Vector: Parkour Run

Vector: Parkour Run

نسخهٔ ۲.۰.۶
نصب +۲ میلیون
دسته‌بندی امتیازی
حجم ۱۴۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۸ شهریور ۱۴۰۲
Vector: Parkour Run

Vector: Parkour Run

NEKKI
نسخهٔ ۲.۰.۶
نصب +۲ میلیون
دسته‌بندی امتیازی
حجم ۱۴۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۸ شهریور ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی وکتور؛ پارکور تا مرز جنون!

بازی vector (وکتور)، بهترین گیم الهام گرفته از پارکور در دنیای بازی‌های موبایل است که در سال ۲۰۱۳ توسط کمپانی روسی Nekki عرضه شد. این بازی به شما اجازه می‌دهد که با نهایت سرعت بدوید و با حرکات پارکور خود نفس‌ها را در سینه حبس کنید؛ فقط مراقب باشید که گیر نیفتید. 

با پارکور دیگر هیچ مانعی معنا ندارد، از هر چیزی عبور کنید و با حرکات آکروباتیک خود، به سرعت برق از خیابان‌ها و ساختمان‌های شلوغ عبور کنید. فقط کافیست بازی ویکتور را از بازار دانلود کنید و ماجراجویی پر جنب‌وجوش خود را شروع کنید. 

 

گیم‌پلی و سبک بازی 

بازی وکتور یکی از بهترین‌های سبک آرکید است که داستانش در دنیایی تاریک و سیاه شروع می‌شود. «big brother» تمام انسان‌ها را کنترل می‌کند و دستگاهی روی سرشان گذاشته است تا هیچ خطایی از آن‌ها سر نزند؛ اما یک نفر تحمل این شرایط را ندارد و از دست «برادر بزرگ» و مأمورانش فرار می‌کند. در این بازی شما نقش همان فرد فراری را دارید و مأموران مدام در تعقیب شما هستند. یک لحظه غفلت کافی‌ست تا به چنگ آن‌ها بیفتید؛ پس باید با نهایت سرعت بدوید و با حرکات پارکور از مسیرها و مانع‌های مختلف عبور کنید تا به آزادی برسید. 

  • بیش از ۲۰ مرحلهٔ چالشی
  • گیم‌پلی جذاب
  • موسیقی بی‌نظیر
  • یادگیری آسان

 

حالت‌های مختلف بازی

بازی Vector دارای دو حالت مختلف «کلاسیک» و «شکار» است که هر کدام به تنهایی می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. این دو حالت در نقشه‌های مشابه انجام می‌شود اما هدف آن‌ها درست متضاد یکدیگر است.  

حالت کلاسیک

این همان حالت اصلی بازی ویکتور است که در آن باید باید از دست مأمور امنیتی فرار کنید و با حرکات پارکور خود از چنگش فرار کنید. در این حالت نقشه‌های زیادی برای بازی کردن وجود دارد که برای باز کردن قفل هر کدام از آن‌ها باید ستاره جمع کنید. این ستاره‌ها پس از پایان هر بخش از هر مرحله به شما داده می‌شوند.

حالت شکار

با نهایت سرعت بدوید و فراری را اسیر کنید. در این حالت نقش شما عوض می‌شود و تبدیل به مأمور امنیتی می‌شوید که باید فراری را دست‌گیر کنید. او با نهایت سرعت می‌دود و یک پارکور کار حرفه‌ای است؛ پس تمام تلاش‌تان را بکنید تا به او نشان دهید که با چه‌ ‌کسی طرف است. 

نحوه عملکرد دکمه‌های بازی

در این بازی هیچ دکمه‌ای وجود ندارد. کاراکتر شما در بازی به صورت خودکار در حال دویدن است و شما باید طبق دستور‌العمل‌هایی که ابتدای بازی به شما آموزش داده می‌شود، حرکات پارکور را انجام دهید. پریدن، شیرجه رفتن، بالا بردن سرعت و انجام دیگر حرکات، فقط با کشیدن انگشت روی صفحه (در جهت‌های مختلف) انجام می‌شود. 

امکانات بازی

بازی Vector دارای محیطی ساده است که باعث می‌شود خیلی سریع این بازی را یاد بگیرید؛ شاید همین امر مهمترین ویژگی این بازی به شمار برود. با این حال، شاهکاری که پیش روی شماست، دارای امکانات جذابی است که تجربه شما در بازی را بسیار بهبود می‌بخشد و انگیزه و هیجان را به اوج خودش می‌رساند. این امکانات را در ادامه بررسی می‌کنیم.

مراحل زیاد 

پس از دانلود بازی وکتور دیگر نمی‌توانید از چنگ آن فرار کنید، این بازی به سرعت شما را شیفته خودش می‌کند و دیگر اصلا دلتان نمی‌خواهد تمام شود. البته جای نگرانی نیست، این بازی بیش از ۴۰ مرحله دارد که هر کدام دارای چندین بخش است و به این راحتی‌ها تمام نمی‌شود. پس آماده باشید که دوره طلایی گیم خود را با این بازی شروع کنید.

حرکات پارکور حرفه‌ای 

در سفر خود به دنیای پارکور، دانلود بازی ویکتور اولین قدم است؛ پس از آن باید به مرور با رد کردن مراحل مختلف بازی و جمع کردن سکه‌، خودتان را برای پیشرفت آماده کنید. برای اینکه بتوانید هر مانعی را با حرکات حرفه‌ای پارکور پشت سر بگذارید، باید سکه‌هایتان را خرج کنید و این حرکات را بخرید. به این‌ترتیب دیگر هیچ‌کس جلودار شما نیست و می‌توانید مثل یک رعد و برق سریع عمل کنید.  

آمار

قسمت آمار بازی ویکتور، اطلاعات بسیار دقیقی را از بازی شما به نمایش می‌گذارد. این اطلاعات چنان دقیق هستند که شما را حیرت‌زده می‌کنند؛ به طور مثال تعداد پرش‌های شما در بازی یا تعداد شیشه‌هایی که شکسته‌اید هم در آن محاسبه می‌شود. این قسمت که «stats» نام دارد و در منو اصلی بازی قرار گرفته، می‌تواند ایده‌های بسیار خلاقانه‌ای را برای ادامه بازی به شما بدهد. مثلا می‌توانید با خودتان عهد ببندید که رکورد خودتان را قسمت‌های مختلف بزنید.

یکی دیگر از جنبه‌‌های قسمت آمار در بازی Victor این است که حتی اشتباهات شما را هم نشان می‌دهد. تعداد دفعاتی که مرده‌اید یا توسط مأموران امنیتی دستگیر شده‌اید می‌تواند مانند یک لکه سیاه بر کارنامه بازی شما باشد؛ پس حواستان را جمع کنید تا با انجام حرکات آکروباتیک، بهترین پارکور ممکن را به نمایش بگذارید و مراحل بازی را یکی پس از دیگری رد کنید. 

سکه رایگان

اگر طی بازی Vector نتوانستید سکه بدست بیاورید، نگران نباشید؛ چون شانس‌تان را برای خرید حرکات پارکور هنوز از دست نداده‌اید. در این بازی همیشه می‌توانید سکه‌های رایگان را بدست بیاورید که به صورت روزانه به شما داده می‌شوند. فقط کافی‌ست یک ویدیو تبلیغاتی چند ثانیه‌ای را تماشا کنید تا سکه به حساب شما واریز شود. 

تنظیمات بازی 

در تنظیمات بازی Vector کار دشواری را پیش‌ رو ندارید؛ بلکه فقط سه فاکتور را می‌توانید تغییر دهید: زبان بازی، میزان صدای بازی و میزان صدای موسیقی داخل بازی. هر یک از آن‌ها را به انتخاب خود تغییر دهید و از بازی لذت ببرید. یک موسیقی مهیج می‌تواند لذت جنون‌آمیز این بازی را چند برابر بیشتر کند.  

ستاره‌ها

با به پایان رساندن هر بخش از مراحل این بازی یک ستاره دریافت می‌کنید. هر مرحله‌ از این بازی ۳۳ ستاره دارد که باید تلاش کنید تمام آن‌ها را بدست بیاورید. وضعیت ستاره‌ها را می‌توانید در منو اصلی بازی ببینید و از میزان پیشرفت خود مطلع شوید.   

فروشگاه بازی

در فروشگاه بازی Vector شما می‌توانید حرکات پارکور مختلف را توسط سکه‌هایی که در بازی بدست آورده‌اید، خریداری کنید. همچنین می‌توانید برای شخصیت خودتان در بازی لباس‌های مختلف بخرید و شکل ظاهری او را مطابق میل خودتان تغییر دهید. البته به این نکته توجه کنید که باید همیشه خرید حرکات را بر لباس ترجیح بدهید؛ چون در پیش‌برد بازی و برنده شدن بسیار به شما کمک می‌کنند. اگر حرکات مورد نیاز خود را خریدید، حالا وقت یک دست لباس جذاب و رنگی است.  

دانلود بازی Vector از بازار 

دیگر وقت را تلف نکنید؛ با دانلود بازی وکتور از بازار ماجراجویی خود را در دنیای پارکور و تعقیب‌وگریز شروع کنید و دیوانه‌وار فرار کنید. این بازی با عبور از سپر امنیتی بازار از همه نظر تایید شده است و آماده است تا یک بمب انرژی را در زندگی شما منفجر کند.

 

سوالات متداول

چگونه بازی وکتور را هک کنیم؟

برای دریافت سکه بی‌نهایت در این بازی باید از لاکی پچر استفاده کنید که البته توصیه نمی‌کنیم!

آیا بازی پارکور دیگری هم وجود دارد؟

بازی وکتور دارای دو نسخه است. در بازار Vector 2 را سرچ کنید و از آن لذت ببرید.


 
نظرات کاربران - ۲۵،۹۲۶ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
mehdiaa
mehdiaa
۱۴۰۲/۰۵/۱۱
عالی
یا حسین
یا حسین
۱۴۰۲/۰۵/۲۸
عالیه تنها بازیه هیچ وقت ازش خسته نمیشم
kama_2010now
kama_2010now
۱۴۰۲/۰۶/۰۱
عالی ولی سخت>>>>

در رسانه‌ها