فسقلی ها در شهربازی

فسقلی ها در شهربازی

نسخه ۲.۰.۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
هزار
نصب فعال
کودک
دسته
۳۴
مگابایت
حجم

فسقلی ها به شهربازی می روند...

با فسقلی های سوار چرخ و فلک رنگارنگ بشید، بستنی های خوشمزه درست کنید، توی قلعه بادی بالا پایین بپرید، پیراشکی های خوشمزه بخورید و ... در آخر برنده کلی جایزه هیجان انگیز شوید.

فسقلی ها در شهر بازی مجموع ۱۵ بازی سرگرم کننده و آموزشی مخصوص کودکان ۷-۱ ساله می باشد که مفاهیم ساده را در قالب بازی های شاد و هیجان انگیز به کودکان آموزش می دهد. در این بازی مفاهیمی مانند  اعداد و شمارش، اشکال هندسی و رنگها آموزش داده می شود و با طراحی بازی های هدفمند باعث تقویت حافظه، سرعت عمل و افزایش توجه و تمرکز آنها می شود. علاوه بر این به آموزش کشیدن خطوط خمیده و مستقیم، اشکال هندسی و نوشتن اعداد نیز می پردازد.

اگر میخواهید کودک عزیزتان قبل از رفتن به مدرسه با این مفاهیم آشنا شود و یا به دنبال راه حل خلاقانه ای برای تمرین و تکرار آموزش هایی که از قبل یاد گرفته هستید و یا حتی برای پر کردن اوقات فراغت آنها به بهترین شکل در جستجو بازیهای سرگرم کننده ای هستید ، این بازی را از دست ندهید. پشیمان نمی شوید .

برای ایجاد انگیزه و اشتیاق، بعد از به پایان رسیدن هر قسمت، تعدادی ستاره به کودک جایزه داده می شود که میتوان از آنها برای دریافت نشان های مختلف و هیجان انگیز استفاده کرد.

این بازی به پنج زبان فارسی، انگلیسی، ارمنی، روسی و عربی طراحی شده است.

این برنامه شامل ۱۵ بازی آموزشی زیر می باشد :

۱- بازی چرخ و فلک

۲- ون بستنی فروشی

۳- غرفه ماهیگیری

۴- قلعه بادی

۵- اتاقک عکاسی

۶- چادر دلقک تردست

۷- کنسول بازی

۸- غرفه بالون ها

۹- تابلو نمایش

۱۰- غرفه اردک پلاستیکی

۱۱- بازی چرخ و فلک اسب ها

۱۲- دکه پیراشکی فروشی

۱۳- آدمک رقصان

۱۴- غرفه دلقک خندان

۱۵- غرفه چکش بازی

در رسانه‌ها

فسقلی ها در شهربازی: ۱۵ بازی سرگرم کننده مخصوص کودکان ۱ تا ۷ ساله

آموزش صحیح نقش موثری در تقویت هوش کودکان داره و از اونجا که دلبندان ما علاقه خیلی زیادی به گوشی های موبایل دارن، باید به صورت هدفمند از این دستگاه های هوشمند برای آموزش موضوعات مختلف به کودکان استفاده کنیم. بازی که در ادامه به معرفی اون پرداختیم، یکی دیگه از بازی های ساخته شده توسط تیم رویاگران هست و "فسقلی ها در شهربازی" نام داره. اگه میخوای با بخش های مختلف این بازی آشنا بشی، در ادامه با من همراه باش.

بررسی بازی فسقلی‌ها در شهربازی؛ بازگشت دوباره فسقلی‌ها

همه ما از اهمیت بازی کردن و استفاده از بازی‌های مناسب برای کودکان آگاه هستیم، اما با پیشرفت تکنولوژی و در دسترس بودن دنیای اینترنت و انواع بازی‌های ویدیویی پیدا کردن یک بازی مناسب از قبل سخت تر شده است. اما راه حل چیست؟ بهترین کار استفاده از محصولاتی است که توسط متخصصی با تجربه تولید شده باشند. آرا اوحانیان یکی از با تجربه ترین و موفق ترین افراد در حوزه ساخت بازی‌های موبایلی برای سنین پایین و کودکان است و بی راه نیست اگر بگوییم بهترین سازنده بازی‌های مخصوص کودکان در ایران است.

بررسی فسقلی‌ها در شهربازی: کودکانه شاد

فسقلی‌ها در شهربازی محصولی است که برای خردسالان و کودکان ساخته شده است. این عنوان در دسته‌بندی تفننی‌ها قرار می‌گیرد و در واقع مجموعه‌ای است از تعدادی بازی‌های محدود (مینی‌گیم) که یکجا و در قالب یک شهربازی کنار هم جمع شده‌اند. فسقلی‌ها در شهربازی نقاشی‌های قشنگ و پررنگی دارد و تنوع فعالیت در آن بالاست. در این نقد و بررسی بازی را توسط دو کودک و یک بزرگسال بررسی کردیم تا جوانب مختلف و ویژگی‌های مثبت و منفی آن را پیدا کنیم.

logo-enamad logo-samandehi