Tiger Simulator - Tiger Games

Tiger Simulator - Tiger Games

نسخهٔ ۶.۲۰.۱
نصب +۵۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۵۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۵ خرداد ۱۴۰۳
Tiger Simulator - Tiger Games

Tiger Simulator - Tiger Games

GamePark
نسخهٔ ۶.۲۰.۱
نصب +۵۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۵۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۵ خرداد ۱۴۰۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

تا حالا بازی‌های حیوانات در زندگی واقعی را انجام داده‌اید؟

بازی خانواده ببر وحشی همه چیز در مورد زندگی روزمره خانواده یک ببر است که کاملاً مبتنی بر داستان است و از این بازی لذت خواهید برد. این بازی در مورد یک ببر و خانواده‌اش ساخته شده که شامل چندین حمله حیوانات وحشی و شکار ببرهاست. این بازی خانوادگی ببرهای مجازی در یک جنگل وحشی و شهری پر از ماموریت ها و چالش‌های مهیج و هیجان‌انگیز طراحی شده است.

آیا شما یک توله ببر به عنوان حیوان خانگی خود می خواهید؟ در این شبیه ساز خانواده ببر، شکار را تجربه خواهید کرد، طوری که در هیچ بازی‌ای تجربه نکرده‌اید. چگونه یک ببر طعمه را شکار می کند و خانواده‌اش را از هرخطری در امان نگه می دارد. در این بازی شبیه‌ساز ببر، شما تجربه خواهید کرد که چگونه ببر در ماجراجویی‌های جنگل وحشی برنده می شود. شما بسیاری از بازی‌های این سبک را بازی کرده‌اید اما این بار بازی خانواده ببر طعم متفاوت شکار و سبک زندگی ببرها را برای شما فراهم می کند.

حالت های شبیه ساز خانواده ببر مجازی:

بازی خانواده ببرهای مجازی در دو مرحله طراحی شده است ۱- حالت جنگل وحشی ۲- حالت شهر

حالت جنگل وحشی در مورد سبک زندگی خانواده ببرها است که آنها حیوانات مختلفی مانند خرگوش ، آهو ، گورخر ، گرگ ، خرس ، بز ، گوسفند و بسیاری از حیوانات دیگر را شکار می کنند. جایی که آنها زندگی می کنند و خانواده او از حیوانات وحشی و شکارچیان تغذیه می کنند.

برخی از مأموریت ها در شهر طراحی شده اند که شما باید وظایف خود را برای سرنگونی شکارچیان و ایجاد ضرب وشتم در شهر انجام دهید و با ببر داستان راهی برای بازگشت به جنگل پیدا کنید و دوباره از زندگی جنگل لذت ببرید.

نظرات کاربران - ۳۷۶ رأی
۳.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سپهر
سپهر
۱۴۰۳/۰۳/۱۱
خیلیییییییییییییییییییی بازی بدی هست این چه بازی هست
مهدی
مهدی
۱۴۰۳/۰۲/۲۰
سلام خیلی خوب بود ممنون از سازنده
رضا
رضا
۱۴۰۳/۰۳/۱۵
عالیه