Traffic Racer

Traffic Racer

نسخه ۳.۳
۲۰۰
هزار
نصب فعال
رانندگی
دسته
۵۹
مگابایت
حجم

در ترافیک و اتوبان رانندگی کن، امتیاز کسب کن و با امتیازهای کسب‌ شده ماشین‌های جدید بخر یا ماشین‌های خود را ارتقا بده.

تلاش کن تا در صدر جدول رده‌بندی قرار بگیری.

ویژگی‌ها:

- گرافیک جذاب ۳ بعدی

- کنترل ماشین شبیه به واقعیت

- بیش از ۳۵ ماشین

- ۵ محیط بازی

- ۵ حالت بازی مختلف

- جدول رده‌بندی

- و...

در رسانه‌ها

معرفی بازی موبایل Traffic Racer: ویراژ و هیجان در اتوبان

صدای بوق اتومبیل‌ها، نوربالا چراغ خودروهایی که از روبه‌رو می‌آیند و ویراژ بین خطوط اتوبان‌ و تلاش برای کسب امتیاز بیشتر، همه و همه از شاخصه‌های بازی Traffic Racer است. معرفی این بازی زیبا در زومجی را از دست ندهید.

معرفی بازی موبایل Traffic Racer

معرفی و بررسی بازی موبایل Traffic Racer

حرفه ای رانندگی کن - معرفی بازی Traffic Racer

اگر از طرفداران بازی های سرعت و رالی هستید و میخواهید در دستگاه اندرویدی خود یک بازی با گرافیک بالا داشته باشید که افکتهای صوتی و تصویری آن و همچنین قابلیت های بازی شما را در هر جا سرگرم کند، پیشنهاد ذره بین به شما بازی “Traffic Racer” است. با ذره بین همراه باشید

Traffic Racer– یک بازی ماشین سواری فوق العاده

بازی Traffic Racer به فارسی (مسابقه ترافیک) بازی، بسیار زیبا و هیجان انگیز در سبک بازی های ماشین سواری و مسابقه ای برای سیستم عامل های همراه می باشد که شما را به کنترل اتومبیل های مختلف در مکان هایی متنوع و پر از ترافیک دعوت می نماید! شما در انواع بزرگراه ها به رانندگی ماشین ها مشغول می شوید و با پشت سر گذاشتن مرحله های مختلف ماشین های جدید را باز می کنید و با کارهای مختلف به ارتقای اتومبیل خودتان می پردازید! شما می توانید به دو روش و حالت مختلف به کنترل ماشین ها بپردازید: یکی از طریق دکمه های لمسی موجود در صفحه ی نمایش، دیگری از طریق شتابسنج! شما می توانید با لمس کردن دکمه ی گاز موجود در سمت راست صفحه ی نمایش سرعت را افزایش دهید و یا با دکمه ی ترمز سمت چپ سرعت را بکاهید!

با Traffic Racer در جاده‌های پر ترافیک راننده کنید!

در این بازی چند حالت وجود دارد که یکی از آن‌ها مربوط به رانندگی آزاد است و شما هر جور که بخواهید می‌توانید رانندگی کنید و انتخاب دیگر مربوط به رانندگی در خیابان یک طرفه و دیگری مربوط به رانندگی در خیابان دو طرفه می‌شود و حالتی نیز وجود دارد که در آن موضوع زمان برای شما اهمیت پیدا خواهد کرد و می‌بایست در طول مدت خاصی به محل مورد نظر برسید.

چالش نفس گیر ریسینگ

مسابقه رانندگی در ترافیک، هیجان انگیز به نظر می رسد. این هیجان را بازی نام آشنای Traffic Racer به شما هدیه می کند. این بازی با گرافیک فوق العاده و گیم پلی متفاوت و دقیق، احساس خوب رانندگی در جاده های متنوع را به شما القا می کند. Traffic Racer در میان بازی های رانندگی یک بازی پرطرفدار با بیش از یک میلیون گیمر است. این بازی در نوع مسابقات رانندگی در ترافیک بسیار حرفه ای طراحی شده است و تعداد بالای دانلود آن گواه این مدعا است. پس اگر خود را برای یک مسابقه شگفت انگیز آماده کرده اید با نقد و بررسی این بازی در ذره بین همراه باشید

logo-enamad logo-samandehi