Shadow Battle

Shadow Battle

نسخه ۲.۲.۵۵
۲۰
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۷۹
مگابایت
حجم

بازی جذاب Shadow Battle انقلابی جدید در زمینهٔ بازی‌های مبارزه‌ای

در این بازی شما باید با انتخاب قهرمان خود به مبارزه با حریف‌تان بپردازید و او را شکست دهید. هرکدام از قهرمانان این بازی داستان زندگی منحصر به فردی دارند که در حین بازی با آن‌‌ها آشنا خواهید شد.

ویژگی‌ها :

- دگرگونی شخصیت‌ها

- گرافیک جذاب

- طراحی صدای سه بعدی

- نقشه‌ها و داستان‌های متنوع

- استفاده از قهرمانان شناخته‌شده

- سلاح‌های مختلف

- و...

در رسانه‌ها

بررسی بازی Shadow Battle

سبک مبارزه‌ای جزو سبک‌های قدیمی و محبوب بین طرفداران بازیهای کامپیوتری محسوب می‌شود و همواره عناوین بزرگ بسیاری خصوصا روی کنسول‌ها در این سبک وجود داشته است. اما در میان بازیهای موبایل، سبک مبارزه‌ای هیچوقت عنوان درخور توجهی نداشته و محدودیت کنترل همواره باعث شده است تا بازیهای مبارزه‌ای نتوانند روی موبایل موفق باشند. Shadow Battle بازیکن را در نقش یکی از 5 قهرمان موجود در بازی قرار می‌دهد که البته هیچکدام ظاهر مشخصی نداشته و همگی از جنس سایه هستند! و همچنین قابلیت‌هایشان نیز تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد.

معرفی بازی Shadow Battle؛ مبارزه سایه ها

استودیوهای سازنده اگر می خواهند عنوانی مبارزه ای را بسازند، باید بالانسی بین «سادگی» و «پیچیدگی» برقرار کنند تا مخاطب ضمن داشتن تجربه ای ساده، بداند که برای پیروزی راه درازی پیش رویش است؛ چیزی که توسعه دهندگان کمی از پس آن بر می آیند. Blackhole را می توانیم یکی از استودیوهایی بنامیم که با Shadow Battle توانسته تقریبا به این مهم دست پیدا کند.

logo-enamad logo-samandehi