Call of Duty®: Mobile – کالاف دیوتی

Call of Duty®: Mobile – کالاف دیوتی

نسخه ۱.۰.۲۹
+۱ میلیون
نصب فعال
اکشن
دسته
۲ گیگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

کالاف دیوتی موبایل؛ غول بازی‌های جنگی موبایلی!

استقبال از گیم‌های موبایلی باعث شده هرروز نام بازی‌های جدیدتری به‌گوشمان بخورد. گاهی کمیت و تعداد بازی‌های ساخته‌شده فدای کیفیت ساختشان می‌شود. در چنین موقعیتی پیداکردن گیمی با ویژگی‌های خوب کمی سخت به‌نظر می‌رسد؛ بازی که ارزش صرف وقت و انرژی را داشته باشد. اگر اهل بازی‌های جنگی، اکشن و تفنگی هستید، خوب است بدانید بازی‌های شناخته‌شده و خوش‌ساخت زیادی در این ژانر وجود دارند.

شاید درحال‌حاضر بتوان بهترین بازی تفنگی را، بازی کالاف دیوتی موبایل دانست. این بازی در سطح جهانی طرفداران زیادی دارد؛ افرادی که در طول روز ساعت‌ها پای Call of duty mobile می‌نشینند و مهارت‌هایشان را به چالش می‌کشند. شما چقدر کالاف دیوتی موبایل را می‌شناسید؟ تجربه بازی با این گیم را دارید؟

مخاطبان کالاف دیوتی موبایل

طبق استانداردی که برای این بازی تعریف کرده‌اند، Call of duty mobile برای نوجوانان بالای 17 طراحی شده است. البته اگر شما زیر 17 سال هستید و علاقه زیادی به تجربه این بازی دارید، شاید بتوان کمی قسر در رفت! وقت‌گذرانی با کالاف دیوتی برای افرادی مناسب خواهد بود که علاقه زیادی به بازی‌های دسته‌بندی تفنگی و گیم‌های هیجانی دارند.

بازی Call of duty mobile

طرفداران قدیمی Call of duty می‌دانند این بازی برای اولین بار برای کنسول‌های بازی طراحی شد و توانست همه قدرتش را میان دیگر گیم‌های تفنگی به رخ بکشد. به‌همین دلیل سال 2019 شرکت سازنده بازی اکتیو ویژن نسخه موبایلی آن را طراحی کرد. فقط دو روز پس از عرضه Call of duty mobile، این بازی بیش از 20 میلیون بار نصب شده بود. یکی از دلایلی که باعث جذابیت بازی کالاف دیوتی موبایل شده قدرت کلیدهای کنترلی آن است. شما می‌توانید به‌راحتی شخصیت‌های بازی را مطابق آنچه می‌خواهید و با سرعت دلخواه حرکت دهید. محیط حرفه‌ای بازی و گرافیک بالای آن از دلایل دیگر جذابیت بازی است.

ترجیحا هنگام اجرای بازی، صدای موسیقی را قطع نکرده و با هندزفری، Call of duty mobile را بازی کنید. بهترین Trackها برای موسیقی کالاف دیوتی موبایل انتخاب شده‌اند. این آهنگ‌ها هم شما را به هیجان می‌آورند و هم حس‌وحال جنگی گیم را بیشتر نشان می‌دهند.

در بازی Call of duty mobile با مودها و امکانات مختلفی روبه‌رو می‌شوید. در آخرین به‌روزرسانی بازی کالاف دیوتی موبایل امکانات و مودهای بیشتری به بازی اضافه شده که هیجان گیم را بیشتر می‌کنند. درادامه با مودها و امکانات بازی Call of duty mobile بیشتر آشنا می‌شوید.

مودهای بازی کالاف دیوتی موبایل

بازی آنلاین کالاف دیوتی موبایل در مودهای مختلفی طراحی شده؛ هریک از این مودها شما را با دنیای متفاوتی از فضای اکشن آشنا می‌کند. در به‌روزرسانی‌های Call of duty mobile مودهای بیشتری به بازی اضافه خواهد شد. اگر در کالاف دیوتی موبایل تازه‌کار هستید، پیش از تجربه حالت‌های مختلف بازی در VS AL Practice مهارت‌هایتان را تقویت کنید. این بخش برای بازی با ربات‌های Call of duty mobile طراحی شده تا آمادگی شرکت در حالت‌های مختلف بازی را داشته باشید.

حالت Free for all

برای تجربه این حالت از بازی باید به سطح هشت رسیده باشید. شما و هفت بازیکن دیگر وارد محیط بازی شده و باید به نابودی یک‌دیگر بپردازید. در این حالت هیچ تیمی برای موفقیت در بازی تشکیل نمی‌شود. برنده بازی کسی نیست که بیشتر زنده بماند؛ بلکه شخصی پیروز می‌شود که بازیکنان بیشتری را بکشد.

حالت Team death match

شما باید با چهار نفر دیگر از بازیکنان کالاف دیوتی تیمی تشکیل دهید و وارد رقابت در حالت Team death match شوید. در این مود با تیمی پنج نفره می‌جنگید و امتیاز به‌دست می‌آورید. هر تیمی که زودتر به امتیاز موردنظر برای رقابت دست پیدا کند، پیروز مبارزه خواهد بود.

حالت Domination

وظیفه اصلی شما در حالت Domination حفاظت از یک منطقه مشخص است. شما و هم‌تیمی‌هایتان باید از منطقه‌ای در برابر هجوم تیم دیگر محافظت کنید. هر تیم از پنج نفر تشکیل می‌شود. تا زمانی که پرچم این منطقه در دستان شما قرار دارد، پیروز هستید. اگر شما در تیم مقابل بازی می‌کنید، باید همه سعیتان را به‌کار بگیرید و پرچم را از دست تیم حریف بیرون بکشید.

حالت Hardpoint

این حالت هم مانند Domination است و شما باید پرچم منطقه‌ای مشخص را از دست حریف خارج کرده و خودتان صاحب آن محدوده شوید. البته حالت Hardpoint تفاوتی هم با Domination دارد که آن را هیجان‌انگیزتر می‌کند. در Hardpoint مکان دقیقی برای تصرف وجود ندارد. مناطق موردنظر در Hardpoint پس از یک دقیقه تغییر می‌کند. این مکان‌ها ممکن است به محل حضور شما و تیمتان نزدیک یا دور باشد.

هرچه مدت زمان بیشتری در جایگاه تصرف‌شده بمانید، امتیاز بالاتری به‌دست خواهید آورد. اگر منطقه Hardpoint را به‌دست آورید، در نقشه، رنگ آبی خواهد داشت. منطقه تصرف‌شده به‌دست دشمن، به رنگ قرمز درمی‌آید. شما درطول بازی جان نامحدود دارید و با هربار نابودی بازهم به محیط بازی برمی‌گردید.

حالت Frontline

حالت Frontline به دو حالت قبلی شبیه است. در Frontline پس از اینکه همراه تیمتان موفق شدید یکی از مناطق بازی را به‌دست آورید، باید با تیمی که صاحب آنجا بوده مبارزه کنید و امتیاز به‌دست آورید. در این بازی هیچ‌یک از بازیکنان نمی‌میرند. اگر شما در Frontline جانتان را از دست دهید، در جایی دیگر از نقشه ظاهر می‌شوید. درآخر تیمی برنده مبارزه خواهد بود که امتیازهای بیشتری داشته باشد.

حالت Search & Destroy

دو تیم پنج نفره در حالت Search & Destroy بازی می‌کنند. یکی از تیم‌ها وظیفه بمب‌گذاری و نصب بمب‌ها در مناطق مختلف را دارد. تیم دیگر باید محل بمب‌ها را پیدا کرده و آن‌ها را خنثی کند. هر تیمی که به هدفش برسد، امتیاز این مبارزه را به‌دست می‌آورد. البته اگر یکی از تیم‌ها همه اعضای تیم حریف را بکشند هم فاتح این میدان خواهند بود.

حالت زامبی

یکی از چذاب‌ترین حالت‌ها در کالاف دیوتی موبایل، حالت زامبی بود. متاسفانه مدتی است که این حالت از بازی غیرفعال شده؛ سازندگان بازی Call of duty mobile قول داده‌اند حالت زامبی را در به‌روزرسانی‌های بعدی برگردانند.

شما در این مود از بازی به‌شکل تکی یا همراه تیمتان وارد نبرد با زامبی‌ها می‌شوید. تجربه نشان داده بازی در مود زامبی به‌شکلی گروهی شانس موفقیتتان را بالا می‌برد. جان نامحدود یکی از ویژگی‌های بازی در حالت زامبی است. برای کشتن زامبی‌ها تجهیزات مختلفی در دسترستان قرار می‌گیرد.

در هفت مرحله از این مود با زامبی‌های مختلفی سروکار دارید که کشتن آن‌ها کار راحتی نیست. در نهایت با غول مرحله آخر مواجه می‌شوید؛ شما باید با سردسته همه زامبی‌ها مبارزه کنید. نابودی این زامبی از زیردستانش بسیار سخت‌تر است و کمی طول می‌کشد. این مودها همه حالت‌های بازی کالاف دیوتی موبایل نیستند. گاهی شرکت سازنده این بازی (اکتیو ویژن) حالت‌هایی را برای مدت محدود طراحی و ارائه می‌کند. کاربران با بازی در این مودها امتیاز بیشتری به‌ دست خواهند آورد. Sniper only، Prop hunt، Gun game و Standoff Halloween از دیگر مودهای محدود در بازی Call of duty mobile هستند.

نقشه‌های بازی کالاف دیوتی موبایل

شاید نام نقشه یا Map را از زبان طرفداران بازی Call of duty mobile شنیده باشید. نقشه درواقع همان محیط اجرای بازی کالاف دیوتی موبایل در حالت‌های مختلف است. شما در نقشه‌های مختلف همراه تیمتان حاضر می‌شوید و برای هدف بازی مبارزه می‌کنید. متناسب با موقعیتی که هر نقشه دارد، اجرای بازی سخت یا آسان خواهد بود.

نقشه Nuketown

تجهیزات زیادی در نقشه Nuketown وجود دارد. اگر این مپ را برای بازی انتخاب کنید، می‌توانید به جمع‌آوری تجهیزات مختلف بپردازید. به همین دلیل بسیاری از کاربران کالاف دیوتی عاشق این نقشه هستند.

نقشه Firing range

اگر می‌خواهید بازی ساده‌ای را تجربه کنید و راحت‌تر امتیاز بگیرید، سراغ این نقشه بروید. مپ Firing range فضای بزرگ و وسیعی دارد؛ به‌این‌ترتیب آزادی عمل بیشتری در اجرای برنامه‌هایتان خواهید داشت. این مپ از اولین نقشه‌های طراحی‌شده در بازی Call of duty mobile است.

نقشه Standoff

خانه‌های کوچک و بزرگ زیادی کنارهم در نقشه Standoff ساخته شده است. بنابراین آزادی عمل شما برای مبارزه‌های از فاصله دور کم می‌شود و بیشتر می‌توانید روی جنگ‌های نزدیک حساب کنید. بازی در مپ Standoff کار راحتی نیست؛ زمانی آن را برای بازی در Call of duty mobile انتخاب کنید که از توانایی‌ها و مهارت‌هایتان اطمینان دارید.

نقشه Nuclear plant

برای به‌دست‌ آوردن تجهیزات و اسلحه‌های مختلف، نقشه Nuclear plant را انتخاب کنید. این مپ چند نیروگاه هسته‌ای و انبارهایشان را نشان می‌دهد. فارغ از جریان بازی، گشتن در این ساختمان‌های عجیب‌وغریب می‌تواند جالب باشد. یکی از انبارها در این نقشه پر است از ادوات جنگی! در حالت‌های مختلف بازی کالاف دیوتی موبایل می‌توانید از ساختمان خنک‌کننده نیروگاه بالا بروید و از بام وارد آن شوید.

نقشه Bus station

اگر به‌سمت جنوب نیروگاه هسته‌ای حرکت کنید، به محل Bus station می‌رسید؛ این نقشه، همان ترمینال اتوبوس‌هاست. Bus station از بزرگ‌ترین نقشه‌های کالاف دیوتی موبایل است. همین ویژگی باعث شده برای انجام بازی در مودهای مختلف گزینه‌ای عالی باشد.

به‌جز نقشه‌هایی که در اینجا معرفی کردیم، شما در کالاف دیوتی موبایل مپ‌های هایجکت، کراس فایر، کراش، تیک‌آف، کیج، رید، ملت‌ داون، کیل هاوس و اسکرپ یارد را هم تجربه می‌کنید.

بتل رویال در Call of duty mobile

بسیاری از کاربران Call of duty mobile فقط برای شرکت در بتل رویال وارد آن می‌شوند. از آنجایی که اجرای بازی در حالت بتل رویال برای افرادی که با کامپیوتر بازی می‌کنند، راحت‌تر است؛ به‌شکل اتوماتیک در گروهی بازی خواهید کرد که همه بازیکنان از طریق موبایل وارد بتل رویال شده‌اند. بنابراین عدالت میان کاربران برقرار می‌شود.

در بتل رویال کالاف دیوتی 100 بازیکن با استفاده از هواپیماهای ویژه روی نقشه فرود می‌آیند. انتخاب محل فرود به تصمیم تیمی شما بستگی دارد. شما و تیمتان باید در نقشه بگردید و تجهیزات جنگی و اسلحه به‌دست آورید. کشتن سایر بازیکنان کالاف دیوتی در بتل رویال اهمیت زیادی در موفقیت شما دارد. به مرور زمان نقشه کوچک‌تر می‌شود؛ در این حالت شما مجبور هستید با دیگر بازیکنان بجنگید. درنهایت کسی برنده بتل رویال Call of duty mobile می‌شود که با پایان بازی زنده بماند.

بازیکنان تازه‌کار جای تجهیزات جنگی را در نقشه نمی‌دانند؛ اما باز هم جای نگرانی نیست. هرچه بیشتر در کالاف دیوتی موبایل بازی کنید، از جای تجهیزات جنگی باخبر می‌شوید و زودتر آن‌ها را به‌دست می‌آورید. جاهایی مانند Sakura و Practice range و... بیشتر از دیگر محل‌ها تجهیزات جنگی دارند.

در بتل رویال کالاف دیوتی موبایل چند کلاس طراحی شده که با انتخاب آن‌ها هر بازیکن از قابلیت ویژه‌ای استفاده می‌کند. بعضی از این کلاس‌ها دراختیار همه کاربران قرار دارد. برای دسترسی به کلاس‌های دیگر می‌توانید آن‎ها را با پرداخت درون‌برنامه‌ای بخرید یا سطحتان را در بازی افزایش دهید.

انواع کلاس‌های بازی

یکی از کلاس‌های Call of duty mobile باعث می‌شود سطح سلامتی شما و اعضای تیم افزایش پیدا کند؛ به همین دلیل کلاس Medic اهمیت زیادی دارد. با کلاس Defender کارتان در مبارزات نزدیک راحت می‌شود. شما سپری دفاعی خواهید داشت که با نشر نور زیاد برای چند ثانیه حریف را کور می‌کند.

کلاس Ninja توانایی‌های حرکیتان را بهبود می‌بخشد؛ در این کلاس به ساختمان‌های غیرقابل نفوذ دسترسی دارید و مسافت‌های کوتاه را سریع‌تر از حالت معمولی طی می‌کنید. اگر عاشق زامبی‌ها هستید، از کلاس Clown لذت می‌برید. در این کلاس بمب‌هایی در اختیار دارید که با پرتاب آن‌ها به‌سمت هدف، چند زامبی ظاهر می‌شوند. این زامبی‌ها ممکن است برای خود شما و تیمتان هم خطرناک باشند.

برای پرت‌کردن حواس دشمن از کلاس Mechanic استفاده کنید. با این کلاس پهپادی خواهید داشت که در صورت نزدیکی دشمن، آن‌ها را برای چند لحظه سرگرم خواهد کرد. بنابراین برای فرار یا آماده‌کردن تجهیزات فرصت دارید.

شخصیت‌های بازی Call of duty mobile

در بازی کالاف دیوتی ویژه نسخه بازی‌های ویدیویی شخصیت‌های مختلفی طراحی شدند که هریک گذشته، مهارت‌ها، مشکلات و نقاط ضعف و قوت خود را دارند. از میان همه آن‌ها، شش شخصیت برای بازی در Call of duty mobile انتخاب شده‌اند. بد نیست پیش از دانلود و اجرای این بازی، کاراکترهایش را بشناسید.

سایمون رایلی ( Ghost )

اگر دنبال یکی از بهترین تک‌تیراندازهای کالاف دیوتی موبایل هستید، سراغ سایمون رایلی را بگیرید. برای بازی در اسنایپر از سایمون رایلی کمک بگیرید تا موفقیتتان حتمی شود. این جنگجوی حرفه‌ای، یکی از نمایندگان ارتش بریتانیا به‌ حساب می‌آید که گذشته پرفرازونشیبی را تجربه کرده است. گوست دوران کودکی پرتنشی داشت که از همان زمان روی خلق‌وخوی او تاثیر گذاشته است.

پس از حادثه 11 سپتامبر به ارتش ملحق شد. در یکی از عملیات‌ها، دوستانش به او خیانت کردند و پس از شکنجه‌های زیاد، درحالی‌که زنده بود، او را به خاک سپردند. گوست در این اتفاق زنده ماند و بعد از چهار ماه بازپروری، به ارتش برگشت. این‌بار یکی از همکارانش به‌دلیل مشکلاتی که با سایمون رایلی داشت، همه اعضای خانواده‌اش را کُشت. گوست باز هم به هدفش ادامه داد و با شجاعت به عرصه نبرد با دشمن برگشت.

توماس مریک

توماس مریک در نیروی دریایی خدمت می‌کرد. او پس از کشته‌شدن فرمانده‌اش در لاس‌وگاس، رهبری سربازان را برعهده گرفت. مهارت‌های مدیریتی و رهبری توماس مریک خیره‌کننده است. فرماندهی و رهبری سربازان در جنگ‌های نهایی فدراسیون از نقاط عطف کارنامه جنگی اوست.

 توماس مریک به‌عنوان یکی از اعضای نیروی یگان ویژه ارتش آمریکا شناخته می‌شود. اگر برای بازی در Call of duty mobile به شخصیتی نیاز داشتید که بتوانید روی قدرت تمرکز و رهبری‌اش حساب کنید، انتخاب توماس مریک بهترین گزینه است.

الکس میسون

فداکاری و شجاعت دو ویژگی اصلی الکس میسون است. این تفنگدار دریایی سازمان سیا مهارت شگفت‌انگیزی در اختفا و جاسوسی دارد. الکس درجریان جنگ بارها خود را فدای منافع کشورش کرد تا سربازان کمتری به کام مرگ کشیده شوند. الکس میسون شخصیتی قابل‌اعتمادی برای مبارزه در Call of duty mobile است.

دیوید میسون

دیوید میسون پسر الکس میسون است که علاقه چندانی به پدرش ندارد. الکس میسون به‌دلیل گذشته تلخش، روش تربیتی سخت‌گیرانه‌ای برای پسرش انتخاب کرد. دیوید افسر نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا بود؛ نبوغ او باعث شد عضو تیم نخبگان دریایی SEAL Team six شود و مهارت‌هایش را پرورش دهد.

دیوید بعدها به‌خاطر خدماتش ستوان و سپس فرمانده ارتش آمریکا شد. شجاعت و هوش دیوید میسون او را تبدیل به اسطوره جنگ کرد. هرجا نیاز به شخصیتی جنگجو و شجاع داشتید، دیوید میسون را انتخاب کنید.

راس آدلر

ترکیبی از هوش، مهارت در تیراندازی، توانایی جاسوسی و هنر جنگی می‌خواهید؟ دراین‌صورت راس آدلر بهترین گزینه برای بازی در کالاف دیوتی موبایل خواهد بود. راس آدلر در 29 سالگی عضو آژانس مرکزی اطلاعات آمریکا شد و در مدت زمان کمی مهارت‌هایش را به فرماندهان، ثابت کرد. همین موضوع دلیل انتخاب او به‌عنوان افسر ارشد سازمان CIA بود. او در پیداکردن نقش شوروی در جنگ ویتنام و پس از آن تعقیب جاسوس‌های روس نقشی اساسی داشت.

کاپیتان جان پرایس

جان پرایس ابتدا ستوانی شجاع بود که کنار کاپیتان مک‌میلان به ارتش خدمت می‌کرد. او بعد از مدتی شایسته دریافت عنوان افتخارآمیز کاپیتان شد. دلیل اصلی این ارتقای درجه همکاری با تیم ترور رهبر ملی‌گرایان اوکراین (عمران زاخائف) بود. جان پرایس به بی‌رحمی و قساوت قلب دربرابر دشمنان شهرت دارد.

جان مک تاویش

شاید یکی از جذاب‌ترین کاراکترهای کالاف دیوتی موبایل، جان مک تاویش باشد. این سرباز اسکاتلندی، به‌عنوان همراه و یار غار کاپیتان جان پرایس شناخته می‌شود. جان مک تاویش کاتولیکی متعصب و متولد روم است. او در تخریب و نابودی دشمن مهارتی شگفت‌انگیز دارد.

بهترین تجهیزات در کالاف دیوتی موبایل

بدون شک سازندگان بازی شگفت‌انگیزی مانند Call of duty mobile فکر همه جا را کرده و بازیکنان را دست‌پر به میدان جنگ می‌فرستند. در این بازی امکانات دفاعی و هجوم متنوعی می‌بینید؛ از انواع اسلحه و نارنجک گرفته تا سپر و ضدحمله.

پس از ورود به کالاف دیوتی شما به همه این تجهیزات دسترسی ندارید و با پیش‌روی در گیم قفل آن‌ها برایتان باز می‌شود. در این بخش به معرفی چند نمونه از اسلحه‌ها و تجهیزات Call of duty mobile می‌پردازیم. به‌طورکلی اسلحه‌های کالاف دیوتی موبایل به پنج دسته Shotguns، Sniper rifles، Assault rifles، Submachine guns و Light machine guns تقسیم می‌شوند.

اسلحه AK_47

در کالاف دیوتی بیشترین تیراندازی‌ها از فاصله نزدیک انجام می‌شود. به همین دلیل به اسلحه‌ای نیاز خواهید داشت که در نبردها شما را به پیروزی برساند. اسلحه AK_47 یکی از بهترین کلاشینکف‌های Call of duty mobile است. شلیک با این اسلحه آسیب زیادی به حریفتان می‌زند. هرچند احتمالا خطا در تیراندازی با AK_47 کم است؛ اما اگر به‌تازگی وارد بازی کالاف دیوتی شده‌اید، بهتر است هنگام شلیک، به‌خوبی نشانه‌گیری کنید.

اسلحه Locus

یکی از پرخطرترین تجهیزات جنگی کالاف دیوتی موبایل، اسلحه Locus است. اگر با استفاده از این اسلحه به گلو، سینه یا سر حریف شلیک کنید، مرگ او قطعی خواهد بود. در تیراندازی با Locus باید دقت زیادی به‌کار ببرید؛ زیرا نواحی آسیب‌رسانی این اسلحه محدودیت زیادی دارد. کار با این اسلحه فقط به بازیکنانی توصیه می‌شود که تجربه زیادی در Call of duty mobile دارند.

اسلحه Striker

شاید بتوان Striker را از بهترین اسلحه‌های شاتگان کالاف دیوتی موبایل دانست. این اسلحه برای مبارزات نزدیک بسیار پیشنهاد می‌شود. حتی اگر شلیک اول از مسیر منحرف شود، با شلیک دوم می‌توانید حریف را نابود کنید. آسیب‌رسانی، قدرت، قابلیت حمل و دقت از نقاط قوت این اسلحه هستند.

اسلحه MW11

اگر شما هم دوست دارید مثل فیلم‌های هالیوودی چندین شلیک پیاپی نسبت به هدف داشته باشید، این اسلحه را برای بازی انتخاب کنید. این اسلحه محدوده اثر کمی دارد؛ اما سرعت آتش آن و تعداد بالای گلوله‌ها امتیاز مثبتی برای آن است.

نصب Call of duty mobile

بازی Call of duty mobile از نوع دیتادار است؛ یعنی حجم زیادی دارد و بخش زیادی از حافظه گوشی را درگیر می‌کند. برای دانلود و نصب این بازی به سه گیگابایت اینترنت نیاز خواهید داشت. برخی از کاربران می‌گویند روند دانلود و نصب بازی گاهی تا 90 درصد تکمیل می‌شود؛ اما گوشی پیامی درباره خطای نصب را نشان می‌دهد.

بیشتر مواقع این مشکل به سرعت اینترنت بستگی دارد. برای دانلود Call of duty mobile یا آپدیت آن از اینترنت پرسرعت استفاده کنید. در غیراین‌صورت وارد یک بازی دو سر باخت شده‌اید؛ یعنی هم اینترنتتان را ازدست داده‌اید و هم بازی به‌درستی نصب نشده است.

اگر می‌خواهید بازی کالاف دیوتی موبایل را تجربه کنید، حتما باید گوشی با سیستم قدرت‌مند دراختیار داشته باشید. این بازی روی گوشی‌های متوسط یا ضعیف اجرا نمی‌شود. گوشی‌هایی با اندروید 4.3 و بالاتر از Call of duty mobile پشتیبانی می‌کنند. طبیعتا در بازی مود یا هک‌شده امکانات بیشتری دردسترستان قرار می‌گیرد؛ اما به‌دست‌آوردن این امتیازها بدون موفقیت در مراحل بازی از لذت‌بخشی آن کم می‌کند.

این خبر برای برخی خوب و برای بعضی از کاربران ناراحت‌کننده است؛ شما امکان استفاده از نسخه مود Call of duty mobile را به‌هیچ‌وجه نخواهید داشت. شرکت سازنده کالاف دیوتی از بهترین ابزارهای امنیتی استفاده کرده تا همه نسخه اصلی بازی را داشته باشند. این موضوع باعث ارزشمندی بیشتر رقابت‌ها در کالاف دیوتی موبایل می‌شود.

همان‌طور که اشاره کردیم، بازی کالاف دیوتی موبایل محیط‌های بازی مختلف، امکانات جنگی شگفت‌انگیز، شخصیت‌های بازی جذاب و حالت‌های هیجان‌انگیزی دارد. این بازی نه‌تنها برای پرکردن اوقات‌فراغتتان مناسب است، بلکه حالت‌های تیمی آن می‌تواند هدفی جدی برای وقت‌گذرانی‌های دوستانه باشد. با توجه به همه نقاط قوت این بازی، برای دانلود کالاف دیوتی موبایل و انجام این بازی زمان را ازدست ندهید!

سوالات متداول

بازی Call of duty mobile چه حالت‌هایی دارد؟ 

این بازی حالت‌های مختلفی دارد که در به‌روزرسانی‌ها، کم‌تر یا بیشتر می‌شوند. Free for all، Team death match، Domination، Search & Destroy، Hardpoint و Frontline نمونه‌ای از این مودها هستند.

آیا کاربر به همه کلاس‌ها در بتل رویال دسترسی دارد؟ 

بعضی از کلاس‌ها دراختیار کاربر قرار می‌گیرد. برای دسترسی به دیگر کلاس‌ها، باید مراحل بیشتری بازی یا از پرداخت درون‌برنامه‌ای استفاده کنید.

بهترین مپ برای به‌دست‌آوردن تجهیزات جنگی چیست؟ 

برای به‌ دست‌آوردن تجهیزات جنگی بیشتر و تجربه بازی در حدی آسان، در نقشه Nuketown بازی کنید.