Real Racing 3 – ریل رسینگ (ماشین سواری)

Real Racing 3 – ریل رسینگ (ماشین سواری)

نسخهٔ ۱۲.۲.۱
نصب +۱ میلیون
دسته‌بندی رانندگی
حجم ۹۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۸ اسفند ۱۴۰۲
Real Racing 3 – ریل رسینگ (ماشین سواری)

Real Racing 3 – ریل رسینگ (ماشین سواری)

ELECTRONIC ARTS
نسخهٔ ۱۲.۲.۱
نصب +۱ میلیون
دسته‌بندی رانندگی
حجم ۹۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۸ اسفند ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

ریل ریسینگ ۳، تعریفی جدید از واقعیت در مسابقات ماشین سواری!

برای کسانی که عاشق سرعت هستند، هیچ چیزی رویایی‌تر از رانندگی با گران قیمت‌ترین ماشین‌های سوپر اسپرت جهان، در جاده‌های بزرگ و مسابقات اتوموبیل‌رانی وجود ندارد. ماشین‌هایی که سرعت‌شان بیش از ۲۰۰ کیلومتر در ساعت است و همگی متعلق به بزرگ‌ترین شرکت‌های ماشین‌سازی دنیا هستند. شرکت‌هایی مانند: پورشه، بوگاتی، شورلت، آستون مارتین و آئودی. این رویا در بازی real racing 3 به واقعیت تبدیل می‌شود.

 شرکت ELECTRONIC ARTS، غول بازی‌سازی جهان، که شاهکارهایی مانند فیفا و بتلفیلد را ساخته است، با عرضه بازی ریل ریسینگ ۳ در ۲۸ فوریه ۲۰۱۳، دنیای جدیدی را به طرفداران مسابقات رالی و بازی ماشین واقعی معرفی کرد. ریل ریسینگ 3 از آن دسته بازی‌هایی است که اگرچه تاریخ عرضه آن دور به نظر می‌رسد، اما همیشه با آپدیت‌ها و بروز‌رسانی‌های خود، کیفیت بازی را در بالاترین سطح بازی‌های جهان نگه‌داشته است.

 

ریل ریسینگ ۳، یک بازی ماشین واقعی است

در دنیای بازی ریل ریسینگ ۳ همه‌چیز واقعی است،  این بازی هیجان‌آور برای اینکه تجربه‌ای شبیه به شرکت در مسابقات واقعی را به بازیکنان خودش بدهد، همه چیز را نزدیک به واقعیت ساخته‌ است. در این بازی، سوار ماشین‌های واقعی می‌شوید، با مردم واقعی مسابقه می‌دهید و در جاده‌های واقعی رانندگی می‌کنید. همچنین در طول مسابقه، شنیدن صدای موتور ماشین و کشیده‌ شدن لاستیک‌ها روی زمین باعث می‌شود احساس کنید که در یک مسابقه واقعی حضور دارید.

جاده‌های واقعی

نظرتان راجع‌به رانندگی در زیبا‌ترین جاده‌ها و پیست‌های مسابقه جهان چیست؟ در بازی ریل ریسینگ ۳ می‌توانید در مسیرهای واقعی رانندگی کنید. در این بازی ۱۹ جاده‌ واقعی وجود دارد که از میان بهترین مسیر‌ها در سراسر جهان انتخاب شده‌اند؛ از جمله:

  • پیست سیلورستون
  • پیست بین‌المللی اتودروم دبی
  • لمانز
  • پیست‌های آمریکا

و جاده‌های دیگر.

مردم واقعی

هرچقدر گرافیک و امکانات یک بازی واقعی باشند، بازهم بهترین تجربه از واقعیت وقتی است که بتوانید با افراد حقیقی در سراسر جهان به صورت آنلاین بازی کنید. در ریل ریسینگ ۳ این امکان در اختیار شما است. شما می‌توانید به راحتی با دوستان خود و افراد دیگر در مسابقات جهانی شرکت کنید و با آن‌ها رقابت کنید.

رقابت به سبک TSM

ویژگی جذاب دیگری که طرفداران بازی‌های مسابقات ماشین‌سواری را به دانلود real racing 3 جذب می‌کند، امکان مسابقه با رکوردهای ثبت شده‌ دوستان است که به کمک هوش مصنوعی انجام می‌شود. در این حالت، شما به نوعی با روح دوستان خود مسابقه می‌دهید. به طور مثال وقتی یک نفر به لیست دوستان شما اضافه شد، می‌توانید در مسابقات مختلف با روح او رقابت کنید؛ یعنی همان مسابقاتی که او در آن‌ها شرکت کرده و رکورد خود را ثبت کرده است.

در این حالت شما در مسابقه، ماشین دوست خود را می‌بینید که به صورت روح حرکت می‌کند و فرصت خوبی برای به چالش کشیدن او دارید. بعضی از مسابقات در این بازی به صورت تنهایی انجام می‌شود که انواع مختلفی دارد. مثلا مسابقه ثبت رکورد سرعت در جاده‌های مختلف که فرصت بسیار خوبی است برای رقابت با روح دوستان.

تنظیمات دکمه‌ها

هنگام ورود به بازی ریل ریسینگ 3، پس از گذراندن یک دوره آموزشی کوتاه برای اینکه چگونه بازی کردن را یاد بگیرید، تنظیمات مختلفی پیش روی شما قرار می‌گیرند که می‌توانید به سلیقه خود آن‌ها را انتخاب کنید. به طور مثال می‌توانید دکمه‌هایی مانند گاز، ترمز و فرمان را روی صفحه قرار دهید و از آن‌ها استفاده کنید و همچنین می‌توانید آن‌ها را حذف کنید و با تکان دادن خود گوشی، آن را تبدیل به فرمان ماشین کنید. این تنظیمات چنان گسترده و قابل تغییر است که هر سلیقه‌ای داشته باشید، حتما گزینه مورد نظر خودتان را پیدا می‌کنید.

روش آسیب دیدن ماشین

تصادف در مسابقات یک بخش مهم و حساس در real racing 3 است. در طول بازی باید حسابی حواستان را جمع کنید و مراقب تصادف باشید. چون آسیب دیدن ماشین‌ها بسیار طبیعی و با جزئیات دقیق است. همیشه از آینه‌ها پشت سرتان را نگاه کنید و سر پیج‌ها با احتیاط بپیچید. به یاد داشته باشید که بعد از پایان مسابقه می‌توانید ماشین خود را تعمیر کنید و موتور و بدنه‌ آن را تقویت کنید.

تقلب در مسابقات

در بسیاری از بازی‌های ماشین‌سواری، در طول مسابقه افراد برای اینکه از ماشین‌های دیگر جلو بزنند، با سرعت تمام سر پیچ‌ها به بدنه‌ ماشین حریف می‌کوبند و آن را از مسیر خارج می‌کنند. چنین امکانی در بازی ریل ریسینگ ۳ وجود ندارد. پس اگر کسی بخواهد با تقلب شما را از مسیر بازی خارج کند، ماشین خودش هم خراب می‌شود و در ادامه مسابقه دچار مشکل می‌شود.

کاراکترها و شخصیت‌های بازی

شما در بازی real racing 3 تنها نیستید، بلکه یک تیم قوی پشت شما است تا در مسیر پیروزی به شما کمک کند. این تیم شامل: مربی، نماینده، مهندس خودرو، مدیر و بسیاری از افراد دیگر است که هر کدام داستان خودشان را دارند و در بازی به شیوه‌های مختلف به شما کمک می‌کنند تا در مسیر قهرمانی باقی بمانید.

علاوه‌بر اعضای تیم، کاراکتر‌های تأثیرگذار دیگری هم در بازی ریل ریسینگ ۳ وجود دارند که بعضی مواقع پیدایشان می‌شود. مثلا شخصیتی به نام «نورمن کینگ» که بازنشسته مسابقات اتوموبیل‌رانی است و گفته می‌شود دارای یک تیم مسابقه بسیار قوی است.

روش‌های تقویت ماشین‌

در بازی ریل ریسینگ ۳، چهار مدل تنظیمات برای تقویت ماشین‌ها وجود دارد:

  • تنظیمات سرعت
  • شتاب ماشین
  • ترمز
  • لاستیک‌ها

شما باید در مسابقات مختلف با توجه به شرایط ماشین و جاده تنظیمات مختلفی را امتحان کنید تا به صورت تجربی بفهمید کدام یک از آن‌ها به شما بیشتر کمک می‌کند. مثلا ممکن است شما به شتاب بیشتر نیاز داشته باشید و یا فقط سرعت بیشتر بخواهید. تمام راه‌های تقویت ماشین از همان ابتدای بازی برای شما فعال نیستند؛ بلکه باید با پیروزی در مسابقات مختلف، قفل آن‌ها را باز کنید.

دستاورد‌ها یا achievements

در طول بازی real racing 3 ،  قفل دستاوردهای خاصی برای شما باز می‌شود که باعث می‌شود سکه‌های طلا جایزه بگیرید و xp (تجربه بازی) شما بیشتر شود. میزان سکه‌‌ای که به عنوان جایزه برنده می‌شوید، بستگی به درجه سختی دستاوردی است که موفق شده‌اید قفل آن را باز کنید. این دستاوردها در بیست دسته‌بندی مختلف در بازی تقسیم شده‌اند.

 

انواع مسابقات در بازی ریل ریسینگ 3

شاید برای شما هم پیش‌ آمده باشد که بعضی از بازی‌ها، پس از گذشت مدتی تکراری و خسته‌کننده می‌شوند. اما در این بازی خبری از خستگی نیست. شما پس از دانلود real racing 3 وارد تنوع بسیار بالایی از مسابقات ماشین سواری می‌شوید.

در این بازی بیش از ۴۰۰۰ رویداد وجود دارد که به صورت مسابقات جام حذفی، مسابقات جهانی و کاپ‌های مختلف برگزار می‌شوند. چه طرفدار مسابقات فرمول یک باشید و چه ماشین‌های اسپرت و متعلق به برترین برندهای دنیا را دوست داشته باشید، در این بازی دنیای بزرگی از مسابقات را پیش رو دارید.

مسابقات اتوکراس

مسابقات اتوکراس در بازی ریل ریسینگ ۳ از آن دسته مسابقاتی است که شما باید بخشی از مسیر یک جاده را با سرعت طی کنید و رکورد خود را ثبت کنید.

جام مسابقات

این دسته مسابقاتی هستند که بازیکنان در کنار یکدیگر به رقابت می‌پردازند و برای ورود به برخی از آن‌ها باید ماشین‌های خاصی را بخرید تا شرایط حضور در آن‌ها را پیدا کنید.

مسابقات حذفی

در مسابقات حذفی بازی ریل ریسینگ ۳ باید از آخر شدن فرار کنید. چرا که در هر مسابقه افرادی که آخر می‌شوند از دور مسابقات حذف می‌شوند.

مسابقات تایم تریال

در این مسابقات بازیکنان باید مسیر مسابقه را بدون برخورد با حتی یک مانع و یا خارج شدن از مسیر طی کنند و به خط پایان برسند.

 

2 نکته پایانی درباره بازی و دیتای آن

  • این بازی دیتا دارد اما فایل دیتا ریل ریسینگ به‌صورت جدا عرضه نشده و بعد از اجرای بازی، به‌صورت خودکار دانلود می‌شود.
  • برای بازی Real Racing 3 حداقل ۲.۵ گیگابایت فضای خالی در حافظه‌ی گوشی خود داشته باشید!

 

دانلود بازی real racing 3 از بازار

حالا زمان آن رسیده است که بازی هیجان‌انگیز real racing 3 را از بازار با اینترنت نیم‌بها دانلود کنید و رقابت نفس‌گیر ماشین سواری را شروع کنید. فراموش نکنید تمام بازی‌ها در بازار تست می‌شوند تا از نظر سلامت خیالمان از بابت آن‌ها راحت باشد. همچنین با وجود سپر امنیتی بازار، امنیت کامل شما در عدم وجود بدافزار در تمام گیم‌ها و اپ‌ها تضمین می‌شود.

 

سوالات متداول

چگونه در بازی ریل ریسینگ 3 آنلاین بازی کنیم؟

برای بازی آنلاین باید منتظر «رویدادهای آنلاین چند نفره» باشید. این رویدادها معمولا هر چند وقت یک‌بار،‌ برای مدت محدودی مانند یک هفته یا چند روز باز می‌شوند که می‌توانید در آن شرکت‌ کنید و جوایز مختلفی بگیرید.

بازی real racing 3 مود شده با پول بی نهایت را از کجا دانلود کنیم؟

بازی ریل ریسینگ 3 مود شده در بازار نیز عرضه شده و می‌توانید با اینترنت نیم‌بها از ما دانلود کنید.

چگونه در بازی real racing 3 با دوستان بازی کنیم؟

در صفحه‌ اصلی بازی روی دکمه چرخ دنده، در پایین صفحه سمت چپ، بزنید تا وارد تنظیمات شوید. سپس باید به اکانت «google play game» یا حساب فیسبوک خود متصل شوید. پس اتصال، در مسابقات روح دوستان خود را می‌بینید که می‌توانید با آن‌ها رقابت کنید.
 
نظرات کاربران - ۱۳،۷۶۶ رأی
۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سجاد۸۷
سجاد۸۷
۱۴۰۲/۰۲/۲۱
خیلی خوبه و کیفیتشم عالیه برای نسخه ی مود به سایت فارسروید برید همچنین برای دانلود دیتای بازی از gearup booster استفاده کنید
mamalkhatar05986
mamalkhatar05986
۱۴۰۱/۰۲/۱۷
عالی
MTN.AM
MTN.AM
۱۴۰۱/۰۸/۰۵
بازی عالی و سرگرم کننده ای هستش