Genshin Impact – نیروی گنشین

Genshin Impact – نیروی گنشین

error این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است

نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
Genshin Impact – نیروی گنشین

Genshin Impact – نیروی گنشین

COGNOSPHERE PTE. LTD.

error این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است

نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی اکشن

معرفی برنامه

در دنیای تی وت گیر افتاده‌ای، تنهایی و تمام قدرت‌های اسطوره‌ای را از دست داده‌ای. حالا باید در این سرزمین جستجو کنی، کشف کنی و قدرت‌های بیشتری به دست بیاوری! آماده‌ای؟

 

چرا گنشین ایمپکت (Genshin Impact) گیمرها را حیرت‌زده کرد؟

در بازی گنشین ایمپکت، ناگهان از خواب بیدار می‌شوی و خودت را تنها و بدون قدرت‌های افسانه‌ای،‌ در سرزمینی ناشناخته می‌بینی. حالا باید بلند شوی و به دنبال خدایان هفت عنصر بروی. با هر عنصر که به دست بیاوری،‌ قدرت تو بیشتر می‌شود و امکانات تازه‌ای پیدا می‌کنی...

این بازی به‌ظاهر رایگان است، اما به‌هیچ‌عنوان با سایر بازی‌های رایگان قابل قیاس نیست؛ زیرا مجموعه‌ای را در اختیارتان قرار می‌دهد که شاید در بسیاری از بازی‌های پولی، مشابهش را پیدا نکنید. صحبت از یک مجموعه حیرت‌انگیز ا‌ست که در دنیای افسانه‌ای خودش، دربردارنده اتفاقات دلهره‌آور و ماورایی و در دنیای واقعی، آمیخته به افتخاراتی‌ست که با هیچ لوت‌باکسی قابل دستیابی نیست.

ممکن است عاشق و شیفته انیمه باشید؛ پس کمی صبور باشید و ببینید بازی genshin impact چگونه توانسته است در دو هفته ابتدایی انتشار، به درآمد 100 میلیون دلاری برسد و هزینه بازاریابی و توسعه خود را جبران کند. گنشین ایمپکت یک بازی در سبک نقش‌آفرینی، اکشن، انیمه‌ای و رایگان است؛ اما اگر به‌دنبال غافلگیری هستید، ادامه مطلب را از دست ندهید.

 

داستان بازی گنشین ایمپکت: یک تبعیدی که از طبیعت نیرو می‌گیرد!

شخصیت‌های اصلی بازی را یک دختر و پسر تشکیل می‌دهند که به‌شکل مرموزی به دنیایی ناشناخته تبعید شده‌اند و یک نیروی برتر و خداگونه، به‌دنبال نابودی‌شان است. اکنون تصمیم با شماست؛ کدام شخصیت را می‌خواهید؟ با انتخاب هر شخصیت، دیگری به زندان می‌افتد و شما باید تلاش کنید با جنگیدن در مقابل نیرو‌های مهاجم و گذراندن سیاه‌چال‌ها، او را از زندان آزاد کنید؛ اما چه انگیزه‌ای پشت این جنگیدن است؟

این دختر و پسر، در اصل خواهر و برادر یکدیگرند که از حالا به بعد شما برای آزادکردن خواهر/برادر خود و با همراهی یک راهنمای پری‌مانند به اسم Paimon، باید برای یک جنگ تمام‌عیار آماده شوید. اما این جنگ نیازمند یک‌سری آمادگی‌هاست که جذابیت و هیجان بازی genshin impact را دوچندان می‌کند. در بخش بعدی، پازل‌های شگفت‌انگیز این بازی کنار یکدیگر قرار می‌گیرند.

 

گیم‌پلی بازی؛ تجربه یک زندگی واقعی و جنگجویانه

گنشین ایمپکت جزو بازی‌های جهان باز (Open World) محسوب می‌شود که به‌عنوان یک گیمر، آزادی عمل بسیار زیادی دارید؛ به‌گونه‌ای که در نقش یک کاوشگر می‌توانید نمایشنامه اختصاصی خودتان را بازی کنید. شما می‌توانید در بازی genshin impact پرواز کنید، از کوه بالا بروید، شنا کنید، از صخره و بلندی سر بخورید، غذا درست کنید، سلاح بسازید و آزادانه عمل کنید. با گذراندن مراحل و پیش‌برد بازی، شما در مجموع می‌توانید 32 شخصیت را آزاد کنید که هربار فقط 4 شخصیت قابل کنترل است.

 

بازی با دوستان

بازی گنشین ایمپکت دارای قابلیت کراس‌پلتفرم (Cross-Platform) یا همان چندسکویی‌ست؛ به این معنی که شما در لحظه می‌توانید نهایتا با 3 تا از دوستان خود (در مجموع 4 شخصیت) به‌طور همزمان بازی کنید. یادتان باشد که این بازی فقط به‌صورت آنلاین قابل اجراست.

 

لوت باکس جذاب نیروی گنشین

این بازی بر اساس مکانیک گاچا (Gacha) طراحی شده و برای بازکردن برخی از شخصیت‌ها، سلاح‌ها، تجهیزات و نقشه‌ها، نیاز به بازگشایی لوت‌باکس (Loot Box) یا جعبه غارت دارید. شما می‌توانید لوت‌باکس‌ها را با ارز رایج بازی یا به کمک پول واقعی به‌دست آورید؛ حتی ممکن است خود بازی به‌عنوان پاداش به شما یک لوت‌باکس دهد. این جعبه‌ها شانسی هستند و ممکن است شخصیتی را که به‌دنبالش هستید، در همان ابتدا از لوت‌باکس به‌دست آورید یا حتی این احتمال هم وجود دارد که پس از 90 ساعت بازی، بی‌نصیب بمانید.

البته برخی از تجهیزات و شخصیت‌ها هستند که احتمال دسترسی به آن‌ها زیر 1درصد است و از همین رو، عده‌ای از بازیکنان تصمیم به خرید آن‌ها می‌گیرند. اما به‌طور کلی شما هرچه در این بازی بیشتر پیش بروید، پاداش و جعبه‌های شانسی بیشتری خواهید یافت که همین‌ها برای جذابیت‌بخشیدن به یک بازی رایگان، کافی‌اند.

 

حمله‌های ترکیبی و ماموریت‌های پرخطر

در این بازی لحظه‌به‌لحظه به شما ماموریت داده می‌شود و شما باید مدام در طول نقشه بازی سفر کنید، با دشمنانتان بجنگید و سیاه‌چال‌ها را کامل کنید تا پاداش بگیرید. نکته جالب‌انگیز و مهیج بازی این‌جاست که هر شخصیت از قابلیت‌های منحصربه‌فردی برخوردار است که این توانمندی‌ها و قابلیت‌ها، زمانی شما را میخکوب می‌کنند که با هم ادغام شوند.

 

شخصیت‌های بازی

هفت عنصر طبیعی در این گیم وجود دارد که هر شخصیت، صاحب یکی از این عناصر است:

  • Electro: عنصر الکتریسیته که می‌تواند باعث برق‌گرفتگی دشمنان شود.
  • Anemo: عنصر هوا که ترکیب آن با عنصر آتش می‌تواند محدوده وسیعی را به آتش بکشد.
  • Hydro: عنصر آب که ترکیب آن با عنصر یخ می‌تواند مهاجمان را منجمد کند.
  • Pyro: عنصر آتش که دشمنان را می‌سوزاند.
  • Dendro: عنصر طبیعت
  • Cryo: عنصر یخ
  • Geo: عنصر زمین

این آزادی عمل در اختیار شما قرار دارد که با ترکیب این عناصر، سلاح متفاوت و کشنده‌تری خلق کنید. حواستان به قابلیت Elemental Reactions هم باشد که به کمک آن می‌توانید در لحظه، عناصر شخصیت‌ها را با هم ترکیب کنید و از آن‌ها یک توانمندی جدید بسازید.

 

چگونه غذا تهیه کنیم؟

از قدرت‌های طبیعی شخصیت‌ها که بگذریم، نوبت به غذا می‌رسد. چگونه می‌توان در بازی genshin impact، نیرو و جان ازدست‌رفته را احیا کرد؟ شما به‌عنوان یک بازیکن، از طریق آشپزی‌کردن، کشتن دشمنان و خرید از فروشگاه‌ها می‌توانید غذا تهیه کنید و میزان سلامتی خود را افزایش دهید. جالب است بدانید غذاها علاوه‌بر سلامتی، بر سایر مهارت‌ها و توانایی‌های شخصی بازیکن اثر می‌گذارند؛ از جمله توان تهاجمی، تدافعی، استقامتی و عنصری.

 

نقدهای واردشده بر گنشین ایمپکت

همانند بسیاری از بازی‌های اندرویدی دیگر، این بازی هم با انتقاداتی همراه بود و نمی‌توان آن را تماما بی‌نقص دانست. اولین انتقادی که به این بازی دیتادار وارد شده، حجم آن است که در قیاس با سایر بازی‌های رایگان، به‌شدت بالاست ولی می‌توانید آن را با اینترنت نیم‌بها بازار دانلود کنید.

این بازی از نظر گرافیک، پرداختن به جزئیات و زیبایی‌شنایی، تفاوت زیادی با خیلی از بازی‌های رایگان دارد. بازی genshin impact یک داستان بلند و طولانی دارد که هر چندوقت یک‌بار به‌روزرسانی و ماموریت‌های تازه‌ای برایش تعیین می‌شود و همین‌مورد نیز تاثیر زیادی در حجم بالای این بازی دارد.

 

آیا این بازی کپی‌برداری بوده است؟!

اما نقد بعدی که جنجال‌های زیادی به‌پا کرده، مربوط به شباهت‌های زیادی‌ست که بین این بازی و بازی «افسانه زلدا: نفس وحشی» وجود دارد. این نقد منصفانه است؛ زیرا بسیاری از محیط‌ها و مکان‌ها در هر دو بازی شبیه یکدیگرند.

بزرگ‌ترین شباهت این است که می‌توانید تقریبا از هر سطحی بالا بروید، به هر سمتی خواستید حرکت کنید و آزادانه برای فعالیت‌های فیزیکی خود تصمیم بگیرید. اگرچه روشن است که از بازی “The Legend of Zelda: Breath of the Wild” الگوبرداری‌های زیادی شده، اما گنشین ایمپکت آن‌قدر ویژگی‌های برجسته دارد و آن‌قدر شما را درگیر خود می‌کند که پاک فراموش می‌کنید بازی دیگری هم در همین سبک ساخته شده است.

 

دانلود بازی Genshin Impact از بازار

اکنون که به دانلود بازی گنشین ایمپکت رسیدیم، بهتر است بگوییم که می‌توانید این بازی را با اینترنت نیم‌بها بازار نصب کنید. اگر به دنبال سرگرمی هستید، آن‌قدر با این بازی سرگرم خواهید شد که به‌کل فراموش خواهید کرد این بازی ساخت استودیوی miHoYo، شاید به پول هم نیاز پیدا کند! پس همین الان بازی Genshin Impact –پردرآمدترین بازی موبایل سال 2020- را کاملا امن، به‌کمک سپر امنیت بازار، دانلود کنید.

 

سوالات متداول

آیا genshin impact یک بازی گاچا است؟

اگرچه این بازی یک بازی گاچا در نظر گرفته می‌شود، اما برخلاف بازی‌های این‌چنینی، به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا در صورت تمایل به‌جای پول واقعی، از ارز درون بازی استفاده کنند.

آیا گنشین ایمپکت اندروید، نسخه مود شده دارد؟

خیر، هیچ نسخه هک شده یا با پول بینهایت برای این بازی وجود ندارد.

آیا این بازی روی همه مدل دستگاه‌ها نصب می‌شود؟

خیر، این بازی فقط روی دستگاه‌های ARM64 قابل نصب است.

آیا این بازی دیتا دارد؟

بله، برای نصب چند گیگابایت دیتای این بازی حتما باید در موبایل خود، حافظه کافی داشته باشید.

نظرات کاربران - ۶۳۶ رأی
۴.۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
باجی کیوسکه
باجی کیوسکه
۱۴۰۱/۰۳/۱۹
اوتاکو ها دستا بالا🙂✋ دان کردم نصب کردم ولی بازش کردم ولی شروش نکردم چون ۲ گیگ و خورده ای حافظه و میخاد و قطعا نت برا همین منتظرم تا برم بازش کنم به نظر عالیه با توجه به نظر دوستان خوبه
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۱/۰۳/۱۷
شما در حال نصب سنگین ترین بازی اندرویدی تاریخ هستید . ولی به جرئت میشه گفت که بهترین بازی دنیا برای اوتاکو ها هست .
Alixx
Alixx
۱۴۰۱/۰۳/۱۱
گرافیک بسیار خوبی دارد