌شود که گیم‌پلی سریع دارند و تمرکز آن‌ها بر حرکت، مبارزه و هماهنگی دست و چشم است. در تمام بازی‌های این ژانر سرنوشت ما در دستان واکنش‌های سریع و اقدام به‌موقع است. بعضی از این بازی‌ها به سبک شوتر شناخته می‌شوند که بازیکنان باید تا با تمام توان به یکدیگر شلیک کنند تا برنده شوند.

بازی جنگی، یک مدل دیگر از بازی‌های اکشن است. در این بازی‌ها هرچند اسلحه‌های متنوعی وجود دارد، اما امکانات متفاوت گیم‌پلی بازی باعث می‌شود که به عنوان یک دسته جدا شناخته شوند. در اکثر بازی‌های جنگی هدف نابودی دشمنان است اما نه فقط با تفنگ، بلکه ممکن است سلاح‌های سرد مانند شمشیر و غیره از ابزار نبرد در این بازی‌ها باشند. نصب بازی جنگی دریچه‌ای به دنیای نبردهای همه‌جانبه است. 

 

مخاطبان این بازی‌ها چه کسانی هستند؟

مخاطبان بازی تفنگی گروه بزرگی از افراد را تشکیل می‌دهند که عاشق تجربه هیجان و به‌ چالش‌کشیدن توانایی‌هایشان هستند. انجام این بازی محدود به هیچ سنی نمی‌شود؛ از نوجوانان گرفته تا افراد بزرگسال، به این ژانر جذاب علاقه دارند. برخی تصور می‌کنند بیشتر مخاطبان بازی شوتر را پسرها تشکیل می‌دهند؛ اما انجام این بازی هیچ جنسیتی نمی‌شناسد و دخترانی هم هستند که شیفته این ژانر باشند.

تنها چیزی که بسیار اهمیت دارد، ممنوعیت انجام این بازی برای کودکان است. به طور کلی از نگاه خیلی از کارشناسان بازی‌های ژانر جنگی برای کودکان زیر ۷ سال توصیه نمی‌شود؛ چراکه این احتمال وجود دارد کودکان دچار حس اضطراب و واکنش‌های عصبی شوند. هرچند این گروه از بازی‌ها برای کودکان ۷ تا ۱۰ سال هم چندان مناسب نیست، اما طبیعتا این رده سنی نسبت به کودکان زیر ۷ سال کمتر تحت‌تاثیر آسیب و تنش این بازی‌ها قرار می‌گیرند.

 

تنوع بازی‌های اکشن 

دنیای بازی‌های اکشن آنقدر بزرگ است که خودش به چندین و چند ژانر کوچکتر تقسیم می‌شود. وقتی هدف شما لذت بردن از لحظاتی هیجانی و انجام مأموریت‌‌های خطرناک باشد، بازی‌های زیادی برای انتخاب کردن وجود دارند. مسابقات آنلاین، میدان‌های نبرد، نابودی دشمنان و جنگ تا آخرین قطره خون؛ این تنها گوشه‌ای  از تمام آن چیزی است که در یک بازی تفنگی یا جنگی جذاب تجربه می‌کنید.

 حالا وقت آن است سرنوشت جنگ‌های بزرگ و درگیری‌های خونین را تغییر دهید؛ و یا در یک بازی شوتر حساس، دشمنان خود را تیرباران کنید و به یک قهرمان بزرگ تبدیل شوید. پس اسلحه خود را بردارید و دنبال ما بیایید تا با شناخت ژانر‌های فرعی و طبقه‌بندی دقیق بهترین بازی‌های اکشن، به انتخاب یک بازی خوب جنگی  نزدیک‌تر شوید. 

 

بهترین بازی تفنگی آنلاین؛ جنون در منطقه جنگی!

مرگبارترین اسحله‌های خودکار و نیمه خودکار جهان را بردارید و در منطقه‌های جنگی مختلف دشمنان را به گلوله ببندید. با وجود ژانری به نام بازی تفنگی آنلاین، دیگر مبارزات مرگبار و تیراندازی یک آرزوی غیرممکن نیست. همه شما می‌توانید این کار را تجربه کنید و در خط مقدم جنگ تیراندازی کنید. این بازی‌ها به شما اجازه می‌دهد تا با بازیکنان دیگر از سراسر جهان رقابت کنید و مهارت‌های تیراندازی و جنگی خود را به همه نشان دهید. 

در واقع حالت‌های بسیار زیادی در بازی تفنگ بازی وجود دارد که مأموریت هر کدام متفاوت است. به طور مثال در بازی‌های بتل رویال شما به همراه صد نفر دیگر در یک منطقه بزرگ رها می‌شوید و برای زنده ماندن با دیگران می‌جنگید. همچنین در بسیاری از این بازی‌ها افراد در دو تیم مختلف رو‌به‌روی یکدیگر قرار می‌گیرند و یکدیگر را تا پای مرگ تیرباران می‌کنند. 

نقش شما در بازی‌های تفنگی آنلاین بسیار مهم است. باید با توجه به هدفی که دارید تجهیزات خاصی را بدست بیاورید و به یک اسطوره تیراندازی تبدیل شوید. این تجهیزات شامل نارنجک، اسلحه، جلیقه ضد گلوله و بسیاری موارد دیگر می‌شود. پس اگر برای رفتن به خط مقدم آماده‌اید، لیست زیر را بررسی کنید؛ چون در انتخاب بهترین بازی شوتر آنلاین به شما کمک می‌کند.

 

کالاف دیوتی موبایل (Call of duty mobile)

با دوستان خود یا افراد دیگر تیم تشکیل دهید و در بیش از ۳۰ نقشه مختلف به جنگ دشمنان بروید. همچنین می‌توانید در یکی از محبوب‌ترین نبرد‌های بتل رویال دنیا شرکت کنید. به عقیده بسیاری از گیمرهای جهان این بازی بهترین بازی شوتر جهان است.

پابجی موبایل (PUBG Mobile)

یک بتل رویال پیشرفته که در آن می‌توانید بازیکنان دیگر را پس از کشتن‌ به تیم خود دعوت کنید. این بازی یک حالت جذاب تیمی هم دارد.

فری فایر (Garena Free Fire)

در این بازی وارد یکی از پر دانلودترین و محبوب‌ترین بتل رویال‌های این سیاره می‌شوید و دنیایی از شخصیت‌های متنوع و تجهیزات فراوان را تجربه می‌کنید.

زولا موبایل (Zula Mobile)

یک بازی تیراندازی آنلاین و پر از رویداد‌های مرگبار که در آن سلاح‌های متنوع و چالش‌های بزرگی را تجربه می‌کنید.

World War Heroes: WW2 FPS

سرنوشت جنگ جهانی دوم در دستان شما قرار دارد. با بازیکنان آنلاین در مناطق جنگی معروف رقابت کنید و لذت شلیک با سلاح‌های کلاسیک را تجربه کنید.

فورتنایت (Fortnite)

بتل رویال را در سرزمینی بزرگ تجربه کنید و به کمک منابع، سازه دفاعی بسازید و بزرگترین استراتژی‌های جنگی را در میدان پیاده‌سازی کنید. این بازی، شاهکار بتل رویال است و گرافیک بالایی دارد.

 

بهترین بازی‌ شوتر آفلاین؛ سربازان حرفه‌ای آماده شوید!

در اکثر بازی‌های تفنگی آفلاین شما در نقش یک مأمور ویژه و یا یک سرباز حرفه‌ای به جایی اعزام می‌شوید تا مأموریت‌هایی خطرناک را انجام دهید. آیا آمادگی نفوذ به دل دشمنان و راه‌انداخت یک کشتار بزرگ دارید؟ پس سبک درستی را انتخاب کرده‌اید؛ چون در این بازی‌ها چالش‌هایی بزرگتر از تیراندازی و شلیک به آدم‌های شرور در انتظار شما هستند. با دانلود بازی تفنگی آفلاین ماجراجویی اکشن و معمایی خود را آغاز کنید و دنیا را به آشوب بکشید. 

بسته به اینکه سلیقه شما چه چیزی باشد، می‌توانید بازی تفنگ بازی خاصی را انتخاب کنید. از مبارزه با موجوداتی مانند زامبی‌ها گرفته تا هنرنمایی در مناطق جنگی و اشغالی. از لیست زیر بهترین بازی آفلاین جنگی را که مورد پسندتان است انتخاب کنید و برای تیراندازی تا حد جنون آماده شوید.

 

کانتر تروریست (Counter Terrorist)

با دنیایی از اسلحه‌های جنگی و تجهیزات مرگبار به سراغ تروریست‌ها بروید و بمب را قبل از انفجار خنثی کنید. این بازی یکی از محبوب‌ترین نسخه‌های کانتر است.

Cover Fire

بهترین اسلحه‌ها را انتخاب کنید و در ۶۰ مرحله جذاب به دشمنان شلیک کنید و کلک آن‌ها را بکنید؛ البته این فقط یکی از حالت‌های متنوع و جذاب بازی است.

Dead Trigger: Survival Shooter

به نظر می‌رسد دیگر هیچ امیدی به شهر نیست. زامبی‌های همه جا را اشغال کرده‌اند و شما باید برای زنده‌ ماندن و نجات شهر با آن‌ها بجنگید.

Sniper X

تک‌تیرانداز‌های حرفه‌ای آماده باشید تا دنیا را نجات دهید. در این بازی شما یک اسنایپر هستید که باید صد‌ها مأموریت خطرناک را به اتمام برسانید.

Counter Game Strike CS

یکی دیگر از معروف‌ترین نسخه‌های بازی کانتر که گرافیک حیرت‌انگیز آن شما را غافل‌گیر می‌کند.

Overkill 3

به مخوف‌ترین میدان‌های جنگی قدم بگذارید و با تمام توان شلیک کنید. این بازی با نام ابر نابودگر ۳ هم شناخته می‌شود که به طور کامل از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند.

Into the Dead 2

آخرالزمان فرا رسیده است و دنیا به سوی مرگ پیش می‌رود. آماده باشید تا در اعماق تاریکی با زامبی‌ها بجنگید و زنده بمانید.

Blazing Sniper

یکی از بهترین بازی‌های تیراندازی آفلاین که دنیایی از چالش‌ها را سر راه شما می‌گذارد و محبوبیت بالایی در میان گیمر‌ها دارد.

Gun War

گیم‌پلی فوق‌العاده و جنگ دیوانه‌وار با نیرو‌های دشمن را در این بازی تجربه کنید. دارای بیش از ۱۲۰ چالش و ۵۰ مدل اسلحه مرگبار

Sniper Fury: Shoot 3D Guns

در این بازی یک تک تیرانداز حرفه‌ای هستید که باید در سراسر جهان، حتی در شهرهایی مثل واشنگتن کمین کنید و با یک تیر دشمن خود را از صحنه روزگار محو کنید.

 

مبارزه با سلاح سرد، برترین جنگجویان تاریخ

حالا وقت آن است که با سلاح‌های سرد به جنگ دشمنان بروید و در نبرد‌هایی تن‌به‌تن آن‌ها را شکست بدهید. یک بازی جنگی مهیج برای حضور در نبرد‌های تاریخی می‌تواند دنیای شما را عوض کند. استفاده از شمشیر‌، نیزه، تبر و بسیاری سلاح‌های سرد دیگر در یک قدمی شماست. در اکثر این بازی‌ها شما در نقش قهرمانی هستید که با استفاده از هنرهای رزمی به جنگ دشمنان می‌رود. 

اگر می‌خواهید به دوران گلادیاتورها و نینجاهای خشمگین بروید و مانند یک قهرمان بجنگید، بازی‌ جنگی با استفاده سلاح سرد بهترین انتخاب است. در نبردهای تاریخی شرکت کنید و حماسه‌ای بزرگ خلق کنید. این دسته از بازی‌ها شامل شاهکارهایی فراموش نشدنی هستند که می‌توانید تک‌تک‌شان را از بازار دانلود کنید. فقط کافیست بازی‌های لیست زیر را بررسی کنید.

 • Shadow Fight Arena 
 • Tap Titans 2: Clicker RPG Game - شکست تایتان‌ها
 • Ninja Arashi
 • Shadow of Death: Dark Knight - سایه مرگ
 • Ninja Dash Run
 • Stickman Legends: Ninja Warrior - Shadow of War

 

بهترین بازی نبرد تانک‌ها 

وقتی سروکله تانک‌ها در یک جنگ پیدا می‌شود، دیگر با یک نبرد عادی روبه‌رو نیستید؛ بلکه باید با هیولاهایی طرف شوید که قدرت تخریب فاجعه‌باری دارند. یک بازی جنگی جذاب در این دسته دانلود کنید و تانک‌های پیشرفته دنیا را به گوشی موبایل خود ببرید. حالا وقت این است که سوار بهترین تانک‌های دنیا شوید و با هر شلیک ترس را به دل دشمنان خود بیاندازید. 

زمانی که تصمیم می‌گیرید به درون یک تانک پا بگذارید و به دشمن حمله کنید، بازی‌های زیادی پیش روی شما هستند. اما جای نگرانی نیست، بهتری بازی جنگی اندروید همین حالا پیش چشمان شما است. فقط باید بازی‌های زیر را امتحان کنید؛ این بازی‌ها از میان برترین‌های دنیا انتخاب شده‌اند و هر کدام دنیای خاص خودشان را دارند. 

 • Tank Heroes - Tank Games, Tank Battle Now
 • نبرد فرماندهان
 • Tank Firing - Tank Game
 • نقشه جنگ: نبرد تانک ها
 • World of Tanks Blitz PVP MMO 3D tank
 • خط آتش

 

بهترین بازی جنگی افسانه‌ای 

 یک بازی جنگی افسانه‌ای به معنای مبارزه‌ای تمام عیار در سرزمین‌های افسانه‌ای و درگیری با موجوداتی شرور است. در این سبک از بازی‌ها شما در دل افسانه‌ها زندگی می‌کنید و باید دشمنان بدذات خود را نابود کنید. دنیای این بازی‌ها در تاریکی فرو رفته و جهان دچار هرج‌و‌مرج شده است. پس به یک جنگجوی افسانه‌ای تبدیل شوید و با سلاح‌هایی مرگبار که می‌تواند تفنگ‌های قدرتمند یا شمشیر‌هایی جادویی باشد، میدان جنگ را به خاک‌وخون بکشید.

اگر تخیل در زندگی واقعی وجود ندارد، پس بیایید آن را به گوشی موبایل ببریم. پیدا کردن بهترین بازی‌ جنگی اندروید در ژانر تخیلی اصلا سخت نیست. چون شما بازار را دارید. بعضی از این بازی‌ها را که از میان بهترین‌ها انتخاب شده‌اند در لیست زیر ببینید.  

 • Star Wars™: Galaxy of Heroes
 • Earth Protect Squad: TPS Game
 • Combat of CyberSphere: Online
 • Marvel Contest of Champions – نبرد قهرمانان مارول
 • Injustice 2 – نبرد ابرقهرمان‌های DC
 • Xenowerk – زنوورک

 

بهترین بازی اکشن با زامبی‌ها

یک ویروس خطرناک در جهان پخش شده است و انسان‌ها و موجودات دیگر را به زامبی تبدیل کرده. مبارزه با زامبی‌ها با هر مبارزه دیگری فرق دارد. آن‌ها به سمت شما هجوم می‌آورند و تشنه خون‌تان هستند. پس باید سلاح‌های مرگبار خود را بردارید و در یک بازی مهیج به کشتار آن بروید.  

این دسته از بازی‌های جنگی اندروید که با تمرکز بر نابودی زامبی‌ها ساخته شده، دارای تنوع بسیار بالایی است و همین قضیه انتخاب شما را سخت می‌کند. اما جای نگرانی نیست، در بازار فقط بهترین‌ها وجود دارند. به‌طور مثال لیست زیر را بررسی کنید و شاهکارهای این سبک را ببینید؛ چون حالا نوبت این است که به دنیا نشان بدهید هیچ موجودی توان مقابل با شما را ندارد. 

 • کلش اف زامبی ۲۰۲۳ : قهرمانان آینده
 • کلش آف زامبی ۲۰۲۲
 • State of Survival: The Walking Dead Collaboration – ایالت بقا: اتحاد زامبی‌ها
 • Plants vs. Zombies FREE – زامبی و گیاهان
 • Zombie Tsunami
 • Stupid Zombies
 • Zombie Highway

 

بازی‌ تفنگی اندروید کارتونی

یک گیم‌پلی جذاب و کارتونی می‌تواند لذت بازی تفنگی را چند برابر کند. در این بازی‌ها با شخصیت‌هایی جذاب همراه می‌شوید و به دنیایی رنگارنگ سفر می‌کنید. مبارزات و جنگ در دنیای کارتونی می‌تواند شما را شوکه کند؛ چون هر چیزی که در واقعیت حتی اثری از آن وجود ندارد، در این بازی‌ها پیدا می‌شود. پس لیست زیر را بررسی کنید و خودتان را برای ساعت‌ها سرگرمی و ماجراجویی هیجان‌انگیز آماده کنید. 

 • Western Sniper - Wild West FPS Shooter - کشتن راهزنان
 • بن تن مبارز
 • Johnny Trigger - Sniper Game - تک‌تیرانداز
 • Aliens Drive Me Crazy
 • Metal Squad: Shooting Game
 • پر سلاح (شوتر اول شخص)

 

بهترین بازی رزمی اندروید 

سلاح‌ها را کنار بگذارید، حالا زمان یک درگیری تن‌به‌تن و مبارزه با دست خالی است. دانلود بازی جنگی همیشه به معنای یک بازی تیراندازی نیست؛ بلکه بسیاری از بازی‌های مبارزه‌ای به سبک هنرهای رزمی ساخته شده‌اند که در آن‌ها زدوخورد با دست خالی حرف اول را می‌زند. این بازی‌ها به شما لذت حضور در یک مبارزه فوق‌العاده را می‌دهند. پس آماده باشید و به تمام دنیا نشان دهید که شما بهترین قهرمان دنیا هستید، حتی با دستانی خالی. 

 • Streets of Rage Classic – شورش در شهر
 • Brawlhalla – سرزمین مبارزان براهالا
 • بزن بهادر - بازی قهرمانان
 • مسابقات مشت زنی
 • Bruce Lee

 

خلاقانه‌ترین بازی‌های اکشن

بازی اکشن صرفا به معنای کشت‌وکشتار و خون‌ریزی نیست. یک بازی اکشن خوب می‌تواند دارای گیم‌پلی‌ای خلاقانه‌ای باشد که حسابی ذهنتان را درگیر کند. بسیاری از این بازی‌ها در بازار وجود دارند و بشدت دوست‌داشتنی هستند. بازی‌هایی مانند انگری بردز یا فروت نینجا از خلاقانه‌ترین بازی‌های اکشن محسوب می‌شوند که نمی‌توانید به راحتی از آن‌ها دل بکنید. 

 

بازی اکشن مسابقه‌ای 

در بازی‌های اکشن مسابقه‌ای علاوه‌بر اینکه یک درگیری هیجان‌انگیز را تجربه می‌کنید، باید با دشمنان خود مسابقه دهید و برای برنده شدن تلاش کنید. این بازی‌ها بسیار جنب‌وجوش هستند و شما را به‌وجد می‌آورند. فرقی نمی‌کند مجبور باشید به دشمنان خود کلک بزنید یا حتی آن‌ها را بکشید، اینجا باید به هر قیمتی که شده برنده شوید. پس لیست زیر را بررسی کنید و دیوانه‌وار مسابقه دهید. 

 • گشت پلیس 1 (موتور پلیس)
 • Talking Tom Hero Dash – نجات جهان با تام سخنگو
 • LEGO® DC Mighty Micros - ابرقهرمان‌های لگویی

 

نبرد اژدهایان

نصب بازی جنگی آنهم وقتی که اژدهایان در آن فرمانروایی کنند، لذت خاص خودش را دارد. این موجودات افسانه‌ای تمام مردم دنیا را شیفته خودشان کرده‌اند. هر کسی که عاشق بازی‌های اکشن و نبرد‌های مهلک و آتشین باشد دوست دارد در دنیای اژدهایان زندگی کند. این تجربه در دنیای بازی‌های اندروید کاملا دست‌یافتنی است. لیست زیر به شما فرصت انتخاب بهترین بازی جنگی جدید در این ژانر را می‌دهد. 

 • Hungry Dragon – اژدهای گرسنه
 • Age of Warring Empire – امپراطوری در جنگ
 • Dragon Hills
 • Dragon shooter - Dragon war - Arcade shooting game

 

جدیدترین بازی جنگی اندروید

کلی بازی جنگی جدید در بازار منتظر شما است تا یک تجربه‌ بی‌نظیر را برای‌تان رقم بزند. گیمرهای حرفه‌ای و عاشقان بازی همیشه به دنبال این هستند تا لذت مبارزه و جنگ و تیراندازی را در به‌روزترین بازی‌های دنیا تجربه کنند. لیست زیر را ببینید و بازی دلخواه خود را پیدا کنید.

 • Apex Legends Mobile - اپکس لجندز
 • کنترا 3
 • نبرد در آسمان ۲
 • عملیات دلت
 • mortal kombat 2

 

بهترین بازی جنگی جهان

یک بازی خوب می‌تواند هر سبکی داشته باشد. انتخاب اینکه کدام بازی از همه بهتر است به سلیقه شما در سبک‌ این مدل بازی‌ها برمی‌گردد. اما برای اینکه زودتر به هدف خود پرسید ما پردانلودترین بازی‌های جهان را در زیر لیست کرده‌ایم. همه این بازی‌ها با استقبال بی‌نظیر گیمر‌ها مواجه شده‌‌اند و قطعا نظر شما را به خود جلب می‌کنند.

 • Call of duty mobile 
 • Roblox - روبلاکس
 • Brawl Stars – براول استارز (جدال ستارگان)
 • Count Masters – نبرد آدمک‌ها
 • War Robots Multiplayer Battles
 • Among Us – امانگ آس
 • زولا موبایل | Zula Mobile
 • Kick the Buddy – کتک کاری عروسک
 • Free fire 
 • fortnite
 • Apex legends

 

بهترین بازی جنگی ایرانی 

کمپانی‌های بازی‌سازی ایرانی در زمینه ساخت و توسعه‌ بازی اکشن بسیار قوی هستند. طرفداران بازی‌های اکشن می‌توانند با خیال راحت این بازی‌های با کیفیت و شاهکار را دانلود کنند و تجربه‌ای بی‌نظیر بدست بیاورند. بهتری بازی جنگی ایرانی را در لیست زیر پیدا کنید و از منوی کاملا فارسی آن لذت ببرید.

 • نبرد فرماندهان : بازی جدید
 • خط آتش
 • فوق محرمانه
 • نبرد گلادیاتورها
 • نبرد داینوکریس 2
 • افسانه دیو بزرگ
 • کابوس دشمن
 • اسکادران آتش
 • پلیس جوان

 

مهم‌ترین نکات در مورد دانلود بازی جنگی اندروید

آیا دانلود بازی تفنگی یا جنگی امنیت گوشی را به خطر نمی‌اندازد؟ شاید این سوال مهم ذهن خیلی‌ها را درگیر کرده باشد؛ اما بازار یک جواب قطعی برای آن دارد،‌ یعنی سپر امنیتی قوی. در واقع بازار تمام گیم‌ها و برنامه‌ها را به دقت آزمایش و بررسی می‌کند تا کوچکترین مشکلی نداشته باشند. پس اگر از بازی‌های مورد علاقه خود را از بازار دانلود می‌کنید، خیالتان حسابی راحت باشد. 

در مورد حجم بازی‌های جنگی و تفنگی اصلا نگران نباشید. چون آن‌ها هرچقدر هم که حجم بالایی داشته باشند اینترنت شما را زیاد مصرف نمی‌کنند؛ چون در بازار ترافیک دانلود نیم‌بها حساب می‌شود. یعنی اگر بازی مورد علاقه شما ۲ گیگابایت حجم دارد، فقط ۱ گیگابایت از حجم بسته شما کم می‌شود. این یک فرصت استثنایی برای دانلود بازی‌هایی است که می‌خواهید تجربه‌شان کنید.

 

سوالات متداول

بهترین بازی تفنگی آنلاین چیست؟ 

بازی کالاف دیوتی، پابجی، فری فایر، فورتنایت و زولا نسخه موبایل جزء محبوب‌ترین بازی‌ها تفنگی هستند.

چگونه دانلود با اینترنت نیم‌بها بازار را فعال کنیم؟

هنگام دانلود بازی مطمئن شوید که فیلترشکن شما قطع باشد. به‌این‌ترتیب ترافیک دانلود شما به صورت خودکار نیم‌بها حساب می‌شود.

آیا همه بازی‌های تفنگی دیتادار و پرحجم هستند؟

خیر؛ بازی‌های تفنگی با کیفیت و البته با حجم کم هم وجود دارد.

چه بازی‌های تفنگی موبایلی شبیه کیفیت بازی‌های کنسولی را دارند؟

بازی Call of duty mobile یکی از بهترین بازی‌ها در این زمینه است.