Robbery Bob - King of Sneak

Robbery Bob - King of Sneak

نسخهٔ 1.24.1
Install +2 M
دسته‌بندی Action
حجم 72 MB
آخرین بروزرسانی 2024 July 9
Robbery Bob - King of Sneak

Robbery Bob - King of Sneak

Deca_Games
نسخهٔ 1.24.1
Install +2 M
دسته‌بندی Action
حجم 72 MB
آخرین بروزرسانی 2024 July 9
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

با بازی Robbery Bob 1 یک شاه‌دزد قَدَر شو

در بازی‌های سبک دزد و پلیس، به طور معمول بازیکن نقش یک افسر وظیفه‌شناس را بر عهده دارد که در مسیر دستگیری دزدان خبیث و طماع قدم برمی‌دارد. حالا ورق برگشته و داستان کاملا برعکس شده است؛ یعنی این تو هستی که نقش یک دزد حرفه‌ای را ایفا می‌کنی. با وجود اینکه در دنیای واقعی یکی از بدترین کارهای ممکن دزدی است، ولی در بازی دزد حرفه ای 1 تعقیب‌وگریز یا سرقت یکی از هیجان‌انگیزترین کارهایی محسوب می‌شود که با آن سروکار داری.

بازی باب سارق 1 توسط استودیوی Deca Games روی پلتفرم موبایل عرضه شده است. این بازی یکی از بهترین بازی‌های حال حاضر در سبک دزدی به حساب می‌آید. می‌توانی نسخه‌ی اندروید بازی Robbery Bob Sneaky Adventures را از بازار دانلود و نصب کنی.

ماجرای بازی دزد حرفه ای 1 از چه قرار است؟

بازی در ابتدا به صورت یک فیلم کوتاه داستان زندگی باب را به تصویر می‌کشد تا بازیکن از موضوع پیش رو سر در بیاورد. داستان با پسری به اسم Bob شروع می‌شود که یک دزد حرفه‌ای است. باب تاکنون دست به سرقت‌های بسیاری زده و به‌عنوان یک سابقه‌دار اکنون در زندان به سر می‌برد. این دزد روزهای حبس را یکی پس از دیگری سپری می‌کند، تا اینکه یک اتفاق غیرمنتظره، سرنوشت او را دوباره به گذشته‌اش گره می‌زند.

یک مرد باب را فریب داده و با تظاهر به کمک به او، این دزد کارکشته را فراری می‌دهد. البته مرد ناشناس از سر خیرخواهی به او برای فرار کمک نکرده است، بلکه خواسته‌هایی از او دارد. در ادامه‌ی داستان باب از نیت شوم آن مرد مطلع می‌شود. پس از اتمام داستان، بازیکن بلافاصله وارد صحنه‌ی بازی خواهد شد. بازی دزد حرفه ای به طور کلی دارای سه چپتر اصلی است که هر کدام از آن‌ها شخص مقابل باب محسوب می‌شوند.

در هر مرحله از بازی، یک گفتگوی کوتاه میان تو و چپتری که به آن مراجعه کردی، شکل می‌گیرد. این گفتگو برای این است که تو با اتفاقاتی که پیش رویت قرار دارد، بیشتر آشنایی شوی. ماموریت تو در هر مرحله سرقت ابزار یا جنسی است که چپتر مورد نظر از شما می‌خواهد.

چپتر اول؛ مردی که باب را فراری داد

همان مرد نارنجی‌پوشی که باب را از زندان نجات داد، بعد از خیانتش، به یکی از دشمنان باب تبدیل می‌شود. تو باید در جریان بازی خودت را جای باب گذاشته و برای نابودی این مرد، هر آنچه از دستت بر می‌آید، انجام دهی.

چپتر دوم؛ یک خلافکار بزرگ

در ماجرای بازی با یک خلافکار کله‌گنده و حرفه‌ای روبه‌رو می‌شوی. این خلافکار برخلاف میل باطنی تو، مجبورت می‌کند دزدی کنی. باب ناچار به انجام سرقت‌‌های بزرگی می‌شود. در جریان انجام این دزدی‌ها به کمک تو نیاز خواهد داشت.

چپتر سوم؛ یک دانشمند

آخرین شخصیتی که باید از دستورات او اطاعت کنی، یک دانشمند دیوانه است. این دانشمند از تو می‌خواهد، وسایل و تجهیزات مورد نیازش را برای ساخت دستگاه کنترل ذهن بدزدی. از قضا این وسایل را باید از آزمایشگاهی که قبلا در آن‌جا مشغول به کار بوده و اخراج شده‌ای، سرقت کنی.

دزدی در این بازی تمامی ندارد

بعد از به پایان رساندن ماموریت‌های سه چپتر، وارد 8 بخش جدید می‌شوی که هر کدام 15 مرحله دارد. این ماموریت‌ها حالت داستانی دارند. تو هم بدون هیچ اجباری به سمت دزدی قدم برمی‌داری. هر یک از این بخش‌ها تو را در مسیر یک سری اتفاقات و چالش‌های هیجان‌انگیز قرار می‌دهد که در لوکیشن‌های مختلف انجام می‌گیرد.

در همه‌ی مراحل، بازی برای شما یک وظیفه مشخص تعیین می‌کند. تو هم باید با سرعت عمل و مهارت بالا، نقشه‌ی سِرقت را به پایان برسانی. لوکیشن و محیط بازی به قدری جذاب و دوست‌داشتنی است که از بَدو ورود به بازی زمان را به دست فراموشی می‌سپاری.

گیم پلی جذاب و مهیج بازی باب سارق 1

با ورود به بازی Robbery Bob بدون شک اولین چیزی که توجه تو را به خودش جلب می‌کند، زاویه‌ی دید عمود بر پایین (Top down) است. با زاویه‌ی دیدی که سازنده در بازی به کار برده، از تمامی اتفاق‌ها و سوراخ‌سنبه‌های محیط به‌راحتی آگاه می‌شوی. همه‌ی کنترل‌هایی که روی شخصیت باب داری، فقط جابه‌جایی، دویدن و مخفی‌شدن است. می‌توانی این اقدامات را با استفاده از یک جوی استیک مجازی انجام دهی که روی صفحه بازی نمایش داده می‌شود.

در طول ماموریت‌ها اگر به خوبی ظاهر شوی، بازی به تو سه ستاره می‌دهد. ستاره‌ی اول را زمانی به‌دست می‌آوری که در طول سرقت، حتی یک بار هم توسط کسی دیده نشوی و از دید همه‌ی افراد پنهان بمانی. ستاره‌ی دوم را وقتی کسب می‌کنی که زیر مدت تعیین شده‌ی بازی، ماموریت را به پایان برسانی. در آخر کسب سومین ستاره زمانی صورت می‌گیرد که همه‌ی وسایل یا آیتم‌های ارزشمند خانه را به سرقت ببری.

البته یادت باشد برای اتمام ماموریت به کسب ستاره سوم نیاز نداری. همین که بتوانی همان وسایلی را که بازی به شما ماموریت داده، از خانه بدزدی، به مرحله‌ی بعدی راه پیدا خواهی کرد.

ارتقای توانایی‌های باب در بازی Robbery Bob 1

هر کسی هم نداند، تو که یک دزد چیره‌دست هستی باید بدانی، اقدام به دزدی بر پایه‌ی مهارت و تکنیک‌های خاص خودش پیش می‌رود. بازی برای اینکه عمل دزدی را از نظر بازیکن آسان‌تر کند، تعدادی آیتم‌های کاربردی برای کاربران در نظر گرفته است. با قرارگرفتن در صحنه‌ی جرم جدا از وسایلی که باید آن‌ها را سرقت کنی، می‌توانی سکه‌هایی را که در محل وجود دارد، برای خود جمع‌آوری کنی.

این سکه‌ها برای ارتقای توانایی‌های باب در عمل دزدی بسیار موثر است و قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای به او می‌دهد. از مهم‌ترین قابلیت‌های بازی، بالابردن قدرت مخفی‌کاری در طول دزدی است تا بدون سروصدا حرکت کنی. به این ترتیب کسی صدای قدم‌های تو را نمی‌شنود.

مورد قابل‌ارتقای بعدی افزایش انرژی و سرعت باب در بازی است. با برخورداری از این قابلیت، اگر کسی تو را ببیند، می‌توانی برای اینکه گرفتار پلیس نشوی، با سرعت بیشتری پا به فرار بگذاری.

آیتم‌های کاربردی و معجزه‌گر بازی روبری باب 1

می‌توانی با استفاده از سکه‌هایی که داری، علاوه‌بر آیتم‌ها و قابلیت‌های گفته شده، آیتم‌های کارآمدی برای حواس‌پرتی افراد حاضر در محل تهیه کنی. از محبوب‌ترین آن‌ها می‌توان به یک اسباب‌بازی کوکی به شکل موش، اشاره کرد. برای مثال با استفاده از موش کوکی برای مدت کوتاهی حواس پلیس یا دشمن پرت می‌شود و تو با خیال آسوده وسایل را برمی‌داری.

یکی از تجهیزات کمکی که کاربرد بسیار جالب و بامزه‌ای دارد، دونات سمی است. با قراردادن دونات سمی در مسیر فرار، می‌توانی پلیس یا دشمنانت را قال بگذاری. آن‌ها با دیدن دونات وسوسه شده و با خوردن آن کارشان به دستشویی کشیده می‌شود. تو باید از فرصت به‌دست آمده به بهترین شکل ممکن استفاده کنی.

حواستان باشد که آیتم معجون نامرئی را تحت هیچ شرایطی از دست ندهی، زیرا با این معجون به مدت چند ثانیه از دید همه‌ی افراد محل ناپدید خواهی شد.

با قراردادن دستگاه تله‌پورت بر سر راه دشمن، کار همه‌ی دشمنان محیط بازی را مثل آب خوردن تمام کن. با توجه به اینکه همه‌ی این آیتم‌ها تنها مدت بسیار کوتاهی اثرگذار هستند، باید در زمان و موقعیت مناسب از آن‌ها استفاده کنی.

کنار همه‌ی این موارد دقت کنی که با درهای قفل بازی چه برخوردی داری. تو در محیط بازی با تعدادی اتاق دَر بسته مواجه می‌شوی. برای بازکردن آن‌ها باید از مکان‌های دیگر کلیدشان را به‌دست آوری.

در این اتاق‌ها، اغلب مواد و وسایل موردنیاز اصلی نگه‌داری می‌شود. اگر دوست داری بدون دردسر به اتاق‌ها داخل شوی، با خرید درون برنامه‌ای از قسمت Lock Pick همه درب‌ها بدون نیاز به کلید باز خواهند شد.

قابلیت خرید لباس‌های متنوع و منحصربه‌فرد

در فروشگاه بازی روبری باب 1 لباس‌های مختلفی با ظاهر خاص دیده می‌شوند که هر کدام کاربرد خاص خودشان را دارند. با خرید هریک از این لباس‌ها از قابلیت‌های گوناگونی بهره‌مند می‌شوی.

لباس شوالیه

اگر می‌خواهی در بازی Robbery Bob 1 هیچ احدی توانایی آسیب رساندن به تو را نداشته باشد یا دستگیر نشوی، لباس شوالیه را تهیه کن. نکته‌ی منفی این لباس، وزن بالای آن است. با پوشیدن لباس شوالیه باب قادر به دویدن نخواهد بود.

لباس خرگوش

هنگام پوشیدن لباس خرگوش، پلیس‌ها با دیدن تو به خنده می‌افتند. این لباس به قدری بامزه است که هیچ فردی فکر دستگیری تو به سرش خطور نمی‌کند. اصلا مگر کسی دلش را دارد که یک خرگوش زیبا و ملوس را دستگیر کند؟

لباس سوپرمن

لباس سوپرمن بپوش و مثل جت از مقابل چشمان پلیس فرار کن. این لباس قدرت و سرعت فرار باب را دوچندان می‌کند.

لباس نینجا

درست برعکس لباس شوالیه، با پوشیدن این لباس وزن‌ تو مثل پَر کاه سبک شده و هیچ فردی حتی صدای قدم‌هایت را نمی‌شنود. لباس نینجا قدرت مخفی‌کاری تو را حین دزدی بیشتر خواهد کرد.

گرافیک و موسیقی بازی باب سارق 1

گرافیک باب سارق 1 شاید مثل دیگر بازی‌های ژانر اکشن عالی نباشد، ولی سازنده به خوبی توانسته بازی Robbery Bob را درست مانند کارتون‌ها، خوش‌رنگ و فانتزی بازسازی کند. در این بازی رنگ‌های متنوع و شادی استفاده شده است. به لطف همین رنگ‌ها، بازیکن با ساعت‌ها بازی‌ از محیط آن خسته نمی‌شود.

بازی دزد حرفه ای 1 دارای موسیقی و صداگذاری‌های جذاب و مختلفی است که با قرارگرفتن در مسیر بازی با جمع‌آوری سکه‌ها، بازکردن درب، صدای آژیر، صدای پلیس‌ها و... با آن‌ها همراه می‌شوی.

ویژگی‌های بازی روبری باب 1

·       دارای مراحل متنوع و چالش‌برانگیز

·       سرقت وسایل و جنس‌ها حین انجام ماموریت‌ها

·       رویارویی با سه شخصیت اصلی داستان

·       گرافیک کارتونی و صداگذاری جذاب بازی

·       قابلیت استفاده از آیتم‌های کاربردی (موش کوکی، دونات سمی و...)

·       قابلیت ارتقای توانایی‌های باب (مخفی‌شدن، افزایش انرژی و...)

·       امکان خرید لباس‌های متنوع و کارآمد (لباس خرگوش، لباس نینجا و...)

·       کنترل بازی از طریق یک جوی استیک مجازی

·       پرداخت درون برنامه‌ای

دانلود بازی باب سارق 1 از بازار

اگر به سبک بازی‌های اکشن با ماجراجویی‌های مختلف و مهیج علاقه‌ داری، بازی دزد حرفه ای را از بازار دانلود کرده و باب را در انجام ماموریت‌های بازی یاری کن. اگر تجربه‌ی بازی با این بازی را داری، نظرات خود‌ را درباره‌ی بازی باب با سایر کاربران بازار در میان بگذار.

سوالات متداول

بازی دزد حرفه ای 1 نسخه‌ی مود شده دارد؟

بله. در نسخه‌ی مود شده یا همان هک شده، می‌توانی از همه آیتم‌های پولی بازی به‌رایگان استفاده کنی. گفتنی است، بازار نصب هیچ‌کدام از بازی‌های مود شده را به خاطر آسیب رساندن به گوشی توصیه نمی‌کند.

بازی Robbery Bob 1 چه آیتم‌هایی دارد؟

در این بازی انواع و اقسام آیتم‌ها و قابلیت‌ها وجود دارد که با بهره‌مندی از آن‌ها روند سرقت را راحت‌تر پیش خواهی برد.

در بازی باب سارق 1 چگونه لباس و آیتم به‌‌ دست آوریم؟

با پرداخت درون برنامه‌ای می‌توانی در بخش فروشگاه لباس‌های مختلف و آیتم‌های متنوعی تهیه کنی.

نظرات کاربران - 9,326 رأی
۴.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
نرگس
نرگس
2024/07/11
بازی عالی بود
Unnamed User
Unnamed User
2024/07/10
بازی خوبی است ممنون از سازندش
Unnamed User
Unnamed User
2024/07/09
خوبه ولی من استفاده نمی کنم چون به نظرم کتاب و ۰۰۰ بهتر است تا اینکه که وقت آدم هدر بره