تاکسیدو

تاکسیدو

نسخه ۱۵۴
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰۰
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۹۳
مگابایت
حجم
انتخاب بازار
بازی‌های انتخاب بازار

تاکسیدو جدیدترین محصول سازنده های موتوری و هی تاکسی و آخر همه بازی های تاکسیه.
تو این بازی باید مسافر سوار کنید و به مقصد برسونید. اگه دوست داشتید و به پستتون خورد میتونید مسافر دربست سوار کنید و پول بیشتری بگیرید.


هر چی ماشین بهتری داشته باشید، مسافرها پول بیشتری میدن. هر چی هم به ماشینتون برسید، باز میتونید پول بیشتری از مسافرها بگیرید. مثلا خوشبوکننده واسه ماشینتون بخرید یا ضبطتون رو بهتر کنید.


در حین مسافرکشی، حواستون به ماموریت ها هم باشه. چون با انجام ماموریت ها، هم پول گیرتون میاد، هم سطحتون تو بازی بالا میره و هر چی سطح بالاتری داشته باشید، مسافرهای بیشتری تو بازی میبینید.


ضمنا اگه از یه ماشین خسته شدید، میتونید تو روزنامه آگهی کنید و بفروشیدش. خودتون هم میتونید ماشین کارکرده از تو روزنامه پیدا کنید و بخرید. ولی مواظب "افراد سودجو" باشید که کلاه سرتون نره.


حواستون به ماشیناتون باشه. اگه بهشون خوب برسید، سواری خوبی بهتون میدن. وگرنه ممکنه تو راه بذارنتون. مدام آب و روغنشو چک کنید. از رو دست اندازها با سرعت کم رد شید. خلاف هم نکنید. چون پلیس حواسش به همه چی هست.


اگه فکر میکنید قیمت ماشینا بالاس، میتونید ماشین ثبت نامی بخرید که یه مقداری ارزون تره. ولی تحویلش زمان میبره. 


راستی هر کس تو بازی یه شماره موبایل داره که اگه بده دوستاش از توی بازی اون شماره رو بگیرن، جایزه میگیره. هر چی دوستای بیشتری شماره شما رو بگیرن جایزه های بهتری میگیرید. جایزه آخرمون یه ماشین استثناییه!

مسافر کشی خوش بگذره.

 

 

 

 

تاکسیدو، تاکسی دو، تاکسی 2

taxido, taxi do, taxi 2

در رسانه‌ها

بررسی بازی تاکسیدو؛ روایتی متفاوت از هی تاکسی

بازی های Glim Games را معمولا با پرداخت مناسب به فرهنگ ایرانی می شناسیم. «تاکسیدو» نشان داد که به شناسنامه عناوین آن ها باید تاکسیرانی را هم اضافه کنیم. بعد از دو قسمت موتوری و هی تاکسی، تاکسیدو همانند این عناوین نقش مسافرکشی را به شما می دهد و باید با رساندن مسافرین به مقصدی که می خواهند پولی به جیب بزنید.

بزن به جاده و مسافرکشی کن!

بازی های دیجیتال به ما این امکان را می دهند که به کمک آنها قدرت تخیل خود را گسترش داده و نقش های مختلفی را در دنیای خیالی امتحان کنیم. بازی ای که قصد داریم به شما معرفی کنیم از سری بازی های اتومبیل رانی است و تفاوت آن با سایر گیم ها این است که این بار می توانید با تاکسیدو در نقش یک راننده تاکسی قرار بگیرید، در قبال جابه جا کردن مسافرها پول دریافت کنید و به کمک درآمدی که به دست می آورید ماشین خود را ارتقا دهید.

مسافرکشی مشتی - تاکسیدو زیر ذره بین

همانطور که بیان شد بازی تاکسیدو جز بازی های اتومبیل رانی است اما این بار با سبک و صیاقی متفاوت. شما در این بازی نقش یک راننده ی تاکسی مسافرکش را ایفا می کنید که باید ماموریت های محول شده را تا پایان مسیرانجام دهد. این بازی دو بعدی بدلیل گرافیک مناسب وافکت های صوتی و روند پیچیده ی خود،می تواند محبوبیت زیادی بین گیمرهای ایرانی داشته باشد. با ذره بین همراه شوید تا این بازی جذاب را بررسی کنیم.

logo-enamad logo-samandehi