دانلود بازی ماشین و موتور سواری اندروید

پشت فرمان بهترین ماشین‌های دنیا بنشین و به دل جاده‌های خطرناک بزن. مسابقات رالی و فرمول یک، ماشین‌های اسپورت و موتور بازی‌های مختلف در اینجا منتظرت هستند تا آن‌ها را با اینترنت نیم‌بها دانلود کنی.

 

ماشین بازی و یک هیجان امن!

تا حالا چندبار شنیده‌اید که یک کودک بگوید: «من می‌خواهم راننده ماشین مسابقه شوم»؟ حتی شاید بزرگسالان هم چنین آرزویی را داشته باشند. شاید خود شما هم حداقل یک بار چنین آرزویی را داشته‌اید. پس بیایید به‌جای این که خطر تصادف کردن را به جان بخرید، بازی‌های ماشینی‌ اندروید را تجربه کنید. این سری بازی‌ها نه تنها تجربه‌ای نزدیک به واقعیت را برای شما فراهم می‌کنند، بلکه کاملا امن و بی‌خطر هستند. 

همین تجربه حیرت‌انگیزی که ماشین بازی به ما منتقل می‌کند، دلیل محبوبیت بالای این بازی‌ها است. در میان دریایی از دسته‌بندی‌های مختلفی که همیشه در بازی‌ها می‌بینیم، بازی ماشین سواری جزء قدیمی‌ترین‌ها است. در واقع حالا نسل‌ها است که این سبک از بازی‌ها وجود دارند و در دل افراد با هر سن‌وسالی نفوذ کرده‌اند. بازی ماشین بازی فقط یک بازی معمولی نیست، بلکه یک عشق و حتی یک تجربه‌ دوست‌داشتنی در زندگی است.  

 

دنیای بزرگ ماشین بازی

برای ورود به این دنیای پرهیجان، کافی است انتخاب کنید که به چه سبکی علاقه دارید تا در دسته‌بندی بازی‌های رانندگی بازار، بازی مورد علاقه خود را پیدا کنید. در ادامه سبک‌های مختلف را با هم می‌بینیم و محبوب‌ترین بازی‌های هرکدام را معرفی می‌کنیم:

 

ماشین بازی واقعی 

بهترین ماشین جهان را سوار شوید و در زیباترین جاده‌های جهان رانندگی کنید. این فقط یک آرزو نیست، بلکه یک انتخاب است. در بسیاری از بازی‌های ماشین سواری بازار می‌توانید انواع مختلفی از ماشین‌های مسابقه‌ای را انتخاب کنید و در جاده‌هایی رانندگی کنید که بر اساس واقعیت ساخته شده است. 

تجربه رانندگی واقعی در ماشین بازی مسابقه‌ای حتی گاهی بسیار فراتر از این می‌رود. در واقع در این بازی‌ها که شبیه‌ساز بسیار خوبی از مسابقات هستند، صدای محیط و موتور ماشین هم نقش مهمی در فراهم کردن یک تجربه‌ واقعی برای شما دارند. بازی‌های لیست واقعی‌ترین تجربه را در ماشین بازی به شما منتقل می‌کنند. 

 • ‌real racing 3
 • Asphalt 8
 • Asphalt 8
 • Csr racing 2
 • Grid autosport

 

بازی‌های ماشینی که به گوشی خفن نیازی ندارند!

صرف نظر از اینکه به کدام گروه سنی تعلق داریم، بازی ماشین سواری چیزی است که همه ما عاشق انجام هستیم. برای نصب بازی ماشین ممکن است فکر کنید فقط باید رم بالا و موبایل قدرتمندی داشته باشیم، اما اینطور نیست. همیشه یک بازی ماشین خوب و کم حجم برای شما پیدا می‌شود. بسیاری از آن‌ها دارای داستان‌هایی جذاب و گرافیک‌های پایین هستند و روی هر موبایلی اجرا می‌شوند. 

اگر به دنبال چنین بازی‌هایی هستید، بهتر است بیشتر به دنبال بازی ماشین چالشی و مأموریتی باشید. هرچند همیشه پای یک مسابقه جذاب در میان است، اما در این بازی‌ها تمرکز اصلی بر روی دقت و تمرکز راننده است. به عنوان مثال بازی‌های traffic racer، تخت گاز: تحت تعقیب، بازی شتاب ۲، Dr.driving و گشت پلیس از این سری بازی‌ها هستند. برای نصب آن‌ها نیازی نیست گوشی بسیار قدرتمندی داشته باشید و در عین حال میخکوب می‌شوید. 

 

بازی ماشین تاکسی، هیجانی که انتظارش را ندارید!

راننده تاکسی‌ها زندگی هیجان‌انگیزتری از آنچه شما فکر می‌کنید دارند. می‌دانید که رسیدن به مقصد در سریع‌تر زمان ممکن بعضی وقت‌ها چقدر حیاتی می‌شود؟ گاهی حتی پای نجات جان کسی در میان است. بازی ماشین تاکسی مثل خوردن خوراکی‌های خوشمزه است، در طول آن گذر زمان را احساس نمی‌کنید.

چالش‌های بسیار زیادی را که در زندگی یک راننده تاکسی وجود دارد را تجربه کنید. بازی ماشین تاکسی یک فرصت عالی برای تجربه چیزی است که شاید در زندگی خودتان فرصت انجامش را نداشته باشید. در این بازی‌ها لذت، هیجان، سرعت و ماموریت‌های مهم در انتظار شماست. 

 

بزرگترین چالش تمام رانندگان، پارک کردن!

رانندگان واقعی را از روی دقت‌شان در پارک کردن تشخیص دهید، نه از روی سرعت بالا. یک چالش واقعی در بین تمام عاشقان ماشین بازی، پارک کردن حرفه‌ای ماشین است. دقت، تمرکز و دست فرمان خوب؛ این تمام چیزی است که شما را به یک راننده حرفه‌ای تبدیل می‌کند. 

در بازی‌های پارک کردن ماشین شما باید وسایل نقلیه مختلفی را در شرایطی چالش‌ بر‌انگیز پارک کنید. این بازی‌ها شبیه‌ساز بسیار خوبی از دنیای واقعی هستند و به شما اجازه می‌دهند تا قدرت خود را به عنوان یک راننده دقیق به نمایش بگذارید. 

 

ماشین بازی تا سر حد مرگ

گیمر‌ها همیشه عاشق بازی‌های اکشن و مبارزه‌ای هستند. در سبک ماشین بازی مبارزه‌ای لذت و هیجانی را تجربه می‌کنید که هیچ جای دیگری پیدا نخواهید کرد. با سرعت ۳۰۰ کیلومتر در ساعت برانید، حریفان خود را تعقیب کنید، در خیابان‌ها ویراژ بدهید و بقیه را میدان به در کنید. این تجربه‌ای فراموش نشدنی است.

اگر طرفدار ماشین بازی و هیجان هستید به سراغ بازی‌های مبارزه‌ای بروید و به قهرمان جاده‌ها تبدیل شوید. قلمرویی که فقط بهترین‌ها می‌توانند در آن زندگی کنند. بهترین بازی‌ ماشین در این سبک را از لیست زیر انتخاب کنید.

 • Dead paradise car race shooter
 • Fire death race: crash burn
 • Max fury - road warrior
 • Classic warrior

 

زمانی که فیزیک باعث اعتیاد به ماشین بازی می‌شود!

یکی از جذاب‌ترین سبک‌های ماشین بازی، مسابقاتی هستند که در آن علاوه‌بر رانندگی و سرعت به مقدار کمی از قوانین فیزیک هم برای پیروزی نیاز دارید. در این سبک از بازی‌ها شما باید ماشین خود را در مسیر‌هایی شگفت‌انگیز و پر از مانع به خط پایان برسانید. تمام شدن سوخت ماشین و عدم توانایی عبور از موانع از بزرگترین چالش‌های تمام کردن مراحل چنین بازی‌هایی هستند. 

در این بازی‌های اعتیاد‌آور به دلیل وجود چالش‌های فراوان برای حفظ تعادل ماشین در طی مسیر و هدایت صحیح آن، تجربه‌ای بی‌نظیر را بدست‌ می‌آورید. بهترین ماشین در این سبک را از لیست زیر انتخاب کنید.  

 • Hill climb racing - مسابقه‌ تپه نوردی
 • Exion hill racing
 • Hill climb racing 2
 • Renegade racing
 • Mad truck challenge 4x4 racing
 • Angry driver hill racing
 • Hill racing 3d

 

هیجان یعنی شرکت در مسابقات فرمول ۱ 

وقتی حرف از بازی ماشین سواری می‌شود، همیشه یکی از بهترین گزینه‌ها، مسابقات فرمول ۱ هستند. ماشین بازی در مسابقات فرمول ۱به معنای حرکت روی مرز فاجعه است. تنها یک اشتباه کوچک کافی است تا تصادفی بزرگ و خطرناک رخ بدهد؛ و این یک یعنی هیجان واقعی است. در این مدل بازی‌ها باید در سرعت‌هایی بسیار بالا، خطرناک‌ترین پیچ‌ها را رد کنید و با دیگران رقابت کنید. 

اگر عاشق ماشین‌های فوق سریع این سبک هستید، دانلود بازی ماشین فرمول ۱ بهترین فرصت برای این کسب این تجربه است. یک بازی از لیست زیر انتخاب کنید و به دنیا نشان دهید که تنها نابغه مسابقات فرمول ۱ مایکل شوماخر نبوده است. 

 • Formula Car Racing: Car Games
 • Formula Car Racing Stunts Ramp
 • Formula Car Stunt - Car Games
 • formula racing game 3D

 

تعقیب‌و‌گریز دیوانه‌وار

در یک بازی ماشین سواری همه چیز عادی به‌نظر می‌رسد، البته تا قبل از اینکه سروکله پلیس‌ها پیدا شود. یک تعقیب‌وگریز نفس‌گیر در شهر‌های شلوغ چیزی است که قطعا شما را به‌وجد می‌آورد. در این سبک از بازی‌ها شما می‌توانید آزادانه در شهرهای مختلف دنیا گشت بزنید و بهترین ماشین‌های دنیا را بردارید؛ فقط مراقب پلیس‌ها باشید چون اصلا از سرعت بالا خوششان نمی‌آید. 

در اغلب بازی‌های اتومبیل سواری در این سبک، باید ماموریت‌هایی خطرناک و حساس را به انجام برسانید که لذت بازی را چند برابر می‌کند. دانلود ماشین بازی برای موبایل که گیم‌پلی و داستان بازی‌شان پر از ماجراجویی باشد، یک انتخاب هوشمندانه است. در زیر لیستی از بهترین بازی‌های این سبک را می‌بینید.

 • PAKO - Car Chase Simulator
 • Police Car Chase Cop Simulator
 • Driving Zone 2: Car simulator
 • Lambo Car Simulator
 • Police Chase Car Games
 • City Car Driving Simulator 2

 

بازی رانندگی کامیون

بازی رانندگی با کامیون در میان بازیکنان جهان بسیار پرطرفدار است. کامیون‌ها و ماشین‌های سنگین فرمانروا و سلطان تمام جاده‌ها هستند. اگر می‌خواهید پشت فرمان احساس قدرت کنید و در قلمرو خودتان یعنی جاده پادشاهی کنید، بهتر است به سراغ آن‌ها بروید.

 در این سبک از بازی‌های ماشینی چالش‌های فراوانی مانند رقابت با کامیون‌های پرسرعت در جاده‌های متنوع پیش‌ روی شما قرار دارد. علاوه‌براین در اکثر این بازی‌ها می‌توانید کامیون‌ محبوب‌تان را به شکل ظاهری دلخواه در بیاورید و از رانندگی لذت ببرید. 

 

خلاقانه‌ترین بازی ماشینی

یک بازی ماشین خلاقانه یعنی ترکیبی از محبوب‌ترین و پرچالش‌ترین مأموریت‌ها با ماشین سواری در یک بازی. اگر شما عاشق ماشین بازی هستید، این بازی‌ها شما را هیجان‌زده می‌کند و اگر فقط به دنبال سرگرمی باشید، این بازی‌ها شما را عاشق خودشان می‌کنند. 

تصور کنید ابرقهرمان‌هایی مانند بتمن و سوپرمن با ماشین‌های خود وارد رقابتی حساس شوند و یا سوار ماشین مجهز جنگی خود شوید و به شکار زامبی‌ها بروید. تمام این کارها امکان پذیر است، به شرط این که به لیست زیر سر بزنید و بازی‌های خلاقانه را دانلود کنید. 

 • LEGO® DC Mighty Micros - ابرقهرمان‌های لگویی
 • Zombie Derby 2
 • Car Eats Car 2
 • ماشین پرنده
 • Splashy Superhero Vertigo racing : lightning car

 

بازی ماشینی آنلاین، رقابتی به وسعت جهان

یکی از ناب‌ترین تجربه‌های ماشین بازی وقتی است که به صورت آنلاین بازی می‌کنید. مسابقات آنلاین به دلیل حساسیت بالا بسیار هیجان‌انگیزاند. برای هر گیمری مهم است که در سطح جهان مطرح باشد و هنر رانندگی‌اش را به تمام دنیا اثبات کند. مسابقه با ماشین‌های سریع در زیباترین جاده‌های جهان و رقابت با بازیکنان دیگر هر فردی را به وجد می‌آورد. 

در این بازی‌ها به دلیل رقابت با افراد واقعی در سراسر جهان، پیروزی همیشه با افتخار همراه است. اگر طرفدار ماشین بازی هستید و می‌خواهید استعداد خودتان را به همه نشان دهید، به سراغ این بازی‌ها بروید. 

 

بازی‌ ماشین بازی ایرانی

بازی ماشینی ایرانی یکی از پرطرفدارترین بازی‌ها در بین علاقه‌مندان به ماشین سواری است. در این بازی‌ها از ماشین‌های کلاسیک ایرانی مانند پیکان گرفته تا جدید‌ترین تولیداتی ایرانی را می‌توانید سوار شوید. در جاده‌ها برانید و حس نوستالژیک قوی و لذت بخشی را در خودتان بیدار کنید. مأموریت‌ها و چالش‌های ماشین سواری‌های ایرانی بسیار جذاب و چالش برانگیزند.

در میان بازی‌های ماشین سواری ایرانی سبک‌های مختلفی وجود دارند که شامل: مسابقه‌ای، نوستالژیک، جنگی و غیره می‌شوند. برای پیدا کردن بازی مورد علاقه خود لیست زیر را بررسی کنید. 

 • مریوان دریفت 
 • کات آف (آنلاین)
 • ماشین اسپرت ۲: دریفت
 • سرعت آنلاین: بازی ماشین

 

بازی رانندگی کلاسیک 

ماشین‌های کلاسیک هیچ‌وقت قدیمی نمی‌شوند، فقط مدت زمانی که عاشقان می‌شویم طولانی‌تر می‌شود. رانندگی با مرسدس بنز، فولکس و بی‌ام‌و‌های قدیمی هرکسی را به وجد می‌آورد. با توجه به محبوبیت بالای ماشین‌های کلاسیک و قدیمی در بین بازیکنان، این بازی‌ها با چالش‌های متنوع و اهداف جذابی طراحی شده و در اختیار گیمیر‌ها قرار گرفته‌اند.  اگر ماشین‌های قدیمی و کلاسیک را دوست دارید، بازی‌های زیر را دانلود کنید و به گذشته سفر کنید. 

 • Classic Car Parking: Car Games
 • Driving School Classics
 • ماشین کلاسیک: درگ ریسینگ
 • Classic American Muscle Cars 2

 

پردانلودترین بازی‌های ماشین سواری

اگر تصمیم‌گیری برای شما سخت است و نمی‌دانید که بهترین بازی ماشینی اندروید کدام است، کافی است به سراغ پردانلود‌ترین‌ها بروید. این یک راه خوب برای شناسایی بهترین بازی‌ها است. در این قسمت لیستی از پردانلودترین بازی‌های ماشین سواری را برای شما فراهم کردیم تا در وقت خود صرفه‌جویی کنید. 

 • کلاچ
 • Extreme Car Driving Simulator – شبیه ساز رانندگی
 •  ماشین اسپرت 3 : تاکسی & پلیس
 • دریفت بی‌نهایت ۲
 • جی‌تی کلوپ سرعت

نکته: برای مشاهده ‌پردانلودترین بازی‌های ماشین‌ سواری قسمت «رانندگی: برترین‌ها» را ببینید.

 

ماشین بازی جدید 

بازی‌های ماشین سواری هیچ‌وقت خسته‌کننده و قدیمی نمی‌شوند؛ اما با این حال لذت رقابت در جدیدترین بازی‌های روز دنیا چیز دیگری است. بازی رانندگی از مهم‌ترین انواع بازی‌های موبایلی است و همیشه افراد زیادی را سرگرم می‌کند. به همین دلیل هر روز شاهد عرضه بازی‌های جدید در این دسته‌بندی هستیم. بازی‌هایی که ماجراجویی‌هایی جدید به دنبال دارند.

برای بررسی جدیدترین بازی‌های اتومبیل رانی به قسمت «رانندگی: جدید‌ترین‌ها» در همین صفحه سر بزنید تا از داغ‌ترین رقابت‌های دنیا عقب نمانید. 

 

اهمیت دانلود بازی ماشین برای گیمر‌ها

برای دانلود بازی ماشین دلایل زیادی وجود دارد. اگر به دنبال هیجان، لذت ماشین سواری، شرکت در مسابقات بزرگ آنلاین و حتی یک سرگرمی جذاب هستید، دانلود ماشین بازی فکر بسیار خوبی است. البته این همه ماجرا نیست؛ بازی ماشین بازی به دلیل اینکه برای انجام چند کار همزمان طراحی شده است، هماهنگی ذهن و دست‌ها و همچنین مهارت تصمیم‌گیری افراد در لحظات بحرانی را را بهبود می‌بخشد.

 

ماشین بازی برای کودکان، چیزی فراتر از یک بازی

بازی ماشین بازی برای کودکان به دلایل بسیار زیادی جذاب و در عین حال مفید است. سرعت و هیجان بالا، برانگیخته شدن حس رقابت و پیروزی در مسابقات مهم‌ترین دلایلی هستند که یک کودک یا نوجوان را به دانلود بازی ماشین وادار می‌کند. اکثر این بازی‌ها در کنار تجربه لذت بخشی که از ماشین سواری به آن‌ها می‌دهد، بسیار مفید هم هستند. 

یکی از مفید‌ترین تاثیرات این بازی‌ها برای کودکان، بهبود عملکرد ذهن و بالا بردن دقت و یادگیری استراتژیک است. آن‌ها برای پیروزی در رقابت‌های مختلف باید تمرکز کنند و دقت زیادی داشته باشند؛ از طرفی انجام این بازی‌ها باعث تقویت حس اعتماد به نفس در آن‌ها می‌شود و به آن‌ها یاد می‌دهد چگونه برای برنده شدن تلاش کنند. 

 

نفوذ بازی ماشین سواری در ژانر‌های مختلف

محبوبیت بازی‌ ماشینی آنقدر بالا است که ما هر روز شاهد توجه ویژه‌ بازی‌های ژانر‌های دیگر، مخصوصا ژانر اکشن به آن‌ها هستیم. ماشین‌ها حتی به بازی‌های بتل رویال که سبک شوتر و تیرازی‌ هستند راه پیدا کرده‌اند و جزء مهم‌ترین وسایل موجود در بازی به حساب می‌آیند. این نشان‌دهنده اهمیت بالا و محبوبیت زیاد ماشین سواری در بین گیمر‌ها است. 

با این‌حال حتما شنیده‌اید که می‌گویند هیچ‌جایی بهتر از خانه خودمان نمی‌شود. در مورد بازی ماشین سواری هم همین است. خانه این بازی‌ها دسته‌بندی مخصوص بازی‌ رانندگی در بازار است که بر اساس معیارهای متفاوتی تفکیک شده‌ است. در بین این دسته‌ها جست‌وجو کنید و ماشین‌های جذاب را بیش از این منتظر نگذارید. 

 

مهم‌ترین نکات برای دانلود ماشین بازی

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های گیمرها برای دانلود بازی، اطمینان از سلامت و امنیت بازی است. تمام بازی‌های این صفحه و همچنین بازی‌های دیگر در بازار از نظر سلامت و امنیت تست شده‌اند. سپر امنیتی بازار به طور مداوم فعال است و تمام برنامه‌ها را بررسی می‌کند و جای هیچ شکی در امنیت بازی‌ها باقی نمی‌گذارد.

از آنجایی که بسیاری از این بازی‌ها حجم بالایی دارند، ممکن است دغدغه‌ دانلود آن‌ها را داشته باشید و نگران از دست رفتن ترافیک اینترنت خود باشید. اما اینجا جای هیچ‌‌گونه نگرانی‌ برای دانلود بازی ماشین مورد علاقه‌تان وجود ندارد؛ چون دانلود از بازار با ترافیک نیم‌بها حساب می‌شود. یعنی اگر یک بازی ۱ گیگ حجم داشته باشد، فقط ۵۰۰ مگابایت از حجم بسته اینترنتی شما کم می‌شود. آیا این موضوع جذاب نیست؟!

 

سوالات متداول

چگونه بازی‌‌های ماشین سواری مشابه بازی مورد نظرم را پیدا کنم؟

نام بازی مورد نظر خود را نوار جست‌وجو بالای صفحه بنویسید و به صفحه بازی بروید. در انتهای این صفحه قسمت «برنامه‌های مشابه» را بررسی کنید. 

آیا بازی‌های ماشین سواری در بازار به‌روز هستند؟

بله، تمامی بازی‌های موجود در برنامه بازار جدیدترین نسخه‌های موجود هستند و در اسرع وقت بعد از لانچ نسخه جدید، بروزرسانی می‌شوند.