Aliens Drive Me Crazy

Aliens Drive Me Crazy

نسخه ۳.۰.۸
۱۰۰
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۷۵
مگابایت
حجم

همه چیز را در این بازی دیوانه‌وار از بین ببرید!!
موجودات فضایی به زمین حمله کرده‌اند و در حال تصرف همه چیز هستند! این وظیفه شماست تا همه آن‌ها را از بین ببرید و گروگان‌ها را آزاد سازید!

در رسانه‌ها

بررسی بازی Aliens Drive Me Crazy: آدم‌فضایی‌ها روی زمین!

اگر آدم‌فضایی‌ها به زمین حمله کنند چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ شاید انسان‌ها را از بین ببرند و زمین را مال خودشان کنند. شاید هم با پیام صلح و آرامش و صدالبته پرچم سفید به کره‌زمین بیایند و از آن بالا برای‌مان گل و شکلات بفرستند! امکان اتفاق افتادن هریک از این فرضیه‌ها وجود دارد و می‌بایست منتظر ورود آن‌ها باشیم تا ببینیم چه اتفاقی می‌افتد و آدم‌فضایی‌ها با خانه دوست‌داشتنی ما چه می‌کنند.

به جنگ آدم فضایی ها بروید - Aliens Drive Me Crazy زیر ذره بین

بازی های ساخته شده توسط استدیو Rebel Twins به وسیله گرافیک خلاقانه و متفاوتشان برای بسیاری از گیمرها شناخته شده هستند. اگرچه بازی های دو بعدی و فانتزی زیادی هستند که با جلوه های نمایشی خود می توانند ما را شگفت زده کنند اما Rebel Twins تا کنون بازی هایی ساخته که ظاهر متفاوت و هیجان انگیز تری دارند. بازی Aliens Drive Me Crazy نیز که یکی از ساخته های این استدیو بازی سازیست، از همین قاعده پیروی می کند. البته می توان گفت در گیم پلی این بازی نیز نوآوری های جالبی وجود دارد که بدون شک می تواند مورد توجه افراد زیادی واقع شود. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این بازی هیجان انگیز بپردازیم.

Review of Mobile game Aliens Drive Me Crazy

در ابتدا بازی های بسیاری با زمینه رانندگی در زمین های ناهموار برای گوشی های هوشمند ساخته می شدند که طرفداران خود را با پستی ها و بلندی راه می سنجیدند و از معروف ترین آن ها میتوان Hill Climb Racing را نام برد که بعد ها حتی بازی های مشابهی به تقلید از این بازی توسط بازیسازان ایرانی تولید شد اما هیچکدام تا به امروز نوآوری بازی Aliens Drive me Crazy نداشته است

معرفی بازی موبایل Aliens Drive Me Crazy؛ تجربه ای سریع و آتشین

Aliens Drive Me Crazy یک بازی اندروید و iOS توسعه یافته توسط استودیو ربل تویینز (Rebel Twins) است. در ادامه خلاصه‌ای از ویژگی‌های این بازی را می‌خوانید. با زومجی همراه باشید.

معرفی بازی Aliens Drive Me Crazy؛ هجوم فضایی ها

داستان بازی Aliens Drive Me Crazy از این قرار است که موجودات فضایی به شهری حمله کرده و تمامی مردم آن را دستگیر می کنند. اکنون شخصیت اصلی باید با حمله به این موجودات، دوستان خود را نجات دهد.

logo-enamad logo-samandehi