Hearthstone – هارت استون

Hearthstone – هارت استون

نسخهٔ ۲۹.۴.۱۹۹۵۰۳
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی تفننی
حجم ۴۲۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
Hearthstone – هارت استون

Hearthstone – هارت استون

Blizzard Entertainment, Inc.
نسخهٔ ۲۹.۴.۱۹۹۵۰۳
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی تفننی
حجم ۴۲۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی کارتی Hearthstone؛ بازگشت قهرمانان وارکرافت

بازی کارتی و استراتژیک Hearthstone کاری دیگر از سازنده‌ی بازی‌های Warcraft® و Overwatch® است. در این بازی باید کارت جمع کنی، استراتژی بچینی، نقشه بکشی، نیروهای جادویی خودت را جمع کنی و از خجالت حریفانت دربیایی!

هر کارت بازی قابلیتی شگفت انگیز دارد که در ادامه تمام آن‌ها را برایت توضیح داده‌ایم. با دانلود بازی هارت استون، جادو، شیطنت و ضرب و شتم را با دوستانت تجربه کن.

 

ویژگی‌های بازی

  • بازی آنلاین است و نیاز به اینترنت دارد.
  • قابل اجرا بر روی اندروید 4.0 و بالاتر
  • نیاز به برنامه‌های تغییر IP برای ورود به بازی
  • در ماموریت‌های مختلف، با بازیکنان سرتاسر دنیا بجنگ
  • از شخصیت‌ها و کاراکترهای معروف وارکرافت لذت ببر
  • دشمنانت را با انواع کارت‌های جادویی شکست بده
  • پشتیبانی از زبان‌های اسپانیایی، ایتالیایی، کره‌‌ای و ژاپنی در کنار انگلیسی

پس در این بازی با دشمنانت بجنگ، برای شکوهت به مبارزه کن، شاهد نبردهای تن به تن با و همه چیز را خودت رهبری کن. یک بازی استراتژیک کارتی تمام و عیار در انتظار توست.

 

گیم‌پلی و قواعد بازی

در این بازی، برای شروع باید یک Hero یا قهرمان از 9 قهرمان وارکرافت را انتخاب کنی و به جنگ با حریف‌هایت بروی. قهرمانانی مثل Warrior، Mage، Warlock، Paladin و... که هر کدام از قهرمانان، علاوه بر اینکه ویژگی و خصوصیات منحصر به فردی دارند، یک کلاس محسوب شده و شیوه‌ی بازی با هر کدام از آن‌ها متفاوت خواهد بود.

هر بازیکن با 30 کارت بازی را شروع می‌کند و مقدار جان (Health) هر بازیکن در شروع بازی، 30 است. بنابراین اگر جانت به صفر برسد، بازنده میشی. پس به استراتژی و تاکتیک‌های حرفه‌ای و سرعت عمل بالا نیاز داری تا بتوانی حریفان را از پا درآوری.

همانطور که گفته شد، هر کدام از کارت‌ها، توانایی‌های مختلفی بهت اضافه می‌کند. پس باید سعی کنی بهترین کارت را انتخاب کنی که البته هرچه بیشتر بازی کنی، انتخاب کارت‌های بهتری خواهی داشت.

این گیم هم مثل هر بازی کارتی دیگری، نوبتی است؛ که در هر نوبت(Turn)، هر بازیکن یک دسته از کارت‌های خودش را بیرون کشیده و نفر اول که بازی را شروع می‌کند، در ابتدا 4 کارت دارد و نفر دوم، 5 کارت به همراه کارت Coin دارد.

 

استفاده از شخصیت‌های جذاب Warcraft

چیزی که این بازی را خاص و متمایز می‌کند، استفاده از شخصیت‌های وارکرافت، گرافیک بالا و ترکیب و ساخت آیتم‌های جدید و متفاوت است. با استفاده از این کارت‌ها، باید بتوانی کنترل میدان جنگ را در دست گرفته و یکی یکی حریف‌هایت را شکست بدهی. همینطور آیتم‌های جدید دریافت کنی و آن‌ها را با هم ترکیب کرده و حرفه‌ای‌تر بشوی.

با پشت سر گذاشتن مراحل جذاب و نفس‌گیر، می‌توانی کارت‌های بیشتری به دست آورده و شخصیت‌های قوی‌تر و قدرتمندتری را بسازی. در نتیجه، هرچه بتوانی کارت‌های بیشتری جمع‌آوری کنی، شانس بیشتری برای برنده‌شدن خواهی داشت. پس اگر به بازی‌های کارتی و شخصیت‌های وارکرافت علاقه داری، بازی کارتی هارت استون را از دست نده!

 

دو بخش تمرینی و آنلاین

بازی Hearthstone از دو بخش تمرینی و آنلاین تشکیل شده است. برای شروع نبرد نیاز داری به اینترنت وصل باشی و آنلاین باشی تا بتوانی به افراد دیگر دو نفره بازی کنی. در بازی کارتی قهرمانان وارکرفت، باید ترکیبی از مجموعه کارت‌ها برای خودت آماده کنی تا در قالب Deck به طور تصادفی در بازی نمایش داده شوند. هر Deck از 30 کارت تشکیل شده است.

 

موسیقی و صداگذاری

موسیقی متن هنگام نبرد، با محیط و فضای بازی کاملاً هماهنگ بوده و گفتگو بین شخصیت‌های قهرمان، به خوبی صداگذاری شده است. همچنین پیام کوتاه بین بازیکنان آنلاین با صدا فرستاده می‌شود که باعث می‌شود اعصاب بازیکن مقابل خرد شود! علاوه بر این، وجود کارت‌های بازی که به زیبایی طراحی شده و تنوع زیادی دارند، نشان می‌دهد که بازی Hearthstone اندروید نمره بالایی در زمینه گرافیک و موسیقی بازی به دست آورده است.

 

کارت‌های بازی

به طور کلی، کارت‌های بازی در دو دسته اصلی Minion و Spell جای گرفته‌اند که بهتر این بود که دسته‌های بیشتری برای کارت‌ها درنظر گرفته می‌شد. اما این کارت‌ها چه انواعی دارند و چه قابلیتی به شما می‌دهند؟

 

Taunt

این نوع از کارت‌ها، سپر دفاعی هستند. با قرار دادن آن‌ها در زمین بازی، اطراف آن‌ها سپری ایجاد می‌شود که جلوی حمله‌ی Minionهای حریف را می‌گیرد. برای حمله به بقیه کارت‌ها و شخصیت قهرمانت، حریفت باید کارت‌های Taunt را از بین ببرد و بعد، به بقیه کارت‌هایت حمله کند.

Charge

غافلگیرانه ضربه بزن! با این نوع کارت‌ها، نیازی نیست یک دست منتظر باشی تا کارت آماده ضربه شود؛ وقتی که از این کارت استفاده کنی، می‌توانی سریعاً به Minionهای حریفت حمله کنی و به او ضربه بزنی.

Divine Shield

این نوع کارت‌ها از اسمشان پیداست، شیلد یا همان سپر دفاعی هستند. کارت‌های Divine Shield زمانی که حریفت به آن ضربه بزند، هیچ آسیبی به آن نمی‌رسد و جانش کم نمی‌شود اما در ضربه دوم، با توجه به قدرت حریفت، مثل بقیه کارت‌ها آسیب می‌بیند.

Windfury

این نوع کارت‌ها می‌توانند در یک دست بازی، دو بار به حریف ضربه بزنند. در حالت عادی، هر کارت مینیون، فقط می‌تواند یک بار به کارت‌های حریف ضربه بزند.

Battlecry

این یک کارت با قابلیت جذاب است. با این کارت می‌توانی جان بقیه کارت‌هایت را زیادتر کنی و جان Minionها و شخصیت‌های حریفت را کمتر کنی!

Secret

این نوع کارت‌ها مخصوص جادو یا Spell هستند. اگر از این کارت‌ها استفاده کنی، حریفت متوجه نمی‌شود که از کدام جادو استفاده کرده‌ای و بالای سر قهرمانت، یک علامت سؤال می‌گذارد.

Freeze

این جادو می‌تواند کارت مورد نظر تو را برای یک دست، منجمد و غیرفعال کند. بعد از اینکه یک دست بازی تمام شد، کارت دوباره به حالت اولیه برمی‌گردد.

 

آموزش بازی هارت استون

ابتدا بازی را از بازار دریافت کن تا بعد از اجرای اولیه، دیتا هم دانلود شود. در صورتی که برای دریافت دیتا به مشکل برخوردی، باید از برنامه‌های تغییر IP استفاده کنی.

پس از نصب بازی، می‌توانی کلاس بازی خودت را انتخاب کرده و در میدان نبرد، با حریفانت بجنگی. اگر نیاز به تمرین داری، می‌توانی قبل از شروع بازی، در محیط تمرینی مهارت خودت را زیاد کنی و زمانی که کاملاً آماده‌ی بازی شدی، به میدان مبارزه بروی و با دیگر بازیکنان بجنگی.

 

دانلود بازی Hearthstone Heroes of Warcraft اندروید

با دانلود رایگان این بازی کارتی از بازار، همین حالا مأموریت‌های مختلف را تجربه کن و با حریف‌هایی از سرتاسر دنیا بجنگ.

قبل از شروع، می‌توانی با حریف‌های تمرینی جنگ کنی تا قدرت خودت را بیشتر کنی و علاوه بر آن، با فضای بازی کارتی قهرمانان وارکرفت آشنا شوی. بعد از آن که با حریفان تمرینی به خوبی جنگیدی، می‌توانی وارد میدان نبرد شوی با دیگر بازیکنان رقابت کنی. البته باید بدانی که می‌توانی در کسری از دقیقه، با استفاده از کارت‌ها، طلسم جادویی آزاد کرده و کنترل بازی و میدان نبرد را به دست بگیری. این قابلیت جذاب برای همه بازیکان به خصوص برای کسانی که اولین تجربه بازی را دارند، شگفت‌انگیز خواهد بود!

 

سوالات متداول

آیا بازی به صورت آنلاین و دونفره است؟

در بازی Hearthstone Heroes of Warcraft  اندروید می‌توانی با میلیون‌ها نفر از سرتاسر دنیا به صورت آنلاین به رقابت بپردازی. فقط کافیست نیروها و طلسم‌های متنوعی را به کار بگیری تا بر حریفت پیروز شوی.

آیا امکان جابه‌جایی بین حساب آنلاین بین کامپیوتر و تبلت وجود دارد؟

بله؛ می‌توانی به راحتی حساب کاربری خود را بین دستگاه‌های مختلف جابه‌جا کنی و با امتیاز‌هایی که به دست آوردی، بازی را ادامه دهی.

قبل از شروع بازی می‌توانم مهارت‌هایم را ارتقا دهم؟

بله؛ قبل از شروع بازی و ورود به میدان نبرد، می‌توانی در مقابل حریف فرضی که توسط هوش مصنوعی ساخته شده، بجنگی و توانایی و مهارت مقابله با حریف‌های آنلاین را افزایش دهی.

بازی شامل چند کلاس است؟

این بازی جذاب از 9 کلاس تشکیل شده که عبارت است از: Droid  -Rough  - Shaman -Priest  -Mage  -Paladin  -Warrior  -Hunter  و Warrior. هر کدام از این کلاس‌ها از یک هیرو یا قهرمان جهان وارکرافت الهام گرفته شده و برای شروع بازی، باید یکی از این قهرمانان را انتخاب کنی.
 

نظرات کاربران - ۴۴۵ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۳/۰۲/۲۹
عالی
بنده
بنده
۱۴۰۳/۰۲/۰۲
این بازی در سبک کارت یکی از بهترین و خاطره انگیز ترین بازی های موبایله. تمام کاراکترهای بازی وارکرافت توش هستن.
محسن
محسن
۱۴۰۲/۱۲/۲۷
بازی هرف نداره آپدیت جدید هم بزارید ممنون