Major Mayhem

Major Mayhem

نسخه ۸
۱۰۰
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۴۱
مگابایت
حجم

دنیا را نجات دهید، و البته محبوبتان را!


در پی انجام مأموریت خود بدوید و شلیک کنید و راه خود را در محیط ۳‌بعدی این بازی پیدا کنید و محبوبتان را از شر شیطان آزاد کنید. اسلحه‌ها و نارنجک‌ها و مجموعه‌ای از دیگر ابزار‌ها کمک راه شما خواهند بود که تا آخرین عدد همه را لازم خواهید داشت.

در رسانه‌ها

معرفی بازی موبایل Major Mayhem؛ بازگشت به ویتنام با چکمه‌هایی کوچکتر

Major Mayhem یک بازی اکشن بسیار درگیر کننده است که توسط استودیو اَدالت سوییم توسعه یافته و شما را در نقش سربازی قرار می‌دهد که می‌خواهد یک تنه به قلب دشمنان بزند و دنیا را نجات دهد. با زومجی همراه باشید تا به معرفی این بازی جذاب بپردازیم.

بررسی بازی Major Mayhem: دنیا را نجات دهید!

Major Mayhem داستان یک سرباز ارتش وظیفه شناس است که از طرف رییس جمهور، موظف می‌شود به جنگ دشمنان برود و دنیا را از نابودی نجات دهد. البته در ابتدای داستان، رییس جمهور برای اینکه سرباز را برای رفتن به جنگ راضی کند، به او اطلاع می‌دهد که نامزدش هم در دست دشمنان گرفتار شده است. داستان بازی در ابتدا، در مناطق استوایی پیگیری می‌شود. سربازی که شما هدایت آن را بر عهده دارید، باید با نینجاها درگیر شده و ۱۵ مرحله را، یکی پس از دیگری سپری کند. در مرحله پایانی هر بخش، شما با سخت‌ترین چالش مواجه خواهید شد. در بخش اول، شما باید با تانک‌های نینجا که توپ‌های مرگباری را به سوی شما پرتاب می‌کنند، مقابله کرده و سعی کنید آن‌ها را نابود سازید.

logo-enamad logo-samandehi