Among Us – امانگ آس

Among Us – امانگ آس

نسخهٔ ۲۰۲۳.۷.۱۲
نصب +۵۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۴۸۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۳ تیر ۰۲
Among Us – امانگ آس

Among Us – امانگ آس

Innersloth LLC
نسخهٔ ۲۰۲۳.۷.۱۲
نصب +۵۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۴۸۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۳ تیر ۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

امانگ اس Among Us؛ هیجان لو دادن خرابکارها!

دوست دارید در خانواده، پیشنهاد جذاب جمع را بدهید و همه را با خودتان همراه کنید؟ امانگ آس می‌تواند چاره یخ‌شکن جمعتان باشد و مجلس را گرم کند. بازی دوست‌داشتنی و البته دسته جمعی که جذابیت‌های خاصی دارد و نه برای جوانان، بلکه برای هرکسی که موبایل هوشمندی در دست دارد، کارساز است.

امانگ اس دوست‌داشتنی با سبک استراتژی و ماجراجویانه‌اش، هیجان همکاری با گروه برای تشخیص دوست از دشمن را به شما هدیه می‌کند. در این بازی شما عضو یک تیم هستید. تیمی که مسئول تعمیر سفینه فضایی مرموز ماجراست و برای پیدا کردن قاتلی که جانش را تهدید می‌کند، می‌جنگد. اگر عاشق بازی‌های آنلاین گروهی و هیجان‌انگیز هستید، Among Us مخصوص شماست.

 

جذاب‌ترین ویژگی‌ها در یک نگاه

 • بازی هیجان‌انگیز سبک ماجراجویی
 • امکان بازی گروهی با دوستان یا کاربران ناشناس
 • بازی به‌صورت آفلاین و آنلاین
 • گرافیک ساده و جذاب
 • امکان چت با دیگر کاربران
 • لذت پیدا کردن خرابکاران و برنده شدن تیمی
 • هیجان بازی در نقش خرابکار مرموز و لو نرفتن تا آخر بازی

 

سبک بازی امانگ آس

دوست دارید در جمع خانواده پیشنهاد جذابی بدهید و همه را با خودتان همراه کنید؟ امانگ آس می‌تواند یخ‌شکن جمعتان باشد و مجلس را سه ‌سوته گرم کند. بازی دوست‌داشتنی و البته دسته‌جمعی که جذابیت‌های خاصی دارد و نه‌تنها برای جوانان، بلکه برای هر کسی که موبایل هوشمندی در دست دارد، هیجان‌انگیز است. جالب است بدانید که شرکت Innersloth در سال ۲۰۱۸ گیم « در میان ما » را طراحی و منتشر کرد.

به اعتقاد خیلی‌ها وقتی وارد بازی شوید، تازه متوجه می‌شوید که عجب بازی جانانه‌ای را از دست داده بودید! امانگ آس درواقع طرحی نوآورانه از بازی مافیا است. طرحی جذاب که می‌تواند به نُقل محافل تبدیل شود. این بازی جذاب از بازیکنان می‌خواهد خرابکارها را پیدا کنند. درواقع بازیکنان این بازی با علم به این‌که یکی از آن‌ها قاتل است، وارد بازی می‌شوند.

داستان از آنجایی شروع می‌شود که مینیون‌های بازی برای تعمیر سفینه فضایی باهم متحد می‌شوند. اما یکی از آن‌ها قاتل یا به اصطلاح بازی Imposter است و زمانی که دیگران مشغول هستند، سعی دارد همه را بکشد. بازی سعی می‌کند بازیکنان را به چالش بکشد، آن‌ها را مجبور به فریب یکدیگر کند و در آخر  Imposterرا پیروز کند. البته نقشه پلید قاتل‌ها با اتحاد و اعتماد بازیکنان به یکدیگر خنثی می‌شود.

 

گیم‌پلی بازی Among Us

اولین چیزی که پس از دانلود بازی امانگ آس نظرتان را به خودش جلب می‌کند، سادگی و در عین حال جذابیت طراحی این بازی است. در این بازی هیجان‌انگیز آدم‌فضایی‌های کوچکی یکجا جمع می‌شوند تا سفینه فضایی‌شان را تعمیر کنند و بتوانند به سفرشان ادامه دهند. اما اوضاع به آن سادگی که پیش‌بینی کرده بودند، پیش نمی‌رود. جذابیت این بازی به آنلاین بودن آن است. شما می‌توانید با دوستانتان یا کاربران دیگر تیم تشکیل دهید و از یک همکاری گروهی بی‌نظیر لذت ببرید.

 

از بازی آنلاین با دوستانت لذت ببر

این بازی جذاب از دو بخش آنلاین و آفلاین تشکیل شده است. آن بخشی که تاکنون باعث شده بازی به شهرت بسیار زیادی دست یابد، چیزی جز بازی آنلاین نیست. هرکدام از افراد بازی Among Us در نقش خود هستند. دوربینی از بالای ساختمان نیز به‌صورت دوبعدی همه‌چیز را نمایش می‌دهد. برای بازی آنلاین با دوستانتان خوب است این چیزها را بدانید:

 • در بخش آنلاین سه گزینه هاست، پابلیک و پرایوت وجود دارد.
 • برای بازی با دوستان در اتاقی خصوصی، اول اسم خود و اتاق خود را در هاست وارد می‌کنید و سپس کد آن را برای دیگران می‌فرستید.
 • اگر کد دعوت برای شما ارسال شد، کافی است کد را در قسمت پرایوت وارد کنید تا وارد اتاق خصوصی دوستانه خودتان شوید.
 • گزینه پابلیک برای زمانی است که قصد بازی آنلاین با افراد ناشناس را دارید. اگر این گزینه را انتخاب کنید، بازی شما را به اتاق‌های پابلیک هدایت می‌کند. آنجا باید صبر کنید تا تعداد بازیکن‌ها به حدنصاب برسد و هیجان بازی شروع شود.

 

اتاق شخصی خودت را بساز

جالب است بدانید که با ساخت اتاق در هاست و کلیک روی آن می‌توانید گزینه‌های شخصی‌سازی آن اتاق را انتخاب کنید. این‌که بازی شما چندنفره است، قابلیت‌های ارتباطتان چگونه است، تعداد خرابکاران گروه چند نفر است و... را در همین مرحله مشخص می‌کنید. بعد از انتخاب آن‌ها باید بین این‌که اتاق خصوصی باشد یا عمومی نیز گزینه موردنظر را انتخاب کنید و دکمه Confirm را بزنید.

 

هوای هم‌سفینه‌ای‌هایت را داشته باش

در بازی جذاب Among Us همکاری به‌عنوان یک تیم را می‌آموزید. شما به‌عنوان عضوی از تیم وظیفه دارید برای تعمیر فضاپیمایتان تلاش کنید. البته باید شش‌دانگ حواستان به خرابکاران گروه هم باشد! این خرابکاران مرموز تلاش می‌کنند شما یا دوستانتان را تنها گیر بیاورند و بکشند. اگر کشته شوید، روحتان در بازی سرگردان می‌شود اما دیگر نمی‌توانید با دوستانتان چت کنید یا خرابکار را به آن‌ها لو بدهید. پس حواستان باشد که تنها نمانید و تلاش کنید با کمک دوستانتان، زودتر خرابکاران را پیدا کنید.

 

با بخش‌های مختلف فضاپیما آشنا شو

جالب است بدانید که Among Us از سه بخش فضاپیما، ساختمان مرکزی یا پایگاه سیاره شروع می‌شود. انتخاب این‌که در کدام‌یک از این مکان‌ها باشید، بر عهده بازیکنانی است که آنلاین هستند. هر بخش این فضاپیمای جذاب نقشه مشخصی دارد و برای هر فرد نیز تسک‌های منحصربه‌فردی تعریف شده است که باید آن‌ها را انجام دهد. مثلاً در بخش ساختمان مرکزی، بخش‌های مختلفی مثل کافه‌تریا، اتاق امنیت، اتاق مدیریت، انبار و... وجود دارد که باید تعمیر شوند.

 

وظایف کوچک را انجام بده

یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های Among Us، وظایف کوچکی است که باید انجام دهید. با شروع بازی تمام افراد به کارهای خود مشغول می‌شوند تا جایی که یک نفر فوت کند. زمانی که فردی می‌میرد، بازی ریپورت بازیکن را اعلام می‌کند و از شما می‌خواهد که با گفت‌وگوی آنلاین قاتل را مشخص و او را از بازی اخراج کنید. بازی بر اساس حرف و منطق پیش می‌رود. وجود تسک‌های بازی خیلی وقت‌ها می‌تواند ثابت‌کننده این باشد که شما خائن هستید یا نه، پس باید بتوانید به‌خوبی از آن‌ها استفاده کنید.

این روال ادامه پیدا می‌کند تا زمانی که یا تعداد تعمیرکارها با خائن‌ها برابر شود یا اینکه آدم‌فضایی‌ها با رأی‌گیری خائن را از بازی اخراج کنند. در این صورت بازی علامت پیروزی را نمایش می‌دهد و ورق به نفع آدم‌فضایی‌های زحمت‌کش برمی‌گردد!

 

کشته شدن دوستانت را گزارش بده

کشته شدن هر دوست یعنی قاتل باهوش دارد به‌راحتی در سفینه‌تان می‌چرخد و به ریشتان می‌خندد! به محض اینکه دوستتان را نقش بر زمین دیدید، سریع روی گزینه ریپورت ضربه بزنید تا بازی متوقف شود و به مرحله رأی‌گیری برسد.

اینجا باید در اتاق گفتگو آنچه را دیده‌اید برای دیگر دوستانتان توضیح بدهید. هم شما و هم دیگر بازیکنان فقط صفحه محدود به خودتان را می‌توانید ببینید. اگر شاهد کشته شدن دوستتان هستید، کافی است آن را در چت بگویید تا همگی با همفکری یکدیگر بتوانید قاتل را شناسایی کنید.

 

دوست را از دشمن تشخیص بده

هیجان‌انگیزترین قسمت بازی امانگ اس، تشخیص دوست از دشمن است. شما باید بتوانید در مدت‌زمان کوتاه بازی، افراد مشکوک را شناسایی کنید و علیه آن‌ها رأی بدهید. البته اگر واقعاً به کسی مشکوک نیستید، می‌توانید مرحله رأی‌گیری را skip کنید تا رأیی برای شما ثبت نشود.

وقتی همه افراد آنلاین بازی رأی خود را اعلام کردند، بازی نتیجه رأی‌ها را اعلام می‌کند. اگر خرابکار را درست تشخیص داده باشید، او را از بازی اخراج و تیم شما را برنده اعلام می‌کند. اما اگر خرابکار را اشتباه تشخیص داده باشید، بازی ادامه پیدا می‌کند تا زمانی که گروه شما یا خرابکاران برنده میدان شوید. جذاب است، مگر نه؟

 

گرافیک ساده و زیبا

بازی Among Us آن‌قدر طراحی ساده و جذابی دارد که به یک دقیقه نکشیده عاشقش می‌شوید! تماشای آدم‌فضایی‌های بامزه و دوست‌داشتنی که در سفینه فضایی‌شان می‌دوند تا وظایف کوچکشان را انجام دهند و قاتل مرموزی که در کمین نشسته است تا جان هم‌سفینه‌ای‌هایش را بگیرد، برای همه افراد با هر سن و سالی جذاب است.

در امانگ اس همه‌چیز به‌صورت دوبعدی طراحی شده است، به طوری که با یک نگاه یاد کارتون‌های زیبای قدیمی می‌افتید و با فضای بازی حسابی اُخت می‌شوید. دید بازی از بالا است و می‌توانید همان قسمت از سفینه را که آنجا حضور دارید، به‌خوبی ببینید. اگر می‌خواهید نقشه کل سفینه را هم داشته باشید و اتاق به اتاق بگردید، کافی است روی Map ضربه بزنید.

 

افکت‌های صوتی هیجان‌انگیز

وقتی روی زمین سفینه‌تان می‌دوید، صدای تاپ‌تاپ پاهایتان را می‌شنوید. وقتی که کشته می‌شوید، صدای چاقوی فرد قاتل در گوشتان می‌پیچد. اگر وظایفتان را به‌خوبی انجام ندهید، صدای آژیر سفینه بلند می‌شود و صحنه بازی هم به رنگ قرمز درمی‌آید. اگر کدها را اشتباه بزنید، آژیر قطع نمی‌شود.

تمامی این افکت‌های صوتی ساده و زیبا، به هیجان بازی اضافه می‌کنند و قلبتان را به تپش درمی‌آورند. گاهی با خود می‌گویید، نکند قاتل مرا تنها گیر بیاورد و تبدیل به روح سرگردان کند؟ به هر حال شیرینی Among Us به همین چیزهاست!

 

هیجان خرابکار بودن در این سفینه فضایی مرموز

شاید با خودتان فکر می‌کنید که با دانلود امانگ اس قرار است حسابی مظلوم واقع شوید و برای روح شدنتان لحظه‌شماری کنید. اما نه، دست نگه دارید! یکی از پُرهیجان‌ترین لحظه‌های Among Us زمانی است که نقش قاتل بر عهده خودتان قرار می‌گیرد.

بله! شما باید خودتان را حسابی همرنگ جماعت نشان بدهید و زمانی که کسی حواسش به شما نیست، سریع چاقو را از جیبتان درآورید و یکی دیگر از هم‌سفینه‌ها را روح کنید. بعد هم طوری رفتار کنید که انگار شتر دیدی، ندیدی! اگر می‌خواهید به یک خرابکار خونسرد و مرموز تبدیل شوید و تا پایان بازی لو نروید، ترفندهای بسیار جالبی برایتان داریم.

 

خودت را مشغول جلوه بده

جالب است بدانید که در بازی Among Us، شما به‌عنوان خرابکار نیز وظایف کوچکی دارید که باید انجام دهید. یعنی همان‌طور که بقیه هم‌سفینه‌ای‌هایتان برای تعمیر سفینه تلاش می‌کنند، شما هم باید خودتان را مشغول جلوه دهید تا مشکوک نزنید.

اما باید بدانید که این وظایف فقط نقش ردگم‌کنی دارند! وظیفه اصلی شما، کشتن دیگر آدم‌فضایی‌هاست بدون اینکه لو بروید. پس هیچ‌وقت دنبال دیگران نیفتید و همیشه خودتان را مشغول کار جلوه دهید تا دیگران به شما شک نکنند و شما هم بتوانید با خونسردی به قتل‌های زنجیره‌ای‌تان ادامه دهید. چه شود!

 

طعمه را تنها گیر بیاور

همان‌طور که می‌دانید، در Among Us فقط می‌توانید محدوده‌ای را که آنجا حضور دارید، ببینید. یعنی هیچ بازیکنی نمی‌تواند مثلاً در سالن باشد اما راهرو را هم دید بزند! این یک فرصت طلائی برای شمایی است که در نقش خرابکار دارید بازی می‌کنید. شما می‌توانید در میان جمع آدم‌فضایی‌ها بدوید و خودتان را به کاری مشغول کنید. زمانی که چشم دیگران را دور دیدید و طعمه را تنها گیر آوردید، یکهو بپرید وسط و کار را یکسره کنید. همین‌قدر هیجان‌انگیز!

 

گاهی قتل‌هایت را گزارش بده

یکی از بهترین ترفندها برای اینکه بتوانید با آرامش و خونسردی به کشتن هم‌گروهی‌هایتان ادامه دهید و هیچ‌کس هم به شما شک نکند، این است که گاهی قتل‌های خودتان را گزارش دهید. وقتی می‌بینید آدم‌فضایی بنفش، آبی یا شاید هم صورتی نقش بر زمین شده، سریع دکمه ریپورت را بزنید تا بازی متوقف شود و جلسه آنلاینی شکل بگیرد. این‌طوری کمتر کسی شک می‌کند که آن قاتل مرموز خود شما هستید! شما هم می‌توانید لبخند پیروزمندانه‌ای بزنید و ادامه بازی را مدیریت کنید.

 

گفتگوها را مدیریت کن

یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازی Among Us همین مدیریت گفتگوهاست. وقتی قتلی اتفاق می‌افتد و جلسه آنلاین تشکیل می‌شود، شما باید خیلی خونسرد رفتار کنید و قتل را با آوردن دلیل منطقی به گردن یکی از آدم‌فضایی‌ها بیندازید. مثلاً می‌توانید بگویید که زمانی که داشتید موتور سفینه را تعمیر می‌کردید، دقت کردید که آدم‌فضایی بنفش دارد به دنبال آدم‌فضایی زردرنگ می‌دود و حالا که او مُرده، به احتمال زیاد آدم‌فضایی بنفش همان قاتل داستان است!

این‌طوری دیگران که شاهد قتل نبوده‌اند، توجهشان به آدم‌فضایی بنفش جلب می‌شود و علیه او رأی می‌دهند. شما هم خیلی خونسرد علیه او رأی می‌دهید و با اثبات شدن بی‌گناهی‌اش، به بازی‌تان ادامه می‌دهید. جذاب‌تر از این هم مگر داریم؟

 

هوای دوستان خرابکارت را داشته باش

بازی Among Us را می‌توانید با گروه‌های ۴ تا ۱۵ نفره بازی کنید. هر چه تعداد بازیکنان بیشتر باشد، تعداد خرابکارها هم بیشتر است. بازی به شما می‌گوید که مثلاً دو نفر خرابکار در این بازی حضور دارند، اما واضح است که کشف این خرابکاران را بر عهده افرادی می‌گذارد که خودشان عضو عادی گروه هستند. اگر در بازی نقش یک خرابکار را بر عهده داشته باشید، اسمتان را با رنگ قرمز می‌بینید.

نکته جالب اینجاست که شما اسم آن یکی خرابکار بازی را هم با رنگ قرمز می‌بینید! پس هر وقت متوجه شدید بقیه بازیکنان در جلسه گفتگو به رفیق قاتلتان مشکوک شده‌اند، سریع دلیلی منطقی بیاورید و توجه همه را به یکی دیگر از اعضای بی‌گناه گروه جلب کنید! این‌طوری برای رفیقتان هم زمان می‌خرید تا دونفری باهم، یکی‌یکی آدم‌فضایی‌ها را از پا درآورید.

یادتان باشد که شما و دیگر خرابکارها همگی در یک تیم هستید. اگر هرکدام از شما برنده شوید، همه شما باهم برنده می‌شوید. پس هوای دوست خرابکارتان را هم داشته باشید تا یک‌قدم به پیروزی نهایی نزدیک‌تر شوید.

 

دانلود بازی امانگ آس از بازار

بازی Among Us بهترین سرگرمی برای اوقات فراغت شماست. اگر احساس تنهایی می‌کنید و دوست دارید با دوستانتان یا کاربران دیگر، یک بازی گروهی پرهیجان را تجربه کنید، دانلود امانگ اس را از دست ندهید. اگر به این بازی علاقه‌مند شدید، بهترین توصیه این است که آش را با جاش از همین‌جا در بازار دانلود کنید و چند ساعتی دور از هیاهو از زندگی لذت ببرید. برای بروزرسانی امانگ آس به آخرین نسخه هم قدم رنجه بفرمایید و یک نوشیدنی خنک هم مهمان ما باشید!

 

سوالات متداول

بازی امانگ آس روی چه گوشی‌هایی اجرا می‌شود؟

ویژگی قابل‌توجه و نقطه قوت امانگ آس نصب بسیار آسان آن روی گوشی هوشمند است. این بازی تقریباً روی هر موبایلی که در بازار وجود دارد و کمی سرش به تنش می‌ارزد، نصب می‌شود و به‌خوبی کار می‌کند. تنها چیزی که ممکن است بازی شما را تحت تأثیر قرار دهد، اینترنت ناپایدار و سرویس‌های ضعیف خود بازی است که به دلیل تحریم ایران در دسترس هم نیست و باید با وی‌پی‌ان به آن وارد شوید.

بازی Among Us پولی است یا رایگان؟

بازی امانگ آس برای سیستم‌عامل اندروید ۶.۰ به بالا به‌صورت کاملاً رایگان عرضه شده است. اما قابلیت‌های خاصی مثل خرید پوسته، حیوان خانگی، رنگ‌های متنوع، لباس‌های شیک و... پولی هستند و برای استفاده از آن‌ها باید هزینه پرداخت کنید.

بازی امانگ آس برای چه سن و سالی طراحی شده است؟

این بازی جذاب برای افراد بالای ۱۰ سال مناسب است.
 

نظرات کاربران - ۵،۲۶۹ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
masoud
masoud
۱۴۰۲/۰۴/۲۸
عالی
MOHAMAD
MOHAMAD
۱۴۰۲/۰۴/۳۱
خیلی بازی خوبیه عالی کی بامن موافق هست لایک کنه👍👍👍
سهیل بهرامی
سهیل بهرامی
۱۴۰۲/۰۴/۲۵
بهترین بازی دنیا است و اکشن و خفن و دلهره اور است پیشنهاد میکنم نصبش کنید عالیه پشیمان نمیشید ممنون از سازنده این بازی باریکلا. خوبیش اینه که با اینترنت میشه بازی کرد نه vpn. tanks a lot.