Shadow Fight 2 – شادو فایت ۲

Shadow Fight 2 – شادو فایت ۲

نسخهٔ ۲.۳۱.۵
نصب +۲ میلیون
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۴۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۴ آبان ۱۴۰۲
Shadow Fight 2 – شادو فایت ۲

Shadow Fight 2 – شادو فایت ۲

NEKKI
نسخهٔ ۲.۳۱.۵
نصب +۲ میلیون
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۴۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۴ آبان ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی Shadow Fight 2، مبارزه تا آخرین نفس

اگر اهل بازی‌های موبایلی هستید و از ژانر اکشن و مبارزاتی لذت می‌برید، بعید است با سری بازی‌های Shadow Fight آشنا نباشید. نخستین قسمت از این بازی که در سال 2011 منتشر شد، مخاطبان زیادی را جذب کرد. اکنون Shadow Fight 2 یکی از زیباترین گیم‌های ساخته شده برای موبایل است که با انیمیشنی جذاب، در دسته بازی‌های اکشن قرار می‌گیرد. Shadow Fight 2 با بیش‌از 100 میلیون ‌بار دانلود، جزو بازی‌های محبوب میان کاربران، به‌شمار می‌رود. اگر طرفدار ژانر مبارزه هستید، همین حالا بازی Shadow Fight 2 را از بازار دانلود و نصب کنید.

شرکت سازنده Shadow Fight 2 کدام شرکت است؟

استودیو بازی‌سازی نکی فعالیت خود را از سال 2002 آغاز کرد. این کمپانی معروف روسی، نام خود را از واژه ژاپنی نکی به‌معنای اشتیاق، وام‌گرفته‌است. نکی در حوزه بازی‌های اکشن فعالیت می‌کند و سری بازی‌های shadow fight و ویکتور ازجمله کارهای مطرح و دوست‌داشتنی این شرکت محسوب‌ می‌شوند. کمپانی نکی با شعار «ما احساسات را ایجاد می‌کنیم!»، برای انتقال حس واقعی بازی به مخاطب، تلاش می‌کند.

موضوع بازی Shadow Fight 2 چیست؟

بازی Shadow Fight 2 براساس RPG یا همان Role-Playing Game طراحی شده‌است. در این نوع بازی‌ها که به بازی‌های نقش‌آفرینی شهرت دارند، شما به‌عنوان نقش اول، هدایت کاراکتر اصلی داستان یا گروهی از کاراکترها را برعهده‌ می‌گیرید. درواقع فرماندهی و مدیریت، در دستان پرقدرت شماست. Shadow Fight 2 با یک داستان شروع می‌شود و ادامه مسیر را به شما می‌سپارد.

قصه درباره جنگجویی است که در سرزمین خودش همتایی برای مبارزه ندارد؛ بنابراین برای پیدا کردن حریف واقعی و آزمودن خود برابر رزمی‌کاران قدرتمند، از وطن خود خارج می‌شود. طی این مسیر، شخصیت داستان به دروازه سرزمین سایه‌ها، سرزمینی که شیطان در آن به‌اسارت درآمده، می‌رسد. با ورود به دروازه، به شبحی سایه‌وار تبدیل می‌شود.

اصل مسیر داستان از این‌جا آغاز می‌شود. حالا مبارز ما باید به شش نقطه مختلف جهان سفر کند. بر هرکدام از این مناطق، جنگجویان بزرگ و خطرناکی سیطره دارند که برای رویارویی با آن‌ها، ابتدا باید محافظانشان را شکست دهد. همه این جنگجویان درواقع رزمی‌کاران حرفه‌ای با مهارت‌ها و سلاح‌های ویژه هستند که برای شکست هریک از آن‌ها باید تاکتیک‌های متفاوتی به‌کاربرد.

حالا نوبت شما است تا با ورود به صحنه بازی شادو فایت 2 روند کار را کنترل کنید. شما همان شخصیت اصلی داستان هستید که اکنون به سایه‌ای تبدیل شده و ماموریت دارید تا در شش نقطه مختلف دنیا، سایه‌های مبارز دیگر را شکست دهید. برای برد نهایی در مواجهه با هر سایه، باید در دو راند پیروز شوید. در نتیجه چنانچه در راند اول یکی و در راند دوم دیگری پیروز میدان باشد، برنده نهایی را راند سوم تعیین می‌کند.

مراحل Shadow Fight 2 را چگونه باید پشت‌سر گذاشت؟

با انجام مراحل مختلف بازی Shadow Fight 2 امتیاز و سکه‌های بیشتری جمع می‌کنید. شما می‌توانید با سکه‌های‌تان سلاح‌های سرد، زره و… بخرید. همچنین به کمک امتیازهای‌تان می‌توانید مهارت‌ها و حرکات جدیدی را به سبک مبارزه خود اضافه کنید. همزمان با پیشروی در مراحل مختلف بازی و افزایش سلاح‌ها و فنون رزمی‌تان، سطح مبارزات هم پیشرفت کرده و پیچیده‌تر می‌شود.

بازی شادو فایت 2 فقط شامل مراحل اصلی یعنی مبارزه با جنگاوران برای رسیدن به رئیس رزمی‌کاران هر منطقه، نیست. بلکه هنگام ورود به سرزمین‌های شش‌گانه، می‌توانید برای دست‌گرمی، جمع‌آوری امتیاز بیشتر و استفاده از سلاح‌های متنوع‌تر، وارد مراحل فرعی بازی شوید. این مراحل شامل بازی‌های رقابتی در قالب تورنمنت، دوئل و… است. با خرید سلاح‌های متنوع و ترکیب فنون و هنرهای رزمی به‌ روش دلخواه‌تان، درواقع از کاراکتر سایه، یک شخصیت منحصربه‌فرد می‌سازید.

آخرین مرحله یعنی جنگ رودررو با قوی‌ترین جنگجوی سرزمین‌ها، تایتان است. برای شکست تایتان و پیروزی نهایی در این بازی، باید به ‌قدر کافی در استفاده از ابزارها و به‌کارگیری حرکات رزمی، ماهر شوید و طی عبور از مراحل قبلی، نقاط حساس‌تر برای ضربه از جمله سر را شناسایی و روی حرکاتی که امکان عکس‌العمل سریع را از حریف می‌گیرند، تمرکز کرده‌باشید.

با ورود به دنیای Shadow Fight 2 چه چیزی در انتظار شما است؟

با دانلود و نصب بازی Shadow Fight 2 از بازار، وارد دنیایی خیالی می‌شوید که حال‌وهوای فیلم‌های سامورایی را برای شما زنده می‌کند. سازندگان Shadow Fight 2 کوشیده‌اند تا با طراحی حرکات و فنون متنوع مبارزه و نمایش درست آن، حس حضور در میدان‌های نبرد تن‌به‌تن را در شما ایجاد کنند.

پیاده‌سازی هرکدام از این حرکت‌های رزمی با استفاده از جوی‌استیک مجازی موجود در صفحه و چند دکمه کاربردی، امکان‌پذیر است. جوی‌استیک بازی Shadow Fight 2 هشت جهت دارد که حرکات بدنی سایه را کنترل می‌کنند. با ترکیب این جهت‌ها با یکدیگر و با دکمه‌های مربوط‌به حرکات دست‌وپا، می‌توانید فنون رزمی جدیدی را روی حریف پیاده‌ کنید. سرعت و ریتم این بازی کمی آهسته است؛ این آهنگ پایین بازی باعث می‌شود حرکات رزمی را با دقت بیشتری اجرا کنید و جزئیات مبارزه را واضح ببینید.

بازی Shadow Fight 2 با بهره‌مندی از هوش مصنوعی، صحنه مبارزه تن‌به‌تن را به یک نبرد واقعی نزدیک کرده‌است. برنامه این بازی طوری نوشته شده که جزئیات حرکت‌های رزمی شما روی نتیجه نهایی اثر مستقیم دارد. ضربه‌هایی که به حریف شوک وارد می‌کند و برای لحظه‌ای توان مبارزه را از او می‌گیرد، ضربه‌های حساس که به سر اصابت می‌کند، اجرای فنی پی‌درپی برای ازپادرآوردن مبارز و… همگی در بازی Shadow Fight 2 برنامه‌ریزی شده‌است.

ناگفته نماند همانطورکه شما قادر به صدمه زدن با این شیوه‌ها به بدن حریف خود هستید، او هم می‌تواند این فنون و استراتژی‌ها را روی شما انجام ‌دهد.

فضاسازی داستان در شادو فایت 2

وجود افکت‌های صوتی متناسب ‌با محیط مبارزه، لذت و هیجان بازی Shadow Fight 2 را چند برابر می‌کند. همچنین صدای واضح و جذاب برخورد سلاح‌ها و ضربات کاری، محیط بازی را واقعی‌تر جلوه می‌دهد. کمپانی بازی‌سازی نکی برای تکمیل بازی با جزئیات بیشتر، امکان شناخت بیشتر شخصیت‌های گوناگون داستان را برای شما فراهم کرده‌است؛ شما با ورود به هر مرحله و پشت‌سرگذاشتن آن، دیالوگ‌هایی را از کاراکترهای بازی می‌بینید که متناسب ‌با نتیجه نبرد یا قبل از آن و برای کری‌خوانی، طراحی می‌شوند.

از دیگر امکانات جذاب این بازی می‌توان به روش‌های مبارزاتی مختلف اشاره کرد. شما برای ورود به صحنه جنگ با رقیب، می‌توانید سبک رزم خود را انتخاب کنید. البته با بالا رفتن مراحل و افزایش مهارت‌ها و سلاح‌ها، سبک‌وسیاق نبرد هم تغییراتی خواهدکرد.

بازی Shadow Fight 2 روی چه سیستم‌هایی نصب می‌شود؟

بازی Shadow Fight 2 ابتدا برای گوشی‌های موبایل روانه بازار گیم‌های اکشن شد. در آن زمان Shadow Fight 2 فقط روی سیستم‌های اندرویدی و iOS فعال بود. این بازی علی‌رغم حافظه بسیار کمی که اشغال می‌کرد، گرافیک زیبا و دل‌نشینی داشته و کیفیت خوب بازی، آن را به یکی‌از گیم‌اکشن‌های پرطرفدار تبدیل کرد.

شرکت نکی پس‌از مدتی، نسخه‌های دیگری از بازی را منتشر کرد تا نبرد سایه‌ها روی سیستم‌عامل‌های ویندوز و مکینتاش هم قابل اجرا باشد. علاوه‌براین شما می‌توانید نبرد هیجان‌انگیز جنگجویان سایه را با کنسول نینتندو سوئیچ هم تجربه کنید.

سوالات متداول

آیا بازی Shadow Fight 2 برای اجرا به اینترنت نیاز دارد؟ 

برای انجام مراحل مختلف بازی نیازی به اینترنت ندارید. Shadow Fight 2 هرگونه پایگاه داده که موردنیاز باشد، به‌صورت خودکار دانلود می‌کند.

Shadow Fight 2 برای چه گروه سنی مناسب است؟ 

این بازی برای گروه سنی 10 سال به بالا و البته علاقه‌مند به بازی‌های اکشن، طراحی شده‌است.

Shadow Fight 2 نیاز به دیتای اضافه دارد؟ 

بازی Shadow Fight 2 به نصب جداگانه دیتا احتیاجی ندارد. شما می‌توانید Shadow Fight 2 را از بازار دانلود و نصب کنید.
 
نظرات کاربران - ۵۳،۰۷۹ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
حامد
حامد
۱۴۰۲/۰۸/۲۵
خیلی باحال و جذاب هست حتما نصبش کنید
fatami
fatami
۱۴۰۲/۰۸/۲۶
بازی عالی
سهیل
سهیل
۱۴۰۲/۰۸/۲۵
عالیه خیلللللللی دوستش دارم

در رسانه‌ها