Racing Fever: Moto

Racing Fever: Moto

نسخهٔ ۱.۹۸.۰
نصب +۳ میلیون
دسته‌بندی رانندگی
حجم ۱۱۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۶ اسفند ۱۴۰۲
Racing Fever: Moto

Racing Fever: Moto

Gameguru Advertisement FZC
نسخهٔ ۱.۹۸.۰
نصب +۳ میلیون
دسته‌بندی رانندگی
حجم ۱۱۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۶ اسفند ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی Racing Fever: Moto تجربه‌ی موتورسواری در اوج سرعت و هیجان

چقدر به بازی‌های هیجان‌انگیز علاقه داری؟ دوست داری مانوردادن با موتورسیکلت‌های حرفه‌ای و پرسرعت را وسط خیابان تجربه کنی؟ هرچند به ‌خاطر قوانین راهنمایی رانندگی و البته حفظ سلامت خودت، نباید ‌دنبال چنین هیجانی در دنیای واقعی باشی! اما گاهی می‌توانی با یک بازی ساده‌ی اندرویدی روی موبایل، این هیجان و سرعت را به‌خوبی احساس کنی.

بازی Racing Fever: Moto جزو همین بازی‌های پرماجرا و باحال است. یک بازی که ساعت‌ها سرگرمت می‌کند و با اجرای آن می‌توانی آدرنالین خونت را به حداکثر مقدار خودش برسانی!

در بازی Racing Fever: Moto چه می‌گذرد؟

خیلی‌ها هستند که موتور را با آن سرعت و ویراژدادن‌ها به ماشین ترجیح می‌دهند. شاید تو هم جزو کسانی باشی که پوسترهای مختلف موتور را روی دیوار اتاقت می‌چسبانی و از تصور سواری با آن‌ها به وجد می‌آیی. اگر این‌طور هست، احتمالا تو هم از عاشقان موتور هستی و قطعا بعد نصب بازی Racing Fever: Moto حسابی از آن لذت می‌بری.

در بازی چالشی Racing Fever: Moto تو به یک موتورسوار حرفه‌ای مسابقه تبدیل می‌شوی و می‌توانی هیجان را با همه وجود احساس کنی. در بازی ریسینگ فور امکان انتخاب موتورسیکلت‌های مختلف با توان و قدرت‌های متفاوت وجود دارد.

هر موتورسیکلت ظاهر و ویژگی‌های فنی متفاوتی دارد. اگر می‌خواهی موتور موردعلاقه‌ی خودت را انتخاب کنی، باید مراحل مختلف بازی را با موفقیت پشت سر بگذاری تا پول کافی به دست بیاوری. پس از آن می‌توانی بین 16 موتورسیکلت مختلف بازی، هرکدام را که دوست داری و پولت به آن می‌رسد، بخری و موتورسواری با آن را امتحان کنی.

خب البته که در بازی Racing Fever: Moto هم باید مثل دنیای واقعی دنبال یک لقمه نان حلال باشی تا بتوانی موتور بهتری برای خودت دست‌وپا کنی! البته بین خودمان باشد که با دریافت بازی racing fever نسخه‌ی مود شده، می‌توانی محدودیت‌های بازی رو دور بزنی و از پول بی‌نهایت این نسخه هم نهایت لذت را ببری!

با این حال ما در بازار استفاده از این بازی‌ها را توصیه نمی‌کنیم؛ چراکه ممکن است به گوشی آسیب وارد شود و از طرفی هم این کار شاید لذت اصلی بازی را از بین ببرد.

گرافیک حرفه‌ای و جزییات کافی Racing Fever برای عاشقان موتور

در این بازی به ‌خوبی به جزئیات گرافیکی موتورسیکلت‌ها دقت شده و هر موتور به ظرافت‌ها و ظاهر واقعی خودش شباهت فراوانی دارد. از رنگ‌ها گرفته تا چرخ‌ها، صندلی، فرمان، چراغ‌ها و... همه‌وهمه در موتورها بهترین حالت خودشان را دارند.

البته تفاوت بین موتورهای مختلف این بازی فقط محدود به ظاهر آن‌ها نیست. در اصل موتورها از نظر عملکرد تخصصی، قدرت موتور، شتاب، سرعت و... نیز با هم تفاوت دارند. برای مثال بعضی موتورها سرعتی هستند و بعضی دیگر در پیچ تعادل بهتری دارند.

بنابراین یادت باشد که انتخاب صحیح موتورها از نظر کارایی هم باعث می‌شود برنده شوی و اسمت همیشه صدر جدول قرار بگیرد.

تجربه‌ی حس واقعی موتورسواری با زاویه‌ی دوربین

بازی Racing Fever: Moto تمرکز بسیاری روی تجربه‌ی حس واقعی موتورسواری دارد. طراحان و سازندگان بازی در نهایت بعد از کلی بررسی به این نتیجه رسیدند که با کمک 4 زاویه‌ی دوربین مختلف، می‌توانند حس واقعی موتورسواری را به کاربران انتقال دهند.

در این بازی می‌توانی بین 4 زاویه‌ی مختلف دوربین، هرکدام را که بیشترین حس و هیجان را به تو منتقل می‌کند، انتخاب کنی. این زاویه‌‌های دوربین یکی روی باک، یکی از نگاه راننده، یکی از پشت موتور و دیگری از فاصله‌ی بیشتری در نظر گرفته شده‌اند. بنابراین می‌توانی زوایای مختلف دوربین را بررسی کنی و ببینی کدام یک حس هیجان و تسلط بیشتری برایت دارد.

البته القای حس واقعی موتورسواری فقط محدود به 4 زاویه‌ی مختلف دوربین نیست؛ بلکه این بازی جذاب، 4 حالت مختلف کنترل موتورسیکلت را نیز در اختیارت قرار می‌دهد.

اگر دوست داری از سنسورهای حرکتی گوشی استفاده کنی تا حس نشستن پشت موتور برایت واقعی‌تر باشد، این بازی درست برای توست. چراکه بازی Racing Fever: Moto همین امکان را در اختیارت قرار می‌دهد تا بتوانی هر حالتی را که ترجیح می‌دهی، انتخاب کنی و از تجربه‌ی سواری‌ات لذت ببری. برای تغییر شیوه‌ی کنترل موتور کافی است به بخش تنظیمات بروی و حالت کنترل بازی را تغییر دهی.

با گروه‌های گنگستر مبارزه کن

بازی فقط یک موتورسواری ساده و گشتن در خیابان‌های مختلف نیست. در این رقابت موتوری 4 گروه‌ی گنگستر مختلف و ده‌ها مرحله‌ی هیجان‌انگیز وجود دارد. پس تو باید با گروه‌های مختلف گنگستر مبارزه کنی و آن‌ها را شکست دهی!

مراحل بازی بسیار متنوع هستند و به لطف چالش‌های مختلف حس خستگی و کسالت نخواهی داشت. هر بار که وارد محیط بازی می‌شوی، ماموریت جدیدی پیش رویت قرار دارد که با وجود آن باید به شکلی جدید مهارت‌هایت را به چالش بکشی.

فصل‌ها و رقابت‌های مختلف دوره‌ای

خبر خوب آن که بازی Racing Fever: Moto به‌صورت دوره‌ای آپدیت می‌شود. البته وقتی که این بازی باحال را از بازار دریافت کرده باشی، می‌توانی به‌راحتی آپدیت آن را هم انجام بدی. در آپدیت‌های دوره‌ای، فصل‌های جدیدی به بازی اضافه می‌شوند.

می‌توانی در مراحل جدید و دوره‌ای شرکت کنی و با چالش‌ها و رقابت‌های جدید توانایی خودت را محک بزنی. این فصل‌های دوره‌ای جوایز مختلفی هم دارند. خیلی از کاربران برای کسب جوایز با بازیکنان دیگر رقابت می‌کنند. اگر تو هم از چنین رقابت‌هایی لذت می‌بری، گوش‌به‌زنگ این چالش‌ها باش و سعی کن پیروز میدان مسابقه باشی.

 قانون‌شکنی بی‌حدومرز در موتورسواری

خب کمی هم قانون‌شکنی بد نیست. البته فقط در دنیای بازی! اگر گاهی حال‌وحوصله‌ی گذراندن مراحل مختلف را نداری، می‌توانی سراغ قسمتی از بازی بروی که برد و باخت و رقابت خاصی ندارد. در بخش بدون پایان بازی باید با سرعت از دست پلیس‌ها فرار کنی!

در این حالت باید رکورد خودت را بزنی. می‌توانی رکوردت را در سطح جهانی با بازیکنان دیگر مقایسه‌ی کنی و ببینی نسبت به سایر کاربران این بازی در چه رده‌ای قرار داری! این حالت بازی برای مواقع بی‌حوصلگی حسابی جان می‌دهد و می‌توانی با تمرکز روی آن رکورد خوبی داشته باشی.

شخصی‌سازی حالت بازی ریسینگ فور

شخصی‌سازی حالت بازی از مهم‌ترین مزایای Racing Fever: Moto به حساب می‌آید. در اصل تو می‌توانی بر اساس علاقه، حالت روز یا شب، هوای بارانی، صاف یا ابری یا در جاده‌های مختلف مسابقه دهی و شاخ رقبا را بشکنی.

برای این کار باید سری به بخش بازی خصوصی یا همان Private Game بزنی. در این بخش می‌توانی قوانین بازی را خودت تعیین کنی. یعنی حتی تعداد پلیس‌های بازی را هم خودت مشخص می‌کنی! می‌توانی تعداد پلیس‌ها رو افزایش دهی و خودت را به چالش‌های سختی بکشی یا اینکه تعداد آن‌ها را کاهش دهی و از آرامش بازی و سرعت مطلق لذت ببری.

خلاصه که در اینجا دنیا را خودت طراحی می‌کنی و تعیین همه‌ی قوانین و شرایط بازی با توست. کاش دنیای واقعی هم همینطور بود!

چالش‌های روزانه‌ی را از دست ندید

بازی Racing Fever انواع چالش‌های روزانه را در اختیار کاربران خودش قرار می‌دهد. این یعنی می‌توانی با شرکت در این چالش‌های روزانه، حسابی پول و امتیاز به دست بیاری و موتورهای جدید بخری! چالش‌های روزانه هر 24 ساعت یک بار تغییر می‌کنند و به نوعی جذابیت و تازگی بازی را افزایش می‌دهند. اگر از این چالش‌ها خوشت می‌آید، حواست به زمان باشد تا چالش‌ها را از دست ندهی.

راحتی نصب و اجرای بازی

این بازی به‌راحتی نصب شده و حجم چندان زیادی از حافظه‌ی گوشی اشغال نخواهد کرد. همچنین اجرای آن نیازی به روت یا کار خاصی ندارد. پس می‌توانی همین الان به سرعت این بازی رو از کافه بازار دریافت و نصب کنی. این بازی هیجان بسیاری دارد، بنابراین مواظب باش همه‌ی وقتت را نگیرد.

اگر این بازی را تجربه کرده‌ای، نظرت را درباره‌ی آن با سایر مخاطبان بازار درمیان بگذار.

سوالات متداول

Racing Fever برای چه‌ی گروه‌ی سنی مناسب است؟

این بازی برای هر گروه‌ی سنی مناسب است.

آیا Racing Fever برای گوشی‌های میان‌رده‌ی مناسب است؟

بله، این بازی روی گوشی‌های میان‌رده‌ی نیز به‌خوبی اجرا می‌شود.

حجم بازی چقدر است؟

بازی ریسینگ فیور 110 مگابایت حجم دارد.
​​​​​​​

این بازی به چه‌ی نسخه‌ای از اندروید نیاز دارد؟

این بازی روی نسخه‌ی 4.4 اندروید به بالا قابل اجرا است.
نظرات کاربران - ۸،۵۷۸ رأی
۴.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
matin
matin
۱۴۰۱/۰۷/۰۵
خوبه ولی گرافیکش یکم ضعیفه و ایرادات جزئی داره
ایمان تاجی
ایمان تاجی
۱۴۰۲/۱۲/۲۳
خیلی خیلی خوب و سر گرم کننده
محمد
محمد
۱۴۰۲/۱۲/۱۹
عالی