slither.io

slither.io

نسخه ۱.۶
۲۰۰
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۱۷
مگابایت
حجم

با سایر رقبا به صورت آنلاین مبارزه کنید.

اگر سر مار به مارهای دیگر برخورد کند، مار شما منفجر خواهد شد و بازی به اتمام می‌رسد. اما اگر سایر مارها با بدن مار شما برخورد کنند، آن مارها منفجر خواهند شد و شما باقی‌مانده آن‌ها را می‌بلعید!

حتی با یک مار کوچک هم می‌توانید برنده این بازی باشید.

در رسانه‌ها

معرفی بازی Slither.io؛ بزرگترین مار دنیا شوید

Slither.io یک قانون بیشتر ندارد: بخور تا خورده نشوی! با توجه به این موضوع، شما کنترل بچه ماری را در یک نقشه شلوغ در دست می گیرید. حالا باید از دست مارهای بزرگتر فرار کنید، و هر طعمه کوچکتر از خودتان را ببلعید.

معرفی بازی موبایل Slither.io

بازی موبایل Slither.io توسط شرکت Lowtech Studios و برای پلتفرم‌های اندروید و iOS ساخته شده است. خوشبختانه Slither.io از طریق وب‌سایت سازنده نیز قابل بازی است. هدف اصلی در این بازی چیزی نیست جز کسب رکورد بیشتر. در این بازی شما کنترل موجودی شبیه مار (به دلیل داشتن چشم و خزیدن شباهت بیشتری به مار دارد تا کرم) را بر عهده دارید. مار تحت کنترل شما در یک نقشه تقریبا وسیع در کنار تعداد دیگری مار رها می‌شود. نقشه بازی مملو از گوی‌های نورانی و رنگارنگی است که شما باید آن‌ها را نوش‌جان کنید.

بررسی بازی اسلیتر (Slither.io)؛ تجربه‌ای متفاوت از بازی اسنیک!

بازی اسنیک را می‌توان یکی از خاطره‌ انگیزترین بازی‌های ساخته شده تاکنون دانست. مطمئنا ایده قرار گرفته در پشت این بازی بسیار ساده و ابتدایی است اما همین ایده ساده موجب شده تاکنون صدها نسخه متفاوت از این بازی ساخته و عرضه شود که در تمامی آن‌ها گیم‌پلی مشابه‌ای را شاهد هستیم.

logo-enamad logo-samandehi