Shadow Fight 3 – شادو فایت ۳

Shadow Fight 3 – شادو فایت ۳

نسخهٔ ۱.۳۷.۲
نصب +۱ میلیون
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۵۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳
Shadow Fight 3 – شادو فایت ۳

Shadow Fight 3 – شادو فایت ۳

NEKKI
نسخهٔ ۱.۳۷.۲
نصب +۱ میلیون
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۵۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی Shadow Fight 3 ، نسلی نو در بازی‌های اکشن

اگر از علاقه‌مندان به حوزه بازی‌های موبایلی باشید، حتما نام بازی‌های اکشن، برای‌تان آشنا خواهد بود. بازی Shadow Fight 3 از سری بازی‌های نبرد سایه، یکی از محبوب‌ترین گیم‌های موبایلی دسته جنگی و مبارزاتی به‌ شمار می‌رود. گرافیک HD و چشم‌نواز بازی، همراه خط سیر داستانی زیبایش، Shadow Fight 3 را به بازی اعتیادآور این روزهای بازار سرگرمی‌های موبایلی تبدیل کرده‌است.

کار با این بازی، راحت و روان است. شما می‌توانید با کنترل دستی و چشمی، به‌سادگی بازی را پیش ببرید. اگر شما هم هیجان تجربه نبرد تن‌به‌تن در فضای انیمیشنی جذاب را دارید، همین حالا بازی Shadow Fight 3 را از بازار دانلود و نصب کنید.

بازی Shadow Fight 3 ، روایتی نو از دل داستانی قدیمی

ماجرای Shadow Fight 3 تقریبا از ادامه سری دوم این بازی دنبال می‌شود. این بار، داستان در فضایی با حال‌وهوای جنگ‌های آخرالزمانی اتفاق می‌افتد. نیروی شیطانی دروازه سایه‌ها قوت گرفته و انرژی سایه درحال بلعیدن جهان است. دنیا به ابرقهرمانی عادل نیاز دارد تا برای همیشه به قدرت مبارزان سایه پایان دهد.

شاید به همین علت است که سبک‌وسیاق انیمیشن Shadow of Fight تغییراتی داشته و علاوه‌بر نرم و خوش‌دستی بازی، مبارزات از سایه به روشنی رفته و رنگ‌ولعاب بیشتری به صحنه داده‌اند.

مردم دنیا به سه دسته تقسیم می‌شوند؛ گروه اول Legionها هستند. مبارزان لژیون با هدف نابودی انرژی مخوف سایه، وارد میدان کارزار شده‌اند.

Dynastyها یا همان سلسله پادشاهی، برخلاف لژیون‌ها علاقه‌ای به قلع‌وقمع قدرت سایه ندارند. آن‌ها این نیرو را برای منافع خودشان می‌خواهند. از این گروه با عنوان سامورایی هم یاد می‌شود.

دسته آخر Hralds معروف به نینجاهای سیاه، مرموزترین گروه میان جنگجوها محسوب‌می‌شوند. این افراد اسرار تاریک قدرت سایه را کشف می‌کنند. وحدت این سه طایفه برای غلبه بر دروازه سایه، غیرممکن به‌نظر می‌رسد. در این بین، قهرمانی با قدرت‌های منحصربه‌فرد باید جهان را برای همیشه از شر سایه‌ها و مبارزات سایه نجات دهد.

ظهور قهرمان Shadow Fight 3 ، امید به ناجی

اکنون دیگر می‌دانید که چه کسی قرار است به کمک مردم دنیا بشتابد و در یک جنگ تمام‌عیار، پیروز میدان باشد. بله درست حدس زدید! شما به‌عنوان یک بازیکن باید در نقش شخصیت اصلی داستان ظاهر شوید. به نقاط متعدد دنیا رفته و با رزمی‌کاران حرفه‌ای بجنگید. در بازی Shadow Fight 3 برخلاف نسخه قبلی، قهرمان داستان نام‌ونشان مشخصی ندارد. دلیل این بی‌هویتی را کمی جلوتر توضیح خواهیم ‌داد.

از آن‌جا که سبک RPG Fighting Game در بازی Shadow Fight 3 دنبال می‌شود، کسی جز شما نمی‌تواند قهرمان بازی باشد. در بازی‌های RPG، گیمر وظیفه هدایت فرد یا افرادی را برای رقابت در دنیایی کاملا خیالی برعهده می‌گیرد. یعنی شما با کنترل کاراکتر بازی و مدیریت آن، می‌توانید مسیر خودتان را در خلال داستان پیش ببرید و تاکتیک‌های راهبردی برای پیروزی در جنگ را اجرا کنید.

سازندگان بازی شادو فایت 3 این اختیار را به شما داده‌اند که ویژگی‌های مختلف مبارز اصلی را با سلیقه خودتان انتخاب کنید. درواقع شما می‌توانید فردی را طراحی کنید که ازلحاظ مهارت‌های رزمی، ترکیبی از نینجاهای سیاه، شوالیه‌ها یا همان لژیون‌ها و سامورایی‌ها باشد. توجه داشته‌باشید که هریک از مهارت‌ها و مشخصاتی که برای قصه تعریف می‌کنید، در روند مبارزاتش تاثیر مستقیم خواهدداشت.

با توجه به توضیحاتی که ذکر کردیم، می‌توان فهمید چرا رزمی‌کار داستان Shadow Fight 3 گمنام است؛ این شخصیت به‌طورکامل ساخته و پرداخته ذهن شماست. هر بازیکن با تاکتیک‌ها و استراتژی‌های متفاوتی، فرد موردنظر داستانش را شکل می‌دهد. پس قبل از ورود به بازی، هیچ موجودی برای نجات جهان، در این سرزمین وجود ندارد.

توجه به جزئیات و دقت بازی Shadow Fight 3 به ‌قدری زیاد است که سرنوشت بازی رابطه مستقیمی با شخصیت داستان دارد. با هر انتخابی در شکل‌دهی کاراکترتان، درحقیقت روند رقابت را تعیین می‌کنید. این اصل اساسی که در Shadow Fight 3 نمی‌توانید نتیجه داستان را حدس بزنید، هیجان و جذابیت بازی را دوچندان می‌کند.

قابلیت‌ها و ویژگی‌های جالب Shadow Fight 3

بازی Shadow Fight 3 در مقایسه با سری‌های قبلی Shadow Fight، تفاوت‌های چشمگیری در گرافیک و افکت‌های صوتی دارد. در این نسخه به‌ جای سایه‌ها و فضای تاریک پس‌زمینه، با رنگ‌ها، چهره‌های واضح جنگجویان و لباس‌های زیبای‌شان روبه‌رو هستید.

هرکدام از مبارزان، متناسب با مهارت‌های‌شان، لباس‌های رزمی گوناگونی دارند. Shadow Fight 3 در زمینه صداگذاری هم انقلابی را در سری بازی‌های Shadow Fight یا شاید بتوان گفت در بازی‌های اکشن موبایلی ایجاد کرده‌است.

شما با خلق سبک مبارزه مخصوص خودتان، یک انسان جنگنده منحصربه‌فرد می‌سازید. کمپانی نکی برای شخصی‌سازی بازی Shadow of Fight 3 پا را فراتر گذاشته و امکانات دیگری دراختیارتان قرار داده‌ است. برای مثال پس‌ از این که در بازی پیش ‌رفتید، قادر به ارتقا لباس‌های جنگی خواهیدبود. این تغییرات به زره‌های شما محدود نمی‌شود. ابزارهایی هم که انتخاب کرده‌اید، درطول بازی قابلیت بهبود و ارتقا دارند. شما می‌توانید حتی رنگ جنگ‌افزارهای‌تان را تغییر دهید.

بازی Shadow of Fight 3 در ریزبینی و توجه به جزئیات، فقط به امور گرافیکی اکتفا نکرده‌است. گیم جذاب نبرد سایه، این‌بار هم تمرکز خوبی روی اثرات فیزیکی داشته، تا آن‌جا که وزن سلاحی که برای نبردها انتخاب می‌کنید مانند شمشیر، نیزه، چاقو و…، روی حرکت شخصیت تاثیر دارد. علاوه‌براین، بازی طوری برنامه‌ریزی شده که پیشرفت شما در استفاده از مهارت‌ها و سلاح‌ها، قابل درک و مشاهده است.

برای شرکت در بازی آنلاین شادو فایت 3 نگران تکرار روند و ملال‌آوری مراحل نباشید. گیم‌پلیرهای مختلفی از سراسر جهان درحال بازی با شما هستند. هرکدام از آن‌ها، شخصیت متفاوتی را خلق کرده‌اند که با روش رزمی مخصوص خودش، با قهرمان شما مبارزه می‌کند. به بیان بهتر، روند بازی، بداهه پیش‌می‌رود و بستگی به کاراکترها و بازیکنان دارد.

با این که بازی Shadow of Fight 3 تغییرات چشم‌گیری در مقایسه با نسخه 2 داشته است؛ ولی به‌طور کامل از آن غافل نشده‌است. در این بازی هم حالت سایه وجود دارد. با رفتن به مود سایه خاص، مبارز شما توانایی‌های ویژه‌ای را کسب می‌کند. ویژگی‌هایی که مخصوص این حالت است و در مواقعی می‌توان از آن‌ها بهره برد.

بازی هنوز تمام نشده‌است!

پس از پیروزی در شادو فایت 3  زندگی در این سرزمین خیالی را رها نکنید. به بازی برگشته و با شرکت در مسابقه‌ها، لذت مبارزه را بارها و بارها تجربه کنید. شما در این مسابقات دوئل، با بازیکنان غیرواقعی می‌جنگید.

حریف شما، هوش مصنوعی بازی است. با انجام این رقابت‌ها می‌توانید امتیاز کسب کرده و وارد جدول 100 نفر برتر یا همان TOP-100 شوید. می‌بینید که بازی حتی با طی همه مراحل، هم‌چنان ادامه دارد.

شرکت سازنده بازی Shadow of Fight کدام شرکت است؟

استودیوی بازی‌سازی نکی واقع در کشور روسیه، در سال 2002 به عرصه کمپانی‌های بازی پاگذاشت. Nekki بیشتر به ساخت بازی‌های اکشن شهرت دارد. بازی‌هایی مانند وکتور و Shadow of Fight ازجمله بازی‌های استراتژیک ساخت این شرکت هستند.

طبق گفته‌های سایت این استودیو، تعداد کل کاربران ثبت شده در سراسر جهان برای عناوین این کمپانی، به 500 میلیون نفر رسیده‌است. نکی بازی‌های خود را برای رایانه‌ها، کنسول‌ها و سیستم‌های تلفن همراه، نشر و توسعه می‌دهد. به ‌نظر می‌رسد نکی با ساخت بازی Shadow of Fight 3، توانسته قدم بزرگی برای تحقق شعار این شرکت تحت عنوان «ما احساسات را ایجاد می‌کنیم!»، بردارد.

سوالات متداول

آیا بازی Shadow of Fight 3 به دیتای اضافه نیاز دارد؟ 

این بازی به دیتا نیاز دارد ولی دیتا با دانلود و نصب خود بازی، از داخل آن دانلود می‌شود.

بازی Shadow of Fight 3 برای کدام گروه سنی مناسب است؟ 

شاید بهتر باشد به‌دلیل محتوای جنگی داستان، از بازی کودکان جلوگیری شود. این بازی برای افراد 12 سال به بالا در نظر گرفته شده‌است.

برای نصب Shadow of Fight 3 به کدام نسخه اندروید احتیاج دارید؟

Shadow of Fight 3 به سیستم‌عامل اندرویدی 4.4 به بالا نیاز دارد. البته این بازی روی iOS هم اجرا می‌شود.  
 
نظرات کاربران - ۵،۲۵۸ رأی
۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمدهادی
محمدهادی
۱۴۰۳/۰۲/۲۸
بازی عالی هست!
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۳/۰۳/۰۷
بازی عالی هست
امیر
امیر
۱۴۰۳/۰۳/۰۷
عالی عالی عالی عالی