نبرد گلادیاتورها

نبرد گلادیاتورها

نسخه ۲.۲.۸
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۸۷
مگابایت
حجم

نبرد گلادیاتورها  یک بازی اکشن و نقش‌آفرینی است که در آن شما باید شخصیت خود را ارتقاء دهید. (هم اکنون به زبان فارسی)

لوازم جدید دریافت کرده و دشمنان خود را شکست دهید. شما باید مانند یک گلادیاتور ماهر در ۴ منطقه مشخص به مبارزه بپردازید و در هر یک از این مناطق دشمنان قدرتمند بسیاری وجود دارند که دارای مهارت‌های ویژه‌ای هستند.

برای موفقیت در برابر دشمنان خود لازم است تا شخصیت خود را ارتقاء دهید، مهارت‌های جدید را به آنها بیاموزید و لوازم قدرتمند خریداری کنید. این بازی قطعات بسیار فراوانی از سلاح و زره پوش منحصر به فرد را در اختیار شما قرار می دهد. آنها را کشف کنید و در مبارزه خود از آنها استفاده کنید.

 

با امتیاز بالای 4.8 از 5 توسط صدها هزار کاربر در سراسر جهان، اکنون با صورت کاملا فارسی


در بازی نبرد گلادیاتورها علاوه بر تکمیل حالت داستان تک‌نفره می‌توانید بازیکنان دیگر را در نبردهای آنلاین به چالش بکشید. بهترین اقلام خود را بیاورید، مرگبارترین توانایی های خود را آماده کنید و در رتبه‌بندی جهانی بهترین گلادیاتورها صعود کنید!

اگر احساس می کنید که واقعا قوی هستید، در برج بقا جلو بروید، جایی که بزرگترین خطرات در انتظار شما هستند. اگر موفق شدید که به اندازه کافی زنده بمانید و دشمنان متعدد در یک ردیف را شکست دهید، می توانید بر حسب الماس ثروت کسب کنید.

ویژگی‌ها

  • امکان ارتقاء دادن تجهیزات گلادیاتورها
  • وجود چندین گلادیاتور مختلف برای انتخاب
  • جنگیدن با انواع دشمنان متفاوت
  • وجود چهار منطقه مشخص برای جنگ
  • استفاده از سلاح ها و زره های جنگی

بازی نبرد گلادیاتورها دارای گرافیک HD بسیار عالی و خیره‌کننده‌ای است. محیط بازی نیز بسیار جذاب و کاربرپسند طراحی شده، به طوری که در کنار حجم نه چندان زیاد بازی، شما را شگفت‌زده می‌کند.


پس منتظر شما هستم و نشون بده که گلادیاتور واقعی کیه؟

 

logo-enamad logo-samandehi