Zombie Tsunami

Zombie Tsunami

نسخه ۴.۳.۱
+۱۰۰
هزار
نصب فعال
امتیازی
دسته
۷۱
مگابایت
حجم

یک بازی پر از سرگرمی و هیجان برای ذهن‌های ویرانگر!

زامبی‌ها در حال طغیان هستند! در تسونامی زامبی‌ها جای خود را بین آن‌ها پیدا کنید و به شهر حمله کنید و تنها افراد زنده‌مانده را به جمع بدون ایست خود اضافه کنید. یک تسونامی زامبی در راه است و همه دعوتند!

در رسانه‌ها

با گروه زامبی هایتان تا می توانید آدم بخورید !!

به شخصه همیشه فکر می کردم اگه یک روز آدم خوار ها حمله کردند و من هم تبدیل به یک زامبی شدم. قرار هست از این به بعد تنها باشم و مثل فیلم هایی چون Resident Evil توسط گروه های کوچک آدم ها کشته بشم. ولی خوب ایده اینکه زامبی ها هم می تونند متحد بشند و آدم هارو شکار کنند خیلی جالب تر بنظر می رسه ! البته فقط توی بازی ….

سونامی زامبی ها

در فیلم ها و بازی های تخیلی یا اکشن، زامبی ها شخصیت ترسناک و منفوری دارند. در انتهای داستان هایی که زامبی ها در آن نقشی را ایفا می کنند، قهرمانان قدرتمندی پیدا شده که زامبی ها را نابود کرده و آرامش را به مردم باز می گردانند. اما اگر در یکی از این داستان ها زامبی ها در جایگاه قهرمان قرار بگیرند چه می شود؟ بازی Zombie Tsunami این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید طعم زامبی بودن را بچشید. در این بازی باید در نقش یک زامبی دیگران را نیز به درد خود مبتلا کرده و برای زنده ماندن تلاش کنید. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این بازی بامزه بپردازیم.

بررسی بازی Zombie Tsunami؛ سیل خروشان زامبی‌ها!

در بازی‌ها و یا فیلم‌های سینمایی معمولا زامبی‌ها موجوداتی چندش آور و خطرناک بوده و این انسان‌ها هستند که باید آن‌ها را از پای در بیاورند. با این حال برخی اوقات شکستن قوانین و جابه‌جایی نقش‌ها می‌تواند نتیجه جالبی را در پی داشته باشد. Zombie Tsunami یکی از بازی‌هایی است که با داشتن گیم‌پلی خاص و جذاب خود، از محبوبیت زیادی در میان کاربران برخوردار است.

logo-enamad logo-samandehi