کابوس دشمن

کابوس دشمن

نسخه ۱.۵.۵
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۹۶
مگابایت
حجم

بازی کابوس دشمن چشم اندازی زیبا از غیورمردان سرزمین ایران است که بسیار دلاورانه برای دفاع از سرزمین به جنگ تروریست ها می روند.

پس به اندازه ی یک بازی در تلفن هایتان هم که شده اسلحه در دست بگیرید و در لباس مدافعان امنیت ایران سمت دشمنان نشانه بروید. مطمئن باشید برای گرافیک بازی به اندازه‌ای زحمت کشیده‌ایم که حس یک رویارویی واقعی با تروریست‌ها را تجربه کنید. 

در «کابوس دشمن» می‌توانید از بین8 شخصیت که هرکدام توانایی و سلاح خاص خود را دارند یکی را انتخاب کرده و حتی با ارتقا دادن قدرت‌های او در محیط های طراحی شده توسط تیم خاطره سازان به مبارزه بپردازید. 

این بازی از مراحل متعددی تشکیل شده است که شما باید یکی پس از دیگری آنها را به اتمام برسانید و مهارت خود را افزایش دهید زیرا که مراحل سخت تر می شوند. همچنین می توانید برای به پایان رساندن مراحل از امکاناتی نظیر 

شخصیت های متفاوت با توانایی های متفاوت، نارنجک، پیشتیبانی توپخانه و قابلیت هایی نظیر کنترل زمان ، هدف تقلبی و... استفاده کنید.

«کابوس دشمن» یک بازی رایگان است پس رقابت  با بقیه مبارزان و به اشتراک گذاشتن نظرات و انتقاد‌هایتان با خاطره سازان را فراموش نکنید. 

امیدواریم از این بازی لذت ببرید

memorymakerstm@gmail.comدر رسانه‌ها

معرفی و دانلود بازی کابوس دشمن ؛ تیراندازی با سربازان ایرانی

اگر از طرفداران بازی های تیراندازی و اکشن سوم شخص هستید، بازی زیبای کابوس دشمن می‌تواند تجربه‌ای کم نظر را برایتان به ارمغان بیاورد. در این بازی جذاب شما باید به عنوان سربازان یا بهتر بگوییم کماندوهای ایرانی به نبرد با دشمنان بپردازید. بازی کابوس دشمن به صورت رایگان از کافه بازار قابل دانلود است و شامل خرید های درون برنامه ای می‌شود.

معرفی بازی کابوس دشمن؛ به نام وطن

استودیو بازیسازی خاطره سازان پس از قلقلک احساس نوستالژی بازیکنان با آثار قبلی خود، این بار با کابوس دشمن سراغ ایده ای رفته تا وطن پرستی کاربران را مورد هدف قرار دهد. در این عنوان نقش مدافعی را دارید که وظیفه دارد از خاک ایران در برابر حمله تکفیری ها دفاع کند.


نظرات کاربران

Safari
۱۴۰۰/۰۷/۲۱
سلام من امیرحسین هستم از اراک ببخشید مزاحم میشوم میخواستم بگویم من این بازی را خیلی خیلی دوست دارم
مهیار پودینه
۱۴۰۰/۰۴/۲۲
عالی بود
arslan
۱۴۰۰/۰۵/۱۰
خوبه ولی پول خیلی کم میده
حسن ارمات
۱۴۰۰/۰۵/۰۶
ممنون از تهیه کنندگان این بازی واقعا 5ستاره براش کمه باید 5000000 ستاره به این بازی بدم
خیلی علکی وبیمزه
۱۴۰۰/۰۵/۰۸
خیلللللی خوبه حتماً نصب کنید
حسین
۱۴۰۰/۰۵/۰۳
عالی
میلاد
۱۴۰۰/۰۴/۲۲
عالیه
بنیامین
۱۴۰۰/۰۴/۲۲
عالی
رضا
۱۴۰۰/۰۴/۲۴
عالی بهترین بازی در کل جهان
مجید
۱۴۰۰/۰۵/۰۶
عالی هست
امیر
۱۴۰۰/۰۵/۰۴
عالی خیلی خوب
سیدی
۱۴۰۰/۰۴/۲۴
خیلی خیلی خیلی عالیه
Yasin
۱۴۰۰/۰۴/۲۳
عالیی