Temple Run 2

Temple Run 2

نسخه ۱.۶۳.۰
۵۰۰
هزار
نصب فعال
امتیازی
دسته
۷۱
مگابایت
حجم

با میلیون‌ها دانلود، Temple Run بازی‌های موبایلی را متحول کرد.

با دویدن، پریدن و لیز خوردن در نسخهٔ دوم این بازی، هیجان را تجربه کنید.

از میان صخره‌های خطرناک، زیپ‌لاین، معادن و جنگل راه خود را برای فرار از بت طلسم شده پیدا کنید.

ویژگی‌ها:

- طراحی گرافیکی زیبا و جذاب

- طراحی محیط خیره‌کننده

- امکان ارتقا

- قدرت‌های منحصر به فرد برای هر کاراکتر

- و...

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر

در رسانه‌ها

با 5 تا از بهترین بازی‌های امتیازی آشنا شوید

از گیم‌هایی با فضای جادویی و سورئال خوش‌تان می‌آید و به‌دنبال یک بازی امتیازی جذاب هستید؟ در نتیجه حتما Temple Run 2 را نصب کنید.

فرار از معبد ۲ (Temple Run 2)

اگر از طرفداران بازی‌های Temple Run هستید، ‌خبر خوبی برای شما داریم! همین امروز یعنی در تاریخ ۳ ژانویه ۲۰۱۶ شرکت Imangi Studios ، نسخه‌ی جدیدی از بازی به نام Frozen Shadows را منتشر کرده است.

گریزی بی پایان – معرفی بازی Temple Run2

بازی فرار از معبد که برای اکثر کاربران نام آشناست این بار نسخه ی دوم بازی خود را با ارتقاء گرافیکی و افزودن عامل های خارجی در متن بازی و.. برای تمامی پلتفرم های آی او اس، اندروید، ویندوز فون ارئه داده است . در این بازی شما با ربودن یکی از مجسمه های معبد، نگهبان که یک هیولای بزرگ است را خشمگین میکنید و با فرار از مسیر های موجود، برای حفظ جان خود تلاش میکنید و در راه با موانع گوناگون نیز مواجه خواهید شد. شما در یک مسیر بی انتها با عبور از موانع مختلف و کنترل توسط حرکت گوشی و جهت دهی های لمسی، میتوانید امتیازات بیشتری را دریافت کنید و بوسیله ی آنها امکانات جدیدی را برای خود فراهم سازید.

بدوید و از موانع عبور کنید

با Temple run 2 وارد معبد ممنوعه خواهید شد. معبدی که نگهبانانش حضور غریبه ها را تحمل نمی کنند. پس تا جان در بدن دارید سریع بدوید

زوم‌اپ: Temple Run 2، فرار تا بی نهایت!

Temple Run 2 نسخه‌ی دوم بازی بسیار محبوبی است که اکثر کسانی که از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند، تجربه‌ی بازی کردن با آن را داشته‌اند. این نسخه از بازی، شامل بهبودهای گرافیکی، امکانات بیشتر و در نهایت یک ترشح‌کننده‌ی آدرنالین به تمام معنی است!

logo-enamad logo-samandehi