Crowd City

Crowd City

نسخه ۱.۳.۸
۲۰۰
هزار
نصب فعال
امتیازی
دسته
۶۵
مگابایت
حجم

Become the biggest crowd in town!
Gather people accross the city and crush your opponents with your overwhelming leadership!

در رسانه‌ها

معرفی بازی Crowd City – سیل جمعیت

Crowd City یک بازی کژوال ساده و آنلاین است که در قالب مسابقاتی 2 دقیقه‌ای شما را وارد رقابتی هیجان انگیز با کاربران دیگر می‌کند. نفرات بیشتری را به تیم خود اضافه کنید تا در مواجهه با سایر کاربران برنده شده و درنهایت پیروز بازی شوید.

معرفی بازی Crowd city برای اندروید و آیفون: رهبری به سمت پیروزی!

بازی Crowd City برای اندروید و آیفون گیمی بی‌نظیر از کمپانی معروف و صاحب نام Voodoo بوده که در سال 2019 به دنیای موبایل عرضه شده است. با کاوشا و معرفی این اثر محبوب همراه باشید.

معرفی بازی Crowd City؛ شهر را به تسخیر خودت در بیار

یکی از خصوصیات قابل توجه محصولات این استودیو، استفاده از عناصر طنزآمیز در تولید بازی و گیم پلی متفاوت آن‎ها است. بازی Crowd City یا شهر شلوغ محصول دیگری از Voodoo محسوب می‎شود که توانسته است با سیر داستانی متفاوت خود مخاطبان را سرگرم کند. ایده بازی بسیار ساده ولی متفاوت و جذاب است. همین ویژگی باعث شده است بازی Crowd City نگاه مثبت منتقدان را به سمت خود جلب کند. در این بازی که فضای آن در یک شهر بزرگ با تعداد زیادی از ساختمان‎ها و خیابان‎ها است، باید به عنوان رهبر یک گروه از پیروان تا جایی که امکان آن وجود دارد به طرف مردم عادی بروید و آن‎ها را به گروه خود ملحق کنید تا تعداد اعضای گروه شما بیشتر شود.

logo-enamad logo-samandehi