سلحشوران : نجات قلعه

سلحشوران : نجات قلعه

نسخه ۱.۵.۴
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵
هزار
نصب فعال
امتیازی
دسته
۸۸
مگابایت
حجم

جهت نصب نجات قلعه حداقل به یک دستگاه با رم 1 گیگابایت نیاز است

چه کسی اولین پایان دهنده ی این بازیه ؟!!
چرا من به نجات قلعه معتاد میشم ؟!!


چقدر چیز دیگه مونده که باید در مورد وطنم ، میراثم و اسطوره هام بدونم ؟!!** اینها سوالاتیه که بعد از چند روز بازی کردن «نجات قلعه» از خودتون میپرسین **

 نجات قلعه 

روایت گر داستانی ست جذاب در دنیای پر رمز و راز « سلحشوران »

 

نکات مثبت بازی1. داستانی اساطیری از شخصیت های معروف شاهنامه

2. گرافیکی باورنکردنی و جذاب

3. بیش از 50 قهرمان در کنار شماست

4. بیش از 10 زمین بازی متفاوت که در انها به نبرد با دشمنانتان و دفاع از قلعه میپردازید

5. صدا و موسیقی جذاب

6. دیالوگ های فراموش نشدنی

و...داستان بازی

بعد از این‌که نیرنگ و افسون اهریمن (جادوی سیاه) برای تصرف دنیای اهورا شکست خورد، او تصمیم گرفت از طریقی دیگر وارد حریم اهورا شود. دنیای اهریمن پر از دیوان و ددان بود.

همچنین او با وعده و نیرنگ جمع زیادی از آدم‌های سیاه‌دل را جمع کرد و لشکری عظیم گرد هم آورد. اهریمن که دیگر توان قبل خود را ندارد از آخرین جادوی خودش نیز بهره میبرد تا با استفاده از این جادویی دروازه هایی به سمت دنیای اهورا باز کند.

اهورا متوجه نقشه ی شوم اهریمن شده و قلعه ای جادویی می‌سازد که تمام دروازه‌های اهریمن برای رد شدن به سمت دنیای اهورا باید از آن بگذرند. او تمام قهرمانان و تجهیزات دنیای خود را در این قلعه می‌گذارد تا مقاوم‌ترین دفاع ممکن در برابر هجوم لشکر اهریمن را بسازد.

این مدافعین باید بدون وقفه و استراحت و با گذاشتن از جان خود در برابر این لشگر دفاع کنند و رهبر آنها باید در ایثار و از خودگذشتگی نمونه باشد.

 بنابراین نیکی نماینده اهورا آرش را از فردوس آورده و این وظیفه خطیر که فرماندهی نیروهای مدافع است، را به وی واگذار می‌کند.

آرش اولین نیرو و رهبر مدافعین می‌شود. با نابودی بیشتر نیروهای اهریمن آرش قدرت آن را پیدا می‌کند که با کمک نیکی قهرمانان دیگر را نیز برای این وظیفه خطیر دعوت کند، ولی اهریمن نیز بیکار نمی‌نشیند و نیروهای بیشتری را برای هجوم به سرزمین اهورا می‌فرستد.

و به این ترتیب نبرد دوم اهریمن و اهورا آغاز می‌شود.

در رسانه‌ها

سلحشوران: نجات قلعه

نجات قلعه درواقع ادامه نسخه قبلی بازی سلحشوران است. سلحشوران: بازگشت تاریکی یک بازی مبارزه‌ای و نبرد تن به تن بود، حال آن‌که نسخه جدید این بازی به نام نجات قلعه سبکی کاملاً متفاوت دارد. شاید به همین دلیل بتوانیم این عنوان را حتی یک عنوان مستقل به حساب بیاوریم. در این بازی شما در نقش آرش کمان‌دار در برج قلعه خود ایستاده‌اید و باید به سمت دشمنانی که سعی دارند وارد قلعه شوند، تیراندازی کنید.

دفاع در مقابل اهریمن - بازی نجات قلعه زیر ذره بین

بازی هایی با محوریت داستان هایی از شاهنامه، شاهکار های جدیدی هستند که طرفداران بازی های جنگی را به سمت خود جذب می کنند. یکی از این بازی ها، بازی نجات قلعه است. شما به عنوان شخصیت آرش کمانگیر به جنگ دشمنان و اهریمنان خود می روید و اجازه نفوذ به قلعه به آن ها نمی دهید. برای آشنایی بیشتر با بازی فوق العاده هیجان انگیز نجات قلعه با ذره بین همراه باشید.

بررسی بازی سلحشوران: نجات قلعه؛ بازگشت اهریمن

مطمئنا نخستین المانی که هنگام تجربه سلحشوران: نجات قلعه متوجه آن می شوید و احتمالا شما را متعجب می کند، سبک آخرین ساخته باران رویا است. خلاف قسمت پیشین که باید با انتخاب یکی از قهرمانان به میدان جنگ رفته و با انجام حرکات رزمی دشمنان را شکست می دادید، آن ها برای قسمت دوم تصمیم گرفته اند تا از المان عناوین Clicker Games یا Idle Games کمک بگیرند.

logo-enamad logo-samandehi