Iron Blade: Medieval Legends RPG

Iron Blade: Medieval Legends RPG

نسخهٔ ۲.۳.۰h
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۴۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
Iron Blade: Medieval Legends RPG

Iron Blade: Medieval Legends RPG

Gameloft SE
نسخهٔ ۲.۳.۰h
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۴۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی Iron Blade: Medieval Legends RPG؛ حمله در کوچه‌پس‌کوچه‌های اروپای قرون وسطی

همیشه‌ که نباید ژانر بازی‌ها تخیلی باشد. بعضی وقت‌ها هم باید در تاریخ گشتی بزنی و با نحوه‌ی جنگیدن دیگر امپراطوری‌ها آشنا بشوی. بازی Iron Blade: Medieval Legends RPG بازگو کننده‌ی خاطراتی از جنگ‌های قرون وسطی است. لباس‌ها، سلاح‌ها، شخصیت‌ها و... شبیه‌ آن دوران ساخته شده است. اگر دنبال یک بازی RPG منحصر به‌ فرد هستی، یک لحظه‌ هم تردید نکن، سریع گزینه‌ی نصب بازی را بزن.

بازی Iron Blade: Medieval Legends RPG چه بازی است؟

این بازی سن زیادی ندارد و مدت کمی از زمان انتشار آن گذشته است. بازی شمشیر آهنین در سبک اکشن و نقش‌آفرینی توسط شرکت بازی‌سازی Gameloft ساخته شده و برای گوشی‌های اندرویدی قابل نصب است. این شرکت جز معروف‌ترین استدیوهای بازی سازی محسوب می‌شود.

داستان بازی شمشیر آهنی چیست؟

کم‌کم تاریکی همه‌ی دنیا را می‌گیرد و میزان سحر و جادو در همه سرزمین‌ها بیشتر می‌شود. همه‌ی این‌ها علائم بازگشت شیطان است! قهرمانان زیادی آمده‌اند تا با شیطان بجنگند، به‌نظرت می‌توانند از این مبارزه‌ها سربلند بیرون بیایند؟ تو هم یکی از مبارزها هستی و باید سریع آماده‌ی جنگ بشوی. حتی یک لحظه صبر و دست روی دست گذاشتن هم می‌تواند کارت را سخت‌تر کند.

در محیط بازی تو هستی و یک شمشیر. با استفاده از این سلاح به جنگ دشمنان می‌روی و تلاش می‌کنی که یکی پس از دیگری، همه را از بین ببری. شمشیر را در قلب دشمنان فرو کن و ببین که چطور از کنار شمشیرت خون می‌پاشد.

در بازی شمشیر آهنین به دوران قرون وسطی می‌روی و باید آماده‌ی جنگ با دشمنان بشوی. جنگ‌ها، لباس افراد، سلاح‌ها، مراحل و... همه متناسب به آن دوران ساخته شده تا حس خوبی به بازیکنان منتقل شود. درطول بازی چالش‌های مختلفی پیش ‌رویت قرار می‌گیرد و تو مانند یک ابرقهرمان همه را پشت سر می‌گذاری.

برای این که قدرتت بیشتر شود، باید مراحل را با موفقیت رد و قفل سلاح‌های جدید را باز کنی. همین ‌طور که در محیط بازی گشت‌زنی می‌کنی، سیاه‌چاله و سنگرهای جدید را پیدا کن و قدرتت را به رخ آن‌ها هم بکش. می‌توانی قلمروی آن‌ها را بگیری و سرزمین پادشاهیت را گسترش بدهی.

وقتی ارتش شیطان آماده‌ی جنگ می‌شود، هیچ قبیله‌ای از حملات آن‌ها در امان نخواهد بود. پس حسابی آماده باش. با حمله‌ی آن‌ها، دیگر وقت استراحت و گسترش پادشاهی نیست. شمشیر را بردار و مراحل لازم برای تبدیل شدن به یک ابرقهرمان را پشت سر بگذار. ذهن دشمنان را بخوان تا بتوانی با استراتژی‌های مختلف آن‌ها را شکست دهی.

در بازی Iron Blade: Medieval Legends RPG داستان‌های مختلفی وجود دارد که باید هرکدام از آن‌ها را پشت سر بگذاری تا به یک جنگنده‌ی ماهر تبدیل شوی. از شیطان‌های نوتردام گرفته‌ تا شمشیرزن‌های ترانسیلوانیا، همه‌ و همه‌ آمده‌اند تا تو را از سر راه‌ بردارند، اما تو قوی‌تر از آن‌ها هستی.

یادت باشد در این بازی حتی می‌توانی با حمله‌ به بقیه‌ی بازیکن‌ها می‌توانی غنیمت‌های زیادی جمع کنی تا بتوانی هر چیزی را که می‌خواهی، بخری یا بسازی!

ابزارهای بازی Iron Blade: Medieval Legends RPG

برای این که راهت برای پیروزی در جنگ هموارتر باشد، طلسم‌های مختلفی برای بازی ساخته شده که از آن‌ها برای کشتن راحت‌تر دشمنان استفاده‌ کنی. هرچه‌ بیشتر در مراحل پیشروی کنی، قفل طلسم‌های جدیدی برایت باز می‌شود.

سلاح‌ها فقط به یک شمشیر محدود نمی‌شوند، چون بعضی از دشمنان را نمی‌توانی فقط با یک سلاح بکشی. برای همین چندین نوع سلاح وجود دارد که در شرایط مختلف می‌توانی از آن‌ها استفاده کنی.

آشنایی با کلیدهای بازی

کلیدهایی که برای مبارزه‌ در صفحه‌ی نمایش تعبیه‌ شده، بسیار دقیق و کاربردی هستند تا بتوانی دسترسی راحت‌تری به آن‌ها داشته باشی. الیته می‌توانی کلیدها را در بخش تنظیمات تغییر دهی. هرچه‌ مراحل بیشتری را در بازی Iron Blade: Medieval Legends RPG پشت سر بگذاری، کلیدهای بیشتری برایت باز می‌شود تا بتوانی با دشمنان قوی‌تر هم بجنگی.

حس‌وحال جنگ‌های بازی

همان‌طور که گفته‌ شد، داستان بازی به قرون وسطی بازمی‌گردد. سبک مبارزه‌ها هم نسبت به آن دوران ساخته شده است. جالب است بدانی طراحان برای آن که محیطی واقعی‌تر و طبیعی‌تر در بازی نشان دهند، تحقیقاتی روی جنگجوهای آن دوران داشته‌اند.

به همین دلیل هم حرکات قهرمانان، جنگجوها، شکل سلاح‌ها و... متناسب به ابزار آن دوران طراحی شده است. حتی سازندگان توجه‌ زیادی روی نحوه‌ی راه‌ رفتن و حمل سلاح قهرمان‌ها داشته‌اند‌ تا حس واقعی و خوبی به بازیکنان منتقل شود.

سبک بازی چیست؟

این بازی در سبک RPG ساخته شده است. در بازی‌های RPG مسئول مدیریت یک تیم یا ابرقهرمان می‌شوی و باید با مدیریت دقیق دشمنان را شکست دهی. در این نوع بازی‌ها صفر تا صد شخصیت‌ها در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد و باید بتواند به بهترین شکل آماده‌ی جنگ شود.

جلوه‌های گرافیکی و صوتی بازی شمشیر آهنین چطور است؟

تو نمی‌توانی هیچ بازی از استدیو بازی‌‌سازی Gameloft پیدا کنی که کیفیت پایینی داشته‌ باشد. این شرکت با استفاده‌ از تجهیزات پیشرفته‌ و مهندسان کاربلد بهترین بازی‌های اندروید را تولید می‌کند.

در اولین نگاه به محیط بازی، متوجه خواهی شد که بازی Iron Blade: Medieval Legends RPG گرافیک بسیار بالایی دارد. جزییات خاصی در این بازی رعایت شده که مانند آن را در کمترین بازی ویدئویی می‌توانی پیدا کنی. پس فکر نکن که بازی شمشیر آهنی یک بازی معمولی است، بلکه یکی از بهترین و پرکشش‌ترین بازی‌های اخیر است.

در نبردها از جلوه‌های ویژه‌ استفاده‌ شده تا بتوانی بهتر با بازی ارتباط برقرار کنی. این افکت‌ها به نحوی طبیعی بوده‌ و حس تخیلی بودن به کاربر منتقل نمی‌شود. حرکات شمشیرها طوری طراحی شده که شباهت زیادی به جنگ‌های قرون وسطی داشته‌ باشد.

توجه‌ به جزئیاتی مانند کشته‌ شدن افراد به روش‌های مختلف یکی‌ دیگر از ویژگی‌های گرافیکی این بازی است. مثلا وقتی با شمشیر یک نفر را می‌کشی، می‌بینی که سر از تنش جدا شد، درصورتی که دشمن قبلی پاهایش قطع شده بود! همین ویژگی‌های منحصر به‌ فرد و عملکردهای متنوع است که این بازی را جذاب‌تر می‌کند.

برای این که جذابیت بازی چندین برابر شود، جلوه‌های صوتی متعددی هم به بازی اضافه‌ شده است. هرکدام از صداها به ‌طور اختصاصی برای یک موقعیت طراحی شده و همین موضوع است که باعث شده کاربران تجربه‌ی خوبی از انجام این بازی به دست بیاورند.

ویژگی‌های بازی

بازی Iron Blade: Medieval Legends RPG ویژگی‌های متعددی دارد که تعدادی از آن‌ها را گفتیم. یکی‌ دیگر از ویژگی‌های کاربردی این بازی، قابلیت ساخت قبیله‌ است. یعنی می‌توانی یک قبیله‌ بسازی که با دوستانت در آن جمع بشوید. می‌توانی چند نیرو در قلعه‌ی قبیله‌ اضافه‌ کنی تا هنگام حمله‌ دستتان پرتر از قبل باشد.

حتی وقتی هم که بقیه‌ به قلعه‌ات حمله‌ می‌کنند، نیروهای این قلعه‌ به کمک نیروهای اصلی خودت می‌آیند. یکی‌ دیگر از ویژگی‌های محنصر به ‌فرد بازی شمشیر آهنین، نبردهای PvP است. در این جنگ‌ها می‌توانی امتیازهای ویژه‌ای بگیری.

دیگر ویژگی‌های بازی شمشیر آهنین عبارت هستند از:

  • سلاح‌های متنوع
  • زره‌های منحصر به‌ فرد
  • حمله‌ به پلیرها در سرتاسر جهان
  • رایگان بودن
  • نبرد با غول و شیاطین
  • طراحی شگفت‌انگیز محیط اطراف
  • صداگذاری فوق‌العاده
  • کنترلرهای دقیق برای حمله، دفاع و حرکت شخصیت بازی

شمشیر آهنین؛ یک بازی هیجانی برای مرگ و زندگی

در مجموع تنوع و گستره بازی‌های اکشن بسیار زیاد شده‌، اما بازی Iron Blade: Medieval Legends RPG کجا و بقیه‌ی بازی‌ها کجا! در این بازی می‌توانی زندگی هیجان‌انگیز در دوران قرون وسطایی را تجربه کنی.

خوشحال می‌شویم که نظراتت را با بقیه‌ی کاربران هم در بخش نظرات به اشتراک بگذاری.

سوالات متداول

این بازی برای چه رده‌ سنی ساخته شده است؟

افراد بالای 10 سال می‌توانند بازی Iron Blade: Medieval Legends RPG را انجام دهند.

داستان این بازی جذاب چیست؟

در این بازی یک قهرمان وجود دارد که باید با اهریمن یا دیگر بازیکنان سراسر جهان بجنگد و قبیله‌اش را گسترش دهد.

بازی Iron Blade: Medieval Legends RPG آنلاین است؟

بله، این بازی به ‌صورت آنلاین هم قابل اجرا خواهد بود.
نظرات کاربران - ۳۰۸ رأی
۳.۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
MATIN
MATIN
۱۴۰۱/۰۴/۱۷
توش نرفتم ببینم چطوره ولی 1.126 مگابایت دانلود درون برنامه ای داره همون اول که میخواد وارد بازی بشه.⛔پس اگه 1 گیگ اینترنت نمیخواین خرج کنید دانلود نکنید‼️ اگه این نظر کمکت کرد که اینترنت هدر نره لایک کن😉👍
ممد
ممد
۱۴۰۱/۰۷/۱۴
دمش گرم 1 گیگ دیتا گرفت نیومد بالا🤣🤣
mahdi
mahdi
۱۴۰۰/۰۷/۰۵
سلام عزیزان دل. دوستان این بازی نیاز به حجم بالایی داره اونایی که براش نمیاد ازیه مرحله ای به بعد یااصلا نمیاد بخاطر همین باید دیتا دانلود بشه و نیاز به اینترنت و فضای بالا ۹۰۰مگ میخواد. امید وارم خدا پشت و پناهتون باشه.