Teamfight Tactics: League of Legends Strategy Game

Teamfight Tactics: League of Legends Strategy Game

نسخه ۱۰.۲۳.۳۴۳۲۵۸۱
هزار
نصب فعال
استراتژی
دسته
۵۵
مگابایت
حجم

ارتشی از قهرمانان مورد علاقه خود را جمع کنید.

آماده کردن، اعزام و ارتقا از یک گروه گردان قهرمانان League of Legends در یک نبرد برای تبدیل شدن به برترین تاکتیک. با Divines بایستید یا با Cultists توطئه کنید - این استراتژی به شما بستگی دارد.

وارد ملک های جدید شوید

سرنوشت خود را در بازی Teamfight Tactics: Fates، جدیدترین مجموعه قهرمانان جدید از سراسر لیگ League of Legends، افسانه های کوچک با موضوع اژدها، صحنه های تعاملی و موارد دیگر کشف کنید.

آن را بیرون بکشید

با به خدمت گرفتن یک تیم درجه یک آماده برای جنگ به افتخار شما، بازیکنان خود را پشت سر بگذارید و از سایر بازیکنان پیشی بگیرید و دشمنان خود را غر بزنید. پیش نویس های تصادفی و رویدادهای درون بازی به این معنی است که هیچ دو مسابقه دقیقاً یکسان انجام نمی شود.

انتخاب کنید و بروید

پشتیبانی از کراس پلتفرم به این معنی است که شما می توانید با دوستان خود در کامپیوتر، مک و موبایل با دوستان خود بازی کنید (و رقابت را سر و صدا کنید).

به بالا صعود کنید

پشتیبانی کامل رقابتی. از Iron به Challenger، بر اساس وضعیت نهایی خود در هر بازی از نردبان بالا بروید. برای جوایز رتبه بندی شده در انتهای هر مجموعه، همچنان بر روی آن سنگینی کنید.

هر مسابقه را با عرصه های دنیای دیگر، بوم ها و افسانه های کوچک مطابقت دهید. فقط با انجام بازی ها یا خرید آنها در فروشگاه TFT ظاهر جدید را جمع آوری کنید.

مغز بزرگ خود را به رخ بکشید و جای خود را در بالا بگیرید. امروز Teamfight Tactics را دانلود و بازی کنید!

logo-enamad logo-samandehi