Angry Birds Rio

Angry Birds Rio

نسخه ۲.۶.۱۳
۲۰۰
هزار
نصب فعال
امتیازی
دسته
۴۸
مگابایت
حجم

جذابترین ماجراجوئی پرندگان ادامه دارد!

اگر پرنده محبوب همگان در قفس شود و به ریو منتقل شود چه اتفاقی خواهد افتاد؟ پرندگان خشمگین خواهند شد!

در این نسخه، پرندگان اصلی دزدیده می‌شوند و به شهر جادویی ریودژانیرو منتقل می‌شوند. اما در آنجا از دست زندان‌بانان خود فرار می‌کنند و به نجات دوستان خود مشغول می‌شوند...

ویژگی‌ها:
- ۶ اپیسد با ۱۶۵ مرحله جذاب
- به‌دست‌آوردنی‌های کاملاً جدید
- میوه‌های ویژه‌ی پنهان - تمامی آنها را بیابید!

منتظر اپیسدهای جدید در طول سال ۲۰۱۱ باشید!

در رسانه‌ها

پرندگان خشمگین در ریو - Angry Birds Rio زیر ذره بین

پس از انتشار بازی انگری بردز رفته رفته این بازی به یکی از مشهورترین بازی های دنیا تبدیل شد تا جایی که امروزه کمتر کسی را می شناسیم که نام این بازی را نشنیده باشد. از همین رو استدیو سازنده آن یعنی Rovio به فکر ساخت نمونه های بیشتر و متفاوت تری نسبت به نسخه اصلی پرندگان خشمگین افتاد. در هر کدام از نسخه های انگری بردز با المان های جدیدتری رو به رو خواهید شد و همین امر موجب شده تا همه نمونه های پرندگان خشمگین با استقبال گیمیرها مواجه شود. در این پست به بررسی Angry Birds Rio خواهیم پرداخت که بدون شک می تواند هواداران پرندگان خشمگین را همچنان راضی نگه دارد. در ادامه برای بررسی این نسخه از انگری بردز با ذره بین همراه باشید.

معرفی و بررسی بازی پرندگان خشمگین

Angry Birds بازی جالبی که خیلی زود به شهرت جهانی رسید. این بازی اولین بار در دسامبر ۲۰۰۹ و توسط شرکت Rovio Mobile فقط برای پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم عامل‌های iOS و Maemo به بازار عرضه شد. بعد از اینکه این بازی با استقبال گسترده‌ی مردم مواجه شد، صاحبان آن تصمیم گرفتند بازی را برای سایر سیستم عامل‌ها نیز تولید کنند و از این رو اکنون Angry Birds را می‌توان بر روی سیستم عامل‌های Android، Symbian، Windows phone و BlackBerry نیز نصب کرد و از آن لذت برد.

logo-enamad logo-samandehi