Crowd City – کرود سیتی

Crowd City – کرود سیتی

نسخهٔ ۲.۹.۱۳
نصب +۴ میلیون
دسته‌بندی امتیازی
حجم ۱۳۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۵ خرداد ۱۴۰۳
Crowd City – کرود سیتی

Crowd City – کرود سیتی

VOODOO
نسخهٔ ۲.۹.۱۳
نصب +۴ میلیون
دسته‌بندی امتیازی
حجم ۱۳۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۵ خرداد ۱۴۰۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی Crowd City؛ چالشی برای جذب دنبال‌کننده!

‏به نظر شما یک بازی تفننی خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ کاربرانی که زمان زیادی را صرف بازی‌های موبایلی می‌کنند، نظرات متفاوتی درباره این سوال دارند. از نظر بعضی از آن‌ها بازی آرکید باید امکان اجرا بدون اینترنت را هم داشته باشد تا در هر زمانی بتوان با گیم سرگرم شد. برخی افراد گرافیک بالا را مهم‌ترین ویژگی یک بازی با کیفیت می‌دانند. گاهی تنوع شخصیت‌ها و محیط بازی، آن را به گیمی محبوب تبدیل می‌کند. طراحی فضای بازی و رنگ آن هم از دیگر ویژگی‌های گیمی تفننی و جذاب است. بازی Crowd City همه این ویژگی‌ها را دارد. با ما همراه باشید تا بدانید چرا باید همین حالا Crowd City را دانلود کنید.

بازی Crowd City

گیم‌های آرکید، بازی‌هایی هستند که هدف خاصی ندارند و بهترین گزینه برای سرگرمی و گذران وقت به‌حساب می‌آیند. Crowd City گروهی از آدمک‌های رنگی را نشان می‌دهد که باید به عضویت گروه‌های مختلف درآیند. درآخر گروهی برنده خواهد بود که بیشترین عضو را داشته باشد.

شرکت سازنده Crowd City، بازی‌های دیگری هم با کاراکتر این آدمک‌ها تولید کرده که مورداستقبال بازیکنان قرار گرفته‌اند. Crazy Kick، Stack colors، Crowd master 3D و Commuters نمونه‌ای از بازی‌هایی هستند که این شرکت (VOODOO) تولید کرده است. بازی Crowd City از نوع آنلاین نیست و در هر شرایطی می‌توانید آن را اجرا کنید. Crowd City برای بازی گروهی طراحی نشده است.

مخاطبان بازی Crowd City

بازی Crowd City پیچیدگی چندانی ندارد و مراحل اجرای آن هم بسیار ساده است. همین سادگی باعث شده افراد با هر سن و سلیقه‌ای مخاطب این بازی باشند. کمپانی VOODOO به‌طورمنظم به‌روزرسانی‌هایی برای Crowd City ارائه می‌دهد تا بازیکنان با فضای متنوع و شخصیت‌هایی جدید روبه‌رو شوند. تنوع محیط بازی، آن را از خطر یکنواختی حفظ می‌کند.

اجرای بازی Crowd City

هدف اصلی بازیکن در بازی Crowd City به دست آوردن طرفدار در شهری شلوغ است. بازی با ورود شما به شهری شلوغ شروع می‌شود. در این شهر مردم را به‌شکل آدمک‌هایی سفید می‌بینید که در کوچه و خیابان راه می‌روند. شما باید به‌سمت آن‌ها حرکت کنید تا پس از برخورد با آن‌ها، به طرفدار شما تبدیل شوند.

شما و طرفدارانتان در شهر می‌دوید و با برخورد به شهروندان دیگر، آن‌ها را با خود همراه می‌کنید. یادتان باشد شما تنها کسی نیستید که می‌خواهد در شهر طرفدارهایی داشته باشد. در این گیم، ربات‌های بازی رقیب‌های شما را تشکیل می‌دهد. بازی Crowd City در مدت محدود سه یا چهار دقیقه انجام می‌شود. شما باید در همین مدت کوتاه بتوانید بیشترین طرفدار را از آن خود کنید. پس از پایان بازی، برنده کسی است که پرجمعیت‌ترین گروه متعلق به او باشد.

زمانی که در شهر می‌دوید، تعداد دنبال‌کنندگانتان در دایره‌ای کوچک نوشته شده و بالای سر شخصیت شما در بازی قرار می‌گیرد. بالای سر گروهی که بالاترین امتیاز و آدمک را داشته باشد، علامت تاج دیده می‌شود. بازی Crowd City محل قرارگیری گروه‌های دیگر را همراه با تعداد طرفدارانشان در شهر نشان می‌دهد. اگر دو گروه در Crowd City با هم روبه‌رو شوند و برخورد کنند، نتیجه به تعداد دنبال‌کنندگانشان بستگی دارد. آدمک‌ها به گروهی می‌پیوندند که همراهان بیشتری داشته باشد. این نکته می‌تواند دلیل اصلی باخت یا برد شما باشد.

شخصیت‌ها در Crowd City

یکی از بخش‌های متنوع بازی Crowd City به شخصیت‌های آن مربوط می‌شود. کاراکترهای بازی در طیفی گسترده طراحی شده‌اند تا هربار با یکی از آن‌ها، Crowd City را تجربه کنید. بعضی از این شخصیت‌ها، حیوانات مختلفی مانند دایناسور، میمون و... هستند. گاهی با ابرقهرمان‌هایی مانند اسپایدرمن و بتمن روبه‌رو می‌شوید.

با ورود به بازی Crowd City به همه شخصیت‌ها دسترسی ندارید. هرچه در بازی بیشتر پیش بروید، قفل کاراکترهای جدیدتری باز خواهد شد. همه این شخصیت‌ها قدرت و سرعت یکسانی دارند. تنوع آن‌ها فقط به ویژگی‌های ظاهریشان برمی‌گردد.

ترفندهای بازی Crowd City

همان‌طور که اشاره کردیم اجرای بازی Crowd City زمان و انرژی زیادی از شما نمی‌گیرد. این بازی را شاید بتوان یکی از ساده‌ترین گیم‌های تفننی موبایلی دانست. بااین‌حال اگر ترفندهای موفقیت در آسان‌ترین گیم‌ها را هم بدانید، بدون شک از وقت‌گذرانی با آن بیشتر لذت می‌برید. در این بخش چند ترفند کوچک معرفی می‌کنیم تا امتیاز بیشتری در Crowd City به‌دست آورید.

ساختمان‌ها و بلوک‌های شهری

زمانی‌که در شهر می‌دوید، برای اینکه طرفدارانی برای خود پیدا کنید، حتما باید حواستان به ساختمان‌ها و سازه‌های بزرگی باشد که در مسیرتان قرار گرفته‌اند. این بناها ممکن است حرکت در شهر را برایتان سخت کنند. دورزدن یک ساختمان برای رسیدن به خیابان اصلی و جذب دسته‌هایی از آدمک‌ها، باعث ازدست رفتن زمان برای کسب هدف بازی می‌شود.

مسیر حرکت

هرچند معمولا مرکز شهر پر است از آدمک‌هایی که می‌توانید به گروه خودتان جذب کنید، اما نباید از اطراف شهر غافل شوید. بد نیست گاهی ریسک کنید و سری به مناطق اطراف شهر بزنید. این کار در زمان شروع بازی منطقی، عقلانی و مفید به‌نظر می‌رسد. یادتان باشد بهتر است در نیمه دوم زمانی که دراختیار دارید، قید نواحی اطراف شهر را بزنید.

گروه‌های پرجمعیت

پس از اینکه در چند ثانیه اول، چند نفری را به تیمتان اضافه کردید، روی گروه‌های پرجمعیت تمرکز کنید. این گروه‌ها چالشی برای رسیدن شما به برد یا باخت در Crowd City هستند. اگر دسته‌ای از آدمک‌ها را دیدید که شمارشان از تیم شما بیشتر بود، با بالاترین سرعتتان از آدمک‌ها فاصله بگیرید. روی گروه‌های پرجمعیتی تمرکز کنید که تعدادشان درعین قابل‌توجه بودن، از تیمتان کم‌تر باشد. کلید پیروزی در بازی Crowd City دسترسی به این گروه‌ها است.

نصب بازی Crowd City

هرچند بازی Crowd City داستان ساده‌ای دارد و اجرای مراحل آن چندان سخت نیست، اما حجم بالای بازی یکی از انتقاداتی است که همیشه به آن وارد بوده است. برای انجام Crowd City باید دست‌کم 88 مگابایت از فضای تلفن‌همراهتان را به این گیم امتیازی اختصاص دهید.

برای نصب بازی Crowd City نیازی به گوشی با سیستم پیشرفته ندارید؛ یک گوشی هوشمند ساده هم امکان انجام این بازی را فراهم می‌کند. بازی Crowd City کاملا رایگان است؛ حتی در اجرای آن هم نیازی به پرداخت درون‌برنامه‌ای نخواهید داشت. در نظر داشته باشید که پرداخت درون‌برنامه‌ای فقط برای دسترسی زودتر به شخصیت‌های بازی و حذف تبلیغات است؛ اما در صورتی که چند مرحله با Crowd City بازی کنید، قفل شخصیت‌های گیم باز می‌شود.

بازی آرکید Crowd City یکی از پربازدیدترین محصولات شرکت VOODOO است؛ بازیکنان زیادی در سطح جهانی با این گیم سرگرم می‌شوند. اجرای آسان و جریان ساده بازی باعث شده افراد با هر سن و سلیقه‌ای مخاطب این بازی باشند. حواستان باشد به بازی با Crowd City اعتیاد پیدا نکنید، چراکه وقتی وارد محیط بازی می‌شود، زمان از دستتان می‌رود.

سوالات متداول

آیا در Crowd City امکان بازی گروهی با دیگر بازیکنان وجود دارد؟ 

خیر؛ شما فقط می‌توانید با هوش مصنوعی این گیم آفلاین، بازی  دو نفره را تجربه کنید.

آیا شخصیت‌ها و محیط شهر قابلیت تغییر دارند؟ 

شما امکان انتخاب یکی از شخصیت‌های متنوع Crowd City را دارید؛ اما محیط شهر در همه مراحل بازی یکسان است.

آیا بازی Crowd City نوعی گیم دیتادار به‌شمار می‌رود؟ 

خیر؛ بازی Crowd City دیتادار نیست. 
 
نظرات کاربران - ۱۹،۴۰۰ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
نفس
نفس
۱۴۰۳/۰۳/۲۴
عالی بود ممنون از شما 💕💕💕💕💕💞💞
الینا
الینا
۱۴۰۳/۰۳/۱۶
بهترین بازی من این بازیو خیلی خیلی دوست دارم حتماً نصبش کنید ۵ ستاره هم براش کمه هر کی با ما موافقه لایک بده ❤️❤️❤️❤️❤️
نازنین کنعانی
نازنین کنعانی
۱۴۰۳/۰۳/۱۶
بازی خیلی خوبیه ولی قبلابدون اینترنت بود ولی الان با اینترنته😕