LEGO® Juniors Create & Cruise

LEGO® Juniors Create & Cruise

نسخهٔ ۶.۸.۶۰۸۵
نصب +۳ میلیون
دسته‌بندی کودک
حجم ۷۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۱ دی ۱۳۹۷
LEGO® Juniors Create & Cruise

LEGO® Juniors Create & Cruise

LEGO System A/S
نسخهٔ ۶.۸.۶۰۸۵
نصب +۳ میلیون
دسته‌بندی کودک
حجم ۷۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۱ دی ۱۳۹۷
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

با لگوهای دوست‌داشتنی، لذت بازی را تجربه کن

کم‌وبیش همه‌ی با لگوهای پلاستیکی آشنا هستند. اگر به‌ اسباب‌بازی و گیم علاقه‌ داشته باشی، به احتمال زیاد لگو را می‌شناسی یا همین الان این اسباب‌بازی را در خانه داری! اسباب‌بازی‌ لگوها به قدری محبوب بودند که یک کمپانی‌ بازی دانمارکی، تصمیم گرفت از این آجرها و شخصیت‌های رنگی و بامزه، بازی موبایلی طراحی کند. بازی LEGO Juniors Create & Cruise یکی از بهترین و محبوب‌ترین گیم‌های حال حاضر است که دنیای رنگارنگ لگوها را به‌ زیبایی و جذابیت هرچه‌ تمام‌تر به تصویر می‌کشد.

خوبی این بازی این است که هنگام اجرای آن، با کاراکترها و ماشین‌های جورواجوری سروکار خواهی داشت. همین موضوع طرفداران بازی LEGO Juniors را روزبه‌روز بیشتر کرده است، چراکه تنوع این بخش بازی آن را سرگرم‌کننده‌تر از بازی‌های مشابه می‌کند. بازی لگو جونیور توسط کمپانی LEGO System A/S ساخته شده است؛ این کمپانی دانمارکی ابتدا فعالیت خودش را با ساخت اسباب‌بازی‌های آجری که اکثر بچه‌ها با آن‌ها خاطرات خوشی دارند، آغاز کرد و بعد از استقبال زیاد، لگو را در قالب بازی در اختیار بازیکنان بازی‌های موبایلی قرار داد.

در دنیای بازی LEGO Juniors Create & Cruise چه می‌گذرد؟

بازی لگو جونیور به شکلی جذاب و در عین حال ساده برای رده‌ی سنی کودکان ساخته شده است؛ پس طبیعتا محیط و قوانین بازی سطح تقریبا ساده‌ای دارد. به عبارت دیگر در بازی لگو از آن فرازونشیب‌های پیچیده و موانع سخت بازی‌های فکری یا جنگی رده‌ی سنی بزرگسالان خبری نیست.

با این حال نمی‌توان بازی لگو را حوصله‌سربر دانست. این بازی یکی از بازی‌های رایج در سبک بازی‌های ماشینی است که اتفاقات هیجان‌انگیزی برای کودکان زیر سر دارد.

پس از نصب بازی LEGO Juniors Create & Cruise از بازار آن را اجرا کن و به بازی وارد شو. در قدم اول باید کاراکتر ایده‌آلت را بسازی. در این مرحله برای انتخاب ظاهر لگو تا حدودی دستت باز است و با استفاده از آیتم‌هایی مثل لباس، شلوار، کلاه و چهره می‌توانی به آسانی لگوی مدنظرت را سرهم کنی. گفتنی است آیتم‌ شخصیت‌ها و ماشین‌ها با پیشروی بازیکن در بازی به مرور بیشتروبیشتر می‌شوند. به همین دلیل با پیشرفت بازی، آیتم‌های متنوعی در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

در قدم بعدی باید یک ماشین خوش‌ رکاب برای خودت آماده کنی. ماشین‌هایی هم که در این بازی نمایش داده شده، جالب هستند. چندین ماشین با ظاهر مختلف، ماشین مسابقه‌ای، ماشین پلیس، ماشین آتش‌نشانی، ماشین آمبولانس، کامیون و هلی‌کوپتر کنار هم طیف متنوعی از ماشین‌ها را برایت فراهم کرده است. بازی‌کردن با این وسایل نقلیه بسیار مهیج خواهد بود، به طوری که لگو کودکان با سنین مختلف را ساعت‌ها پای این بازی می‌نشاند.

کاراکترهای افسانه‌ای بازی لگو جونیور

با ترکیب لگوها شخصیت‌های هیجان‌انگیزی بساز و از وجود آن‌ها در بازی لذت ببر. کارکترهای بابانوئل، شاهزاده خانم، افسر پلیس، نینجا، بتمن و... از مهم‌ترین و البته محبوب‌ترین شخصیت‌های LEGO Juniors هستند. با انتخاب آن‌ها می‌توانی با شخصیت‌های مختلفی وارد جریان بازی شوی.

این کاراکترها در طول بازی کار خاصی انجام نمی‌دهند و فقط به صورت خودکار سوار بر ماشین هستند. با این اوصاف روی کمک انیمیشن‌ها حساب باز نکن؛ چون این تو هستی که باید بازی را به درستی کنترل کنی و این شخصیت‌ها چندان کمک‌کننده‌ات نیستند.

از قسمت‌های جذاب بازی، امکان جفت‌وجورکردن تکه‌ها با یکدیگر است. به عنوان مثال می‌توانی تکه‌های درهم ریخته‌ی ماشین و کاراکترها را با قراردادن آن‌ها کنار هم سرهم‌بندی کنی و وارد دنیای رنگی و مهیج لگوها شوی.

لگوها را به نقطه‌ی پایان بازی هدایت کن

بعد از انتخاب شخصیت و ماشین به محیط بازی وارد خواهی شد. در صفحه‌ی نمایش بازی چهار دکمه می‌بینی که هر کدام برای انجام کار مشخصی طراحی شده‌اند. به عنوان مثال کلید سمت راست در پایین صفحه، برای گاز ماشین است که از اول بازی تا زمانی که لوگو را به خط پایان بازی می‌رسانی، با آن سروکار داری. کلید بعدی در سمت راست بالای صفحه‌ی نمایش دیده می‌شود؛ این کلید مربوط به متوقف‌کردن بازی است.

دو کلید بعدی که در سمت چپ صفحه بازی قرار گرفته‌اند، به ترتیب برای بوق‌زدن ماشین و ارتباط برقرارکردن با راننده‌ی ماشین در نظر گرفته شده‌اند. با فشاردادن کلید کاراکتر، راننده تنها با دست بلندکردن و گفتن صدای «هه‌هه» به ارتباط خودش با بازیکن اکتفا می‌کند.

خیلی از بازیکنان و منتقدان گفته‌اند سازنده می‌توانست در این بخش بهتر عمل کند و گفتگوهای دیگری هم به این تعامل اضافه کند تا حس‌وحال بهتری به کاربران آن القا کند. شاید در به‌روزرسانی‌های بعدی بازی، این موضوع هم بهبود پیدا کرده باشد.

از جمع‌کردن سکه‌های طلایی در مسیر بازی غافل نباش

همین‌طور که از رانندگی در محیط بازی LEGO Juniors Create & Cruise لذت می‌بری، باید حواست باشد همه‌ی سکه‌های طلایی را که بر سر راهت وجود دارد، جمع کنی و حتی از یک سکه هم غفلت نکنی. قدر این سکه‌ها را زمانی می‌دانی که برای بازکردن آیتم‌های جدید، ناچار هستی تعداد معینی از این سکه‌ها را خرج کنی. اگر به اندازه کافی سکه نداشته باشی، قطعا در مراحل دیگر بازی گیر خواهی کرد.

گرافیک ساده و خوش‌رنگ بازی لگو جونیور

خیلی‌ها می‌گویند کمپانی LEGO System A/S می‌توانست در بخش گرافیک بازی لگو جونیور عملکرد بهتری از خود نشان دهد؛ به عنوان مثال جزئیات کاراکترها، ماشین‌ها و دیگر عواملی که در جریان بازی وجود دارند، آن‌طور که انتظار می‌رود، نیست. توجه نکردن به جزییات، شکل‌ها، رنگ‌ها و... باعث شده فضای بازی جذابیت کافی نداشته باشد. این یکی از نقاط ضعف این بازی به حساب می‌آید.

بنابراین می‌توان گفت در بازی لگو جونیور خبری از گرافیک باکیفیت بازی‌های مشهور نیست. گرچه اگر از نظر کاربران (رده‌ی کودکان) بازی به این موضوع نگاه کنیم، بازی گرافیک خوب و قابل‌قبولی دارد.

این را هم در نظر داشته باشید که از طیف رنگ‌های متنوعی در فضای بازی استفاده شده و همه‌ی رنگ‌ها به خوبی دیده می‌شوند. نکته‌ی جالب‌توجه بازی این است که سازندگان آن، سعی کرده‌اند فضای یکنواخت بازی را تغییر دهند تا حوصله‌سربر نباشد. به همین دلیل در جریان بازی LEGO Juniors Create & Cruise شاهد ریزش برف و باران یا جفت‌وجورکردن موانع در هر مرحله خواهی بود.

صداگذاری کاربرپسند بازی LEGO Juniors Create & Cruise

بعد از گرافیک خوب، مهم‌ترین چیزی که بازیکن جذب آن می‌شود، صداگذاری و افکت‌های صوتی بازی است. در LEGO Juniors بخش‌های مربوط به صدا مثل موسیقی بازی، صداگذاری ماشین‌ها، بوق‌زدن، جمع‌آوری سکه و... به خوبی موردتوجه قرار گرفته است.

میزان واقعی‌بودن این صداها به قدری بالاست که حین بازی حس‌وحال متفاوت و مهیجی به کاربر منتقل می‎‌کند.

ویژگی‌های بازی LEGO Juniors

·       محیط ساده

·       تعداد زیاد مراحل

·       بدون خرید درون برنامه‌ای

·       وسایل نقلیه‌ی متنوع (ماشین مسابقه‌ای، پلیس، آتش‌نشانی و...)

·       کاراکترهای متنوع

·       مناسب برای گروه سنی کودکان (4 تا 7 سال) و بزرگ‌تر

·       صداگذاری و جلوه‌های صوتی مختلف

·       وجود چالش‌ها و موانع مختلف در هر مرحله

·       اضافه‌کردن آیتم‌های جدید به بازی (لباس و ماشین)

بازی لگو جنیور از بهترین بازی‌های موبایلی

اگر دوست داری بازی‌های ساده را تجربه کنی یا به‌عنوان یک مادر، دنبال یک بازی آموزشی هیجان‌انگیز و ماجراجویانه برای کودکت هستی، بازی LEGO Juniors می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای سرگرمی بزرگسالان و کودکان باشد. بازی لگو با مراحل متنوع و آیتم‌های جذابی که دارد، به جز کودکان، توانسته قشر نوجوان و جوان را هم به خود جذب کند. اگر دوست داری بازی دوست‌داشتنی لگو را در گوشی همراه خود داشته باشی، بازی LEGO Juniors را از بازار دریافت و اجرا کن.

در صورتی که بازی لگو جونیور را اجرا کرده‌ای، نظرت را درباره آن با ما درمیان بگذار.

 

سوالات متداول

بازی لگو جنیور مناسب چه رده‌ی سنی است؟

بازی مناسب گروه سنی کودکان بالای 4 سال است.

بازی LEGO Juniors آنلاین است؟

خیر. اجرای بازی به صورت آفلاین است و نیاز به اینترنت ندارد.

بازی LEGO Juniors Create & Cruise خرید درون برنامه‌ی ای دارد؟

خیر. با پیشروی در مراحل بازی و جمع‌آوری سکه امکان بازکردن آیتم‌های متنوعی مثل ماشین، لباس و... وجود دارد.

نظرات کاربران - ۴،۶۸۳ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
نیوشا
نیوشا
۱۳۹۸/۱۲/۰۸
خیلی خوب بود حتما نصبش کنید
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۳۹۸/۰۵/۲۵
5 ستاره
Tehaa
Tehaa
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
عالی بود ممنون😘