West Gunfighter – هفت تیرکش غرب وحشی

West Gunfighter – هفت تیرکش غرب وحشی

نسخهٔ ۱.۱۵
نصب +۱ میلیون
دسته‌بندی اکشن
حجم ۲۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱ مهر ۱۴۰۲
West Gunfighter – هفت تیرکش غرب وحشی

West Gunfighter – هفت تیرکش غرب وحشی

Candy Mobile
نسخهٔ ۱.۱۵
نصب +۱ میلیون
دسته‌بندی اکشن
حجم ۲۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱ مهر ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی West Gunfighter؛ مجالی برای عاشقان فیلم‌های وسترن

اگر هم اهل تماشای فیلم‌های وسترن و هم به بازی‌های ژانر اکشن علاقه‌مند هستی، تجربه‌ی بازی هفت تیر کش غرب وحشی را از دست نده. West Gunfighter بیشتر از پنجاه میلیون‌بار در اپلیکیشن گوگل‌پلی بارگیری شده که نشان‌دهنده‌ی محبوبیت بالای این بازی ماجراجویانه است. این بازی درواقع نسخه‌ی سه‌بعدی از دنیای غرب وحشی را نمایش می‌دهد.

شرکت Candy Mobile با طراحی این فضا، مخاطب را به حال‌وهوای سال‌های دور در غرب، ماجراهای جنگ گانگسترها و سرخپوست‌ها و دیگر چالش‌های آن دوران نزدیک می‌کند. برای ورود به دنیای وسترن و داستان‌های جذاب آن، فرصت را از دست نده و همین حالا بازی West Gunfighter را از بازار دریافت و نصب کن.

طراحی بازی توسط بهترین‌های این سبک

سازندگان بازی West Gunfighter تجارب دیگری هم در زمینه‌ی تولید بازی‌های اکشن مانند بازی Modern Sniper وOcean Survival داشته‌اند. هفت تیر کش غرب وحشی هم یکی از بازی‌های این سبک بوده که با مخاطبان خود ارتباط خوبی برقرار کرده است. با شروع بازی، در نقش یک کابوی ناشناس، به دروازه‌ی یکی از مناطق غرب وحشی وارد خواهی شو.

سبک بازی West Gunfighter چیست؟

تاکنون بازی‌های سبک اکشن-ماجراجویانه را دیده‌ای؟ در بازی‌هایی مانند هفت تیر کش غرب وحشی، لذت فیلم‌های کارآگاهی و اکشن را با هم تجربه می‌کنی. بازی West Gunfighter هیجان همراهی کاراکتری جنگنده با ماجراهای مختلف را برای کاربرانش رقم می‌زند. این سبک از بازی‌ها جزو پرطرفدارترین ژانرهای بازی میان پلیرهای مختلف محسوب می‌شود.

شروع ماجراجویی‌های بازی چگونه است؟

داستان با ورود به صحنه‌ی بازی West Gunfighter آغاز می‌شود؛ اما نکته‌ی جالب‌توجه درباره‌ی این بازی، خطی نبودن روایت آن است. اگر تا به‌ حال چیزی درمورد بازی‌های جهان‌باز یا Open World شنیده باشی، درک این موضوع برایت راحت خواهد بود.

در این نوع از فضاهای بازی، قصه به‌گونه‌ای برنامه‌نویسی شده که دست بازیکن را برای تغییر مسیر شخصیت باز می‌گذارد. درواقع در بازی West Gunfighter و هر بازی جهان‌باز دیگری، می‌توانی راه‌های متنوع و شیوه‌های گوناگونی را برای پیشبرد اهدافت دنبال کنی.

مثلا روی نقشه‌ی بازی هر طرف که بخواهی حرکت می‌کنی و برای تماشای محیط اطراف مناطق اصلی، به راحتی از مسیر دور می‌شوی. به‌این‌ترتیب می‌توانی خیلی ساده و فقط با انتخاب مسیرهای متفاوت، داستان و ماجراجویی سفر کاراکترت را تغییر دهی.

خط سیر داستان بازی هفت تیر کش غرب وحشی

برای کلینت ایستوود بودن در دنیای فیلم‌های وسترن آماده‌ای؟ پس بازی را شروع کن. وقت آن است که مثل یک کابوی نترس، برای پیروزی مقابل مافیا و گانگسترهای شرور، مبارزه کنی. در بازی West Gunfighter در نقش یک جنگجوی ناشناس به شهر وارد می‌شوی.

حالا که به‌عنوان شخصیتی مستقل و تنها به این منطقه آمده‌ای، مانند یک هفت تیر کش حرفه‌ای عمل کن. ماموریت‌های مختلف را پشت‌سر بگذار و گروه گانگستر خودت را تشکیل بده. با کنترلرهای لمسی بازی، با اسب بتاز، شلیک کن و به‌سمت فتح سرزمین‌ها پیش برو.

بیش‌از 10 کاراکتر در منطقه وجود دارد که هریک داستان و هدف خودشان را در بازی دنبال می‌کنند. آن‌ها برای ماموریت‌های‌شان به تو احتیاج دارند. در قسمت Characters با ویژگی‌های‌شان آشنا می‌شوی و با آگاهی از اهداف‌شان، خواسته‌های‌شان را انجام می‌دهی.

درحقیقت هسته‌ی اصلی ماجرای West Gunfighter از همین‌جا شروع می‌شود. حالا برای کسب امتیاز، ارتقای امکانات و پیشروی در منطقه، باید استراتژی‌های مخصوص خودت را بچینی.

می‌توانی گروه خودت را بسازی و افرادت را آموزش دهی تا کم‌کم به یک باند حرفه‌ای و کارکشته تبدیل شوند. حالا وقت آن است که خودت را با اسلحه‌های مختلف تجهیز کنی و با شکست مافیای شهر و گانگسترهای شرور، قدرت منطقه را به ‌دست بگیری. پس از آن برنده این داستان خواهی بود. با پیشرفت در بازی، بهتر است قدرت و مهارت‌هایت را ارتقا بدهی تا راحت‌تر گروگان‌ها را آزاد و گنج‌های هر منطقه را پیدا کنی.

همانطور که پیش‌از این اشاره شد، West Gunfighter در گروه بازی‌های Open World قرار دارد. این سبک، دست کاربر را برای انتخاب نحوه‌‌‌ی پیشروی و استفاده از فضاها و امکانات متنوع، باز می‌گذارد.

در هفت تیر کش غرب وحشی، می‌توانی حتی فارغ از جنجال و هیاهوی رزم، به سکوت اطراف شهر پناه ببری. خودت را در یک کافه مهمان و از فرصت قدم‌زنی در طبیعت استفاده کنی. حس آزادی در بازی‌های جهان‌باز، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این نوع از بازی‌ها به شمار می‌رود.

بازی West Gunfighter، چالش‌های واقعی زندگی در غرب وحشی

بازی West Gunfighter علاوه‌بر آزمایش مهارت مبارزه، تو را با چالش‌های حقیقی مربوط ‌به زندگی در منطقه‌ی غرب وحشی مواجه می‌کند. در بازی هفت تیر کش غرب وحشی، وظیفه‌ی بازیکن فقط در مبارزه با یاغیان و گردن‌کشان خلاصه نمی‌شود. قهرمان داستان می‌تواند به ‌ازای پول، کارهای دیگری انجام دهد. بنابراین، West Gunfighter فضای وسیعی برای انتخاب فعالیت‌های گوناگون در اختیار مخاطب گذاشته است.

در این بازی می‌توانی شخصیت هفت تیر کش کابوی را در مناطق مختلفی مثل غار، قبرستان و جنگل بگردانی. البته عبور از این مناطق مخاطرات خاص خودش را همراه دارد.

برای مثال، با انتخاب قبرستان باید خودت را برای مبارزه با زامبی‌ها آماده کنی. در جنگل هم احتمالا از شر حیوانات وحشی در امان نخواهی بود. با همه‌ی این تفاسیر، همین گستردگی مناطق و حق انتخاب، لذت بازی را دوچندان کرده است. بازی به لطف همین طراحی خاص خود، در اغلب مسیرها غیرقابل‌پیش‌بینی و هیجان‌انگیزتر شده است.

اگر خوش‌شانس باشی، در بعضی زمان‌ها حیوانات شکاری از جمله روباه، گوزن و خرس، سر راهت قرار می‌گیرند. با شکار آن‌ها و فروش پوست‌شان، ذخیره‌ی مالی خودت را افزایش می‌دهی. انجام ماموریت‌ها و شکار تنها راه‌های کسب درآمد در بازی هفت تیر کش غرب وحشی نیستند. West Gunfighter یک زندگی واقعی در این دوران را به تصویر می‌کشد.

یعنی برای کسب درآمد و خرید مایحتاج خود، فعالیت‌های دیگری هم وجود دارند. شرکت در مسابقات اسب‌سواری و هدف‌گیری، از جمله‌ی این کارهاست. هم‌چنین در یک دوئل هیجان‌انگیز، اگر کشته‌ نشوی، اجازه‌ی تصاحب وسایل حریف را داری. اگر فکر می‌کنی در نشانه‌گیری ماهر هستی، سری به بار اصلی شهر بزن تا پیروز بازی‌های پرتاب دارت باشی.

خرید لباس، اسلحه و تجهیزات برای ماموریت‌ها

برای یک West Gunfighter واقعی، نوع لباس و اسلحه اهمیت زیادی دارد. در این بازی با جمع‌آوری پول، ست لباس و وسایل رزمت را شخصی‌سازی می‌کنی. انواع سلاح‌های گرم و سرد برای مبارزه با شروران ناحیه در فروشگاه موجود است. باتوجه به نوع عملیات، سبک‌های مختلف شاتگان، چاقو و هفت‌تیر را برای خودت انتخاب کن. برای بررسی مشخصات هر وسیله، کافی است به نمودار رادار توجه و برد سلاح، سرعت، قدرت تیراندازی و سایر اطلاعات را پیدا کنی.

با خرید ست‌های متفاوت از فروشگاه، امتیازات و ویژگی‌های جدیدی به کابوی داستان اضافه می‌شود. اگر پول کافی دراختیار داری، لباس شکارچی را امتحان کن. لباس‌های متنوعی مثل کلاه، شلوار و ژاکت در مغازه به چشم‌ می‌خورند که متناسب‌با پول خود می‌توانی هرکدام را انتخاب کنی.

علاوه‌براین، در فروشگاه فشنگ برای سلاح‌ها و دارو برای افزایش نوار سلامتی هم پیدا می‌شود. یادت باشد با خرید یک اسب جوان و نیرومند، می‌توانی مراحل بازی را راحت‌تر پشت‌سر بگذاری.

بازی هفت تیر کش غرب وحشی، تجربه سرزمین‌های دیگر

علی‌رغم اینکه بازی هفت تیر کش یکی از بازی‌های موبایلی خیلی جذاب است، اما گاهی بازی حالت بقا پیدا می‌کند که محدودیت‌های آن چندان خوشایند نیست. این موضوع برای خیلی از بازیکنان از نقاط منفی بازی محسوب می‌شود.

نکته جالب درباره این بازی آن است که طراحان بازی گفته‌اند همه محیط‌های بازی از روی موقعیت‌ها و مکان‌های حقیقی ساخته شده‌اند که در دنیای واقعی وجود دارد. این ویژگی هم هیجان بازی را بیش از پیش کرده است.

این بازی یکی از جالب‌ترین بازی‌هایی است که به لطف طراحی حرفه‌ای، ماجرا و داستان هیجان‌انگیز و مسیرهای بسیار متنوع پیش روی کاربر، توانسته محبوبیت زیادی پیدا کند. اگر تو هم این بازی را تجربه کرده‌ای، نظرت را درباره فضا و داستان بازی با سایر مخاطبان و کاربران بازار در میان بگذار.

 

سوالات متداول

بازی West Gunfighter برای چه‌ی رده‌ی سنی مناسب است؟

باتوجه به محتوای اکشن هفت تیر کش غرب وحشی و دیگر عوامل موثر در رده‌بندی سنی، این بازی برای افراد 16 سال به بالا مناسب است.

بازی هفت تیر کش غرب وحشی دیتای اضافه‌ی دارد؟

West Gunfighter بازی بسیار کم‌حجمی است که به فایل حاوی دیتای اضافی نیاز ندارد.

برای اجرای مراحل بازی باید به شبکه‌ی اینترنت متصل باشی؟

بازی West Gunfighter را می‌توانید در دو حالت آنلاین و آفلاین اجرا کنید.

نظرات کاربران - ۵،۱۲۸ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
aalkahsh
aalkahsh
۱۴۰۲/۰۷/۰۱
عالی
حلما
حلما
۱۴۰۲/۰۶/۲۷
من این بازی رو خیلی دوست دارم خیلی شهر داره ممنون از سازندش
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۲/۰۷/۰۱
بازی خیلی خوبه ممنون از سازندش