Bike Race Free - Top Motorcycle Racing Games

Bike Race Free - Top Motorcycle Racing Games

نسخه ۷.۸.۰
۲۰
هزار
نصب فعال
رانندگی
دسته
۳۲
مگابایت
حجم

موتور خود را در مسیر‌های بازی دارای پرش‌ها و حلقه‌ها برانید.


در این بازی ساده بر مبنای فیزیک، گوشی خود را بچرخانید تا موتور را متعادل نگه دارید و از لمس صفحه برای شتاب دادن و ترمز استفاده کنید.


ویژگی‌ها:
- بازی چند نفره
- کنترل ساده
- ستاره بگیرید تا مراحل تازه باز شوند
- ۸ دنیای اعتیاد‌آور
- ۶۴ میدان بازی چالش‌بر‌انگیز

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر

در رسانه‌ها

سرعت و هیجان با موتورسواری

شاید در تلویزیون و یا ویدیوهای اینترنتی افراد زیادی را دیده باشید که با موتورسیکلت به انجام حرکات نمایشی پرداخته و صحنه های خارق العاده ای خلق می کنند. هیجان انجام دادن این کار آنقدری زیاد هست که حتما شما هم دوست دارید حداقل برای یک بار هم که شده طعم آن را بچشید. بازی Bike Race که در این پست می خواهیم به بررسی آن بپردازیم، تجربه این سرگرمی مهیج را در یک محیط مجازی برای شما فراهم می کند. در این بازی با موتورسیکلتی که در اختیارتان گذاشته می شود می توانید در مسیرهای مختلفی حرکت کرده و به انجام حرکات آکروباتیک بپردازید. برای آشنایی بیشتر با این بازی در ادامه با ذره بین همراه باشید.

معرفی بازی موبایل Bike Race؛ موتور سواری هیجان‌انگیز

Bike Race را می‌توان یکی از بهترین بازی‌های موجود در این سبک دانست که با بهره بردن از قابلیت‌های اجتماعی خوب می‌تواند تا مدت‌ها شما را سرگرم کند. اگر به موتورسواری و بدل‌کاری علاقه دارید و یا از قوانین فیزیک لذت می‌برید این بازی گزینه خوبی برای شما محسوب می‌شود.

موتور‌سواری با ارباب حلقه‌ها

خوره‌های بازی، Bike Race را در دسته بازی‌های اعتیادآور قرار داده‌اند. یک بازی موتور‌سواری با حرکات آکروباتیک. در دنیای واقعی این کار برای هر کسی امکان‌پذیر نیست ولی با "Bike Race" در دنیای مجازی می‌توانیم در حین موتورسواری حرکات آکروباتیک انجام دهیم.

موتورسواری و خطر را دو نفره تجربه کنید!

اگر عشق موتورسواری هستید به دنبال یک بازی پرهیجان و در عین حال ساده با مراحل زیاد هستید که بتواند مدت ها شما را سرگرم کند مطمئناً به یکی از بهترین گزینه هایی که خواهید داشت Bike Race است، می توانید چند دقیقه یا چند ساعت بازی کنید و با دوستانتان رقابت داشته باشید.

logo-enamad logo-samandehi