Dragon Hills

Dragon Hills

نسخه ۱.۴.۲
+۱۰۰
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۸۴
مگابایت
حجم

در رسانه‌ها

معرفی Dragon Hills

گرایش روزافزون کاربران تلفن همراه به انجام بازی با این دستگاه، دلیل توجیه کننده ای برای ساخت عناوین مختلف در این زمینه میباشد. این روزها تنوع بازی ها به اندازه ای زیاد است که سلیقه همه مخاطبین به خوبی تامین میگردد. این موضوع شامل سنین مختلف نیز میشود و بدین ترتیب کمتر کسی را میتوان یافت که به انجام بازی با تلفن همراه خود نپردازد. “Dragon Hills” عنوان جدیدی است که میتواند لحظات سرگرم کننده ای برای شما ایجاد کند. در معرفی این بازی اندرویدی همراه ما باشید.

شاهدخت اژدها سوار

توی داستان های کهن اساطیری از عشق شاهزاده خانم به شاهزاده جوان با اسب سفیدش که اون رو از برج بلند که زندانی شده نجات میده صحبت های زیادی به میان آمده اما این بار در کمال ناباوری داستان کمی تغییر کرده و پرنس جوان به کمک دخترک نرفته و نفرت دختر رو بر انگیخته که با اژدهاش تمام دهکده ها را خراب میکنه تا به اون شاهزاده که در پی گنج بوده نه شاهزاده خانم را پیدا کنه و به سزای عملش برسونه

انتقام شاهدخت در بازی زیبای Dragon Hills

یک سری بازی ها واقعا احتیاجی به تمجید و تحسین یا تبلیغات آنچنانی ندارند؛ دیدن یک اسکرین شات از محیط بازی کافیست تا عاشق آن شوید. Dragon Hills را می توان به سادگی جزو چنین بازی هایی دسته بندی کرد.

پرنسس و اژدها - بازی Dragon Hills زیر ذره بین

اگر به دنبال یک بازی موبایلی هستید که بتواند همه رده های سنی از کودکان تا بزرگسالان را به خود جذب کرده و سرگرم نماید، بدون شک بازی های سبک رانر یکی از بهترین گزینه هاست. Dragon Hills یک نمونه رانر گیم می باشد که نسبت به دیگر بازی های هم سبکش تجربه هیجان بیشتری را به بازیکنان هدیه خواهد داد. چرا که گیمر برای پیروزی در این بازی باید تمرکز بالایی داشته و بتواند به سرعت تصمیم های درستی بگیرد. وجود دشمنان مختلف و المان های متفاوت در Dragon Hills را نیز می توان به عنوان یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن دانست. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این بازی جذاب اندرویدی بپردازیم.

نقد و بررسی بازی Dragon Hills ، انتقام پرنسس از شاهزاده طمع کار

بازی Dragon Hills یک بازی موبایل قوی در سبک اکشن است. شما در این بازی با استفاده از یک اژدها به پرنسس عصبانی کمک کنید تا به دنبال شاهزاده خیانتکار و طمعکار رفته تا شاهدخت عصبانی و خشمگین بازی بتواند انتقام عشق دروغین شاهزاده را از وی گرفته و او را به سزای عمل خود برساند.

logo-enamad logo-samandehi