Ninja Arashi 2

Ninja Arashi 2

نسخهٔ ۱.۶.۱
نصب +۱ میلیون
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۴۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۲ شهریور ۱۴۰۲
Ninja Arashi 2

Ninja Arashi 2

Black Panther
نسخهٔ ۱.۶.۱
نصب +۱ میلیون
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۴۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۲ شهریور ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی Ninja Arashi 2، جنگ بر سر خانواده

اگر اهل بازی‌های ماجراجویی هستی که هیچ، ولی اگر از این بازی‌ها خوشت نمی‌آید، یک پیشنهاد برایت داریم. یک بار بازی Ninja Arashi 2 را نصب و آن را امتحان کن. مطمئن باش از نصب این بازی پشیمان نخواهی شد. این بازی یکی از بهترین بازی‌های سبک پلتفرمر بوده و در سراسر دنیا طرفدارهای زیادی دارد. تو هم می‌توانی با نصب این بازی به جمع طرفداران آن اضافه شوی تا یک هیجان جالب را تجربه کنی.

بازی نینجا آراشی قصه‌ای دراز دارد

اگر گیمNinja Arashi  را بازی نکرده‌ای، پیشنهاد می‌کنیم اول آن را تمام، بعد قسمت دوم آن، یعنی همین بازی را نصب کنی. بازی نینجا آراشی 2 بعد از نسخه‌ی اول بازی ساخته شد تا داستان قسمت اول را کامل کند.

در این بازی سعی شده تا حد زیادی مشکلات، باگ‌ها یا نواقص نسخه‌ی اول، برطرف شود، البته مشکل که نمی‌توان گفت، باید گفت کمبود. در یک کلام می‌توان گفت بازی Ninja Arashi 2 ساخته شد تا حد انتظارات گیمرها را از استدیو Black Panther را بیشتر کند.

داستان بازی نینجا آراشی 2 چیست؟

داستان از آن‌جایی شروع می‌شود که آراشی، نقش اول بازی، حکم به زندان انداختن اوروچی را صادر می‌کند. این فرد شرور هرطور شده از زندان فرار می‌کند و برای انتقام سراغ خانواده‌ی قاضی آراشی می‌رود. تو باید تلاش کنی که بتوانی پسر این نینجا را آزاد کنی.

در مسیر رسیدن به پایگاه اوروچی دشمنان و تله‌های زیادی وجود دارد که باید آن‌ها را پشت‌سر بگذاری. در بازی نینجا آراشی 2  باید از زندان اوروچی نجات پیدا کنی. یک Raven کمک می‌کند که تو نجات پیدا کنی. کسی نمی‌داند که این شخص چرا به آراشی کمک می‌کند. اصلا او است که به قاضی می‌گوید جان خانواده‌اش در خطر است.

از این‌جاست که بازی شروع می‌شود و باید چالش و تله‌ها را پشت‌سر بگذاری. در این مسیر اگر یک‌جا پایت بلغزد، کشته شده و بازی را می‌بازی. همین‌ چالش‌هاست که بازی Ninja Arashi 2 را جذاب‌تر می‌کند. خلاصه کسی به آخر بازی می‌رسد که راه‌ و رسم نینجا بودن را بلد باشد!

گیم‌پلی بازی Ninja Arashi 2 چطور است؟

چندین سالی است که بازی‌های سبک پلتفرمر طراحی و تولید می‌شوند. تا امروز تعداد زیادی از این بازی‌ها ساخته شده، ولی همه‌ی آن‌ها هم کیفیت رضایت‌بخشی ندارند! با این حال همیشه استثنا‌هایی وجود دارد که می‌آیند و همه معادلات ذهنتان را به هم می‌زند. یکی از پرطرفدارترین بازی‌های پلتفرمر، بازی قارچ خور است که طرفداران زیادی دارد.

با این حال چند سال پیش استودیو Black Panther تاسیس شد تا سازه‌های ذهن شما را بهم بزند. این استدیو با انتشار بازی نینجا آراشی 1 و 2 توانست سطح انتظارات از بازی‌های پلتفرمر را جابه‌جا کند. سازندگان برای ساختن بازی نینجا آراشی 2 عملکرد بهتری نسبت به نسخه‌ی اول آن داشتند و ریزه‌کاری‌های زیادی روی آن پیاده کردند.

طراحان و سازندگان این بازی را طوری طراحی کردند که همه عاشق آن شوند و هرجایی که وقت کردی، به‌راحتی آن را اجرا کنی و مراحل جدیدش را پشت‌سر بگذاری. البته فقط گیم‌پلی ساده و روان بازی نینجا آراشی 2 نیست که آن را جذاب می‌کند؛ بلکه از داستان آن‌ هم نباید غافل شد. داستان این بازی هم طوری طراحی شده که بتوانی خیلی زود بازی را به پایان برسانی.

برای کنترل آراشی چندین کلید مختلف روی صفحه نمایش تعبیه شده است. می‌توانی با کلیک روی آن‌ها کارهای زیادی را پیش ببری. مثلا برای این‌که در مسیر بازی جلو بروید، باید از دو کلید سمت چپ برای عقب یا جلو رفتن استفاده کنی. معمولا در بازی‌های پلتفرمر فقط می‌توانی شخصیت را به جلو حرکت دهی و بپری. کلید‌های دیگری مانند تبدیل شدن به چوب، پرتاب تیغ، حرکت فوق سریع و شمشیربازی هم وجود دارد.

نگاهی به مراحل بازی Ninja Arashi 2

21 مرحله برای این بازی ساخته شده است. طبیعتا هرچه به مرحله آخر نزدیک می‌شوی، درجه‌ی سختی بازی بیشتر می‌شود. برای این‌که بازی برایت خسته‌کننده نباشد و حس‌وحالی طبیعی منتقل کند، 3 محیط مختلف برای آن طراحی شده است. البته محیط چهارم آن هم به زودی و طی جدیدترین به‌روزرسانی به بازی اضافه خواهد شد.

وقتی که با یکی از نگهبانان اوروچی درگیر می‌شوی، حس می‌کنی که زمان زیادی برای ساخت این بازی و حرکت‌های هر شخص گذاشته شده است. بازی طوری طراحی شده که حوصله سربر نباشد. بعد از این‌که یکی از دشمنان را کُشتی، مانع یا دشمن‌های جدیدی را می‌بینی که حرکت‌های تازه‌ای انجام می‌دهند.

در هرمرحله فقط سه بار شانس این را داری که کشته شوی و دوباره در محلی که بازی ذخیره شده، زنده شوی. بعد از این‌که سه شانس خود را مصرف کردی، برای ادامه‌ی بازی می‌توانی از الماس‌هایی استفاده کنی که در بازی به دست آورده‌ای یا دوباره از اول مرحله را انجام دهی. بهتر است الماس‌هایت را خرج نکنی، چون در طول بازی خیلی به کارت می‌آید.

بازی Ninja Arashi 2 نسبت به نسخه‌ی اول خیلی چالشی‌تر است. احتمالا بارها می‌بازی تا بالاخره یاد بگیری چطور باید با دشمنان بجنگی. اگر می‌خواهی کارت برای کشتن نگهبان‌های اوروچی راحت‌تر باشد، می‌توانی اسلحه‌ها را تقویت کنی تا تاثیر و کارکرد آن‌ها را ببینی.

جلوه‌های گرافیکی و صوتی، بهتر از پیش

در این بازی سعی شده محیط دو بعدی به بهترین شکل طراحی شود و به جزئیات زیادی هم دقت شده است. بنابراین حس بهتری از این بازی خواهی گرفت. زمانی‌که وارد بازی نینجا آراشی 2 می‌شوی، محیطی تاریک و درعین‌حال زیبایی را می‌بینی که فقط می‌خواهی جزئیات آن را کشف کنی!

صداگذاری بازی پتانسیل این را دارد که تو را متعجب کند. وقتی نینجا به هوا می‌پرد، می‌جنگد، کشته می‌شود و... صداهایی پخش می‌شود که انگار داری خود نینجا را از نزدیک می‌بینی. جلوه‌های صوتی در بازی Ninja Arashi 2 به کمک گرافیک فوق‌العاده آمده‌اند تا منتقدان دیگر حرفی برای گفتن نداشته باشند. این موضوع را در نظر داشته باش که این گرافیک برای بازی‌های پلتفرمر فوق‌العاده‌ است و نباید آن را با بازی‌های جهان‌باز مقایسه کرد.

ویژگی‌های مثبت بازی نینجا

همان‌طور که گفته شد بازی Ninja Arashi 2 نسبت به بخش اول بهبود پیدا کرده است. هوش مصنوعی بازی به طرز چشمگیری تقویت شده و دشمنان به‌راحتی نسخه‌ی اول بازی نمی‌میرند. خلاصه که همه‌ی بخش‌های این بازی نسبت به نسخه‌ی قبلی بهبود پیدا کرده و باعث شده کیفیت آن تاحد زیادی افزایش پیدا کند.

فقط باید یک موضوع را درنظر داشته باشی. این بازی نسبت به رقیب‌هایش مراحل بسیار سخت‌تری دارد. این را می‌شود هم یک ویژگی مثبت دانست و هم ویژگی منفی. همه چیز بستگی به این دارد که چقدر اهل چالش باشی، اما در کل تعداد زیادی از کاربران این را تنها جنبه‌ی منفی بازی می‌دانند.

بازی نینجا آراشی همانی که دنبالش هستی

هرکدام از بازی‌هایی که در سبک ماجراجویی ساخته شده‌اند، ویژگی‌های خاص خودشان را دارند، اما در بازی Ninja Arashi 2 همه‌ی جذابیت‌های بقیه‌ی بازی‌ها با کمی چاشنی خلاقیت دیده می‌شود. اگر این بازی را تجربه کرده‌ای، نظرات خود را با ما به اشتراک بگذار تا به بقیه‌ی کاربران برای آشنایی بیشتر با این بازی کمک کرده باشی.

سوالات متداول

آیا برای اجرای این بازی به اینترنت نیاز داریم؟

خیر، بازی Ninja Arashi 2 مانند نسخه قبلی آفلاین است.

آیا این بازی رایگان است؟

این بازی کاملا رایگان بوده و برای اجرای آن نباید هیچ هزینه‌ای پرداخت کنید. فقط در نظر داشته باشید اگر حین بازی اینترنت وصل باشد، تبلیغ پخش خواهد شد.

این بازی در چه سبکی ساخته شده است؟

گیم‌پلی بازی Ninja Arashi 2 پلتفرمر بوده و در سبک ماجراجویی ساخته شده است.

آیا نسخه مود شده بی‌نهایت بازی نینجا 2 (Ninja Arashi) ارزش دانلود دارد؟

مانند دیگر بازی‌ها و اپ‌های اندرویدی، نسخه مود شده نینجا ۲ هم می‌تواند برای گوشی هوشمند شما خطراتی را به وجود بیاورد. پیشنهاد ما، دانلود و نصب بازی‌ها از فروشگاه‌های نرم‌افزار امن و قابل اطمینان مانند بازار است.
 
نظرات کاربران - ۷،۱۱۱ رأی
۴.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
س S
س S
۱۴۰۲/۰۷/۱۴
خیلی عالیه من بیشتر از ۵ بار کاملش کردم خیلی خوبه پنج تا ستاره هم براش کمه ممنون از سازندش👌👌
Seyed Ali Dehghan
Seyed Ali Dehghan
۱۴۰۲/۰۷/۱۶
قسمت 73 ستاره هاش کجا هست هرچی میگردم ستاره سوم رو پیدا نمیکنم. راهنمایی کنید
t23
t23
۱۴۰۲/۰۶/۱۶
عالی