Vector

Vector

نسخه ۱.۲.۱
+۱۰۰
هزار
نصب فعال
امتیازی
دسته
۹۱
مگابایت
حجم

بهترین بازی اکشن در سبک دونده!

با این بازی هیجان را تجربه کنید.

برای آزادی بدوید.

سریع بدوید و از موانع عبور کنید تا گرفتار نشوید.

از تکنیک‌های پارکور برای فرار از دست Big Brother استفاده کنید.

ویژگی‌ها:

- بیش از ۲۰ مرحلهٔ چالشی

- گیم‌پلی جذاب

- موسیقی بی‌نظیر

- یادگیری آسان

- و...

در رسانه‌ها

پارکور و پرش از ساختمان ها

پارکور! پس از ارایه چند عنوان در این رشته ورزشی می توان گفت که شرکت Nekki با بازی وِکتور بهترین عنوان در این ژانر تولید کرده است. در یک جمله می توان گفت که هیجان و لذت در این بازی موج می زند حتی اگر اهل ورزش هم نباشید!

معرفی و بررسی Vector

یکی از جدیدترین رشته های ورزشی که توانسته در عرض مدت کوتاهی، طرفداران بیشماری در سراسر دنیا پیدا کند، پارکور نام دارد. عامل اصلی محبوبیت این ورزش در میان جوانان، هیجان وصف ناپذیر آن با انجام حرکات خیره کننده میباشد و به همین دلیل در بسیاری از عناوین سینمایی نیز از پارکور کاران حرفه ای استفاده میشود. در ادامه قصد معرفی یک بازی در سبک آرکید(Arcade) را داریم که از ورزش مذکور الهام گرفته است. جهت آشنایی با بازی اندرویدی “Vector” ما را همراهی کنید.

معرفی بازی موبایل Vector: پارکور و فرار بی‌پایان

بدون شک وکتور یکی از آن دسته بازی‌هایی است که اگرچه ماهیت چندنفره ندارد اما ظرافت و خوش‌ساخت بودن آن باعث شده تا حتی پس از گذشت‌ مدت‌ها نیز تازه و جذاب به نظر برسد. اگر از هیجان و پارکور لذت می‌برید و یا به دنبال بازی متفاوت هستید Vector را از دست ندهید.

هیجان با پارکو- وکتور زیر ذره بین

اگر در بین بازی های موبایلی به دنبال هیجان هستید بازی Vector را به شما معرفی می کنیم. در این بازی یکی از پر تحرک ترین رشته های ورزشی یعنی پارکو با خط داستانی جالبی آمیخته شده تا شما بتوانید طعم یک بازی هیجان انگیز را بچشید. در این بازی شخصیت داستان دچار تعقیب و گریزی خطرناک شده و اگر کمی تنبلی کند به چنگ دشمنانش اسیر خواهد شد. اما این شما هستید که باید به کمک او آمده و در برابر خطرها و موانعی که در طول مسیر قرار دارد از او محافظت کنید. در ادامه برای بررسی بازی Vector با ذره بین همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi