World of Warships Blitz War

World of Warships Blitz War

نسخهٔ 6.5.0
Install +20 K
دسته‌بندی Action
حجم 2 GB
آخرین بروزرسانی 2023 November 9
World of Warships Blitz War

World of Warships Blitz War

Wargaming Group
نسخهٔ 6.5.0
Install +20 K
دسته‌بندی Action
حجم 2 GB
آخرین بروزرسانی 2023 November 9
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی World of Warships Blitz، نبرد سه بعدی ناوهای جنگی

برای اغلب علاقه‌مندان بازی‌های موبایلی، نبردهای جنگی نام آشنایی میان انواع بازی‌ها به‌شمارمی‌رود. بازی World of Warships Blitz یکی از همان جنگ‌های معروف است که با گرافیک HD و جذابش، پلیرهای گوشی را پای خود میخکوب می‌کند. نبرد ناوهای جنگی با دانلود یک میلیونی تا سال 2019، ثابت کرد که از بازی‌های محبوب کاربران است. اگر شما هم طرفدار بازی نبرد ناوهای جنگی هستید، همین حالا World of Warships Blitz  را از بازار دانلود و نصب کنید.

شرکت سازنده بازی World of Warships Blitz

استودیوی بازی‌های ویدئویی، Wargaming، 23 سال پیش کار خود را آغاز کرد. دفتر مرکزی Wargaming group در قبرس قرار دارد. استودیوی Wargaming بازی‌های جنگی دیگری ازجمله World of Warplans و World of Tanks را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد.

World of Warships Blitz ، مبارزه‌ای برخاسته از دل تاریخ

استودیوی بازی Wargaming برای طراحی World of Warships Blitz ، دنبال داستان تازه‌ای نبود، بلکه نبرد ناوهای جنگی، روایتی از قصه جنگ جهانی دوم است. در این بین، شما شاهد جنگ عظیم و سختی خواهید بود که میان کشتی‌ها و ناوهای دریایی شکل می‌گیرد. بازی World of Warships Blitz  با بازسازی فضای آن دوره از تاریخ و شبیه‌سازی نبردهای دریایی، حس‌وحال جذابی را برای شما به‌ارمغان می‌آورد. اگر برای هدایت کشتی‌های جنگی و فرماندهی ناوهای غول‌پیکر هیجان دارید، World of Warships Blitz  را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بازی نبرد ناوهای جنگی شما را به تغییر تاریخ جنگ تشویق می‌کند. World of Warships Blitz از کشتی‌ها و ناوهایی استفاده می‌کند که در واقعیت وجود داشته‌اند؛ سازه‌های جنگی عظیم‌الجثه‌ای که درخلال جنگ جهانی برای شکست دشمنان، وارد میدان نبرد شده‌اند. اگر اهل مستندهای تاریخی باشید، احتمالا با نام این کشتی‌ها آشنا هستید. کشتی تریپتیز آلمان، واراسپایت انگلستان، ناو امپراتوری روسیه، ناو رویال انگلیس، ناو ایتالیایی Regia Marina و بسیاری دیگر، همگی در بازی World of Warships Blitz ، به‌چشم‌می‌خورند.

نکته جالب توجه دیگر درباره بازی World of Warships Blitz، روایت تازه‌ای است که از جنگ‌افزارها ارائه می‌دهد. به‌این‌صورت که سازه‌های دریایی که در آن دوران هیچ‌وقت به مرحله ساخت و تکمیل نرسیدند، در نبرد ناوهای جنگی  ساخته شده و دراختیار بازیکن قرار می‌گیرد. قدرت این بازی به همین‌جا ختم نمی‌شود. سازندگان World of Warships Blitz ، با طراحی ناوها و کشتی‌های جنگی دهه‌های 20 تا 50 سال 1900 میلادی، تنوع وسیعی را در انتخاب سازه‌های جنگی ایجاد کرده‌اند.

در بازی نبرد ناوهای جنگی با چه چیزی روبه‌رو هستید؟

بازی World of Warships Blitz از انواع گیم‌پلی‌های شوتر است که در ژانر اکشن جای می‌گیرد. شما با طراحی و اجرای تاکتیک مناسب می‌توانید رقبای خود را از میدان به‌درکنید. با پیش‌روی در بازی، امکان شخصی‌سازی تجهیزات برای‌تان وجود دارد. شما می‌توانید در جزئیات متعدد بازی با توجه به تکنیک مدنظرتان، تغییراتی ایجاد کنید. هم‌چنین با گذراندن مراحل مختلف بازی و کسب امتیاز، قادر به خرید تجهیزات جدید و پیشرفته‌تر برای ناوها و کشتی‌های‌تان خواهید بود. خبر خوب آن که در به‌روزرسانی جدید، زیردریایی‌ها هم به صحنه جنگ اضافه شدند تا جزئیات داستان را تکمیل کنند.

برای بازیکنان World of Warships Blitz امکان تعویض کشتی و ناوها وجود دارد؛ ولی برای این کار ابتدا باید شرایطی را مهیا کنید. اول از همه بدانید که بعضی قسمت‌های کشتی قفل است و با ادامه بازی و کسب تجربه، دسترسی به این بخش‌ها برای شما آزاد می‌شود. حالا که به این قسمت‌ها دست پیدا کردید، باید آن‌ها را تغییر داده و به سطح بالاتری ارتقا بدهید. با پایان کار تغییر و بهبود سطح همه این بخش‌ها، شما آماده خرید ناو و کشتی جدید هستید.

بازی نبرد ناوهای جنگی زیرمجموعه بازی‌های MMO محسوب‌می‌شود. این نوع سرگرمی‌ها، به‌صورت چندنفره و آنلاین برگزار می‌شوند. از ویژگی‌های دیگر آن می‌توان به شبیه‌سازی واقعی محیط بازی اشاره کرد. در نبرد ناوهای جنگی بازیکنان در اقیانوس اطلس، اقیانوس آرام و قطب شمال با یکدیگر درگیر می‌شوند. گرافیک بالا و نزدیک به واقعیت، به پلیرها در تجسم محیط بازی، کمک می‌کند.

انواع مودهای بازی World of Warships Blitz

اساس بازی نبرد ناوهای جنگی برمبنای تیم بنا شده‌است. به‌طوری‌که شما می‌توانید در قالب گروه‌های سه‌نفره، مقابل حریفان خود بازی کنید. نوع هیجان‌انگیزتر World of Warships Blitz  را در حالت آنلاین و اتصال به شبکه عظیم بازیکنان سراسر دنیا تجربه کنید. در این حالت با تشکیل تیم‌های هفت‌نفره، مقابل تیم‌های دیگر قرار گرفته و با جنگجویان کشورهای گوناگون، مبارزه می‌کنید.

نبردهای گروهی بازی World of Warships Blitz در دو نوع PvP و PvE هستند.

مود PvP

در حالت PvP همانطور که گفتیم، شما و پلیرهای دیگر، یک گروه تشکیل می‌دهید. دربرابرتان هم گروه دیگری از بازیکنان قرار می‌گیرند. درواقع در این مود، بازیکنان واقعی روند بازی را دردست می‌گیرند. هرچه تجربه و مهارت بیشتری کسب کرده و تجهیزات مناسب‌تری داشته‌باشید، احتمال برد شما در نبردهای گروهی بیشتر خواهد بود.

مود PvE

در مقابل حالت PvP، مود دیگری از بازی World of Warships Blitz  با نام PvE وجود دارد. کمپانی‌های بازی‌سازی، این حالت از بازی‌ها را با استفاده از هوش مصنوعی شبیه‌سازی می‌کنند. در PvE شما به پلیرهای واقعی می‌پیوندید ولی دشمن پیش‌روی‌تان، هوش مصنوعی بازی است. به بیانی دیگر شما باید برابر بازیکنان غیرواقعی و ربات‌های هوشمند، مهارت‌های خود را به‌نمایش بگذارید.

سطح‌های مختلف بازی نبر ناوهای جنگی

شما می‌توانید در سه سطح Standard، Domination و Epicenterدر چهار بخش کمپین، چالش، ماموریت‌های جنگی و مجموعه‌ها به رقابت بپردازید. با انتخاب سطح و مرحله به‌دلخواه خودتان، مدل‌های مختلف بازی World of Warships Blitz  را مشاهده کنید.

با گذشت زمان و کسب تجربه و پول در این بازی، امکان خرید و ارتقای اسلحه‌ها، توپ‌های جنگی و… برا‌تان ممکن می‌شود. بخش دیگری از بازی World of Warships Blitz  به عضویت در کلون‌ها اختصاص دارد. در کلون‌ها، با دوستان خود رقابت می‌کنید ولی به‌ازا برد در این مسابقات، پول و تجربه کسب نمی‌کنید بلکه جایزه‌هایی به شما اعطا خواهدشد.

نگاهی به تجهیزات بازی World of Warships Blitz

بازی World of Warships Blitz ، صدها کشتی جنگی را در چهار نوع کلی دسته‌بندی کرده‌است. هریک از این کشتی‌ها برای ماموریت خاصی به‌کار می‌روند. روی این سازه‌های دریایی سلاح‌های مختلفی نصب می‌شود که شامل ابزارهای جنگی برای مقابله با سایر کشتی‌ها و موشک‌هایی برای هدف‌گیری زیردریایی‌ها و ناوها هستند.

کشتی‌های مخرب یا Destroyers، سازه‌های قدرتمند با توان تخریب بالا هستند. می‌توانید از Destroyerها برای حمله به اهداف نزدیک بهره ببرید. این کشتی‌ها برای نبردهای دوربرد، مناسب به‌نظرنمی‌رسند. درمقابل، Battle shipها ناوهای خوبی برای هدف‌گیری در دوردست بوده و قابلیت حمل سلاح‌های بزرگ و سنگین را دارند.

علاوه‌بر کشتی‌هایی که معرفی کردیم، برای حمل هواپیماها و جت‌های خود باید از ناوهای هواپیمابر استفاده کنید. نوع آخر کشتی‌های بازی World of Warships Blitz  هم کروزها هستند که صرفا برای عملیات‌های شناسایی و موقعیت‌سنجی کاربرد دارند.

بازی World of Warships Blitz روی چه سیستم‌عامل‌هایی نصب می‌شود؟

این بازی استراتژیک قابلیت نصب روی سیستم‌عامل‌های اندروید و ios را دارد. World of Warships Blitz  فقط مخصوص موبایل نبوده و در سال 2019 نسخه کامل بازی برای کامپیوتر روانه بازار شده‌است. نبرد ناوهای جنگی را می‌توان روی سیتم‌عامل‌های مایکروسافت، maOS و ویندوز نصب کرد. البته کمپانی Wargaming در همان سال، برای کنسول‌های بازی ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن4 نسخه بازی نبرد ناوهای جنگی  را منتشر کرد.

سوالات متداول

برای نصب بازی World of Warships Blitz به چه نسخه اندروید نیاز داریم؟ 

نسخه 5.0 به بالای اندروید، بازی نبرد ناوهای جنگی را پشتیبانی می‌کند.

بازی نبرد ناوهای جنگی برای چه گروه سنی مناسب است؟ 

این بازی در گوگل‌پلی در گروه سنی نوجوان رده‌بندی شده است؛ ولی به‌طورکل برای همه دوست‌داران بازی‌های اکشن در رده سنی‌های بالاترهم، مناسب خواهدبود.

برای نصب World of Warships Blitz به فایل دیتای اضافه نیاز داریم؟ 

برای بازی فایل‌های دیتای مجزایی وجود دارد ولی در بازار کافی است بازی را دانلود و نصب کنید تا دیتاها به‌طور خودکار روی سیستم‌عامل شما نصب شوند. 
 
نظرات کاربران - 275 رأی
۳.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمدرحیمی
محمدرحیمی
2023/11/30
چرا باز نمیکنه؟کسی میدونه کمک کنه ممنون
sobhan babaei
sobhan babaei
2023/11/14
عالیییی
ریزعلی
ریزعلی
2023/10/26
در نوع خودش کم نظیره 👌