War Robots Multiplayer Battles

War Robots Multiplayer Battles

نسخهٔ ۹.۵.۱
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۱۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۹ آبان ۱۴۰۲
War Robots Multiplayer Battles

War Robots Multiplayer Battles

UPWAKE.ME
نسخهٔ ۹.۵.۱
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۱۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۹ آبان ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی War Robots، جنگ استراتژی‌ها و تاکتیک‌ها

برای عاشقان بازی‌های جنگی، War Robots فرصت بسیار خوبی است که قدرت تفکر و مبارزه‌ی خودشان را به نمایش بگذارند. اگر در بازی جنگ‌های استراتژیک، خوب عمل می‌کنی، War Robots چالش هیجان‌انگیزی برایت خواهد بود. سازندگان این اپلیکیشن آن را برای سیستم‌ عامل‌های اندروید و ios طراحی کرده‌اند. درضمن، علاوه‌بر گوشی‌های هوشمند، این بازی روی تبلت هم قابل اجرا است.

بازی اکشن War Robots با کسب امتیاز 4.1 از پنج در گوگل‌پلی و بیشتر از پنجاه‌ میلیون‌بار بارگیری، جایگاه‌ خوبی میان مخاطبان بازی‌های موبایلی دارد. اگر اهل رهبری موقعیت‌های اضطراری و رویارویی با چالش‌های جنگی هستی، همین حالا بازی War Robots را از بازار دریافت و نصب کن.

شرکت سازنده‌ی بازی War Robots کدام است؟

شرکت Pixonic در سال 2009 به‌عنوان توسعه‌دهنده‌ و انتشاردهنده‌ی بازی‌های پلتفرم‌های اجتماعی در روسیه‌ شروع به کار کرد. پس از مدتی توجه‌ی کمپانی Pixonic به بازی‌های موبایلی معطوف شد.

اولین بازی تلفن همراه‌ این استودیو، یعنی بازی Robison، با موفقیت و محبوبیت خوبی روبه‌رو شد. حالا توجه‌ Pixonic روی تولید این‌گونه‌ بازی‌ها بوده‌ و در زمینه‌ی طراحی ربات‌های جنگی، شناخته ‌شده‌ است.

داستان بازی War Robots در کجا اتفاق می‌افتد؟

تاکنون به دنیای رباتیک فکر کرده‌ای؟ دنیایی با موجودات هوشمند که قرار است زندگی را برای انسان‌ها راحت‌تر کنند. اگر درباره‌ی دنیای آینده و همزیستی با این آدم‌های آهنی رویاپردازی می‌کنی یا عاشق فیلم‌های علمی و تخیلی درباره‌ی آن‌ها هستی، داستان بازی War Robots، برایت جذاب خواهد بود.

بازی War Robots در آینده‌ی خیلی دور رخ می‌دهد. جایی از تاریخ که همه‌ی قسمت‌های زندگی تحت تاثیر ربات‌ها، ماشینی شده‌ است و این موجودات سخت‌جان روی ابعاد مختلف زندگی ما سایه‌ انداخته‌اند. اما قضیه‌ به همین‌جا ختم نمی‌شود؛ چراکه عده‌ای می‌خواهند سرزمین‌های ما را اشغال کنند.

داستان بازی دقیقا وسط این معرکه‌ و در میدان یک جنگ تمام‌عیار شروع می‌شود. پیروزی در بازی War Robots بیشتر از آن‌ که‌ به زور بازو نیاز داشته ‌باشد، به فرماندهانی با استراتژی جنگی خوب و عملکرد قوی احتیاج دارد.

برای جلوگیری از فتح شهر، باید گروهی از ربات‌های جنگنده‌ را به محل نبرد اعزام کنند. یک گروه‌ شش‌ نفری از این سربازهای فلزی، مقابل دشمنان قرار می‌گیرند.

حالا تو می‌توانی ماموریتت را شروع کنی. به این تیم قدرتمند بپیوندی و کنترل یکی‌از ربات‌های غول‌پیکر را در دست ‌بگیری. با هدایت ربات و مدیریت تیم، در برابر متجاوزان، پیروز می‌شوی. ماجرای بازی از دید دانای کل روایت می‌شود. یعنی بازی را باید از دید سوم شخص، پیش‌ ببری، درنتیجه‌ احتمالا کنترل بیشتری روی روند مبارزات داری.

بازی War Robots، و ساخت گروه‌های بازی

بازی War Robots یک محیط بازی گروهی با گرافیک HD است. برای پیشرفت در مراحل بازی، باید مشارکت و هماهنگی بالایی با هم‌تیمی‌های خود داشته ‌باشی. برای پیوستن به گروه شش‌ نفره‌ی مبارزه، اول ربات موردنظر خودت را از میان ده‌ها ربات موجود انتخاب کن.

در نظر داشته باش هر ربات ویژگی‌های خاصی دارد که برای تکنیک‌های متفاوتی مناسب خواهد بود. پس در مراحل مختلف بازی، ربات‌های گوناگونی به‌ کارت می‌آید. شاید جنگنده‌ای که اکنون هدایت می‌کنی، با افزایش سرعت بازی، جوابگوی نیازهای تیم نباشد. بنابراین طی مراحل مختلف باید به نوع ربات‌هایت و نحوه‌ی استفاده‌ از آن‌ها توجه‌ کنی.

با ورود به بازی War Robots، درواقع به یک چالش گروهی دعوت می‌شوی. بازیکنان متعدد در سراسر جهان، در حال تشکیل تیم‌های شش‌ نفره‌ و پیشروی در سرزمین‌های فرضی‌شان هستند.

علاوه‌بر تیم‌های شش ‌عضوی، می‌توانی بازی را به‌ صورت دو نفری پیش ببری. یا به ‌تنهایی بازی کنی. البته‌ برای شکست گروه‌های سرسخت در مراحل بالاتر، عضویت در یک گروه‌، کار عاقلانه‌تری به ‌نظر می‌رسد.

گروه‌های دوستانه یا جهانی؟

تو می‌توانی بازی را با دوستانت تجربه‌ کنی و با ساخت تیمی محلی، به صحنه‌ی نبرد پا بگذاری. شاید بازی با دوستان به‌ دلیل امکان راحت‌تر تبادل اطلاعات حین بازی راحت‌تر باشد. مثلا از طریق فضای مجازی، هدایت صحنه‌ و رهبری تیم آسان‌تر می‌شود.

اما تجربه‌ی ورود به گروه‌های دیگر و بازی با افراد جدید هم وسوسه‌انگیز خواهد بود. با ورود به تیم‌های قدرتمند می‌توانی شانس خودت را برای پیروزی مقابل حریف، افزایش بدهی. علاوه ‌بر این می‌توانی با دوستانت متحد شوی و برای مبارزه‌ علیه‌ تیمی دیگر، به آن‌ها بپیوندی. برای پیدا کردن این دوستان، عضو کلنی‌ها شو یا کلنی خودت را بساز.

استفاده از سلاح مناسب، رمز پیروزی

جنگ با چندین بازیکن بین ربات‌ها، با دست خالی انجام نمی‌شود. برای پیروزی مقابل دشمن، باید سلاح‌های مناسب داشته‌ باشی. تنوع در مهمات، دست تو را برای انتخاب اسلحه‌ها و سایر جنگ‌افزارها باز می‌گذارد. احتمالا هرچه به مراحل بالاتری بروی، برای رویارویی با تیم‌های شش‌ نفره‌ی دیگر، به امکانات بهتری نیاز داری.

یعنی علاوه‌بر سلاح‌های گوناگون مثل پلاسما و تیربار، باید با نحوه‌ی کنترل موشک‌های بالستیک، پهپاد، توپ‌هایی که روی ربات‌هایت سوار می‌کنی و… آشنا باشی. با استفاده‌ به‌ موقع از ابزارها و هماهنگی اعضای تیم، پیروز میدان خواهی بود.

قلق‌ها و نحوه‌ی کار با کنترلر در بازی War Robots

با ادامه‌ی بازی War Robots به گروه‌های حرفه‌ای برخورد می‌کنی که نمی‌توانی به ‌راحتی مانند بخش‌های ابتدای بازی، آن‌ها را هم شکست بدهی. اگر گروهی عالی و استراتژی مناسب داری، به میدان نبرد با این دسته‌ از ربات‌ها وارد شو. در غیر این ‌صورت، احتمال شکستت زیاد است.

با استفاده‌ از سلاح و ربات متناسب با شرایط، نتیجه‌ را به نفع خودت تغییر بده. برای مثال اگر توپ و ربات دوربرد داری، از آن‌ها برای نبرد در سرزمین‌های بزرگ استفاده‌ کن. ربات‌هایی با برد نزدیک، همراه‌ تیربار، برای مبارزه‌ در فواصل نزدیک و مناطق کوچک، مناسب هستند.

هم‌چنین می‌توانی با تلفیق ابزارهای جنگی مختلف با ربات‌ها، یک ربات جنگی جدید بسازی که کاملا شخصی‌سازی شده ‌است. با پیروزی در هر عملیات، پول و امتیاز جمع‌آوری می‌کنی که برای خرید لوازم و ویژگی‌های گوناگون، لازم خواهد شد.

تو کاراکتر بازی War Robots را با دو دکمه پایین صفحه‌ی لمسی کنترل می‌کنی. دکمه‌ی سمت چپ برای تنظیم جهت‌گیری و سمت راست برای مدیریت نوع اسلحه‌ و تیراندازی است. برای ایجاد تغییرات در تنظیمات بازی هم باید با لمس دکمه‌ی موجود در سمت راست و بالای صفحه، بازی را متوقف کنی. در قسمت بالای صفحه‌ هم می‌توانی تعداد اعضای گروه‌ خودت و دشمن را ببینی.

استفاده از غنایم جنگی

دست تو برای اجرای روش‌های هوشمندانه‌ی و دفاع برابر حمله‌های دشمن، باز است. پس از هر بار شکست دشمن، با غارت وسایلش، جنگ‌افزارهای خودت را ارتقا بده. هرچه‌ سلاح‌ها و تجهیزاتت، پیشرفته‌تر باشند، ربات‌هایت زمان بیشتری را در صحنه‌ی جنگ دوام می‌آورند.

جنگ ربات‌ها یک بازی رقابتی

در مجموع باید گفت گرافیک خوب، صداگذاری قابل توجه، مراحل مختلف، امکانات و چالش‌های مختلف بازی و... همه‌وهمه این بازی را به یکی از بهترین‌ها در سبک خودش تبدیل کرده است. اگر تو هم قبلا این بازی را تجربه کرده‌ای، نظرت را درباره آن با سایر کاربران بازار در میان بگذار.

سوالات متداول

آیا بازی War Robots برای اجرا به دیتای اضافی نیاز دارد؟

بله‌، پس از نصب فایل اصلی بازی از بازار، باید 149 مگابایت دیتا، دریافت کنی.

آیا برای بازی War Robots باید به شبکه‌ی اینترنت متصل شوی؟

با توجه‌ به حالت PvP بودن بازی، یعنی انسان مقابل انسان، War Robots یک بازی آنلاین است که افراد از سراسر جهان به ‌صورت همزمان در آن شرکت می‌کنند. بنابراین به اینترنت نیاز دارد.

برای نصب بازی War Robots باید کدام نسخه‌ی اندروید را داشته ‌باشم؟

برای راه‌اندازی بازی روی سیستم ‌عامل اندرویدی، باید اندروید 5.0 به بالا داشته ‌باشی.
نظرات کاربران - ۳،۹۴۴ رأی
۳.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
توران
توران
۱۴۰۲/۰۸/۱۰
الی هتمن نسبش کنید
Ali
Ali
۱۴۰۲/۰۸/۱۴
من امروز این برنامه رو نصب کردم اما باز نشد😒
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۲/۰۸/۱۸
از اینترنت همراه اول استفاده کنید تا بدون مشکل و بدون فیلترشکن بتونید بازی کنید