سر ضرب : فوتبال آنلاین

سر ضرب : فوتبال آنلاین

نسخه ۱.۵۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰
هزار
نصب فعال
امتیازی
دسته
۷۴
مگابایت
حجم

در رسانه‌ها

نقد و بررسی بازی سر ضرب؛ دریبل زنی بدون وقفه

سر ضرب عنوانی متفاوت و خلاقانه و جذاب است. سازنده با ترکیب فوتبال با بازی‌های تفننی که مکانیزم ساده‌ای دارند سعی کرده عنوانی نو آورانه را وارد بازار کند که در این مسیر هم موفق و خوب عملکرده است. گیم پلی بازی، بازی معروف و محبوب Dancing Line را در ذهن ما تداعی می‌کند. گیم پلی تا حد زیادی شبیه به این بازی طراحی شده و شما باید به موقع جهت توپ را عوض کنید و از برخورد و یا به عبارتی لو رفتن توپ جلوگیری کنید.

بررسی سر ضرب: بازی مفرح فوتبال

سر ضرب یک بازی سرحال و پر نشاط است که در هر زمان و مکانی می‌تواند با مراحل چالشی و متعددش شما را سرگرم کند. مدت‌ها بود که یک بازی امتیازی ایرانی مرا درگیر خودش نکرده بود. سر ضرب همه ویژگی‌های یک بازی خوب امتیازی و تفننی را در خودش جا داده و چه طرفدار فوتبال باشید چه نباشید، از انجام این بازی لذت خواهید برد.

با نوک پا ضربه بزن!

در این عنوان، شما باید توپی را از محل شروع هدایت کنید و برسانید به دروازه و بعد گل بزنید تا مرحله کامل شود. نکته اینجاست که توپ فقط به صورت زیگ‌زاگ حرکت می‌کند. تنها کنترلی که روی حرکت توپ دارید زمان‌بندی جابجایی است: هر ضربه روی صفحه، توپ را شوت می‌کند و لازم است با ایجاد تعادل بین این حرکات زیگ‌زاگی، توپ را هدایت کرده و در نهایت با شوت زدن وارد دروازه کنید.

logo-enamad logo-samandehi