کابوس دشمن: رزم آورد

کابوس دشمن: رزم آورد

نسخهٔ ۳.۲.۶
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۹۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۸ مهر ۱۴۰۲
کابوس دشمن: رزم آورد

کابوس دشمن: رزم آورد

خاطره سازان ۲
نسخهٔ ۳.۲.۶
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۹۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۸ مهر ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی جدید و هیجان آور در سبک بازیهای اکشن و تفنگی از استودیوی خاطره سازان 

"برای اجرای بازی اتصال به اینترنت لازم است"


کابوس دشمن: رزم آورد  یک بازی رقابتی و مبتنی بر مهارت است که دارای گرافیک بالا و کنترل های لمسی بصری و نبرد های پر از تحرک و چالش است. سلاح های قدرتمند نظامی را جمع کنید ، ارتش را بسازید و در میدان های جنگ، در دوئل مقابل بازیکنان واقعی به جنگ بروید و دوستان و رقیبانتان را بصورت آنلاین به چالش بکشید. با ورود به این عرصه دوئل سرگرم کننده تبدیل به بهترین قهرمان شوید.


ساخت ارتشی نیرومند

سربازان پیاده نظام ، تک تیراندازها ، روبات ها ، هلیکوپترها ، تانک ها و موارد دیگر را برای ایجاد ارتش غیرقابل کنترل استخدام کنید. سربازان خود را در گرماگرم نبرد مستقر كنيد تا رقبا را از بين ببريد. نیروهای دشمن را یک به یک از بین ببرید یا یک نیرو را برای مقابله با آنها مستقر کنید - این یک منطقه جنگی است و انتخاب شماست.


جمع آوری اسلحه های قدرتمند


با جمع آوری زرادخانه کامل سلاح ها، اعم از کمری و دورزن، مسلسل های سنگین و سبک، شاتگان و موشک اندازهای های ضد تانک. استاد استفاده از هر نوع سلاح شوید و به یک تیرانداز افسانه ای در مناطق جنگ تبدیل شوید.

نظرات کاربران - ۲،۱۳۲ رأی
۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سینا
سینا
2021/10/12
سلام آقای سازنده بهترین بازی هستش و چیز هایی نداره میگم به بازیتون گردونه شانس بزارین و جایزه روزانه هم بذارید و نسخه وقتی بروزرسانی ميکنیم1500شمش بهمون بدین و اینجوری طرفدار ها این بازی زیاد مبشه و بازیمون باحال میشه و کسایی موافقن لایک کنن
امیرحسین
امیرحسین
2023/10/27
سلام لطفاً برای چالش هم امتیاز بدین و اگه امکان داره کاری کنین بشه گروهی مبارزه کرد. مثلاً من با رفیقم یه تیم و دو نفر دیگر یه تیم مثل کالاف
حامد
حامد
2020/02/16
سلام چرا خود به خود جونم کم میشود و میبازم