Dr. Driving

Dr. Driving

نسخه ۱.۵۶
۵۰۰
هزار
نصب فعال
رانندگی
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

New! Dr. Driving 2 is released!

Dr. Driving drives you crazy!

Burn up the street with the fastest and most visually stunning driving game.
Sign in with your Google account to play online multiplayer.
You can get free gold when you finish mission before opponent in multiplayer (Max 1,000 Gold).

SUD Inc.

در رسانه‌ها

رانندگی در شهر - Dr. Driving زیر ذره بین

بازی های رانندگی همیشه طرفداران زیادی داشته و مورد توجه افراد بسیاری واقع می شوند. اما توسعه دهندگان برای اینکه بتوانند ساخته خود را در میان انبوهی از بازی های حرفه ای رانندگی مطرح کنند باید ایده های جدیدی به کار ببرند. بازی Dr. Driving در زمان انتشارش توانست با استفاده از ایده های خلاقانه، نام خود را بر سر زبان ها بیندازد و مشاهده می کنیم که هنوز هم این بازی می تواند بسیار هیجان انگیز و سرگرم کننده باشد. در ادامه برای بررسی دقیق تر این بازی با ذره بین همراه باشید.

معرفی بازی بامزه دکتر رانندگی! (Dr.Driving)

یک اپلیکیشن رانندگی بامزه! Dr.Driving به شما کمک می‌کند رانندگی یاد بگیرید. نسخه‌ی اندرویدی این اپلیکیشن در آپریل ۲۰۱۶ آپدیت شده است که منجر به ارائه‌ی ورژن ۱.۴۸ آن برای این سیستم عامل شد. اما آخرین بروز رسانی نسخه‌ی آی‌او‌اس آن در اکتبر ۲۰۱۵ با ارائه‌ی نسخه‌ی ۱.۱۵ اپلیکیشن انجام شده است. در این بررسی آخرین ورژن آی‌او‌اس این بازی نقد و تحلیل شده است.

بررسی بازی Dr.Driving: ماشین سواری در حالت‌های مختلف!

در Dr.Driving شما حق شکستن همه قوانین راهنمایی و رانندگی را دارید؛ فقط حواستان باشد که ماشین‌تان به جایی برخورد نکند؛ چراکه با کوچک‌ترین برخورد ماشین گواهینامه شما توقیف شده و ماشین منتقل می‌شود به پارکینگ جهت اعمال قانون! زمان و سوخت نیز دو پارمتر مهمی هستند که باید توجه ویژه‌ای به آن‌ها داشته باشید.

ویراژ در ترافیک سنگین شهر در بازی Dr. Driving

لایی کشی و ویراژ دادن در ترافیک، کار خطرناکی است که در دنیای واقعی نتیجه ای جز یک قبض جریمه سنگین و انتقال خودرو به پارکینگ ندارد. خوشبختانه در بازی ها خبری از قبوض جریمه و ابطال گواهینامه نیست، بنابراین می توانید هر کاری که حسرت انجامش با ماشین به دلتان مانده را در آنها انجام دهید. Dr. Driving کنترل یک ماشین را در شهری پر ترافیک به دستانتان سپرده تا با اتکا بر مهارت های رانندگی خود از شلوغی بی امان شهر فرار کنید.

معرفی بازی موبایل Dr. Driving

معرفی و بررسی بازی موبایل Dr. Driving

logo-enamad logo-samandehi