ما قهرمان نیستیم

ما قهرمان نیستیم

نسخه ۱.۲۲.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۵۶
مگابایت
حجم

در اثر یه اشتباه ساده، یه سری جونور عجیب از قرن پنجم با ماشین زمان میرن به قرن نوزدهم و غرب وحشی و اونجا هرج و مرج ایجاد میکنن.

قهرمان های قصه ما هم باید باهاشون بجنگن. البته همه میگن اونا قهرمانن. ولی حقیقتش اینه که اونا قبل از همه از دست این موجودات فرار کردن!

شما باید این "نه چندان قهرمان" ها رو توی جنگ با این موجودات مدیریت کنید. هر کدوم از قهرمانامون یه خاصیتی دارن که در طول بازی اونا رو متوجه میشید. هر کدوم یه سری از دشمنا رو بهتر میزنن. پیروزی تو این نبرد بستگی به این داره که شما چطوری مدیریتشون کنید.

ولی شما تو این جنگ خیلی هم دست خالی نیستید. میتونید از بشکه های تی ان تی استفاده کنید. یا حالت خشم قهرماناتون رو فعال کنید. ضمنا همه کاراکترها هم میتونن ارتقا داده بشن و قوی تر بشن. میتونید براشون اسلحه های قوی تری بخرید تا جلوی موج های حمله دشمن ها بد ذات دووم بیارید.

 

در رسانه‌ها

همراه با قهرمان های ترسو

به تازگی کاراکترهای انیمیشنی به بازی های موبایلی راه پیدا کرده اند. گلیم گیمز هم از این قافله عقب نمانده و یک بازی متفاوت و جدید را روانه بازار نموده است. ما قهرمان نیستیم، عنوان این بازی بامزه است که ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد. در این بازی با موجودات ناشناخته و عجیب و غریبی دست و پنجه نرم خواهید کرد و خود را از دست آن ها نجات خواهید داد. با ذره بین همراه باشید تا به بررسی تخصصی ما قهرمان نیستیم بپردازیم.

نقد و بررسی بازی ما قهرمان نیستیم

استدیوی گیل گیمز 2 با بازی ما قهرمان نیستیم، تجربه‌ی بسیار جذاب و لذت بخشی را برای طرفداران بازی های خود به ارمغان آورده که برای بازیبازان ایرانی، قطعا ارزش یک بار امتحان را خواهد داشت. بازی ما قهرمان نیستیم راجع به فرار چند قهرمان بزدل از دست دشمنان عجیب و غریبشان است. مراحل متنوع، کاراکتر های جذاب، گرافیک هنری زیبا و همچنین موسیقی متن عالی، از جمله نقاط مثبت بازی ما قهرمان نیستیم به حساب می‌آیند. این بازی به راستی پیشرفت بزرگی برای صنعت بازیسازی موبایل در ایران به حساب می‌آید. صنعتی که تولیدات خوبش به حمایت کاربران نیاز دارد.

logo-enamad logo-samandehi