Sky: Children of the Light – فرزندان روشنایی

Sky: Children of the Light – فرزندان روشنایی

نسخهٔ ۰.۲۳.۴ (۲۳۵۵۸۳)
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۲ گیگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۹ آبان ۱۴۰۲
Sky: Children of the Light – فرزندان روشنایی

Sky: Children of the Light – فرزندان روشنایی

thatgamecompany inc
نسخهٔ ۰.۲۳.۴ (۲۳۵۵۸۳)
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۲ گیگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۹ آبان ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

فرزندان روشنایی بیدار شوید، ماجراجویی شما شروع شده است!

سازندگان بازی معروف journey دوباره برای طرفداران خود یک بازی صلح‌آمیز ساخته‌اند. در بازی sky (اسکای) که توسط شرکت بازی سازی معروف thatgamecompany تولید شده است، خبری از خشونت نیست؛ اما پر از ماجراجویی‌هایی است که وقتی آن را شروع کنید، دیگر نمی‌توانید آن را کنار بگذارید. چون حتی تصور پرواز در قلمروهای آسمان هیجان انگیز است، حالا فکرش را بکنید که انجام دادن آن چقدر جذاب است.

بازی فرزندان روشنایی در تاریخ ۱۸ جولای ۲۰۱۹ دوران حکومتش را در دنیای بازی‌ها شروع کرد. حکومتی که هیچ‌وقت دربین طرفداران بهترین بازی‌های جهان تمام نمی‌شود چون این بازی زندگی شما را به یک ماجراجویی بزرگ تبدیل می‌کند. در قلمرو پادشاهی آسمان‌ کلی اتفاق جذاب منتظر شماست که با دانلود بازی  sky: children of the light شروع می‌شود.

 

معرفی بازی Sky: Children of the light

زمانی که ستارگان متحد بودند، روشنایی در اوج قدرت و شکوه بود اما تاریکی از راه رسید و باعث سقوط آنان شد. از آن زمان مدت زیادی می‌گذرد و حالا این وظیفه‌ شماست تا ستارگان گمشده را به خانه بیاورید.

هدف بازی فرزندان روشنایی

دنیای حیرت‌انگیز بازی sky شامل هفت قلمرو پادشاهی زیبا و انیمیشنی است که هدف اصلی آن بازگرداندن ارواح ستار‌ای به خانه است. این ارواح در بازی با داستان‌های خود شما را به مراحل بعدی راهنمایی می‌کنند و یک ماجراجویی لذت بخش و در صلح و آرامش را برای شما و افرادی که دوست دارید با آنها بازی کنید، آماده می‌کنند.

افتخارات بازی sky

دانلود بازی sky: children of the light به معنای شروع یکی از هیجان‌انگیز‌ترین ماجراجویی‌های زندگی‌تان است. چون این بازی در سال ۲۰۱۹ به عنوان بهترین بازی سال در ios  انتخاب شده است و حالا در بازار فرصتی فوق‌العاده برای‌ شما وجود دارد تا نسخه‌ اندروید این بازی را دانلود کنید. 

سبک بازی

در بازی فرزندان روشنایی شما با یک بازی OPEN WORLD یا همان «جهان باز» به سبک MMORPG روبه‌رو هستید که یعنی داستان بازی هیچ‌وقت به پایان نمی‌رسد. چون دنیای بازی فرزندان نور بی‌انتها است و به شما اجازه می‌دهد آزادانه و با اختیار کامل در ماجراهای مختلف پیش بروید و  با دوستان خود و یا افراد آنلاین متحد شوید و به جنگ تاریکی بروید. سپس ارواح ستاره‌ای را نجات دهید و گنجینه‌های باستانی مرموز را در هفت قلمرو پادشاهی آسمان کشف کنید. دانلود بازی اسکای به معنای ورود به دنیای اسرار آمیز و پر از ماجراجویی‌هایی است که حالا منتظر شما هستند. 

ویژگی‌های بازی فرزندان نور

 • جست‌وجو در ۷ قلمرو رویایی بازی فرزندان روشنایی و کشف رمز و راز ستارگان
 • انجام بازی صلح‌آمیز و بدون درگیری در کنار بازیکنان آنلاین بازی اسکای و لذتی که هیچ‌وقت به پایان نمی‌رسد.
 •  جست‌وجو در جهان بازی اسکای برای نجات ارواح‌ ستاره‌ای و آزاد کردن آنها
 • ملاقات با شخصیت‌های جدید در رویداد‌ها و فصل‌های مختلف بازی sky که هرکدام داستان خاصی دارند
 •  باز شدن ماموریت‌های جدید با شروع هر فصل بازی

قابلیت‌های بازی گروهی

 • امکان بازی تیمی برای نجات ارواح قلمرو آسمان در بازی فرزندان روشنایی
 • تجربه‌ بازی با دوستان خود و آشنایی با افراد آنلاین در سراسر جهان و ماجراجویی گروهی در بازی فرزندان نور
 • اتحاد با دیگران در بازی اسکای برای ماجراجویی در قلمرو تاریکی و کشف گنجینه‌های باستانی
 • هدیه دادن شمع‌ها به دوستان برای قدردانی از آنها و تقویت دوستی

قابلیت‌های سبک جهان باز یا open world در بازی sky

 • امکان بازی در رویدادهای فصلی جدید و جذاب و ماجراجویی در دنیایی که قلمرو‌های آن همیشه در بازی اسکای حال گسترش است
 • ماجراجویی و نقش‌آفرینی هیجان‌انگیز و صلح‌آمیز در جهان MMORPG که افراد زیادی در آن حضور دارند.
 • امکان تجربه‌‌های شگفت‌انگیز و پیش‌بردن داستان بازی فرزندان نور به صورت تنهایی و گروهی

باز کردن آیتم‌ها و افزایش لول در بازی فرزندان روشنایی

 • آیتم‌ها و ابزار مختلفی که در بازی بدست می‌آورید قدرت‌تان را زیاد می‌کند. مثلا باز کردن آیتم‌هایی مانند «بال‌های نوری» باعث افزایش قدرت پرواز شما در قلمرو آسمان بازی اسکای می‌شود.
 • با زیادتر شدن لول‌تان در بازی می‌توانید شخصیت و کاراکتر بازی خود را به صورت دلخواه طراحی کنید. مانند: امکان تغییر لباس‌ها و انتخاب رنگ‌های مختلف برای شخصیت بازی و حتی تغییر مدل موهای آن که باعث می‌شود شما با دیگران فرق داشته باشید و ظاهر خاص خود را داشته باشید.

 

فیچرهای مختلفی که در بازی اسکای می‌بینید

در این بازی شما ماجراجویی‌های فراوانی خواهید داشت که مهم‌ترین دلیل برای دانلود بازی sky: children of the light است. در زیر با قسمت‌های مختلف این ماجراجویی آشنا شوید که در تمام طول بازی شما را هیجان‌زده می‌کند.

روش بیان

در بازی فرزندان نور، ارواح با شما حرف نمی‌زنند، بلکه با روش خاصی با شما صحبت می‌کنند. روش ارتباط آنها با شما مجموعه حرکاتی است که هر کدام معنای خاصی دارند که «روش بیان» مخصوص به ارواح و دنیای بازی sky است. شما می‌توانید این روش مخصوص ارتباط برقرار کردن را از آنها یاد بگیرید و راحت‌تر با دیگران ارتباط برقرار کنید.   

ارواح

خاطرات ارواح در سراسر سرزمین بازی اسکای را با شمع‌های خود زنده کنید و آنها را به معابد قلمرو خود برگردانید تا جایزه‌هایی را به شما بدهند و ابزارها و آیتم‌های خاصی را شما ارائه بدهند که در صورت فلکی مخصوص به خودشان قابل دسترسی است.

دوستی و ساخت شمع

با بازیکنان دیگر دوست شوید و برای ساخت شمع در بازی، «نور» جمع‌آوری کنید. همچنین به دوستان خود پیشنهاد بدهید که «روش بیان» مخصوص را یاد بگیرند و آیتم‌های مختلف آن را باز کنند تا از طریق آن بتوانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید و برایشان هدیه‌های قلبی بفرستید تا دوستی‌تان با آنها تقویت شود.

لوازم تغییر چهره

با ارواحی که در طول بازی sky برخورد می‌کنید دوست شوید و به آنها شمع و قلب هدیه بدهید تا آنها به شما ابزاری برای تغییر چهره و ظاهر شخصیت‌ یا کاراکتر‌ شما بدهند.

جست‌وجو در آسمان‌ها

از قلمرو‌های مختلف آسمان، نورهای بالدار را جمع‌آوری کنید تا قدرت شنل شما زیاد شود و بتوانید در ارتفاع بالاتری پرواز کنید. برای شارژ شنل خود کافی است به داخل ابرها شیرجه بزنید. همچنین تعامل با دوستان باعث شارژ شنل می‌شود.

ماموریت‌های روزانه

در بازی فرزندان روشنایی، ماموریت‌های روزانه را انجام دهید تا در عوض روزی چهار شمع دریافت کنید. از این شمع‌ها می‌توانید برای تقویت توانایی‌های خود و روابط دوستی‌تان بین افراد دیگر و ارواح بازی استفاده‌ کنید.

فصل‌ها و رویدادها

در بازی sky می‌توانید ورود ارواح جدید و مناسبت‌های خاص را با بازیکنان دیگر جشن بگیرید. شروع فصل‌های جدید در بازی فرزندان روشنایی همیشه با ورود ارواح جدید همراه است که روش‌های ارتباطی خاص خود را دارند و ابزار و آیتم‌های مختلفی را با خود می‌آورند تا به شما هدیه بدهند. در رویداد‌های این بازی همیشه آیتم‌ها و ابزار‌های رنگارنگ و شادی‌آوری به بازیکنان داده می‌شود که متناسب با حال‌و‌هوای رویداد است.

سفر ارواح

در بازی فرزندان روشنایی پس از اتمام هر فصل، اتفاقات و ماجراهای آن دیگر تکرار نمی‌شود، اما روح‌ها و ابزار‌ها و آیتم‌های مخصوص‌شان برای مدت محدودی باقی می‌مانند تا اگر آنها را از دست داده‌باشید، بتوانید همیشه از آنها استفاده کنید.

گرافیک

با دانلود بازی sky: children of the light حیرت‌زده می‌شوید. این بازی گرافیک خیره‌کننده‌ای دارد و حالت‌‌های مختلفی را پشتیبانی می‌کند که متناسب با استفاده‌ شما قابل تنظیم است. به طور مثال می‌توانید در صورت تمایل آن را برای بازی از طریق تلویزیون تنظیم کنید.

امکان چت در بازی فرزندان نور

امکان چت با بازیکنان دیگر بخشی از این بازی است و به روش‌های مختلفی امکان پذیر است که جذاب‌ترینش استفاده از نیمکت‌های مخصوص چت است. این نیمکت‌ها در سراسر قلمرو بازی اسکای پراکنده‌اند و افراد می‌توانند روی آن بنشینند و با هم چت کنند. برای استفاده از قابلیت نیمکت‌ها فقط کافیست یک شمع روشن کنید. سپس تا زمانی که شمع روشن باشد می‌توانید چت کنید.

 

دانلود بازی اسکای: Children of the light از بازار

حالا زمان دانلود بازی sky: children of the light با اینترنت نیم‌بها و امنیت کامل از بازار فرا رسیده است. ما به عنوان فرزندان نور آمده‌ایم تا روشنایی و امید را در قلمروهای متروک منتشر کنیم. فراموش نکنید که سپر امنیت بازار همیشه در کنار شما است و امنیت و سلامت تمام برنامه‌ها و گیم‌ها را برایتان تست می‌کند.

 

سوالات متداول

چگونه در بازی sky دو نفره بازی کنیم؟

برای بازی دو نفره در بازی sky دکمه دعوت یا invite را بزنید تا منو جدیدی برای شما باز شود. در این منو می‌توانید آیدی و نام دوست خود را بنویسید و او را به دوستی در بازی دعوت کنید و به صورت آنلاین باهم بازی کنید.

چگونه در بازی آسمان: فرزندان نور لباس بگیریم؟

برای گرفتن لباس در بازی sky باید ارواح را نجات دهید تا آنها به شما شلوار، شنل، نقاب و مدل مو هدیه بدهند. هنگامی که یک روح را نجات دهید، فروشگاه مخصوص آن روح باز می‌شود که از سه راه می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید: رفتن معبد انتهای قلمرو - سنگ قبر روح در فضای استراحت - جدول صورت فلکی در Home
نظرات کاربران - ۷۱۵ رأی
۴.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علی اصغر
علی اصغر
۱۴۰۲/۰۹/۰۶
عالی
کریم55
کریم55
۱۴۰۲/۰۹/۰۵
وقتي دور ورم شلوغ ميشه بازي بسيار كند ميشه با اينكه نوت دوازده دارم با رام هشت ولي كند هست كمك كنيد
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۲/۰۹/۱۰
عالیییی گرافیک بالایی داره و موضوع داستان خیلی قشنگه